Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ModnaMelpomena

co sądzicie o strajku nauczycieli?

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość M.K napisał:

zbrodnia przedawniona ? 

Gdzie napisałem że to zbrodnia wojenna jest przedawniona, ale 500+ nie ma nic wspólnego z nazizmem i trzeba być ..............żeby sądzić że Niemcy w ramach zadośćuczynienia będą opłacali nam 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Gdzie napisałem że to zbrodnia wojenna jest przedawniona, ale 500+ nie ma nic wspólnego z nazizmem i trzeba być ..............żeby sądzić że Niemcy w ramach zadośćuczynienia będą opłacali nam 500+

no tak no 500, jest od Jarka a drugie powinno być od niemiec ….hahahahhhaa………………..a ty jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość M.K napisał:

no tak no 500, jest od Jarka a drugie powinno być od niemiec ….hahahahhhaa………………..a ty jaki masz problem?

To ty masz problem z trzeżwą oceną rzeczywistości, ale żyj sobie w swoim wyimaginowanym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ty masz problem z trzeżwą oceną rzeczywistości, ale żyj sobie w swoim wyimaginowanym świecie.

to na gwiazdce już pisałeś..... ja zbieram to co się należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość M.K napisał:

to na gwiazdce już pisałeś..... ja zbieram to co się należy. 

Co za gwiazdka, ty już widzisz gwiazdy, chyba lepiej żyj w swoim wyimaginowanym świecie pełnym gwiazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Co za gwiazdka, ty już widzisz gwiazdy, chyba lepiej żyj w swoim wyimaginowanym świecie pełnym gwiazd

gwiazdka to lewak....ale dobra to kogo ty na Polskim forum reprezentujesz niemca,ruska czy żyda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość M.K napisał:

gwiazdka to lewak....ale dobra to kogo ty na Polskim forum reprezentujesz niemca,ruska czy żyda?

Ty na pewno reprezentujesz odlotowego prawicowca, a ja nikogo z tych co wymieniłeś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty na pewno reprezentujesz odlotowego prawicowca, a ja nikogo z tych co wymieniłeś,

znasz ten kawał ….Polak ,rusek i niemiec… żyda tam nie ma a szkoda, no to pochwal się cym jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
7 minut temu, StaryLewak napisał:

No niestety, tak już ma prawica.

a  gdzie gwiazda? zmydliła się ? hahahaha……….

już rola żyda , po wczorajszej lekcji z dymem poszła …..

to teraz kotka mamy przyjemniaczka , kto go teraz pogłaska?

i jeszcze sam do siebie pisze.....dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K

widzisz lewak , ja mogę mieć poglądy dziwne, czasm nawet drastyczne ale zawsze jestem sobą i to nas różni...

nooo...jeszcze jest coś... taki rytuał o którym wstydziłeś się napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
5 minut temu, StaryLewak napisał:

Prezes pogłaszcze, ale to zły dotyk.

ale to przykre musi być żeby wstydzić się własnej narodowości..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
2 minuty temu, StaryLewak napisał:

A paolo coelho czytał? Podobno niezłe.

 

Obrzezanie? Spoko, przynajmniej ser mi się pod napletkiem nie robi jak polakom.

ale biedaku nawet nie wiesz o tym że z sexu straciłeś 20% przyjemności....poczytaj o tym to się dowiesz czego religia cię pozbawiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro

Nauczyciele Pierdzielone Nieroby niech idą pracować do fizycznej pracy 180 godzin w miesiącu za 1600 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
3 minuty temu, StaryLewak napisał:

Ja się nie wstydzę, ale dwóch awatarów nie mogę dać na raz no niestety.

to chociaż byś fotomontaż zrobił i dla tego kota kolczyka z gwiazdy dorobił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
5 minut temu, StaryLewak napisał:

Eeee, średnio mi zależy już nie ten wiek aby się podniecać jak licealista.

hmm… tak sobie myślę, jak by ten co pisał obyczaje zamiast skórki zabrał sie za jajeczka... 🙂 ileż to by spraw rozwiązało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
1 minutę temu, StaryLewak napisał:

Myślisz, że wykastrowanie mnie sprawiłoby że byś się wyleczył z prawackiej choroby psychcznej?

ciebie nie....praprapraprapra-dziada.....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość M.K napisał:

hmm… tak sobie myślę, jak by ten co pisał obyczaje zamiast skórki zabrał sie za jajeczka... 🙂 ileż to by spraw rozwiązało 

Coś ciebie intrygują te jego jajeczka,  ciekawe dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Coś ciebie intrygują te jego jajeczka,  ciekawe dlaczego

szykuje się do rewolucji w kraju,  żarcia braknie..... 

twój awatar by się tak nie mnożył hahahahaha……………...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

...izm totalny życie to nie wieczne wakacje uważam że rząd złożył bardzo dobra propozycję a legaty nie chcą jej przyjąć bo chcą zarabiać a nie pracować i rozwijać się też nie chcą byle jak uczą a później korepetycje trzeba brać kto zarabia tyle o nauczyciele z dodatkami za 18 godz.pracy ja zapieprzam 42 godz.tygodniowo i tyle nie mam a też jestem po dobrej szkole wstyd mi za nauczycieli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
3 minuty temu, Gość Mama napisał:

