Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mama3, moje gratulacje !!! Widzisz świat jest piekny i los Ci własnie wszystko wynagrodził.Pewnie poczuła bys wcześniej ale sie denerwowałaś. U mnie cos tam sie dzieje w brzuszku ale jak przykładam słuchawki do brzuszka to kompletnie nic. Całe szczęście że mam juz ładny wystający brzuszek(nie mylić z tłuszczykiem) i to przynajmniej jest oznaką ciązy. Do badanka USG mam jeszcze 3 tygodnie.Wybieram sie specjalnie w tym celu do Moskwy(1200km)Mam pewnośc że zrobi to specjalista na dobrym sprzęcie. Hałaśliwa, no to świetnie ze się spotkałayście.Jaki ten swiat mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwcie się przyszłe mamusie, że nie czujecie ruchów. Ja co prawda już od jakiegoś czasu je odczówam, ale na początku myślałam, że to jelita! Dopiero po kilku dniach zorientowałam się ze to dzidzia. Powtarzały się one prawie zawsze o tej samej porze. Czuję malutkie kopniaczki, a jak się położę na plecach to czuję jak się przemieszcza z jednej strony na drugą. Nie są one silne, ale jednak już wyczówalne:) Cieszę się z tego niezmiernie. Jeszcze trochę i wy też je poczujecie :) Jestem tego przekonana. A co do seksu, to też słyszałam, że nie zawsze można i nie w każdej pozycji. Ale jeśli lekarz nie powiedział, że nie można, to nie widzę przeciwskazań o ile się dobrze czujecie. Życzę zdrowia niecierpliwe Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAŁASLIWA - Kurde!!! wiedziałam, że skądś cię znam!!!! Ale jaja. :) Ekstra! Nie no teraz musisz zameszkać na żoliborzu! hehehe fajnie fajnie. Pierwszy raz mam taką opcję. :) Lucek pozdrawia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usciskaj lucka mocno:)) ja juz powoli przygotowuje sie do odbycia ciezkiej podrozy z mokotowa na sady wiec zycz powodzenia i tzrymaj kciuki, jestem juz zdesperowana w tym poszukiwaniu mieszkan i juz mnie powoli malo co obchodzi...dzis ogladam mieszkanie z ogrodkiem i jak mi ise choc troszke spodoba to biore...pozniej bede rzezbic:)wczoraj smialam z moja agentka,ze ogrodek jest potrzebny zeby malucha weń zapuszczac by trawe z robali oczyszaczal...takie tam czarne humorki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa -Mieszkanie po Ceranie się zwoliniło jakiś czas temu... Ale nie wiem jakie masz wymagania. Tamto nie ma ogródka i jest duże dość. Trzymam kciuki za to ogródkowe. Wiesz... zawszę będę mogła wpaść i wózek wystawić na słońce :) Ja bezogrodkowa, 3 piętro bez windy więc jestem do macierzyństwa super przygotowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi z ta obrczka nie idzie.Logika nie pozwala mi tego pojąc.Włos ma za krótki i dlatego buja sie na boki.Jak ma sie niby rozkołysac. Pozostaje mi czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich lutowych Mam i Maluszków dużo zdrówka , łatwych porodów i radosnych uśmiechów po :)) życzy mama Luty 2008 :)) co dopiero .....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to pracuję na Żoliborzu:) Tam jest super!!! Dziewczyny ja sobie dzisiaj fundnęłam masaż dla ciężarnych, ale cudownie...tak się kurde zrelaksowałam, że potem spałam 3h;) Mama 3 gratuluję:) Balbbiina napisz co tam z dzidziusiem i jak łożysko. Idę małżonkow jakiś obiadek przygotować. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Szklana Głowo, Ważka, Karella - dzięki za gratulacje. Maleństwo już się uspokoiło, a tak chciałam pokazać mężowi. Usnęło chyba, bo nawet mnie uśpiło. Pospałam godzinkę, może półtorej. Właśnie mnie synek obudził, aby mu już kolacje zrobić, bo po bajce chce już iść spać. Normalnie to chodził około 21. Co oni mu robią w tym przedszkolu???? Nie dosyć, że po przyjściu do domu zawsze pięknie zjada wszystko z talerzyka, wcześnie chodzi spać, no takie grzeczne dziecko. Wazka, no Ty dziewczyno masz kawałek drogi na usg !!! Dziewczyny, z całego serca będę trzymać kciuki, abyście jak najszybciej poczuły, to co ja dzisiaj, czyli upragnione ruchy dzidzi. Trzymajcie się cieplutko. Znowu zmykam, tym razem szykować kąpiel, ścielić łóżko, itp.. dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ruchy juz mocno wyczuwalne.Dzisiaj chcialam sobie chwileczke polezec na brzuchu i dostalam takie kopniaki,ze od razu sie przewrocilam na plecy.Dzidzia chyba sie bardzo wkurzyla,bo kopala nastepne kilka minut;) Wiecie,ja przechodze ciaze prawie identycznie jak moja mama,nawet pierwsze ruchy poczulam w tam samym czasie co ona i tez zadnych mdlosci.Ciekawe. Claribelka-u mnie tez zaczelo sie od babelkow w brzuchu i tez je pomylilam z jelitami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka az 1200 ja do polski mam 