Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyjawiembambomambo

ocencie moje piersi

Polecane posty

a te ----> j/w napisalam sa super piekne naturalne piersi, a co do tej panienki to dla mnie na 100% dorabiane, ale jesli sie panna upiera to niech jej bedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musiz udowadniac
nie irytuj sie kolezanko i nie rozumiem dlaczego sie upierasz i klamiesz, to oczywiste ze silikon, ale fajnie ze sie nimi cieszysz, jak sie polozysz to zostaną w tej samej pozycji, zrob fote na leząco, i ciesz sie nimi ale nie wkrecaj facetow ani kobiet:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie ie
zajebiste! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaram sie
daj polizać! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musiz udowadniac
Ty je poprostu zdusilas a nie zebralas.a na bokach bez zmian implant nieruchomy:( ogladam setki prac plastykow i nie staraj sie udowodnic, bo na nic:(, a te z pierwszych fotek sie błyszczą bo po zabiegu mocno naciągnieta skora sie błyszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedzial ze silikonu nie da sie ugniesc? i wlasnie to dokladnie widac na tych 3 fotach i tak j/w napisala nie musisz udowadniac :P 100% dorabiane wiec nie sciemniaj panna ze twoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjawiembambomambo
dobra klucic sie z wami nie bede mam lat 17 i w tym wieku nie oczekujcie ze piersi beda obwisle a gdzie tam silikon to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za baby
wredne zazdrośnice.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kobieta ja
zazdrosne paszteciary na sile probuja udowodnic, ze to sa silikony :D buhahahahaha, kretynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musiz udowadniac
jesli implant jest umiejscowiony pod mięsień piersiowy większy , to mozna cos swojego zcisnąć, implant z czasem mieknie, ale i tak w pozycji lezącej nie rozejda sie na boczki, Mentor jest twardszy, nagory są bardziej naturalne, ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjawiembambomambo
ciesze sie ze ktos chociaz jest po mojej stronie po co mialabym wklejac zdejcia silikonow przeciez wiadomo ze silikony sa ladne-zadna satysfakcja miec sztuczne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjawiembambomambo
za jakies 30 min wkleje filmik.wydaje mi sie ze gdbyby byly sztuczne to by sie nie trzesly ani nie ruszaly-nie wiem bo nie jestem w tym temacie oczytana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kobieta ja
czyjawiembambomambo po co im cokolwiek udowadniasz, jezeli wiesz, ze sa naturalne ;) cycki ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musiz udowadniac
a jesli chcesz poznac ocene to zmien temat na chirurgię plastyczną, tam sobie bedziecie dogadzac, zalosne sa laski co wkladaja implanty a potem się zarzekają i cos chcą sobie na siłę udowodnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjawiembambomambo
no dobra przyznam sie wam sa sztuczne mialyscie racje, chcialam znac opinie, ale i tak fajne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
wszystko zależy z jakiego rozmiaru powiększałaś; wyglądają na silikony i koniec; ciekawe że wszystkie zdjęcia tak się kończą że nie widać dołu pirsi tam gdzie z reguły są cięcia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Wiedziałam, że sztuczne - ja tez mam sztuczne, naoglądałam się przed operacją 10000 zdjec sztucznych piersi i nikt mnie nie oszuka :P Są nawet spoko, oprócz tego, że za bardzo idą na boki. Mi się w moich tylko nie podobają blizny pod nimi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musiz udowadniac
jasne ze fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu widac
przeciez to sie rzuca w oczy pierwsza fotka mowi wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam swoje 75B i jednak nie chce dorabiac chociaz przyznam sie szczerze ze myslalam o tym nie raz zeby sobie zrobic D. i tez mnie nikt nie oszuka bo znam sie na tzytzkach i zawsze odroznie fake od naturanlych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musiz udowadniac
a ja mam blizny pod paszka i mam mentora , uwielbiam je i sa juz takie mieciutkie ze nie widac golym okiem ze to implant:) Moje brodawki patrzą prosto, to wyglada na prace Skupina albo kubasika ale juz nie wknikam, moich blizn juz nie widac i sa schowane, pozdrawiam silikonowe kobietki Moje maj prawie 2 latka i mam 300 CC , wyszlo z tego dobre 75C-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musiz udowadniac
a Ty jednak sie upierasz przy swoim , załosna jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musiz udowadniac
jak bym wkleila swoje foto to bys miala problem z oceną, bo chcialam naturalnie aby wyszly i tak tez wygladają, ale Ty nas nigdy nie przekonasz, znawczynie sie smieją z Ciebie bo to nic zlego ze sobie powiekszylas, ale ze jeszcze publicznie nie tolerujesz sztucznych a sama je masz to smiech na sali buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy 22-wlasnie o taka ocene mi chodzilo-normalna..dziewczyny sluchajcie mam duze piersi i jestem mloda wiec sa jedrne i pelne a czy za 10 lat bede miala takie to nie wiem.ale wiem jedno:ze gdybym miala obwisle czy cos z nimi nie tak to byscie sie cieszyly a tak to zostalam nieprawdziwie osadzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musiz udowadniac
tak jak powiedzialam , na pierwszym foto wyszly blyszczace bo skora jest naciągnieta , a zdjecia są Twoje bez obróbki dlatego tak naturalnie widac efekt chirurgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×