Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość folik 2008

Odliczanie do konca cyklu- kto ze mna czeka na pozytywny test?

Polecane posty

a nie chce iśc na badanie krwi bo u mnie w przychodni to zawsze kloja mnie po pare razy ostatnio jak robilam badania na endometrioze to wpierw babka mnei pokola 3 razy a pozniej do mnie zadzwonili ze trzeba badanie powtorzyc i tak mam 4 siniaki na rekach az wstyd sie rozebrac Wiec poki nie trzeba isc na pobranie krwi to ja nigdy nie pojde Poki co jem folik i falwit i rutinoskorbin i tran bo mnie ciagle gardlo boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja temperatura mierzona pod pachą od kilku dni wynosi 37,09, ale nie wiem czy to coś oznacza, bo nie bardzo wiem jaka jest moja temperatura wyjściowa ? kiedyś mierzyłam ją przez parę dni i była dość niska (36,5). chyba za bardzo się nakręcam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie o świcie:) nie żebym spać nie mogła, ale mój synek jakoś nie ejst wielbicielem wylegiwania się w poscieli.....start mamy o 6, wspólne śniadanie, mąż do pracy a my.....patrzymy właśnie co się na świecie dzieje:) nakręciłam się dziś jeszcze bardziej bo nadal mocno bola mnie peirsi, przy dotyku, wydaje mi sie jakbym miala tonę na jeden piersi i tonę na drugiej.dziwne uczucie.nie miałam takiego wcześniej, to znaczy w 1 ciąży tez mnie bolały mocno piersi i były gorące....boję się, że jutro się obudzę, nic nie będzie juz bolało i w sobotę przyjdzie okres....jak sobie pomyśle......łapie doła :( Korciło mnie strasznie dziś rano, żeby zrobic test, ale powstrzymałam się, nie wiem jakim cudem, chyba bardziej boję się, że wyjdzie negatywny, dlatego czuję się bezpiecznie z myślą, że może do soboty pokażą się dwie kreseczki.Mój mąż wczoraj przyłożył głowę do mojego brzucha i mówi, że nie słychać nic jeszcze....wariat.... Ja chcę zrobic tym razem test sama, no bo mój mąż będzie miał niedługo okrągłe 30 urodzinki.....ucieszy się strasznie, spodziewa sie pewnie, że jak okres nie przyjdzie do końca miesiąca to się udało no ale taki prezent na takie urodziny.... Przybywam z daleka, który cykl się staracie? Athena 23;) trzymam kciuki!życzę strzału w 10 za 1 razem! gawit, ponoc jakis metaliczny posmakw ustach to objaw ciąży....a co do zimna i ciepła to mi w 1 ciąży było gorąco, myślałam, że się rozpuszczę.Robiłam test 30 czerwca i było ciepło ale mi jest zawsze zimno, nawet latem.Coś mi się zdaje, że masz duże szanse :D stokrotka, podaj mi nazwe tego testu jesli mozesz, nie slyszalam o testach , ktore mozna zrobic 4 dni po zaplodnieniu.to sa testy z moczu??mój test jest wczesny a można go zrobić na 4 dni przed terminem miesiączki, tyle, że wyraźnie napisali, że tylko 56 % jest szansy, że test wykryje ciąże.jak dla mnie to za mało.szanse pól na pól...tyle to ja wiem sama, albo jestem albo nie jestem w ciąży. uciekam szykować się na zajęcia dla dzieci i mamuś w przedszkolu....odezwę się:)miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! :) Jaki piękny dzień się dzisiaj zapowiada :) Ptaszki śpiewają, żadnej chmurki na niebie... wiosna w pełni, aż chce się żyć :D Nie wiem czy wytrzymam cały dzień w domku, bo pisze prace mgr i muszę ją jak najszybciej skończyć, a tak mi się nie chce :( Ja na razie żadnych objawów nie mam bo to chyba za wcześnie, tylko temperatura 37,0 ale to dlatego pewnie,że się zaczęła II faza cyklu. folik 2008- mam dziwne przeczucie, że zrobisz wspaniały prezent mężowi na jego 30-te urodzinki, to tylko kwestia czasu :) gawit- z tego co piszesz to wygląda to na objawy ciąży, a kiedy robisz test? Zmykam do mojej pracy...Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u mnie leje 😡 i to kolejny dzień z rzędu! chyba powinnam przywyknąć, bo to w końcu Anglia :D , ale nie tak dawno pogoda nas rozpieściła i przygotowałam się na upalne lato, a tu ogrzewanie muszę włączać 😡 dziewczyny kurde nie nakręcajcie mnie :D Athena testuję w niedzielę! ja mam test na którym pisze, że można go zrobić 4 dni przed terminem @ i daje 99% szans, ale ja tam za bardzo w to nie wierzę i wolę poczekać do terminu @ :D Folik jak to straszny śpioch jestem! nie wiem co to będzie jak zosatnę kiedyś mamą i przyjdzie mi wstawać o świcie ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gawit....trzymam za Ciebie, zeby sie udało i zeby wszystko poszło jak \"po maśle\" , zreszta za Was wszystko trzymam kciuki!!!! a ja sama nie wiem co mysleć, mam wrazenie ze wszystko mija....do okresu 3 dni, ja chyba oszaleje.dlaczego nie przydarzyła nam sie taka czysta wpadka, dlaczego nie potrafie przestac myslec o ciazy, dziecku.....mam tego momentami dosc, a wiem ze nie mam co narzekac z drugiej strony bo mam syneczka, skarba najwiekszego, mam moje wymarzone dziecko.....popadam ze skrajnosci w skrajnosc. stokrotka jak temp?dalej podwyzszona? u mnie tez piekna pogoda, Athena proponuje rozluzniajace przerwy;) nie ma sie co przemeczac.gdy ja pisalam prace mgr to bylo zimno ale przerwy sa wskazane o kazdej porze roku:D przemeczac sie nie jest wskazane! ja za niedlugo ide do parku z małym;) pieknie spi jak sie wyszaleje az do 1 w nocy u siebie w łóżku:P potem tesknota za mamusia jest zbyt silna i spimy we troje:P uciekam:)milego popoludnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietajcie dziewczyny ze temperature mierzy sie tylko wylacznie rano odrazu po przebudzeniu w pozycji lezacej :) wieczorem temperatura zawsze wzrasta wiec nia nie ma co sie sugerowac :) moja temperatura wczoraj wynosila 36,8 mierzona o 5 rano bo tak wstawalam, a dzisiaj 37,0 tyle ze musialam wstac i psa wypuscic potem sie polozylam i odrazu zmierzylam wiec nie wiem czy to czasem nie wplynelo na ta tempke mam nadzieje ze przez kolejne 5 dni nic sie nie zmieni:) i tempka jakos znacznie nie spadnie (przed okresem spada) jezeli sie utrzyma to mam szanse :D no i tescik odrazu zrobie :) ale wole sie nie wkrecac bo potem sie rozczaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gawit - a ty kiedy masz miec planowa @ ? ja kilka dni przed @ mialam 36.4 , pozniej dopiero kilka dni po @ ktora oczywiscie nie przylazla tempka wzrosla do 37.2-6 . a co do metalicznego posmaku w ustach to w drugiej ciazy mialam a teraz nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd to jakos niska mialas ta tempke przed okresem jej to ja mam teraz jeszcze wieksza nadzieje :):) niech te 5 dni juz szybko mija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) ja temperatury tak systematycznie nigdy nie mierzylam a ta wczorajsza to byla wieczorna. Wiec musialabym sprawdzic z samego rana jak tylko sie obudze i z tego co czytam to przed wstaniem. Folik 2008 ja też myśle po tych objawach jakie opisujesz ze zrobisz sliczny prezent mezowi:) test jaki zakupiłam to: bobo-test firmy diagnosis jest on w takim niebieskim pudeleczku i jest na nim napisane: wczesny- potrafi wykryc juz 2-3 dniowa ciaze. kosztowal 15.55. u mnie dzis w pracy znow glodna bylam i znow zjadlam cale sniadanie. A pozatym to zadnych zmian oprocz tego ze mnie prawy jajnik kloje ale to moze byc xalkiem normalne bo ja mam endomertioze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd 🖐️ termin mam na 1.06 :D z tym, że ostatnimi czasy moje cykle do zbyt regularnych nie należały. no, ale tego 1.06 zrobię test, chyba, że @ przylezie 😠. eh ja juz sama nie wiem - mam objawy jak przed @ oprócz bólu brzucha! dziwne, ale brzuch mnie nie boli! folik2008 wiem co przeżywasz! ja to nie dość, że chciałabym wpadkę, to jeszcze najlepiej, żebym o ciąży dowiedziała się dopiero po upłynięciu pierwszego trymestru :( bo on ponoć najgorszy, najwęcej w nim poronien! zdaję sobie sprawę, że ciążę można zawsze stracić, ale o takich rzeczach to ja staram się wogóle nie myśleć ;) stokrotka oj jakiś nowy chyba ten ich test! za moich czasów takich nie mieli. miałam jakiś który wykrywał niby 6-cio dniową ciąże, ale oczywiście u mnie wyszedł negatywny, a w ciąży byłam. 