1000km :).sprobuj z nitka jak masz za krotkie wloski. ja nie wiem czego sie spodziewac nie czuje mocnych kopniakow cos tak czasami sie dzieje ale to chyba jeszcze nie ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeśli to wasze pierwsze dziecko to nie spieszcie się z tymi ruchami, najlepiej poczuć koło 20 tygodnia. przyszła mamo Ty jesteś w 16 to jeszcze za wcześnie, zbyt wczene ruchy mogą świadczyć o przedwczesnym porodzie. od pierwszych ruchów dodaje się ok 20 tygodni i wychodzi termin porodu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu u nas...Wszystkie już się \" weekendują\" , a mnie dopadł wewnętrzny przymus sprzątania i szalałam całe popołudnie do wieczora.Gruntowne porządki z myciem okien włącznie.A teraz umieram: bolą nogi, ręce i kręgosłup, czyli wszystko.Już więcej się tak nie przeciążę. No to leniuchujcie i miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe uczestniczki forum. Mama 3 gratuluje wspaniałych wyników badań. Ja ze względu na wiek miałam usg prenatalne + test PAPP-A w 12 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamasutraanna-a skad takie informacje o przedwczesnym porodzie,gdy szybciej wyczuwa sie ruchy albo dodawaniu 20 tyg. jako terminu porodu?To jak wytlumaczyc fakt,ze najczesciej w drugiej ciazy wczesniej wyczuwa sie ruchy? Nigdy nie slyszalam o czyms takim.Wszedzie pisza,ze ruchy wyczuwalne moga byc od 16 do 20 tygodnia-a to,kiedy zalezy od wielu czynnikow,miedzy innymi od tego czy jestes szczupla czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane jestem juz od tesciow wrocilam tak jak mowilam po 20 ;-) a wiec tak dzidzius zdrowy rosnie pieknie ma prawie 16 cm wazy 176 g ;-) Łozysko juz nie jest przodujace ale jest nisko troche sie podnioslo do gory ! trzy tygodnie temu mialam ta opisane Łozysko na scianie przedniej zachodzi na ujscie wewnetrzne a dzisiaj tylko tak łozysko na scianie przedniej NIE ZACHODZI NA UJSCIE WEWNETRZNE . czyli super tfu tfu zeby nie zapeszac widzialam dzisiaj dzidziulka w 4 d wyglada jak ITY hihihih najwazniejesze to pokazal mi go w cenie wizyty ;-) no i musze dostarczyc do niego w niedziele na szkole rodzenia mocz i pobiora mi krew tez w ramach wizyt to wszystko bajer no nie i co najwazniejsze mam SYNUSIA byly i jajeczka i siusiak ;-) a i jeszcze mowi ze jak nie podpisze kontraktu z szepitalem jednymw czestochowie to otworzy swoja porodowke w drugim budynku za 2 tygodnie ma sie wszystko wyjasnic nastepna wizyta 25.09 pozdrawiam was cieplutko bede rano dobrej nocy i kolorowych snow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbiina-no to super!Gratuluje serdecznie. Hm..kolejny chlopczyk na naszym forum,a gdzie dziewuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek.....woj.........tc........data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie.........19........01.02.09........+2..? LUTÓWKA....24.....świętokrzyskie.....18.....01-06.02 .09......-0.60/? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? gruel.............20.......East Kilbride....18.......02.02.09......... +3 ??? fusyta.......33.......podlaskie....19.....02.02.09...... ?/niespodzianka Monia.............22......lubelskie..........18.......04 .02.09......+5!!!..? rosołek...........26......lubuskie...........19......05 .02.09.....+1 synek agnesita.........20......śląskie..........17.....05.02 .09........+3/synek Karella............27....mazowieckie........17......06.0 2.09....+3.....? Lafy Taffy.......24.....kolbuszowa..........18.....07.02.09...... ..synek Szklana Głowa..27....mazowieck....18.....07.02.09........+6 córeczka Mia 82............26.....podkarpackie......18..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......16.... .10.02.09..............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? helka.............30.......mazowieckie.......15......14. 02.09............? *Iskierka*.......28........wlkp................16..... 14.02.09.........+2..? Wazka...........29.......Rosja............. ..........14. 02.09........+5 Sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........16...16.02.09........ .+1..? katia-84........24......małopolskie-> Krk....17.....18.02 .09.............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE...17....18.02.09 .........+1..? balbiina .........23 .....Częstochowa.......17...19.02.09........+1synek kamasutra......21......wielkopolskie.......15....23.02.0 9.............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? Zabajona........31......warm.-maz........16. ....26 .02.09.............? