Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ModnaMelpomena

co sądzicie o strajku nauczycieli?

Polecane posty

Gość M.K
8 minut temu, StaryLewak napisał:

No i tak właśnie wygląda twarz prawdziwego polaka.

no dobrze... to powiedz jak to jest ty jako ten żyd-(też człowiek) kształcisz syna tak napisałeś za 800zł ale wcześniej kształciłeś go za nasze pieniądze a teraz krzyczysz że dzieci twojego syna jako że zapewne takowe będzie posiadał to my czyli Polacy mamy się do tego dorzucić z naszych kieszeni hahaha…...chyba się z czymś a raczej z częścią czegoś bo to nie komplet...na rozumy pozamieniałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzic

Nauczyciele są jacyś dziwni. MAMY WOLNY RYNEK NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO BYCIA NAUCZYCIELEM ANI DO WYKONYWANIA JAKIEGOKOLWIEK INNEGO ZAWODU I MOŻNA TEŻ UCZYĆ NIEKONIECZNIE PRZYRODY CZY MATEMATYKI XA DOBRE PIENIADZE JEŚLI JUŻ TAK KTOŚ KOCHA UCZYĆ.  A tu proszę co robią nauczyciele? Z jednej strony uczepili się rękami nogami ba.. zebami nawet tych swoich stolkow  w klasach i nie odejdą a z drugiej strony pracować tez nie chcą. KASY MALO ALE ZE STREFY KOMFORTU NIE WYJDĄ BO SIĘ PRZECIEŻ PRZYZWYCZAILI ZE KLEPIA W KOLKO TO SAMO BO WYGODNIE. Strajk nauczycieli powinien być zakazany jak w Niemczech. I ciesze się ze wypłat za strajk nie dostaną Tak przynajmniej piszą w necie. JESZCZE BY TEGO BRAKOWAŁO ŻEBY SZANOWNYM NAUCZYCIELEM PŁACIĆ ZA WAGARY.  DYREKCJA SXKOL KTÓRE NIE ZAPEWNIAJĄ opieki swietlicowej dzieciom powinna wylecieć z dożywotnim zakazem pracy w sxkolach ponieważ demoralizuje dzieci swoją roszczeniowa postawą 

Dnia 27.05.2008 o 15:55, Gość ppppppppppppffffffffffffffffff napisał:

coraz bardziej skłaniam się do pomysłu o odpłatnej i nieobowiązkowej edukacji uczyłby się tylko ten, kto by chciał tyle 🙂

Od kiedy to edukacja jest nieodpłatna? Czyż edukacja nie jest finansowana z naszych podatków ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
27 minut temu, StaryLewak napisał:

Nie uważam aby wprowadzenie systemu niewolniczego było sprawą polski, ale jak widać mogę się mylić.

Pytałam, czy z każdym Polakiem się jednoczysz, bo tak wcześniej napisałeś. Nie uprawiaj sofizmatów.

Polski system edukacji jest denny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawda jest taka, że aktualnie nauczyciele mają uczniów totalnie gdzieś, liczą się tylko pieniądze. Przez 3 lata powtarzali, że matura taka ważna, że mamy się uczyć i nie mieć frekwencji niższej niż 90 %, a teraz nie chcą zrobić rady klasyfikacyjnej. A na tym nie ucierpią oni tylko maturzyści, którzy im nic nie zrobili... Mama mojej koleżanki jest nauczycielką, ma 5 dzieci i mówi że nie narzeka na wypłatę. To czego oni chcą? A jak już chcieli strajkować to było trzeba zrobić to porządnie, żeby rząd musiał ustąpić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
5 minut temu, Gość Kiss napisał:

Pytałam, czy z każdym Polakiem się jednoczysz, bo tak wcześniej napisałeś. Nie uprawiaj sofizmatów.

Polski system edukacji jest denny.

taaaa on się zjednoczy jak zapłacisz za edukację jago wnuków i prawnuków... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Rodzic napisał:

Nauczyciele są jacyś dziwni. MAMY WOLNY RYNEK NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO BYCIA NAUCZYCIELEM ANI DO WYKONYWANIA JAKIEGOKOLWIEK INNEGO ZAWODU I MOŻNA TEŻ UCZYĆ NIEKONIECZNIE PRZYRODY CZY MATEMATYKI XA DOBRE PIENIADZE JEŚLI JUŻ TAK KTOŚ KOCHA UCZYĆ.  A tu proszę co robią nauczyciele? Z jednej strony uczepili się rękami nogami ba.. zebami nawet tych swoich stolkow  w klasach i nie odejdą a z drugiej strony pracować tez nie chcą. KASY MALO ALE ZE STREFY KOMFORTU NIE WYJDĄ BO SIĘ PRZECIEŻ PRZYZWYCZAILI ZE KLEPIA W KOLKO TO SAMO BO WYGODNIE. Strajk nauczycieli powinien być zakazany jak w Niemczech. I ciesze się ze wypłat za strajk nie dostaną Tak przynajmniej piszą w necie. JESZCZE BY TEGO BRAKOWAŁO ŻEBY SZANOWNYM NAUCZYCIELEM PŁACIĆ ZA WAGARY.  DYREKCJA SXKOL KTÓRE NIE ZAPEWNIAJĄ opieki swietlicowej dzieciom powinna wylecieć z dożywotnim zakazem pracy w sxkolach ponieważ demoralizuje dzieci swoją roszczeniowa postawą 

Od kiedy to edukacja jest nieodpłatna? Czyż edukacja nie jest finansowana z naszych podatków ? 

Ktoś na innych portalach ściąga od Ciebie. Taki sam post czytałam już wielokrotnie. Może coś zmienić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzic

Jeżeli chcą podwyżki to powinni pracować po 40 godzin tygodniowo i to w jednej szkole, przynajmniej my rodzice nie będziemy musieli wysyłać dziecko na korepetycje. Nauczyciele powinni przestać narzekać mają bardzo dobrze, każdy weekend wolny przed świętami i wakacje. W którym zawodzie takie przywileje. Strajkować powinni Ci którzy mają naprawde małe zarobki a nie nauczyciel. Tylko to tak jest że ten co naprawdę potrzebuję to siedzi cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
11 minut temu, StaryLewak napisał:

Jednej rzeczy nie rozumiesz, kiedy edukacja będzie prywatna to podatki wcale nie spadną po prostu pieniądze z nich zostaną ulokowane gdzieś indziej na przykład w senacie.

ale co ma izralel do Polskiej edukacji?  co ?  bratnia pomoc ,to już było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec trójki

Modna Melpomeno nauczyciele zachowują się jak dzieci. Niby tacy światli a nie potrafią zrozumieć prostej sprawy. Jest pewna pula i to mają dostać. Mówią o dialogu. Jednak nie chcą rozmawiać. Jak małe dzieci upierają się przy swoim. 

Dobrze, zabierzmy emerytom i rencistom, zaspokojmy samolubne żądania nauczycieli. Jakość nauczania nie zależy od pensji ale od podejścia nauczyciela do swoich obowiązków. Ilu tzw nauczycieli potrafi nauczać? Większość grona pedagogicznego zostało nauczycielami bo prawdziwe życie ich przerosło,  nie dostali się tam gdzie chcieli a teraz twierdzą że będą lepiej uczyć jak dostaną więcej pieniędzy. Bzdura. Jak ktoś nie umie uczyć to żadne pieniądze tego nie zmienią. 

Do pracy nauczyciele, nie bądźcie jak stado bezmyślnych, samolubnych baranów. 

Przez swój egoizm niszczycie przyszłość młodych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
19 minut temu, StaryLewak napisał:

W Izraelu na pewno ludzie są mądrzeisi niż w polsce, nie chcą systemu oligarichcznego który wy wspieracie, a każdemu który stara się go zatrzymać zarzucacie bycie komuchem, żydem, zdrajcą narodu, itp.

 

Tak w ogóle to ty tutaj zacząłeś o mojej narodowości, ja nie poruszałem tematu żydów pierwszy.

w Izraelu to my doskonale wiem kto dowodzi i co robi z arabami itd.....co do żyda , ja nie wiem słabo się wyedukowałem w tym temacie ale nie znam innej nazwy,no niemiec,czech słowak a żyda co mam Izraelczyk nazywać? no dobra skoro tak wolisz 

Izraelczyku drogi po raz kolejny wyciągnę rękę do Ciebie 🙂 skoro tak się udzieliłeś i bronisz tej Polski, skoro nauczycielom nie odpowiada oferta rządu , skoro , głodują ,no to ja na siłę ich do szkoły nie wyśle każdy ma wolną wolę ,zrobimy edukację prywatną i tyle....

jak byś to nie ugryzł to wszystkim nie dogodzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
12 minut temu, StaryLewak napisał:

Skoro dla ciebie odpowiedz an ataki terrorystyczne jest czymś złym to nie wiem. Może to źle, że polska tak długo czeka aby doświadczyć terroryzmu?

