Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

Śniadanie: 2 kromki chleba żytniego z pasta twarogową +herbatka II Śniadanie: 1 kromka żytnia z 2 plasterkami polędwicy sopockiej Przekaska: 4 śliwki węgierki+brzoskwinka mała Obiad: makaron z tuńczykiem i szpinakiem Deser:150 gr jogurt Sanok 0%tł bez cukru Kolacja: będzie omlet z farszem pieczarkowo-pomidorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaKa Bleee
Hey:)) Ja dzisiaj zjadła : -w szkole 1 jabłko -w domu 1 kromke chleba z cieniutko serkiem i szczypiorkiem -ananasa -jabłko i 1 sliwke ..i to wszystko na dzisiaj:)) To zdrowe, dobre czy zle? ;/:)) Mam 14 lat 164 cm i 57 kg.. czuje sie strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śn 7.00 2 jajka sadzone z plasterkiem sera light na odrobinie oliwy II śn 14.00 3 koskti czeko gorzkiej ob 15.40 salatka [pekinska, ogorek, oliwki, papryka, jogurt+musztarda, mięso z kurczaka] 3 kostki czeko gorzkiej, kawa z mlekiem 0% kolacja ok 19 wieśniak z ogórkiem i ziołami ah, ta czekolada... ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka blee - uważaj, bo zrobisz sobie krzywdę.. po takim czymś co odwalasz naprawdę nie ma nic dobrego, przetestowałam sama na sobie i nawet w podobnym wieku byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epika02
pol serka bielucha pomarancza grejpfrut 2jablka winogrona troche nektarynka banan szklanka jogurtu nat Oprocent... to duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie: 2 parówki, kromka chleba słonecznikowego z masełkiem, łyżeczka musztardy i keczupu 2 śniadanie: banan obiad: gotowany kalafior i chili (takie mieso mielone w sosie pomidorowym z fasolka czerwona i kukurydza) chciałabym na tym dzisiaj skonczyc bo jednak to śniadanie było stanowczo za duże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epika02
zliczylam ze to moje ma od 800-900kcal.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete5678012
Śniadanie 11:00 2 kromki chleba, jedna z serkiem do smarowania i pomidorkiem, druga z szynką, serem i pomidorem. II śniadanie 14:00 Zupa biały barszcz, w niej jedno jajko. Obiad 17:30 Ziemniaczki, leczo, jeden mały kotlet, surówka z ogórków kiszonych i cebuli. To na razie tyle, ale na pewno będzie coś jeszcze :) Mam 170 cm wzrostu i ważę 57 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnaaaaaaa111111111
śn - 2 kanapki z szynką - 300 kcal budyń -150 kcal jabłko -100 kcal winogrono -100 kcal baton - 150 kcal obiad zapiekanka - 300 kcal zupa - 100 kcaL KOLACJA KANAPKA - 200 KCAL jogurt - 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa1988
2 kromki z amsłemi obkład - 500 kcal 2 rogale - 200 kcal sernik - 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce wazyc 45 kg
5 kanapek chleba fitness 300 kalorii dwa plasterki łososia wędzonego - jakies 50 dwie śliwki - 60 płatki z mlekiem - 300 dwa plastry sera - 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie: 200 kcal 2 kromki chleba żytniego z pasta twarogową serek chudy 50 gr+ ogórek 130 gr+herbatka II Śniadanie: 93 1 kromka żytnia z 2 plasterkami filetu z kurczaka i 30 gr papryki Przekąska: 93 kcal 2 śliwki węgierki+2 brzoskwinki małe Obiad: 279 kcal kasza z kurczakiem i 7 warzywami Deser:150 gr jogurt Sanok 0%tł bez cukru 63 kcal Kolacja: 200 kcal 70 gr piątnicy light 3%+2 pomidory średnie pół papryki czerwonej 1/4 cebuli+ kromka chleba łącznie 970kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płatki na mleku 0,5% jabłko bułka pizzowa plasterk mielonki 2 kromki ciemnego chleba ze śliwkami z masłem i pomidorem + surówka z marchwii pół grejpfruta naleśniki z serem x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde no ja też
jajko dwie śliwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
ser - 160 kulki - 200 jajecznica - 240 2 miesa - 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makaronova
Dziś zjadłam: 2x kinder Country :D 1x jogurt mały truskawkowo-rabarbarowy 1x paczka malych slonych paluszków 2x szklanka herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzalezniona psychicznie
Miseczka muesli z jogurtem naturalnym, brzoskwinia Bulka, jogurt owocowy dwie sliwki 3 kawalki placka, 8 kostek czekolady, troche wafelkow i cukierkow w czekoladzie golabek z sosem pomidorowym z ziemniakami i buraczkami jablko, kilka marchewek 3 kromki chleba chrupkiego z serkiem salata szynka i pomidorem, Troche sera bialego ze smietanka i rzodkiewka I napewno cos jeszcze ale nie pamietam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
jog x3 - 450 kcal mięso - 200 kcal kotlety - 200 kcal jajco - 300 kcal kulki - 200 kcal zupa - 300 kcal jabłko - 50 kcal 1750 kcal - duuuużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-4 rogaliki z marmolada - 3 kromki chleba z ogorkiem kiszonym - banan - 1 sok Kubuś - talerz ryzu z miesem i pieczarkami Uf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
mięso - 400 kcal 3 bułki - 400 kcal ser - 100 kcal cukierki - 100 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiluch21
jak narazie to jablko i pol grejfruta ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa87
dzis masakra 2,5 bułki z serem - 400 kcal cały ananas - 300 kcal mieso 400 kcal jogurt - 300 kcal cukierki - 200 kcal płatki 100 kcal i jeszcze jestem głodna kurde 1700 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×