8Ada9 no niech te dni szybciej mijają! Miłego wieczoru Wam życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit---no to trzymam kciuki i daj znac jak test - na pewno beda dwie krechy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wieczorami tempke w pochwie mam nawet 37,6 wiec moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko ja mierzę temperaturę rano i od kilku dni mam 37.09, a dziś 37,2. zmierzyłam ją teraz i mam 37,5, a więc niewiele wzrosła, ale z tego co się orientuję wieczorem zazwyczaj jest większa! olawd nie dziękuję ;) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody waniliowe
a u mnie dwie kreseczki- szczescie, radosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lody waniliowe gratuluję! super!!!! 🌻 🌻 🌻 chyba jesteś pierwsza z tego topiku ?? a jeśli się mylę to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lody waniliowe- GRATULACJE!!!!!!Ale się cieszę! Jesteś pierwsza z nas która już wie, że się nie doczeka na @ :D 🌼 SUPER!!!! Masz już jakieś objawy poza brakiem @? Dzisiaj nie wytrzymałam i poszłam pobiegać :) Tak mnie energia od rana rozpierała, że musiałam. Przez tą prace zaniedbuje trochę moje postanowienia o codziennych ćwiczeniach i dbaniu o figurę, bo lato już za pasem, a kilogramów po zimie się troszkę nazbierało ;P Biegam dopiero od kilku tygodni, nawet cieszyłam się, że kondycja już jest o wiele lepsza niż na początku, ale dzisiaj słabo mi było i często się męczyłam... :( A teraz od wieczora bolą mnie piersi, tzn. klują i mam takie nabrzmiałe ...może to przez bieganie ...hmm, zobaczę jak będzie jutro. ..stokrotka..- ja mierze temperaturę tylko rano przed wstaniem z łóżka , bo później to podobno wzrasta, kiedyś nawet sprawdzałam i się zgadza :) Miłej nocki dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) lody waniliowy GRATULAJCE!!!!!super, ciesze sie razem z Toba, napsiz jak sie czujesz...jakies objawy??? właśnie napisałam dlugiego posta i mi zniknal!!ale jestem zła.....no i juz nie mam czasu stukac po raz drugie!odezwe sie w ciagu dnia;) trzymajcie sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś zmuliło na temat zapachu pędzelka do pudru! jejku jak ja się nakręcam! pamiętam jak staraliśmy się poprzednim razem, to co miesiąc miałam objawy ciążowe, co miesiąc mdłości, a udało się dopiero po 6 miesiącach :(, więc bardzo się staram aż tak bardzo nie nastawiać na ciąże, ale to takie trudne :( Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamuśki :P u mnie nic sie nie zmienia - czekam zestresowana na okres albo jego brak, wolałabym to drugie ale coż... Folik wiesz my jakoś specjalnie się nie staramy,oczywiście ze kolejne dziecko to przemyślana decyzja ale narazie działamy spontanicznie :) nie licze konkretnych dni czy godz albo temp itd zresztą moje cykle nigdy nie były i nie będą juz chyba regularnie wiec trudno trafic w konkretną date owulacji zwłaszcza ze nic a nic mnie wtedy nie boli i nie czuje tego wcale. :P Dzisiaj mija 5 mc ale mam nadzieje ze wkońcu zaskocze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim U mnie też bez większych zmian, poza bólem piersi, są bardziej wrażliwe i nabrzmiałe , nigdy tak nie miałam nawet przed @, a do 8.06. to mam jeszcze sporo czasu :( Aha i temperatura podwyższona 37.1 . Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×