Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkarłatna wdowa

dziecko 2 miesięczne a mama na 2 dni chce wyjechac.

Polecane posty

Gość szkarłatna wdowa

Mam pytanie. Dziecko ma 2- 3 miesiące. mama koniecznie musi wyjechac na 2- góra 3 doby.Dziecko jest cały czas karmione na mleku. Pytanie. Czy kobieta może odciągnąc do butelek mleko i ojciec będzie dziecku podawał?Czy spokojnie matka może wyjechac ? Jak to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaajaaaaaaaaaaaaa
gratuluję mamusi :O nie wyobrażam sobie zostawić synka na cały dzien, chociaż nie należę do Matek Polek, a na 2 dni- porażka. Jak musiałam jechać na szkoleni do firmy- 400km to małego taszczyłam przez Polskę ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sluchaj tej wyżej
jak musisz jechać to jedź, ojciec chyba sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówka
No, dziecku na pewno dobrze zrobiła 800-kilometrowa pordóż. Dużo lepiej niż pozostawienie z rodzonym ojcem w spokoju w domu. To dopiero wzór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
no to ja temu drugiemu gratuluję takiej mamy:o włóczyć dziecko przez pół Polski........A nie uważasz,że lepiej zostawić z tatą? on nie jest rodzicem??? naściągaj mleko do lodówki i zamrażarki,przetestuj tatę wcześniej jak sobie poradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze nie wiem
oczywiście ze nic się dziecku nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was matki polki
jasne,że się nic nie stanie-tata to chyba tez rodzic nie? :O na pewno sobie da rade. Ale tu ci powiedza,ze albo masz nie jechac,albo taszczyc malucha ze sobą,bo przeciez zostawic z tata to jak samego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
jak moje dziecko miało tydzień ciężko zachorowałam i musiałam być 2 tygodnie izolowana od dziecka.Leżałam w innym domu a moim dzieckiem zajął sie mąż.Faceci też potrafią być dobrymi mamami.I potem mają jakiś inny--lepszy kontakt z dzieckiem. jak sie boisz to zostaw tatę z maluszkiem na dzień dwa a sama mieszkaj gdzieś obok np u mamy.będziesz pod reką jakby co a zobaczysz jak tata sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aaaaaaaaaaa po przecztaniu twojej wypowiedzi stwierdzam, ze sama jestes jedna wielka porazka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaales Ty powalona
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×