Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

ja dzisiaj zjadłam: - kanapka razowego z pomidorem - kanapka razowego z pasztetem - serek wiejski 3% - bułka (ciemne pieczywo z ziarnem) - 2 plasterki szynki z piersi z kurczaka jeszcze chce zjeść: - kiwi 2x - gotoana pierś z kurczaka - szpinak - ok 50g twarogu chudego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamboyant
3 jajka sadzone pół pętka smażonej kiełbasy smażona parówka trzy plastry smażonego sera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kanapki z srem zoltym i pomidorem torebka ryzu z warzywami na patelni plus sos z lyzki jogurtu greckiego i keczupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
ja dziś owsianka - 300 kcak na śn i obiad - 600 kcal budyń czek - 150 kcal serek - 150 kcal 2 kiwi - 100 kcal zupaaa warzywna dużo ale to ok 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 kromki chleba typu wasa - 80 3 plastry szynki konserwowej - 100 ? kilka plastrów żółtego sera - 200 2 jabłka - 100 zupa jarzynowa - 80 560 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze doszło jabłko ale bardzo malutkie to jakieś 40 kalorii no i równiótkie 600 mi wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isyla
musli chrupkie fitella - 170 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musli fitella 170 5 wafli ryżowych w gorzkiej czekoladzie 350 chleb schustad pelnoziarnisty i ser żołty 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka_ karolina
śniadanie: jabłko + kawa bez cukru II śniadanie: serek danio + sucha bułka z ziarnami obiadokolacja - kawałek ( mały ryby panga) + surówka + bułka lekko posmarowana serkiem mazdamer 3 * tabletki aplefitt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa87
sn zupa mleczna - 300 kcal budyń 150 kcal pokante-300 kcal cukierki 100 kcal grejfrut - 100 kcql jogurt 100 kcal kluski -200 kcqal zupa - 100 kcal 1500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa87
zupa mleczna - 300 kcal obiad spaghetii - 500 kcal paluszki - 400 kcal mandarynki - 200 kcal chleb - 200 kcal frytki - 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolade z ryżem
kilka kanapek z maslem orzechowym kilka kawalkow czekolady bulke z pasztetem sok pomidorowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhlllllkkkk
kaszka bananowa - 226 kcal kubek kakao nesquik - 152 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7.00 lemsip napój na grypę 11.10 zupa minestrone z warzywami, 2 kanapki z tuńczykiem, paczka chrupek serowych :P (tylko 50gram! malutka!) 17.30 pieczony kurczak z pieczonymi ziemniaczkami :P potem kilka ciastek piegusków i orzech włoski :D po drodze sok pomarańczowy, ok.2szklanki plus jedna szklanka wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
s: 4 Wasy z chudym serkiem, ogórek, kawa zbozowa o: brokuły, camembert k: zupa grzybowa pomarańcz wino marnie :-( poprawię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
Przywołuje topic do życia - bo jest fajny ;) śn --> ryż na mleku - 200 kcal 2 śn --> puree z mięsem , -- 200 kcal 3 malutkie parówki --200 kcal naleśnik - 100 kcal grejfrut - 100 kcal obiad --> 500 kcal :// kolacja - caesar bez sosu - 200 kcal 1500 kcal :/ --> godz na stacjonarnym - 400 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa87
moje dzisiejsze menu: śniadanie 2 bułki bez masła z sałata i pomidorem - 300 kcal budyń z mlekiem 0% - 150 kcal obiad sałatka - 150 kcal kefir, jogurt light -150 kcal kisiel - 50 kcal galaretka-150 kcal 950 kcal +owoce (2x kiwi, pomarańcza, 2 śliwki - 150 kcal) +warzywa na parze - 50 kcal razem 1150 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa87
hej moja dietka trwa nadal 1,5 bułki razowej wazyło to 90g - czyli ok 230 kcal 2 plasterki sra lihgt i paryczka na to - 80 kcal plaster ananasika , kiwi - 100 kcal budyń kokosowy - 170 kcal obiadek: kilka kuleczkek miesnych na prze - 200 kcal czyli tak na oko ;) 800 kcal i do wieczorka bede popijać koktalj 400 ml kefiru 0% tłuszczu - 100 kcal kiwi, ananas - 200 kcal słodzik , otręby - 50 kcal czyli razem ok 1200 kcal na ten dzień wiec tragedii nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
hmm 16 klopsów -300 kcal warzywa - 100 kcal frytki -300 kcal 2 x budyń light - 300 kcal czyli 1000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalizzza
dzis ryż na mleku - 250 kcal musli - 250 kcal galat - 100 kcal jabłko - 100 kcal chleb z serem 200 kcal razem 900 kca czyli dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklanka soku jablkowo-marchwiowo-selerowego z sokowirowki 2 grejfruty 1 jablko potem pewnie ogorek swiezy z koperkiem a na kolacje zupa jarzynowa bez tluszczu i zabielania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjj
Ja zjadłam jogurt activia z płatkami owsianymi i otrębami pół kromki ciemnego chleba żytniego z białym serem i szczypiorkiem 100 ml soku pomarańczowego z dodatkiem prawie pół litra wody i trochę soku z cytryny(duża szklanka od piwa tego napoju) jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitekkot
Od rana zjadłam: 4 łyżki musli, pół szklanki mleka 0.5 %, 2 kanapki z twarogiem półtłustym, wypiłam 2 herbaty bez cukru. Do wieczora daleko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×