Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gniazdo1

Marwasku byłeś jak Anioł zesłany z nieba...a teraz tylko ból...

Polecane posty

Gość ech h
nie będę nabywać kotków bo ostatni wziął i umarł i smutno mi było potem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i se wysłałam nie całe :-o god damn no więc fajnie się tak rozumieć, albowiem bikoz można podzielić się odbieraniem zmasowanych ataków :) wiesz, jakieś dyżury na kafe ustalić zeby zawsze był ktoś, po kim można sobie pojechać i mieć potem poczucie dobrze spełnionego obowiązku oraz wlasnej wrażliwości i wielkoduszności ;) jestem głęboko przekonana, że istnienie takich osób, ma wielki sens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
ok,ja lecę ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
wygląd nijak ma się do poglądów komiczne powiedz to czlonkom partii pis :) nie -ja :) daj sobie spokoj nienawidze, gdy komus sie wydaje ze mozna mna manipulowac dlatego ja juz tu nic nie napisze oprocz tego, ze ludzie zupelnie sa slepi na to kto jest wrazliwy a kto nie. dziwie sie bardzo, ze po omacku tylko tyle tragedii zyciowych to powoduje. komis i nie -ja ;) nie-ja - zdrowia ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam, ze spełniamy dziejową misje :) stanowimy swoisty bufor oraz worek treningowy, na którym sfrustrowane pomarancze wyładowują swoją złość, by potem wstać od komputera i z usmiechem podchodzic do bliźnich ze swiata realnego.. Kto wie, moze nasza działalnosc zapobiagła wielu tragediom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuk, dzięki 🖐️ Ech h , leć leć, tylko na linie wysokiego napięcia uważaj ;) Komiczne, czy myślisz, ze możemy się ubiegać o status specjalny użytkowników kafe? Może dla nas coś takiego stworzą?? Hę? Taki..." pierwszy buforowy" ... hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to prawda wnuku... kiedy patrze na postepowanie niektorych ludzi i to jak kompletnie brak im instynktu samozachowawczego, to stwierdzam, ze cudem jest to, ze do tej pory jeszcze żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie-ja raczej dadzą podpis "pogotowie frustracyjne, w razie ataku, walić w ... (i tu nasze nicki)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"raczej dadzą podpis "pogotowie frustracyjne, w razie ataku, walić w ... (i tu nasze nicki)" :D:D:D:D spoko, może być, tylko poprosiłabym jakieś diety regeneracyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej dadzą podpis "pogotowie frustracyjne, w razie ataku, walić w ... (i tu nasze nicki)" komiczne przytulić cię do piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a potem założę temat : komiczne byłeś jak Anioł zesłany z nieba......a teraz tylko ból.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
nie mogłaś tego delikatniej wyrazić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, dobra, dobra ;) Teraz sie nie wymigasz :D nooo więc spadam, bawcie się grzecznie i nie piszcie niczego, czego sama bym nie napisała ;) miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - ale jak napiszesz, że jestem pięknym umysłem i mówiłem do Ciebie "księżyc, wiesz" to sie do Ciebie pofatyguje osobiście i przez kolano przełoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłaś tego delikatniej wyrazić? a da się delikatniej ??? to sie do Ciebie pofatyguje osobiście i przez kolano przełoże komiczne mój ty piękny umyśle - nie kuś nie kuś...ech...rozmarzyłam się- dla dobra sprawy mogę się nazwać gniazdo 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wysłać maila nie mogę wysłać maila.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
10:41 komiczne (komicznie@o2.pl) Jest tylko jeden morał życiowy, absolutnie każdej bajki, która ma choćby odrobine związku z rzeczywistością... a mianowice taki, że każdy inteligentny sk**wiel, zawsze spadnie na 4 łapy i zawsze wyjdzie na swoje... a jelsi nie jest inteligentny, to prawie zawsze... reszta to bujdy dla grzecznych dzieci i myślenie życzeniowe Cóż komiczne, ty spadasz na 4 łapy zawsze czy prawie zawsze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
Komik pewnie na 6 do pracy zaiwania :D. Albo mieszka jakąś stówkę od Wawy .... a po czym wnosisz, że ja zaliczam sie do opisanych przeze mnie typow? Po Twoich wypowiedziach, z których tchnie motyw przewodni: ZAUFANIE JEST BE! A skoro nie ma zaufania, nie ma też ryzyka nadużycia zaufania. Czyli jedyny upadek jaki grozi to ten na 4 łapy ;) Miłej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdego ranka... czasami jak mi sie chce chce kompa odpalać... chodze na 6 rano na silownie, dlatego wstaje dosc wczesnie a co do zaufania... banda nie odróznia zaufania od naiwnosci... ufac nalezy osobom godnym zaufania.... zreszta nigdy w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
komiczne: a gdzie jest ta granica między zaufaniem a naiwnością? Skoro twoim zdaniem nie odróżniam, uświadom mnie proszę :) amaleta: ja mam jeszcze gorzej - nie ma zaufania= nie ma człowieka :D Z tym, że pojechanie mi po tym zaufaniu to sztuka na jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×