Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

Gość marcowa pogoda
a ja zjadlam rogala maslanego z surowa szynka :) wypilam duzy jogurt wisniowy zjadlam pol paczki chipsow paprykowych 3 szklanki herbaty ok 10 cukierkow kukulek :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanko---szkl soku z sokowirowki marchwilowo selerowego 2 grejfruty i 2 jablka... potem nie wiem co zjem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kałamarnica...
trochę słonecznika 2 plastry sera żóltego bułka z rybą po grecku (bez masła itp) kawałek pizzy- niby dietetyczna... o 18 bedzie kolacja ale co to jeszcze nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala88
rano pol kajzerki z plasterkirm pieczonego mieska i drugie pol z serkim do kanapek, niedawno 200g warzyw z plasterkiem mieska i 4 luzki otrab przennych i juz nic nie zamierzam jesc.steierdzam ze i tak za duzo zjadla, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze moj topik jeszcze \"zyje\" :) zmotywowana wiosna wkoncu zaczelam chudnac,efekty juz sa~!! =] dzisiaj mialam troche \"luzniejszy\"dzien ale niczego nie zaluje:P S:1,5 kromki razowca z wedzonym kurczaczkiem(malo) IIS;jablko+pol szkl kefiru L;mala porcja fasolowki o; nalesnik z farszem pieczarkowo warzywnym kawalek buleczki z pasztetem sojowym+troche salatki warzywno majonezowej+garsc migdalow,pestek z dyni i slonecznika grzeszki:1 rzadek czekolady z nadzieniem truskawkowym z 3,5 rzadka gorzkiej czekolady z nadzieniem tofii pol lampki wina od jutra bede grzecza:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasetiiiiii
kawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauulinaaa
Hej ja dzis zjadlam SNIADANIE Kromka chleba zyteniego z pasztetem sojowym i mlekiem = 150 kcal II Śniadanie: jabłko 50 g około 40 kcal Obiado-kolacja Serek wiejski 150 g = 142.5 kcal Bułka pszenna 70 g = 250 kcal ;/ RAZEM : 582.5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan wredny.
i po co ci była ta bułka na kolacje grubasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie: serek wiejski mieszany z twarogiem i szczypiorkiem ok 150g obiad i kolacja to samo w takiej samej ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadddzze
serek wiejski lekki 3 % 121,5 kcal kawa z mlekiem -75 kcal małe jabłko + ogórek małosolny - 100 kcal sórówka wiosenna - 300 kcal coca light - 2kcal Suma ok 600 kcal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1988
wczoraj wypilam jeden kefir (180 kaloriii)......dzisiaj tez wypije ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutko jecie bardzo
Ja nie jestem na diecie bo mam taka przemiane materii ze moge jesc wszystko w dowolnych ilościach i nie tyję, może to dobre dla niektórych ale ja bardzo chciałabym przytyć, przy wzroście 168cm ważę 46kg :o Napiszę co wczoraj zjadłam: śniadanie: 3 kanapki (całe kromki :p) z masłem, szynką, serem, pomidorem i cebulką, herbata z 2lyz cukru, banan i batonik pawełek 2śniadanie: pizza mała z tuńczykiem i dodatkami obiad: zupa jarzynowa z dużą ilością smietany, na drugie ryba w sosie śmietanowo koperkowym, z ziemniakami i suruwką później podjadałam chipsy, cały talerz przysmaku świętokrzyskiego, talerz frytek z sosem czosnkowym, wypiłam 1 piwo i 2 szklanki coli podwieczór zjadłam miskę lecza z białym pieczywem wieczorem 2 michy bigosu z chlebem :p Do picia głownie coca cola :o Dzisiaj już zdążyłam zrobić sobie pierogi z mięsem i skwarkami od mamusi :D Pycha ale nie tyję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutko jecie bardzo
surÓwką oczywiście :o Jaki wstyd :o Nie wiem jak mogłam strzelić taki błąd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1988
ja jem ile potrzzebuje :D aczkolwiek nazwie to 'odchudzaniem' ;-) Mało co lubie wiec moze dlatego,a i nie mam czasu na robienia kanapek sobie wiec pieczywa do ust nie biore od rokuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadddzze
dziś : serek wiejski 3% - 121,5 kcal kawa z mlekiem - ok 75. kcal surówka z kapusty kiszonej - ok 300 kcal Suma ok 500 kcal :p i koniec na dziś :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadddzze
zapomniałam o pepsi light - 4 kcal :p ps. czytam mój wcześniejszy post :p sorki za tą sUrówkę hihihihhhhhhhhhhhhiii nie wiem co mi się stało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
[zgłoś do usunięcia] malutko jecie bardzo - dobiłaś mnie trochę... :( TEż nie jestem na diecie, ale jakbym tyle jadła, to miałabym wagę trzycyfrową... Powinnaś się przebadac, zwłaszcza tarczycę, czy nie ma nadczynności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1988
nic nie zjadlam dzisiaj ;( Zakupy mnie pochlonely..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadddzze
- serek wiejski 3% 2 kawy z odrobiną mlekiem 2 ogórki małosolne trochę surówki 4 plasterki wędliny z kurcząt :( mam nadzieje że nie przekroczyłam 600 kcal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadddzze
serek wiejski 3% - 121,5 kcal kawa z mlekiem - ok 75. kcal warzywa mrorzone Hortex - 221 kcal coca zero - 2 kcal Suma ok 450 kcal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadddzze
- serek wiejski 3%- 121,5kcal -kawa z mlekiem- 75kcal -mieszanka meksykańska konserwa-139kcal -tuńczyk z puszki w sosie własnym -104kcal -pepsi light - 5 kcal Suma ok 450 kcal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shahahnsdjadjsndj
8.30 jejecznice z 2 jajek na łyzeczce oliwy, pomidor, pół bułki , kawa 11.30 jabłko 14.30 lod 80 kcal 16.20 szklanka makaronu z puszką pomidorów + kawałek piersi z kurczaka 17.00 owsianke na 300 ml mleka z cukrem, bułke , slokik powideł sliwkowych , kawa , serek wiejski(wyrzygałam) 19.0 nutella 400g, wafelki w czekoladzie 400 g, czekolada biała, lody smietankowo czekoladow 1 l, herbata (wyrzygałam) 19.00 bułka grachamka i serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadddzze
-serek wiejski 3% 121 kawa z odrobiną mleka 35 jabłko 70 sałatka z tuńczyka z puszki 107 kawałek papryki 12 troche surówki 180 pepsi zero 5 Suma ok 550 kcal :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadddzze
-serek wiejski 3% - 121,5 - kawa z odrobiną mleka - 35 - mieszanka warzyw -mrożonka 226 -jabłkoo - 70 - pepsi zero - 4 ok500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadddzze
- serek wiejski 3% - kawa z odrobiną mleka - zupa profit ogórkowa (105 kcal) - wędlina z kurczaka (140) - pół pomidora + cebula - pepsi zero - 8 ok. 500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie licze kalorii
kilka ciastek kruchych zupa-krupnik kilka fasolek szparagowych serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabada22
dzis zjadlam 3 jabluszka srednie z ogonkiem i pestkami :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×