Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość folik 2008

Odliczanie do konca cyklu- kto ze mna czeka na pozytywny test?

Polecane posty

Hej! Dziewczyny, jakoś nie mogę uwierzyć, że to się już stało i, że będziemy mieć naszego Skarba tak szybko :) Test zrobiłam w piątek przed południem i były bardzo widoczne dwie kreski :) Na początku jakoś mi się dziwnie zrobiło, że to raczej niemożliwe, ale testy raczej nie oszukują. Do lekarza wybieram się 20.06, więc zobaczymy co powie. Na razie czuję się dobrze, oprócz bólów piersi i brzucha, a i tym potwornym zmęczeniem, które dopada mnie wszędzie i bez względu na porę dnia. pola_ - witaj, mam nadzieję, że Ty też szybciutko się doczekasz upragnionego dzidziusia :) Trzymam kciuki!! folik - a jak tam u Ciebie ze staraniami?? Miłego weekendu!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Athena 23 gratulacje ze szczerego serca:) mam nadzieję, że w końcu też zobaczę upragnione 2 kreski na teście... czekam na @ a raczej na 2 kreski, więc zobaczymy, zbyt dużo razy się rozczarowałam, żeby teraz tak spokojnie to pisać. nie mam żadnych objawów ani na dzidzi ani @, więc nie wiem co jest grane, w piątek testowałam i nic... ale mam bardzo nieregularne cykle więc cięzko stwierdzić, kiedy dokładnie przypada termin @, ale jedno jest pewne - owulacja potwierdzona przez gina i przytulanko było, więc nadzieja jest:) Pozdrawiam i napiszcie dziewczyny czy przy takich nieregularnych cyklach może sie tak zdarzyć, że test wyjdzie dużo później pozytywny? dodam, że dziś boli mnie jajnik, co chyba mie się przed @ nie zdarzało wczesniej. Owulacja stwierdzona była 3.06., a z tego co mówił gin w moim przypadku @ powinnam się spodziewać po ok 14 dniach. Ile czasu potrzebuje zapłodniona akomórka na zagnieżdżenie sie w macicy? jak myslicie, kiedy powinnam zrobić ponowny test? Bardzo chciałabym zobaczyć już 2 kreski... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Athena:) super, gratulacje!!!!!!! czekam na relacje po wizycie u lekarza!!! przybywam z daleka!!!!!! kiedy chcecie powiedziec synkowi ze bedzie w końcu miał rodzeństwo??? pola!witaj, trzymam kciuki! tez mam nieregularne cykle. ja jestem juz chyba po owulacji, tak sądzę.....pewna nie jestem bo powinnam ja mieć dopiero we wtorek, ale śluz już był no i silny ból brzucha wczoraj cały dzień....hmm zobaczymy co będzie!!! milej niedzieli dziewczyny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×