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie informacje znalazłam w internecie a mojej koleżance co już rodziła powiedział to lekarz a u kobiet co rodziły liczy się to ineczej ale nie pamietam jak bo to mnie tak nie ciekawiło bo u mnie to jest pierwsza ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbiina! Gratulacje !!! Super, ze wszystko jest dobrze. Dzisiaj, to takie wspaniałe wiadomości. Oby takich jak najwięcej i to codziennie. Dobrej nocki Lutóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! Balbinko no i jak tam u ginka choć ..hmm pewnie zaraz doczytam :) co do tel nie ma sprawy fajnie bedzie ..w miare wolnego czasu przesle przez nk mój nr :) A moze rzuciła Wam sie jakas lista lekarzów z Gdyni, trójmiasta? jak tak to chetnie o linka poprosze ..bo jak zaczynam szukac to potem juz czasu na czytanie nie ma i tak w kółko :o Zabajona dzieki za stronkę moj lekarz jest haha ma 2 opinie jaedna dobra a druga złą ..znajac go tyle lat wiem ze potrafil zrobic takie swinstwo niestety. Ehh no własnie to wszystko zalezy od konkretniej osoby i nie zawsze sa tylko dobre opinie :( nie wiem czy mozna na tym polegac? Przyszla mamo to na początku nasze dzieci były takie same :) a potem ni da sie okreslic bo juz sa rózne daty pomiaru. A co do tyg to wszystko oki bo skoro masz 16 i 3 dni czyli to jest 17 tydz a pewnie podkresla Ci sie 3 dzień na rózowo (tzn 16 tydz 3 dzień) u mnie jest jeden dzien róznicy bo mam 15 i 6 dni a w e dziecko pokazuje 15 i 7 ale to daltego ze tam nie ma mozliwosci wpisania długosci miesziaczki no i on liczy chyba jakby było 28 albo cos w tym stylu :) Mamo 3 no baaardzo sie cieszę ..gratuluje zdrowego dzidziusia. No a wpływ liczb na pewno jakis jest :) Hałasliwa znam ten ból, rety mi raz własniejak zle obciełam wrósł ..co zrobiłam duużo kremu oby nawilżyć, mozna wymoczyć, i niestety zeby zacisnęlam i wyciełam ten paznokiec zeby nie wrastał tyklo rósł sobie prosto ... eh ciezko wytłumaczyć. no albo do chirurga, raczej samo nie przejdzie. Przyszła mamo ja juz mam nagranie własnie z tego 14 tyg jak byłam na 3d. Zabajona ja tez własnie nieraz tak mam ..ale to naprawde jak długo sie nie kochamy i jak sie obudze to nie wiem czy spac dalej czy budzic meza rozkojazona jestem hehe Mamo 3 gratuluje ruchów ..niesamowite uczucie :) A w jakim wieku masz synka ..nie miałąs prob;emów z zapisaniem do przedszkola?? moja dopiero za rok pójdzie o ile sie dostanei :( Szklana głowo ja 5 pietro bez windy a to bedzie drugi bebus hihi wiec chyba mam lepiej :) moge pocieszyc nie jest tak zle ..a nawet fajnie bo chodzenie po schodach dodaje urody :D rosołku, taaa kosmita tak zawsze moj gin mówi o dzidzi hehe:] Balbinko GRATULUJE synusia suuuper ciesze sie ze zdrowy no ze wogóle z tym łozyskiem ...bedzie dobrze :D no a ja chyba juz na dobre sie pracy pozbyłam :( a szkoda jeszcze troche bym pozarabiała ..no ale ułozyło sie tak a nie inaczej i teraz juz bez kasiorki bedzie ..no moze pozniej jak sobie zwolnienie załatwie ...ktos tu pisał ze jak sie jest zatrudnionym w firmie ponizej 20 osób to od razu zus płąci??? czy cos takiego??? eee nie mące lece do wyrka bo juz mnie wszystko boli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota - no to mnie pobiłaś z tym 5 piętrem... a gdzie zostawiasz wózek? Dziewczyny dzisiaj cały dzień nic nie robiłam a jestem totalnie zmęczona. Może jeszcze po wczorajszej imprezce. Oczy mi się zamykają. Do jutra paniusie, mam nadzieję, że ktoś się odezwie w weekend. Balbina - gratulacje syneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jeszcze ktoś urzęduje po nocach :) Dotka, a co to znaczy, że pozbyłaś się pracy? Jak już Wy tak o tych piętrach to i ja dodam swoje: 4 piętro bez windy.W taj chwili ledwo po nich człapię,a później? A z wózkiem?Jakoś sobie poradzimy. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina gratuluje ciesze sie bardzo ze wszystko w porzadku i dzidzius rosnie hehe ale smiesznie bo wrozba ci jednak prawde powiedziala i wiedzialas juz wczesniej hehe przed wizyta ;) to ciekawe czy mi sie sprawdzi dziewczynka ide 18go . dota mi zawsze na usg wychodzi wiekszy niz w obliczeniach tygodnii zobaczymy jak bedzie na nastepnym usg.tez bym chciala miec nagrane ale jak to zalatwic musze swoja plytke przyniesc czy jak to sie robi? kamera filmowac?? jestem ciemna w tym temacie pomoz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo - mój lekarz od usg zawsze sam nagywa filmik na płytke i nie muszę nic przynosić :) Jest nagrane po prostu całe badanie. I robi zdjęcia jak dzidzia jest w fajnych pozach :) Ale najlepiej zadzwoń tam i zapytaj czy mają możliwość nagrania filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×