Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gniazdo1

Marwasku byłeś jak Anioł zesłany z nieba...a teraz tylko ból...

Polecane posty

ech h- może od razu zacznij komika nazywać marwaskiem.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
Ike,a co to jest Marwasek?:D:D bo ja nie wiem-to jakiś skrót,nazwisko,co to jest do cholery???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a definicję marwaska gdzieś podał komiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze być Misio, choc wolałbym Tygrysie :P jesli mam jakis wybór :P A co do piosenek o Marwsaku, to była kiedys taka \"Marwasku, czy Ci nie żal\" oraz \"Widziałam Marwska cień\" i \"Marwaski nie płaczą\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
A cholera wie... Jakaś nie za mądra osoba nazywa tak kolejnego z wielu, dziesięć lat młodszego chłoptasia, z którym kręciła i który ją rzucił po zmajstrowaniu dziecka. Poczytaj sobie pierwsze posty, a choćby i tytuł tego wątku. Ale uwaga na żołądek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
definicje chyba czytałam,chodzi mi o coś innego:D skąd sie wzięła ta nazwa?? głupia jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech h nazwa jest doskonała a skąd się to wzięło nie wiem- jest jakiś marwas na allegro- ostatnio wędkę nabył..........może jego zapytać.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Było też "Marwasku, czy ci nie żal" ale zmieniono nieco treść bo ta pierwsza powodowała masowe samobójstwa wśród marawskolubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
Tygrysie mi się nie podoba, Tygrysku może być;) bo ja infantylna jestem,lubię sobie pozdrabniać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mam nadzieję, że jak Gniazdo otrzeźwieje, to kiedyś tu zajrzy i serdecznie sie pośmieje z tego całego marwaskowego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech juz bedzie Tygrysek :) A co do gniazda - ona nie otrzeźwieje... To raczej nie jest osoba, ktora sie potrafi śmiać z "grubszych" żartów... To typ wrażliwej laseczki, która po tekscie "poka tzytzki" ma przez pol roku traume i musi wąchac sole trzeźwiące :P Ps marwas kupił wędke? :P Zarzuca haczyk na nastepną lasie? :P Marwasek, to chyba od Mariusza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inkwizycja- pewnie tak ale chwilowo- mi osobiście naprawdę szkoda jest babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
Inkwizycja-a ja mam to gdzieś:P wiem,jestem zuaaa,ale jakbym sie przejmowała każdą zaburzoną osobą z internetu to już dawno powiesiłabym się na spłuczce w publicznej toalecie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne- nie wiem- nic w jego komentarzach o tym nie ma- a wstydzę się zapytać :P a co do reszty- ja bym tam komiczne jej nie skreślała jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takich nadwrażliwych unikam jak ognia.... do tej samej kategorii zaliczam babki, kotre przecztaja bloga jakiejś świruski, bądź tez jej wpisy na forum swiadczace o tym, ze ta świruska chce sie zabić i te babki juz z tego powodu spać po nocach nie mogą, pół życia zmieniaja, żeby tylko jej pomóc i odwieść ją od samozagłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuups ikuś też czasami bywa nadwrażliwa...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do marwaska od mariusza to chyba maniuś jest??? myslę że marwas to raczej taki scalak np- marek wasilewski czy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
mnie w internecie kilka osób próbowało "zalać "swymi problemami. Osoby te znajomość zaczynały od długiego opisu swojej tragicznej sytuacji życiowej oraz płaczu ze nikt w realu ich nie rozumie,wobec tego szukają wsparcia w internecie:o jednocześnie miały do mnie pretensje ze ja tym wsparciem być nie chce(bo cholera jasna nie mam ochoty)-bo przecież czasem obcemu lepiej jest się wygadać niż komuś znajomemu-co dla nich znaczyło chyba ze każdy obcy ma święty obowiązek ich wysłuchać i godzinami udzielać wsparcia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne- nie wiem:) też zazwyczaj wypowiadam się nie znając tematu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu sie dziwić że dziewczęta przewrażliwione skoro już w szkole karmi sie je lekturami typu "Marwasek fatalista i jego Gniazdo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
nie kupuję sobie piwa bo wmawiam sobie że wcale nie potrzebuje😭 a potem wieczorem biurko grrryzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry- pamiętam pamiętam i jak tam dalej się alkoholizujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banda, ja nie zmieniam stanowiska. Przytoczyłaś słowa moje, to je PRZECZYTAJ z łaski swojej: "jak ktoś jest na tyle infantylny,(...) uważam, że te słowa są wyjątkowo idiotyczne, (...) ale zrzucanie winy za SWOJE życie na obcych? to jest dopiero bezmyślność." "to jest w tej kobiecie wk**wiające." GDZIE, no pokaż paluszkiem, gdzie tutaj masz ocenę Gniazdo jako jej samej? Jest, owszem, ocena jej SŁÓW, ocena ZACHOWANIA oraz SPEKULACJA na temat ewentualnej infantylności. I do tego się przyznaję i powtórzę z całą świadomością tego, co piszę: Uważam słowa Gniazda za mdłe, ckliwe, bełkotliwe, obliczone na osiągnięcie efektu, jaki osiągnęła u niektórych zachwycających się jej wrażliwością, do mnie kompletnie nie trafiają i to WCALE nie dlatego, że brak mi wrażliwości na ludzkie cierpienie, czy że za mało w życiu doświadczyłam, wręcz kurwa przeciwnie. Uważam, że dorosły człowiek, owszem, ma prawo pisać bzdury, ale jeśli pisze je na forum publicznym musi liczyć się z tym, że ludzie będą oceniać i komentować i że oceny i komentarze nie zawsze będą po myśl osoby piszącej. Uważam, że dojrzała kobieta pakująca się w związek z gówniarzem, z góry zastrzegającym sobie prawo do odwrotu w razie wojny, a następnie doświadczająca owego odwrotu, a mimo to wzdychająca do niego, wykazuje się daleko idącą bezmyślnością, infantylizmem oraz brakiem instynktu samozachowawczego. Uważam ponadto próbę zrzucenia odpowiedzialności za swoje decyzje (w domyśle pożegnanie się z tym padołem łez, bo tak to dramatycznie zabrzmiało) na ludzi, którym zaserwowało się szczątkowe info o sobie, których się nie zna i o których nic się nie wie, jest cholernie niskim zagraniem. Chcecie żebym to powtórzyła jeszcze raz? Mogę nawet topik osobny założyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo zacznij żyć na zasadzie "przezorny zawsze ubezpieczony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
nie mogę,uległam sile stereotypu-kobieta pijąca samotnie w domu= upadek:P dlatego nie kupuję piwa. Oczywiście w pewnej chwili nie mogę wytrzymać i biegnę do sklepu przytulić mój ukochany Okocim😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech h zrób tak jak nefry- nabądź kotki- już nie będziesz samotna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×