 

Róbcie edukację prywatną. Nie jest to moim zdaniem sprawiedliwe, ale summa summarum korzystne dla bogatych. I nie zapomnijcie, żeby wystąpić z unii europejskiej też, bo wasze dyplomy i tak będą honorowane tak samo jak ukraińskie. Z polską biedą i ich obrzyganymi bękartami precz, tylko 1% społeczeństwa się liczy.

o jakiej biedzie Izraelczyku piszesz? nie ma w Polsce biedy w pojęciu takim jakie ty przedstawiłeś w poprzednim poście ,,śmietniki,głód itd." ja osobiście się z tym nie spotkałem...są wyjątki w Polsce jak i w Izraelu....

terroryzm,to ciekawe skąd się on bierze i czemu to akurat Izrael dotyka w takim stopniu....złośliwi ci ,,terroryści" niemcy, francja szwecja, cała europal niemal ,,terroryzmem" zalana a Polska nasza a przede wszystkim moja ukochana ocalała.....czemu tak się dzieje, nie wiesz?????   proste nikomu nie szkodzimy i to się odwzajemnia powiesz irak był a był był to prawda ale jakoś ,,terroryści" wybaczyli.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
10 minut temu, StaryLewak napisał:

Opieram moją wypowiedź o biedzie na postach o kowalskich którzy zarabiają 1600 pln i mają za to utrzymać dziecko oraz tym co widzę na ulicy. Większości polaków nie będzie stać na prywatną edukację i taka jest prawda.

 

Nie, terroryści po prostu atakują państwa rozwinięte, polska takim nie jest to drugi świat.

hmm….a czy ten ,,Kowalski" który pracuje jak napisał za 1600zł  to napisał też że w śmietniku grzebie? a czy ten ,,Kowalski" na te dziecko 500zł nie dostaje?

nie ,,terroryści" choć czy w przypadku Izraela można ich nazwać terrorystami to ja bym polemizował....ale to nie ten rozdział tylko o nauczycielach....Polska dogoni resztę,spokojnie ….od razu Rzymu nie zbudowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zen
Dnia 27.05.2008 o 12:27, kolejna prowokacja napisał:

\"wyobraź sobie mieć 60 lat i uczyć wf!? Albo robic eksperymenty chemiczne? Toć to paranoja\" no tak ale w przeróżnych fabrykach to moga pracować 60-latki z jedna przerwą na kanapkę, co?

a mieć 60 lat i użerać się z petentami stać za ladą i to minimum   po 40 godzin tygodniowo a nie jak nauczyciel 16 godzin tygodniowo. a nauczyciele domagają się stawki jak w banku za połowę godzin przepracowanych co inny pracownik.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
25 minut temu, StaryLewak napisał:

Jak ma jedno to nie dostaje. *to dziecko.

 

Nie dogoni jeśli zostaną wprowadzone genialne pomysły typu prywatyzacja wszystkiego które w narodzie przeważają, ulegnie degradacji ekonomicznej i kulturowej. A wtedy przyjdzie car ze wschodu i zrobi to co zawsze robił najlepiej i z polakami i z żydami.

jeszcze nie dostaje ale już ma dostawać 🙂 

to jest kapitalizm....  skoro, jakaś grupa zawodowa chce od razu wyjść na prowadzenie a nie stopniowo no to na układy nie ma rady...a co z tego wyniknie trudno powodzieć , na pewno edukacja się poprawi, co dalej zobaczymy....nie wiem co będzie jutro skoro nie wiem co będzie za godzinę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Usunąć katechetów. Pieniądze dać nauczycielom których brakuje. Religia nie jest nauką. Mało im pieniędzy.
Kiedyś były lekcje polityki, a teraz religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Robert napisał:

Usunąć katechetów. Pieniądze dać nauczycielom których brakuje. Religia nie jest nauką. Mało im pieniędzy.
Kiedyś były lekcje polityki, a teraz religii.

Ci ...i religię wprowadzili nawet w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
10 minut temu, StaryLewak napisał:

Jakość edukacji nie poprawi się, przestanie istnieć. Edukacja nie może zwyczajnie być prywatna. Szkoły zmienią się w firmy które zamiast dbać o dobro własne, będa zwalczać konkurenta, bo to w kapitaliźmie jest najskuteczniejszym działaniem prowadzącym do sukcesu na rynku. W końcowej formie jedna szkoła wysunie się na przód i zacznie kupować inne szkoły tworząc korporację której celem nie będzie zaspokojenie potrzeby klienta tylko zysk. Tak wygląda kapitalizm, tak jest ze wszystkim co jest prywatne, a nie publiczne. Co dalej, prywatyzacja policji? Jak zapłacą to będa do ćupy pakować kogo chcę?

