Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

uuu dziś sobie pozwoliłam na małe szaleństwo :P no to jedziem: kilka kawałków wędzonej makreli 1 jajko smażone kawałek chleba 2 kawałki andruta z masą cappucino 2 talerze zupy koperkowej pierś z kurczaka z grilla 2 ziemniaki micha surowki z czerwonej kapusty soczek bananowy 0,33 2 nektarynki miska (duża) sałatki (tortellini. pomidor, szynka, cebula, jog naturalny majonez,czosnek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubka222
salatke z pomidorow ogorkow i z serem feta, 2 sledzie w occie, platki z mlekiem 0,5% slodzone slodzikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było trochę tego.... jogurt, jedna kromka wasa z wedlina i pomodorem arbuz(sporo) bułka z serkiem danio z warzywami wafel ryżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkamilaxx
jogurt naturalny+platkami jablko salatka+krazek ryzowy gorace jablka z cynamonem,1 kiwi + pol pomaranczy Przegielam dzis, jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25.08.08 -ten daniz warzywami godny uwagi jest? tzn dobry? :-) cos jak bieluch czy inny w smaku? a ja dzis zjadłam zaa dużo-teraz mnie boli żoładek:-(sama sobie winna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWKA
ŚN 1,5 BANANA - 150 kcal hot dog - 300 kcal pizza - 500 kcal jabłko - 100 kcal brz- 100 kcal kanapka - 150 kcal mięso - 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewka
śn jajko- 70 kcal 3 kromki chleba - 300 kcal maso-100 kcal kiełbasa - 100 kcal 3 ppieguski - 200 kcal jogurt płatki - 100 kcal 900 kcal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blup blup bluuup
ja zjadlam dwie kostki czekolady z orzechami, garść "mieszanki studenckiej" (orzechy ziemne, orzechy nerkowca i rodzynki), kromę chleba razowego z serkiem brie i szklankę soku wiśniowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkamilaxx
śn: chlebek chrupki 2śn: jablko ob: salatka+krazek ryzowy kol: pol grejfruta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe w Anglii
miseczke corn flakesow z mlekiem jablko banan nalesniki bez tluszczu z serkiem tosty z salami, serem i pomidorem cala czekolada gorzka capucciono dwie szklanki juice'a pomaranczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgvk
a ja; 2 pudingi chlebowo-maslane :> mniam!! (jeden ponad 300 cal!!:O ) kawalek sernika jeden pasek wedzonej makreli paczke ciastek z platkami owsianymi :O 3 herbaty czerwone i koktail proteinowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeifbvevbee
miseczka platkow z mlekiem jablko i sok ze swiezej pomaranczy miseczka fasolki w sosie pom cappuciono dwa tosty i najlepsze:|- praiwe caly sloj kremu orzechowego-MASAKRA ale chce przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszatka.......
JEDNEGO HOT-DOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciorekkk
śn: twarozek wiejski + kromka wasa + pol banana 2śn: jabluszko + 1jajko na twardo obiad; brokuly z bulka , gotowane miesko podwieczorek: kisiel kolacja: jogurt naturalny z musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharineea
serek wiejski + 2 kromki chleba z pomidorem + banan marchewka + pomidory z jogurtem cebulką + jabłko owsianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuelaaa
przed chwilka zjadlam pyszne i sycace sniadanko :) mleko z platkami i suszonymi owocami posypane cynamonem :) + krazek ryzowy z chuda szyneczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzt
wczoraj: - sałatka wegetariańśka - 1 kromka chleba z ramą mazdamer - i niestety drożdżówka z serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindleesoft
śniadanko: twarozek wiejski + mleko z cynamonem :) 2 śn: pomarancz obiad: piers gotowana + 2 ogorki kwaszone kol: jablko x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRÓLOWA JAJEK
A ja zjadłam dziś: - jajecznicę z pieczarkami i cebulką na odrobinie oliwy z oliwek - grejpfuta I tak od trzech dni. Schudłam 4 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaa19
hej a ja dzis od rana : jogurt z płatkami - 200 kcal kromeczka z szynką - 200 kcal kawa- 100 kcal galat - 100 kcal baton - 250 kcal 850 uuuuu dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaatrycjaaa
Wczoraj zjadłam: Śniadanie: 3 wasy w tym dwie z twarożkiem i jedna z polędwicą z indyka- do tego pomidorek i ogórek;) i kawa z mlekiem 0 % i słodzikiem Obiad: miseczka barszczu ukraińskiego+ jabłko. DOdam tylko,że właściwie to zakończyłam już dietę... myślicie,że to odpowiednia ilość? Czerwiec- 70 kg Wrzesień- 55kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduuuunoa
bułka z pasztetem-200 kcal budyń - 200 kcal 2 kromki z szynką 300 kcal winogrono - 200 kcal płatki - 300 kcal 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita222
2 kromki chleba , jedna z szynka druga z serkiem wiejskim. jablko,ogorki kwaszone + sorowki. serek wiejski + ogorki kwaszone,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kromki ciemnego chleba, ryba w sosie własnym 3 łyżeczki omlet z truskawkami , dżemem i kakao(przesadziłam) skrojone płatki+3 łyżki otrębów, kefir 2 łyżki ok 40 gram jogurtu naturalnego wszystko wymieszane i owoce z puszki a teraz sie ograniczam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz swoj nick
PILAM WODE SMAKOWA---> 40CAL 2 SLIWKI--->? KAWA Z DODATKIEM KAKAO--->?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaisld
Na sniadanie; chleb w mleku z cynamonem , drugie ; duze jablko. obiad; piers z kurczaka z czerwona kapusta ciepla. przekaska; chrupki dietetyczne potem z 3 lyzki pomidorowki z paczki, duze jablko. za duzo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianakd
sn; 2tosty z szynka,pomidorem. 2sn; pomarancza obiad; ryz z warzywami+piers z kurczaka podw; paluszki slone :o kolacja; kalafior z bulka tarta z margaryna. ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna_lejdi
Śniadanie: troche jopgurtu + banan + garsc otrab II Śniadanie: sporo makreli z 2 wasami+ troche pieczarek, garstka orzeszkow ziemnych solonych Przekaska: nektarynka Obiad: bulka razowa z lososiem,pomidorem i pieczarkami - mniam :) Deser: zjem gruszkę Kolacja: serek wiejski lajt z garstka orzechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
2 jajka-200 kcal pół bułki - 100 kcal frytki - 200 kcal makaron - 700 kcal razaem 1200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×