...izm totalny życie to nie wieczne wakacje uważam że rząd złożył bardzo dobra propozycję a legaty nie chcą jej przyjąć bo chcą zarabiać a nie pracować i rozwijać się też nie chcą byle jak uczą a później korepetycje trzeba brać kto zarabia tyle o nauczyciele z dodatkami za 18 godz.pracy ja zapieprzam 42 godz.tygodniowo i tyle nie mam a też jestem po dobrej szkole wstyd mi za nauczycieli 

to nie jest wina nauczycieli tylko tych co nimi sterują... ale zgadzam się i podpisuję pod twoimi słowami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
3 minuty temu, StaryLewak napisał:

dwa słowa: pięćset plus

500 plus= życie dla Kowalskiego , ja rozumiem że twoje poglądy są odmienne i skazanie tysięcy rodaków na piec to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle im mało

Nauczyciele wcale mało nie zarabiają tylko tak mówią bo nikt ich listy płac nie widział. Nich powiedzą, że mają 2 tysiące samej podstawy tylko za 18 godzin tygodniowo, niech powiedzą ze maja rozmaite dodatki do tego np.na wsi za to ze uczą niby mniej zdolne dzieci.A tez czesto zaniedbuja swoje obowiazki bo zamiast uczyc dzieci, odklepuja lekcje i wiecej w kwesti nauki wymagaja od rodzica niz od siebie.Wystarczy spojrzeć jak chodza ubrani i czym się woza.A to wakacje wolne,ferie i każdy weekend,wycieczki tez za pół darmo jako opiekunowie.I jeszcze ten ich cynizm"bo oni się uczyli"zero szacunku dla człowieka, który nie mógł iść dalej się uczyć bo nie miał ku temu warunków czy to finansowych czy umysłowych. A przecież taki zwykły pracownik tez ciężko pracuje, często do granic zmęczenia i za psie grosze.A najlepsze, że im się marzy wypłata za czas strajku,śmiech przecież pracy nie wykonywali to niby za co.Niech każdy z nas idzie do szefa po podwyżkę "bo ja chce"a jak nie da, to niech przestanie chodzić do pracy,od razu dostanie dyscyplinarne i tyle z wypłaty. Czas im chyba powiedzieć,ze nie są bogami,a jak się nie podoba to czas na zmianę pracy,niech idą do budowlani albo do sklepu czy innej fizycznej pracy może zrozumieją realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Lewak tys stary cynik

...a Pan dalej poza 500 plus nic nie widzii,ali nam 500 plus na korki dla nauczycieli ,wie Pan ile kosztuje w moim miescie godzina angielskiego ?100 zl...no to dzieciaki choc na to maja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Lewak tys stary cynik
7 minut temu, StaryLewak napisał:

Przestałęm czytać na tych warunkach umysłowych. 

 

Mam pomysł, zwolnijmy nauczycieli i dajmy na ich miejsce ludzi z zakłądu dla upośledzonych umysłowo. To wyrówna rachunki z wykształciuchami którzy mieli możliwości, niech upośledzeni uczą, a może też niech i leczą wasze dzieci.

Zwolnijmy nauczycieli dajmy w ich miejsce mlodych absolwentow ktorym sie chce uczyc  a nie tylko odbebniac lekcje.Nauczyciel odszedl od tablicy,moze niech tez lekarz odejdzie od lewaka a co niech sie wykonczy ot takie rozumowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
5 minut temu, StaryLewak napisał:

Przestałęm czytać na tych warunkach umysłowych. 

 

Mam pomysł, zwolnijmy nauczycieli i dajmy na ich miejsce ludzi z zakłądu dla upośledzonych umysłowo. To wyrówna rachunki z wykształciuchami którzy mieli możliwości, niech upośledzeni uczą, a może też niech i leczą wasze dzieci.

i tu jest twój problem ….czeka jak to było ,a mam ,,nie wiń świata za to że jesteś....tu nie dokończę bo się obrazisz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
13 minut temu, StaryLewak napisał:

No dobra, ale jeśli bycie czymś czego nie dończysz bo sie obrażę dobre to gdzie leży problem?

lewy, matka Polka niech mnie zmieni na 2 godziny bo ja mam obiad 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzic

Haha ha ha ha ha nawet okrągłego stołu im się odwidzialo a tak się upierali ha ha ha Zawiesili stajk - tak właśnie sądziłem tylko nie przewidział em ze to zrobią tak wcześnie ha ha ha. Doszli jak widać do wniosku ze straj jest dobry dla Broniarza bo najwięcej zarabia a nauczycile maja kredyty mieszkaniowe i trzeba skonczyc ten cyrk bo nie będzie z czego kolejnej raty zapłacić. W tym juz ZNP żadnemu nauczycielowi nie pomoże. Ha ha ha jak dzieci  normalnie wstawieni do kąta Zachciało się strajku a tu się okazało ze nie dość ze nie będzie takich podwyżek to jeszcze wypłata poleciała na łeb na szyję O biedactwa ha ha ha ha Następnym razem się zastanowić nim taka głupotę zrobią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K

LEWAK JEST 1 DO 0 przegrałeś to starcie, to do września 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi nauczycielu

Czyli tylko Dolidarnosc wywalczyla podwyzke ...a Pan B ucieka z tonacego statku i kto teraz poda nauczycielom pomocna dlon?Na rodzicow bym tu nie liczyla....no i z podniesina glowa bym sie nie odwazyla wracac nz lekcje...oj straciles moj Drogi Nauczycielu duzo na tym strajku a zyskales tylko wrogosc wsrod rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
19 minut temu, StaryLewak napisał:

W ogóle prawcacy powinni być rozdarci przez straj nauczycieli, bo z jednej strony nauczyciele dążą do rozwoju inteligencji w ich dzieciach co jest bardzo złe w odczucie prawaków, a z drugiej przywrócili miejsce kobiet przy ich dzieciach bo teraz biurwy korporacyjne muszą niańczyć same swoje bachory co według prawaków jest naturalnym miejscem kobiety.

dawaj pyska...pijemy szampana  😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×