no jakie jest wyjście? ten Kowalski który ma 1600 ma dołożyć? a ten co ma 10tyś to on ma dokładać? jako przedstawiciel Izraela wiesz o tym że każdy 3-razy obejrzy złotówkę nim ją wyda....nie jest tak? dobra jest rada...rząd niech coś jeszcze dożuci a nauczyciel coś opuści to jest motto handlarza -spotkać się gdzieś po środku....ale rząd którego ja nie bronię twierdzi że worek jest pusty i nie ma na to kasy...czyli co? PAT....Kowalski się  wk@a , bogaty też-bo za siebie i kowalskiego nie zapłaci rząd nie ma środków , nauczyciel wyrozumiałości.....gdzie widzisz porozumienie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
12 minut temu, StaryLewak napisał:

A tutaj bardzo ważny temat został poruszony i zgadzam się z tym panem w 100%.

ale to dla ateistów....a co z resztą, ja do kościoła nie chodzę ale to nie oznacza że gardzę wiarom.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
10 minut temu, StaryLewak napisał:

Tak, nie ma kasy rząd, radzę sprawdzić ostatnie wydatki senatu.

to napisałem że go nie bronie...może i ma ale jest jeszcze wiele innych przeciwwskazań   , pomijam polityczne bo to broń obusieczna , ale jest ten Kowalski, są też inni co zasuwają po 8h i są na poziome dyplomowanego, są i tacy co 16 pracują i szału nie ma....no to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opinia

To co wyczyniaja nauczyciele to się w głowie nie mieści. Wstyd i hańba. Można strajkowac ale nie w taki sposob. Dzieci nie chodzą do szkoły nie nadrabia materiału czy ktoś o tym pomyślał...po ci lepiej powiedzieć cyt niech się rząd teraz martwi. To nie rząd strajkuje to Wy i to Wy ponosicie za to odpowiedzialnosc.Nie wiem czego chcą nauczyciele mają takie przywileje jakich nie mają zdane grupy zawodowe zarobki przy takiej ilości godzin są dobre a jak się komuś nie podoba niech zmieni zawód nikt ich nie zmusza do pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
11 minut temu, Gość Opinia napisał:

To co wyczyniaja nauczyciele to się w głowie nie mieści. Wstyd i hańba. Można strajkowac ale nie w taki sposob. Dzieci nie chodzą do szkoły nie nadrabia materiału czy ktoś o tym pomyślał...po ci lepiej powiedzieć cyt niech się rząd teraz martwi. To nie rząd strajkuje to Wy i to Wy ponosicie za to odpowiedzialnosc.Nie wiem czego chcą nauczyciele mają takie przywileje jakich nie mają zdane grupy zawodowe zarobki przy takiej ilości godzin są dobre a jak się komuś nie podoba niech zmieni zawód nikt ich nie zmusza do pracy 

też widziałem ten urywek i płacz tego dziecka.....ale jeszcze jest TFN tam nieco inaczej to pokazali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi Nauczycielu
2 godziny temu, Gość M.K napisał:

ale to dla ateistów....a co z resztą, ja do kościoła nie chodzę ale to nie oznacza że gardzę wiarom.....

a jestes katolikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio
Dnia 27.05.2008 o 10:51, dr HOUSE napisał:

Wszyscy na nauczycieli narzekają ale...wyobraź sobie mieć 60 lat i uczyć wf!? Albo robic eksperymenty chemiczne? Toć to paranoja!Dziecko ma lat np 12 a ich nauczycielka 60! To jak babcia! Jak mają odszukać wspólny język???? A pensje...Też marne! 1500zł na rekę to marnie przy bankowcu zarabiajacym 4000tys!!!!

to tak jak i leczyc ma mnie lekarz z 64 latami  na karku pielegniarka ktora ledwo sama stoi ma mi sie wkoc w zyle:D itd itd moze powinnismy pracowac do 40 roku zycia tylko wszyscy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oni a my?

Zgodnie z konstytucją dzieci mają obowiązek nauki -nie dość że państwo działa przeciw temu to pracodawcy nie są zadowoleni z pracowników na opiece. .. stracimy urlopy ... pracę bo komuś ciągle mało. .. Państwo powinno nauczycieli docenić bardziej niż krowy a obsługa dalszą szkoły. .. cóż ich wybór - w Biedronce są jeszcze etaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi Nauczycielu

