Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakao22

Czuje sie lepsza ,bo rodzilam naturalnie

Polecane posty

No to ja dopiero jestem wyrodna matka.Cesarka na życzenie a dzieci od początku na modyfikowanym,ale w dupie mam to co o mnie myślą bo swoje dzieci kocham najmocniej na świecie. Niech kazdy zajmie sie swoimi sprawami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez rodziłam naturalnie
kakao nie bede sie z tobą spierac o to kto ma racje bo ta dyskusja jest bezsensu - uwazam ze jestes zacofana w swoich poglądach i z góry zakladasz ze jestes lepsza. Dyskutowalabym z toba gdybys wyraziła swoja opinie ale tez nie krytykowala innych za to jakich wyborow dokonuja a ty robisz na opak więc dla mnie dyskusja skończona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybor rodzaju porodu to indywidualna sprawa. jak tos sie boi to ma prawo do cc. To ze kobieta pragnie dziecka nie oznacza ze musi sie meczyc podczas porodu! Ja druga dzidzie tez mam zamiar rodzic pod znieczuleniem po co mam cierpiec a tak wspominam pozytywnie porod odczulam kilka boleesnch skorczy nameczyc prze parciu tez sie musialam ale mialam lzej i sie tego nie wstydze po to to wszystko jest - dla ludzi dlatego w polsce epidural powinien byc darmowy zeby kazda kobieta ktora chce mogla go dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalozycielki
jedno co jest pewne,to dzieci karmione piersią mniej choruja. Co do inteligencji to raczej sie nie sprawdza,karmilam sztucznie a moje dziecko jest duzo ponad przeciętną:).Myslę,ze dużo jednak zależy od genów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty badz dumna z tego ze rodzilas naturalnie a my bedziemy dumne z tego ze jestesmy mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem dumna że urodziłam naturalnie i że tyle wycierpiałam i dałam rade, ale jestem też zdania, że te dzeiwczyny co rodziły przez cc też powinny być dumne, bo po cc też nie jest wesoło, a poza tym nie ma się o co kłócić, bo tak naprawdę nie powinnyśmy być dumne z tego jak rodziłyśmy tylko z naszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania super powiedziane:) A co do chorowania dzieci na modyfikowanym to sie nie zgodze,myśle ze nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje sie lepsza bo nie tworze sztucznych dyskusji ze by tylko innym popsuć humorek....kobieto chwytaj dzień taki jakim jest i że Twoje dziecko jest przy tobie.... ciesz sie ze Ci dane było rodzic naturalnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu chyba się tak nie wkurzyłam ja tu :P Mój syn jest od początku można powiedzieć karmiony sztucznie .I nie czuje się wariatką itd. Myślisz że tylko rodzaj porodu czy karmienie może dawać takie podkłady do dumy???? Owszem można być dumnym ale po co traktować innych z góry??? To że rodziłaś naturalnie ,że karmisz piersią nie znaczy że jesteś lepszą matką!!!! Pogadajmy za pare lat .Jak wychowasz dziecko na dobrego człowieka. Tym się pochwal i z tego bądź dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianunia
masz prawo czuc sie lepsza.Te z cesarką to miały wyjęcie z brzucha.Ty prawdziwie rodziłas. tez uwazam ze porod naturalny - to jest poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też rodziłam naturalnie ale w odróznieniu od Ciebie autorko topiku - ja nie strciłam rozumu na porodówce :D jak to mawiał jeden z moich nauczycieli: można być kimś, można być zerem, ale depresją? wspóczuję... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ken leee
a ja rodziłam przez cc ico mi zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szaans
co za wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos sie boi porodu to ma prawo do cc???????? Kobieto gdzie ty zyjesz? Moj lekarz jak wspomnialam o cesarce to sie usmiechnal i powiedzial zecc na zyczenie nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos sie boi porodu to ma prawo do cc???????? Kobieto gdzie ty zyjesz? Moj lekarz jak wspomnialam o cesarce to sie usmiechnal i powiedzial zecc na zyczenie nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkol
autorka ma keke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko strasznie zacofana jestes nie urodzilas przy okazji mozgu czy ci sam wyplynal???:-o Zyjemy w 21w i kobieta nie ma prawa wyboru czy chce zaoszczedzic sobie bolu i rodzic cc czy woli sn a potem czy chce karmic piersia czy butelka.Dziewczyno wybudz sie z bajki to nie sredniowiecze!!!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamama
zacznijmy od tego o jakim wyborze wy tu mówicie. cc na zyczenie w prywatnej klinice??? cc ustawione z lekarzem po cichu za grubą kasę w szpitalu państwowym??????? tak czy siak to szara strefa. z medycznego punktu widzenia pacjentka nie może zadecydować o cc, bo tak jej się podoba.a o wskazaniach do cc jest napisane wiele artykułów w necie. inna sprawa podwyższać sobie samoocenę sn....? pozostawię obie kwestie. w każdym razie wiele kobiet tworzy wyimaginowane historie na temat własnych porodów żeby udowodnic sobie i światu własny heroizm. dla mnie sn naturalna sprawa, fizjologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamama
mantodea a ty juz urodziłaś?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takamama - a co mialam w ciazy do konca zycia chodzic?:p ;) urodzilam 12 maja o 8:30 silami naturami choc co przechodzil lekarz to blagalam o cc:p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamama
gratuluję!!!! po prostu widziałam kilka topików o twoim porodzie, legendy juz na kafe chodziły i piwa stawiali ci co zgadywali kiedy urodzisz....;) zapytałam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak rodzilam jakies 2 tyg.a i tak w koncu nie wiem kto to piwo wygral i czy bede zaproszona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłam SN bez znieczulenia 3 razy i czeka mnie czwarty poród SN i bez znieczulenia. NIE CZUJĘ SIĘ W NICZYM LEPSZA od kobiet, które rodziły inaczej, bez względu na motywy. Wszystkie kobiety mają prawo wyboru i nie czyni to je gorszymi czy lepszymi od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek19833
ja to miałam chyba najwiekszego pecha, nie móc urodzić naturalnie i za 6 tyg mieć operacje na woreczek żółciowy.moje blizny sa masakra.nikomu nie życze tego co przeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×