Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gniazdo1

Marwasku byłeś jak Anioł zesłany z nieba...a teraz tylko ból...

Polecane posty

On jakiś popieprzony jest? Czy to taki jego subtelny sposób na podryw? Niem ozesz poskarżyć sie szefostwu, że koles coś świruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne: a gdzie jest ta granica między zaufaniem a naiwnością? Skoro twoim zdaniem nie odróżniam, uświadom mnie proszę " juz Ci mowie wiara w obietnicwe wspolnej cudownej przyszłosci z młodym chłopcem, kóry jednoczesnie mowi, ze nie chce się wiązać, to jest naiwność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
gorzej.. ten polak z ktorym pracuje wierzy w teorie spiskowe.. we wtorek glosy w glowie.. ech masakra.. chce mnie ratowac przed zaglada swiata.. Chyba nie jestem - w przeciwieństwie do komiczne na bieżąco ... Możesz rozwinąć temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
amaleta: gorzej.. ten polak z ktorym pracuje wierzy w teorie spiskowe.. we wtorek glosy w glowie.. ech masakra.. chce mnie ratowac przed zaglada swiata.. Chyba nie jestem - w przeciwieństwie do komiczne na bieżąco... możesz rozwinąc temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
komiczne: widzę, że pijesz do Gniazdo. Ale szczerze mówiąc nigdzie nie zauważyłam jej wpisu o tym, że koleś nie chciał się wiązać. Natomiast były wypowiedzi o tym, że ucieszył się na wieść o ciązy. Skąd Ty masz takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
amaleta: ja jestem w odwrotnej sytuacji. Jest czlowiek i zaufanie.. Oby tak juz zostalo.. W mojej wypowiedzi nie chodzi o sytuację w jakiej jestem tylko o całokształt :D No ok, nie mieszkasz w Polsce, ale i tak nie rozumiem: klopoty tu mam 08:57 komiczne (komicznie@o2.pl) a jakie kłopoty? z tym dziwacznym szefem? Gdzieś tam z komiczne musieliście już o tym rozmawiać... Po za tym piszesz: we wtorek ( dzisiaj?) głosy w głowie, a za chwilę że koleś jest na wakacja w Polsce. Weż pod uwagę, że to nieco chaotyczne wypowiedzi i nie nadążam za twoim tokiem myślenia i mówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gniazdo pisała tak: "Nie lubię ograniczen", tak mówiłeś... Nie chciałeś rezygnować ze swojej niezależności, wolności, z siebie … Nie chciałeś się zakochać, mnie pokochać, ale pragnąłeś bym ja Cię pokochała...mówiłeś że nie pragniesz nic oprócz tego bym Cię pokochała..." sory, jesli facet stwierdza takie rzeczy, to tylko osoba o skrajnie życzeniowym mysleniu moze nie odczytac tego w sposob oczywisty.. kocham wolnosc = nie chce sie wiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama, kup kolesiowi Buszującego w zbożu:P I ogłuchnij:P Banda, o tym że on marwasek nic nie obiecywał, Gniazdo pisze w jednym z postów, dość wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
komiczne: jakoś mi umknął ten post :) Tu przyznaję ci 100% racji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
amaleta: a jak ten ratunek przed zagładą świata ma wyglądać? Może poproś go o kasę na budowę schronu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
opowiedz amaleta :). Zawsze to raźniej wiedzieć, gdzie szukać schronu jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy od czwartku odnotowaliście tutaj obecność autorki? czy naprawdę sobie poszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze tu
Ponawiam pytanie : czy ktoś z osób, które pisały, że znają Gniazdo, ma jakieś wieści o niej? Na maile nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
amaleta: ja mówię poważnie. Tego typu zachowania mają to do siebie, że baaardzo rzadko, ale jednak czasami - niosą prawdziwe przesłania. jeszcze tu: nie wiem czy tu ktokolwiek znał Gniazdo. Ponawiam pytanie o możliwość skontaktowania się z Tobą na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znałam gniazdo
ale życzę jej wiele szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
amaleta: kim są ci ONI? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
rozumiem, że ten koles to twój szef, tak? I ma jeszcze jakąś "górkę" nad sobą, której ty się poskarżyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka korzysta
z netu, to pewne, byla dzisiaj w pewnym serwisie internetowym, pewnie czyta tez topic, nie pytajcie z czego korzysta bo i tak nie napisze byc moze kontaktuje sie z kims zaufanym z forum, ale nikt nie przyzna sie zdrowia i szczescia zycze autorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwny ten topik straszie
Dziwny a zarazem ciekawy - tylko czy prawdziwy? bo takie mam skojarzenia wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie okazuje sie jak bardzo empatyczną i wrażliwą osobą była gniazdo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
komiczne, masz tendencje do doprowadzania człowieka do granic wytrzymałości i kpienia jeśli uda ci się go w jakikolwiek sposób złamać. To jak sądzę świadczy o twojej empatii i wrażliwości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusie może są i wyniosłe
komiczne to tutejsza wyrocznia,nasz kochany święty byczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusie może są i wyniosłe
"No to faktycznie okazuje sie jak bardzo empatyczną i wrażliwą osobą była gniazdo " -poznałeś ją osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko oceniam jej tanią zagrywke polegającą na sugestii, że przez nas sie zabije i zniknięciu z forum... to jednak świadczy o człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusie może są i wyniosłe
No nie wiem co sądzą Wy,może odpowiedzą za siebie. Ja Ci napisże tak,osobiście Ciebie nie poznałam,ale piszę o Tobie w czasie teraźniejszym.To raz. Dwa,tak fachowo rozpracowałeś gniazdo,że myślałam iż byliście razem na kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusie może są i wyniosłe
"ja tylko oceniam jej tanią zagrywke polegającą na sugestii, że przez nas sie zabije i zniknięciu z forum... to jednak świadczy o człowieku" -ludzie czasami postępują nieprzewidywalnie,a ich postępowanie może odbiegać od tego,co nam się zdaje wiedzieć o świecie. Gdyby zachowania ludzkie były,z góry jasne i do końca obliczalne,może historia ludzkości potoczyłaby się innym torem. Nie będę oceniać Gniazdo i dlaczego założyła ten topick. Ale z dwóch ewentualności,wybieram tą,że pisała szczerze. Życzę jej powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisała moze i szczerze... ale takie egzaltowane paniusie, które klepią o kwiatkach, wietrze niebie i ptakach to czesto wredne france

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusie może są i wyniosłe
komiczne -no nie wiem jak to jest.Może często takie są. Ale często różni sie od-zawsze.No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×