i juz zaczynasz przegladac na oczy ,ze tu nie chodzi o Ciebie ani o podwyzki tu chodzi o stolek a nie zmiane podstawy programowej,co wiecej Drogi Nauczycielu juz widzisz ze do niczego juz Cie to nie doprowadzi i powracasz do szkoly z podkulonym ogonem a nie ze niby wybierasz dobro ucznia-a gdzie byles przed egzaminami kiedy to byles tym TWOIM uczniom najbardziej potrzebny ??strajkowales powiesz walczyles tylko z kim i o co??niby taki wyksztalcony z Ciebie ludz a nie widzisz tego co juz po dniu strajku widzialy rzesze ludzi.I powiedz mi Drogi Nauczycielu  jak spojrzysz w twarz nam rodzicom na zebraniu??wiesz ze wiekszosc musiala brac opieke wtedy gdy strajkowales??a ta platna jest 80 % ...to jak zwrocisz mi te skromna roznice??no i powiedz nam tu jeszcze cos-daja Ci niezla sume i zapewniaja Ci podwyzke a Ty dalej niezadowolony ...a wiem czemu bo te dodatkowe godziny dolozyli i zamiast o 11 wrocisz do domu o 13 ...a powiedz mi jeszcze skoro tak cie meczy ta robota  w cholere ja rzucaj i idz do korpo albo wyjedz za granice ...po co sie tak meczysz inni tak zrobili ....a wiem juz czemu emerytowani nauczyciele tak dlugo ucza w szkolach az ich dzieci pokoncza studia by mogly ich zastapic  na stanowisku pracy -bo po studiach bez pelcow ciezko sie wbic do nauczania w szkole...wiec powiedz mi Drogi Nauczycielu ...po co Ci to wszystko?bo Ty strajkujacy to z powolania na pewno nie uczysz naszych dzieci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny

Jeden karierowicz zeszmacił cale środowisko... choć na ich usprawiedliwienie nic nie przemawia, maja wyższe wykształcenie, powinni myśleć i widzieć, ze człowiek który ... dla nich zrobił przez kilkanaście lat nagle sie uaktywnil...
Najsmutniejsze jest to, ze niektórzy z nich ciągle naiwnie wierzą ze to nie jest strajk polityczny skierowany w destabilizacje państwa... ZAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny

Rząd powinien wezwać nauczycieli do zaprzestania strajku ze wskazaniem konkretnej daty, po tej dacie powinni zwalniać ich dyscyplinarnie po koleji bez prawa do emerytury ,reszta szybciutko wróciła by do pracy.

Na miejscu rządu postawilbym jeden warunek, ze dostana tyle ile dostali przez 8 lat za rządów PO... wtedy nie strajkowali, czyli byli zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
58 minut temu, Gość Drogi Nauczycielu napisał:

a jestes katolikiem?

jednoznacznie ci nie odpowiem...zostałem ochrzczony itd.. czyli teoretycznie tak ale, się nie spowiadam , do kościoła nie chodzę czyli nie do końca spełniam kryteria....wiara moja opiera się na przykazaniach którymi się kieruje i jak do tej pory wystarcza mi to na normalne funkcjonowanie w tym świecie...ludzie słabszej wiary muszą mieć nad sobą kontrolę czyli kościół , lub meczet 

to tyle, z tego powodu ,nie krytykuje nikogo....to taka neutralność i zarazem spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie moje zdanie
4 minuty temu, Gość M.K napisał:

jednoznacznie ci nie odpowiem...zostałem ochrzczony itd.. czyli teoretycznie tak ale, się nie spowiadam , do kościoła nie chodzę czyli nie do końca spełniam kryteria....wiara moja opiera się na przykazaniach którymi się kieruje i jak do tej pory wystarcza mi to na normalne funkcjonowanie w tym świecie...ludzie słabszej wiary muszą mieć nad sobą kontrolę czyli kościół , lub meczet 

to tyle, z tego powodu ,nie krytykuje nikogo....to taka neutralność i zarazem spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech

Wincenty Broniarz, ten człowiek jako marionetka Schetyny, nie przebiera w środkach aby unieszczęśliwić uczniów w trakcie jakże ważnych dla nich momentów edukacji jakim jest egzamin klas ósmych, gimnazjalny czy też  jlasyfikacja maturzystów i sama matura. Broniarzu !!! Wszyscy wiedzą że steruje tobą nieobliczalny i pomylony Schetyna, ale dlaczego to wszystko dzieje się kosztem dzieci? 

Na czas świąt jakoś nikt nie został w szkole żeby strajkować, poszły się panie edukatorki zajadać do domów, tak im źle. Jak stoczniowcy strajkowali robili to nie przerwanie, aby pokazać Polsce że robotnikowi dzieje się krzywda. A wam? Nie mogę patrzeć już na tą obłudę. Dlaczego w wakacje nie wyjdziecie z transparentami? Głodujcie pod sejmem, wtedy uwierzymy że dzieje się wam krzywda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×