Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość balbiina
a mi tam bez roznicy czy jest to uzywane czy nie ;-) dziecko malutie tak szybko rosnie ze nie ktorych rzeczy nawet nie zdarzy zalozyc pozniej to wiadomo nowe sie kupi jak troszke z szybkoscia rosniecia przystopuje ihhih a czy ktos bedzie wiedzial czy to uzywane czy nie nikt bo nie ktore ciuszki jak nowiutkie wygladaja ;-) do szpiyala wyprawke pewnie ze nowa zaserwuje i kilka ciuszkow tez nowych kupie bo to frajda jest dla przyszlych mam ale wiekszosc bedzie mi bez roznicy tym bardziej ze troche dostane ciuchow ;-) jedna kumpela to mnie obdarzy jak bede miec chlopaka do 1,5 roczku hihihihhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzium*
ale ja o tym doskonale wiem, to jest moja wada wręcz, bo nie raz widziałam na kimś albo u kogoś coś bardzo fajnego, ale jak dowiedziałam się, że jest kupione w sklepie używanym albo od kogoś, to straciło dla mnie blask :( jedynie uwielbiam kupować na kole / pchli targ, tam mogę szperać i jak nie wyszperam czegoś to nie wracam do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie uzywane..oczywiscie zalezy co.... ale wozek, lozeczko[ale nowy materac], karuzele, takie rzeczy mozna kupowac, pewnie butelki, rzeczy osobiste, higieniczne chyba bym sie w to nie pakowala, ale takie przedmiotu codziennego uzytku jestem za! dla mam myslacych o wozkach polecam : http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22462

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
a co do wozka to pewnie ze bym chciala nowy ;-) mam znajomych co pracuja w trzech firmach wozkow TAKO,FIRST,I KURDE wylecialo mi zglowy wiec bede miec wozek wart 1000 zł czy tam 800 zł za 400 wiec mi sie to oplaca hihiihi ale pozneij i tak pomysle nad nowa spacerowka bo wiem ze sie nie sprawdzaja te wielofunkcyjne w spacerowych rolach bo sa wielkie ale dla noworodka bajer bo duzo miejsca ;-) wiec kupie poniej lzejszy spacerowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzium*
hmmm... nie wiem o jaką znajomość Ci chodzi, ale dla mnie to żadna znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
sikorka jakis blad na stronie sie wdal mozesz jeszcze raz strone wrzucic bo mi sie nie otwiera na kilka sposobow probowalam ;-) zamiast znowu sie sprzeczac to zobaczcie jakie piekne ciuszi wkleilam i kocyk bo czuje sie ignorowana hihhhhhh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..chusta,no w sumie..jakos nie myslalam o tym specjalnie.Miala ktoras z was albo planuje miec? Chetnie bym sie dowiedziala jak sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
i naprawde bedzie nam sie lepiej dyskutowac gdy nie bedziemy naskakiwac na karzda ktora wyrazi sie negatywnie na jakis temat wyrazajmy kazda swoje zdanie i dyskutujmy dalej bo poczulam nitke nerwowosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Pimpoli nie mam zamiaru husty ale nosidelko owszem tak bo czy do samachodu czy na zakupy do supermarketu to mozna wozek wpiasc i super ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzium*
taka chusta mało wygodna musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosidelko to wiadomo-super rzecz,ale ja chce sobie egoistycznie ulatwic zycie i nie meczyc sie na spacerach;)Dlatego pytam o chuste,niewiele widze mam z chustami,nie znam tez zadnej,ktora by uzywala kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
wiecie co juz 12 a ja jeszcze nic nie zrobilam hihhih dzisiaj na obiadek robie zieniaczki , rybke mintaja , i suroweczke z kiszonej kapusty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzium*
