Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość balbiina
znalazlam cos takiego na google Wyprawka do szpitala dla Mamy Oprócz wyprawki dla dziecka należy pamiętać o sobie, a więc zaopatrzyć się w rzeczy niezbędne dla młodej Mamy. Rzeczy potrzebne dla Mamy po porodzie to przede wszystkim: laktator, wkładki laktacyjne, koszula do karmienia min. 2-3 szt, majtki poporodowe jednorazowe min 5 szt i wielorazowe min 3 szt, wkłady poporodowe, na początek około dwa opakowania, stanik dla mam karmiących ( przy wyborze należy mieć na uwadze fakt, iż podczas ciąży i później zarówno biust jak i figura się zmienia - zazwyczaj wszystko się powiększa:)) Do szpitala należy zabrać: koszule do karmienia 2-3 szt, majtki poporodowe jedno- i wielo-razowe, wkłady poporodowe, skarpetki ciepłe, pantofle, klapki plastikowe pod prysznic, szlafrok, kosmetyczkę,a w niej: szampon, żel pod prysznic - pamiętaj o unikaniu mycia piersi zapachowymi żelami!!, szczotka do zębów, płyn do higieny intymnej najlepiej tantum rose (mieszankę można przygotować sobie w butelce po wodzie mineralnej), krem bepanthem albo alantan do pielęgnacji sutków, pastę do zębów, szczoteczkę do zębów wkładki laktacyjne, dowód osobisty, książeczkę zdrowia, ręcznik najlepiej jeden duży i jeden mały, komórkę z łądowarką, wodę mineralną niegazowaną, książke albo czasopismo do poczytania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drugim forum na którym udzielamy sie z Zabajoną - wysylamy sobie fotki na maile :) ale nie mamy żadnego wspólnego linka, sa sprawy, ktre poruszamy tylko droga e- maili no i fotki oglądają tylko "swoje dziewczyny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Igmik jestem za ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
wydaje mi sie ze tu caly zas sa swoje dziewczyny i te pomaranczoeki to tez stale bywalczynie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
a co to za forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
a przyszla mama gdzie sie podziala i wogole gdzie reszta brzuszkow jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Czas sie zaktualizowac bo am 4 miechy czyli 16 tc ;-) za tydzien usg juz bym poleciala dzisiaj hihihhhhhhiihihih Nick.............wiek.....woj...............tc......data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie........17........01.02.09........+1..? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Maya81............27....dolny śląsk...................03.02.09...........? Monia.............22......lubelskie..........17.......04 .02.09............? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............? gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........17......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie........15......06.0 2.09............? agnesita.........20......śląskie...............17..... 05.02.09.........+3/..? nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............? malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......17..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......16.... .10.02.09..............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? *Iskierka*.......28........wlkp....................... 14.02.09.............? katia-84........24......małopolskie.........16.....18.02 .09.............? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09..............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. ........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........15...16.02.09........ .+1..? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......16...19.02.09...............? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ..........? Zabajona........31......warm.-maz..........14. .. ..26 .02.09..........? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, tam wysyłamy sobie na meile jakie dajemy na forum:) No ale tez inna rzecz - tamto forum ma już jakies 3 lata, no i wiekszość lasek zna sie po 2 lata średnio:) A wspólny meil tez jest rozwiązaniem dziewczyny, ale wydaje mi się, ze żeby takowy stowrzyć musi byc oddźwięk większości dziewczyn i naprawdę dobrze by bylo, gdyby pomarańczowe dziewczynki zaczerniły nicka, wtedy nie ma opcji, ze jakiś podszywacz poprosi o namiary i hasło na meila. Zresztą i tak tworząc takie konto musimy jakoś sobie podac hasło, wiec trzeba to zrobić meilowo. Poczekajmy az wypowie sie reszta:) A przynajmniej najaktywniejsza reszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już sama nie wiem jak by było najlepiej z tymi mailami. Ja jestem początkująca na takim forum i się po prostu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze że Adulka jest z podkaracia - gdzie mieszkasz Adulko? :) chyba Cię na długo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dostosuje się do wszystkich propozycji. Możemy też wysyłać sobie indywidualnie zdjęcia ,bąć jakieś inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To słowo "bąć" chyba głupio wygląda, chyba powinno być "bądź". No tak od razu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moze zglupialam ale codzienie wieczorem zakanczam tymi slowami moj dzionek owiac do brzuszka ten wierszyk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie depilowalam sobie nogi woskiem allllc ale mam juz dosc golenia sie co 3 dzien zaraz nakladam balsam samoopalajacy oczywiscie pomijajac te nogi go sa cale w krostkach jutro jedziemy do tesciow wiec chce ladnie wygladac a juz jestem taka blada . balbina tez sadze ze pomaranczki to stale bywalczynie tylko nei maja na tyle odwagi by powiedziec komus wprost co nie gra ja zawsze mowie co mi nie pasuje pod swoim nikiem ale nie kazdy ma odwage widac co do zdjec brzucha maz mi robil dwa ale w pozycji lezacej wiec chyba lepiej bedzie jak nastepnym razem zrobic jak stoje :) co do laktatorka ja mam avent i slyszalam o nim dobre opinie ,karuzele mam fisher price taka z roznymi muzyczkami i swiatelkami tez nie slyszalam zeby ktos na nia narzekal imig masz kotka? ja tez mam bedzie miec roczek powiedz mi czy nie boisz sie troszke jak bedzie gdy pojawi sie malenstwo w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamo je też jestem balda ze hej - a zawze w lecie bylam jak mulatka - w tym roku zero słońca kurcze te linki co wklejąm są ciągle takie same - myslałam że zminiają sie pod każdy komplecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robilam kurczaka po raz pierwszy w tak bardzo chrupiacej panierce podaje przepis: 2 piersi z kurczaka pokroic na takie paseczki sredniej wielkosci posolic popieprzyc mozna dodac czosnek granulowany lub papryka beda ostrzejsze jajko rozbeltac przygotowac na talerzykach -make na drugim bulke na trzecim pokruszone platki kukurydziane potem kurczaczek do maki do jajka do bulki i znow do jajka potem w platki i na goracy olej moga byc cale zamoczone lub do polowy pycha !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnały mie sie te drewniane mebelki na liliowej ścianie i białe mebelki na niebieskeij ścianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem blondynka z jasnymi oczami wiec moja karnacja jest jasna (nie bardzo jasna )niestety przed ciaza sie opalalam na plazy jak byla pogoda ale teraz jestem juz blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszłaMamo mam kotka. Boje się o to jak się będzie zachowywała jak dziecko przyjdzie na świat. Ona już skończyła rok w maju. Zabijałam na niej swój instynkt macierzyński, który już dość dawno mnie dopadł a perspektywy na dziecko nie miałam ,bo mój partner nie był jeszcze gotowy. Zatem jest to moja kicia, która praktycznie nie schodzi mi z kolan , szczególnie po swoim drugim upadku z drugiego piętra. Po tym upadku nawet zaczęła z nami spać czego wcześniej nie robiła. Szkoda mi jej trochę, bo na pewno zostanie odsunięta na bok jak pojawi się dziecko-wiadomo kto bedzie ważniejszy. Śmiejemy się z moim narzeczonym, że ja będę karmiła dziecko a on kota(bo ona się przytula, ugniata i ssie koszulkę). Mam nadzieję, że wszystko się ułoży, bo nie wyobrażam sobie, żebym musiała ją oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ciężko będzie coś wybrać rany - tak sie dziś obijam że w poniedzialek praca mnie zasypie - pewnie znów sie nazbiera topikowych zaległości :) spadam do domciu papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten kurczak u mnie nazywa się poledwiczki po diabelsku. Dobie je z papryką chili w proszku. Potwierdzam są pycha i to w dodatku i na ciepło i na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale numer z tą kocią przy piersi męża! do napisania dwupaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×