obawiasz się, że mało wygodna jest? i nie wiem czy bezpieczna, ale każdy robi co uważa za słuszne, ładnie wyglądają takie chusty, ale sama bym nie zakupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Pimpoli ja tez nie kurcze nie wiem jak to w praktyce nie wiem czy wygodne wydaje mi sie ze na dluzsze spacery nie zabardzo ;-( ale nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taką zwyczajną znajomość, że znasz człowieka z tego miejsca, w szcególności byłoby wskazane, żeby dodakowo prowadził Twoją ciążę. Podobno jest to istotne, żeby móc rodzić w Sw. Zofii, wiem to od moego gina, który jednak w tej placówce nie pracuje. To miałam na myśli i z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że tak właśnie będzie? Mam rację? Zresztą sama decyzji co do miejsca porodu jeszcze nie podjęłam. W zeszłym tygodniu natomiast dzwoniła do dwóch szkół rodzenia tam połozne powiedział mi,że powinna zapisać się na zajęcia od listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina - skopiuj link, i zlikwiduj przerwe miedzy 1 a przecinkiem i powinno wejsc, nie wiem dlaczego sie to nie wkleja prawidlowo:) balbina - le no za taka cene bralabym w ciemno:D ale nie zgadzam sie z kombi:D moj to typowa spacerowka 100%...ale ma mozliwosc wpiecia gondoli, i fotelika, np do supermarketu, dziecko spi, biore stelaz i wpinam fotelik;)ma plynna regulacje oparciai inne bajery. ja kupilam czysto spacerowy teraz, ale w formie do auta, malutki, i wiesz kurcze duzo mniej stabilny, dla ,5 roczniaka ok, ale polrocznego dziecka srednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja hustom mowie 3 razy Tak. a super bezpieczne, prawidlowa postawa zabki, da majac dwojke mam wolne rece:D a trzy ciagle blisko mamy i nie trzeba nosic..jakos nie mialam przekonania takiego malenstwa w Baby Björn wkladac..hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzium*
ale ja człowieka widziałam dwa razy w życiu jak byłam na badaniu i tyle z naszej znajomości, oczywiście prowadzi moją ciążę, ale to żaden znajomy, żaden kumpel, żaden sąsiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzium*
chodzi Ci o to, ze powinno się znać lekarza wcześniej żeby dostać się do tego szpitala? to piszę już, że wcześniej nie znałam, poleciła mi koleżanka, której ciąże prowadził, ale nie wspominałam o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzium darujmy sobie już te dyskusję, bo wydaje się być mało konstruktywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
sikorka no weszlo hihhi no dlatego biore z pocalowaniem reki hihihhhhh jeden tez jest z mozliwoscia wpiecia fotelika spacerowki i gondoli z firmy kurde nie pamietam a pozniej napisze hihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
sikorka ciesze sie z emasz lepsze zdanie o spacerowkach w wersi wielofunkcyjnego wozka bo to moje pierwsze dziecko wiec nie wiem tylko opinie kolezanki i szwagra zony od mojej chrzesnicy poprostu ona nie wykorzystala spacerowki wogole z wielofuncjonalnego wozka tylko odrazu zakupila leciutki wsumie to chyba dostala drugi a juz nie wiem nie wypytuje ich bo sie ciezo znimi gada hihihihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
ide suroweczke z kiszonej zrobic ;-))) tak uwielbiam ze boje sie ze zjem zanim maz przyjedzie i obiadek bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina - bo sa wielofunkcyjne i welofunkcyjne........sa grzmoty, wielkie, nieporeczne porazka, a sa lekkie stabilne spacerowki z mozliwoscia adaptacji.... jezeli to ma byc super lekka spacerowka to fajnie by bylo, zeby byla stabilna dla melnkiego kregoslupika, Mclareny sa ok..... trudny temat wozek:D i tez kocham kiszona kapuste z ryba do tego...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a ja juz powoli sie pakuje wyjezdzam na wakacje nie bedzie mnie na kafe przez dwa tygodnie trzymajcie sie cieplutko i uwazajcie na siebie jak wroce to wrzuce pare fotek ah no i rozpisujcie sie jak najwiecej zebym miala o czym czytac jak wroce dobre rady zawsze w cenie jeszcze raz buziale i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po \"latach\" nieobecności, ale niestety nawał zajęć niepozwala mi na aktywne uczestniczenie w dyskusjach. Widzę, że coraz ciekawsze tematy poruszacie:) ja narazie jestem na etapie zapoznawania się z opiniami innych, bardziej doświadczonych mam (tu podziękowania dla wszystkich dziewczyn dających porady:) a wszystkim zagubionym w świecie artykułów dziecięcych i tego co \"koniecznie\" trzeba kupić, żeby dzidzia była szczęśliwa polecam artykuł w najnowszym Neewsweeku. Skutecznie ochłodził moje zapały co do kupowania przeróżnych wynalazków XXI wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×