Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

pimpoli ja tez mieszkam w bw ale jaki land bedzie ci placil za drugi rok bo nie napisalas?ja tez chce kupic lozeczko komode i przewijak czyli taka 3 dzis pojdziemy ogladac co do wozka my juz mamy ale nawet go nie skladalismy hehe jest w pudle i czeka:) co do mojej wizyty to przychodze daja mi kubeczek na siusiu pobiera krew warzy mierzy cisnienie wpisuje wyniki do ksiazeczki i czekam w poczekalni na swoja koelj do p.doktor potem ona mnie bada na fotelu tzn reka pobiera material i potem przez usg sprawdza szyjke macicy tak mam zawsze pewnie ty tez, do 14 tyg mialam zawsze waginalne usg ostatnio bylam z mezem i najpierw zrobila mi badanie usg przez pochwe zeby zobaczyc czy wszystko w porzadku a potem usg przez brzuch ogladalismy dzidzie z mezem za kazdym razem mam zdjecia filmiku nie musze sie zapytac chyba musi miec 4d zeby to zrobioc nie wiem co do emaila trzeba to jeszcze wymyslec tzn co do hasla przeslemy go sobie nazwajem na emaile prywatne zeby tutaj nie dawac hasla jedna osoba zalozy np.lutowki200@wp.pl albo na onecie jak chcecie i haslo przesle nam na emaile lub gg co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez tak dokladnie wyglada wizyta.I zdjecia tez mam.Teraz pewnie bedziecie juz ogladac maluszka normalnie przez brzuch.A mialas juz robione badanie na toxo?Ja mam miec na nastepnym badaniu. Ja mieszkam w Ortenaukreis-w samym srodku Schwarzwaldu-dookola wszedzie gory.Slicznie,ale do wiekszego miasta trzeba sie przebic przez gory wlasnie,jest tylko jedna droga;) Ok,koncze,maz wraca do domu i musze sie nim zajac:) A,jeszcze jedno,Przyszla mamo,czujesz cos juz w brzuszku?Jakies babelki?Bo masz prawie ten sam termin co ja,ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku a ja Cię już \"przyhaczyłam\" u Balbinki na n-k i już Cię zaprosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka tylko nie podawaj hasła tu na forum. Albo na n-k albo na prywatne e-maile. Rosołku ty już naprawdę masz duży brzuszek:-)ale fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haslo podam na gg lub na maile jak chcecie jak wam sie haslo nie bedzie podobac to mozemy zawsze zmienic na wspolne ustalone ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimpoli Baden-Württenberg placi 2 rok elterngeld czy twoja gmina?? ja nie czuje jeszcze ruchow czasami leciutkie bombelki ale nie wiemc zy to dzidzius ok wlasnie doczytalam balbnina ze zalpozylas wiec ja juz nie zakladam wyslij mi na mojego emaila haslo i innym dziewczyna zeby mogly wchodzic na ta skrzynke i ogladac zdjecia moj email madzia1199@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik powiem Ci, że to zdjęcie było robione chyba jeszcze jak byłam w 3 miesiącu i do tej pory nie powiększył się.Ale w tym ubraniu akurat widać i w kilku innych tez.Jednak niektóre ubrania ukrywają jeszcze brzuchola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam badanie na toxo na samym poczatku robione wyszlo mi ze nie bylam na to chora i nie jestem teraz wiec powidzioala ze bedziemy powtarzac co jakis czas to badanie bo mam kota chodziaz on od malegho w domu zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmchykam się położyć. Rosołku u mnie też widać w niektórych ubrania. Ale wczoraj mój narzeczony zrobił mi zdjęcie w sukience, w której idę na wesele i mówi, że to już chyba 6 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka to ja proszę na n-k. Bo do gg będę miała dostęp dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko to jest na onecie a tam jest mało miejsca na zdjęcia. Dobrze by było na tlenie albo na wp. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslam o tlenie bo tam mozna spokojnie zdjecia wrzucic to zaloze jeszcze moze na tlenie jedno z takim samym haslem moze rosolku wyslalam ci haslo na naszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO JEST NA TLENIE lutowki2009@tlen.pl takie samo haslo i juz tu jednak bdzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina ja też poproszę hasło na naszą klasę. To może jeszcze dziś Wam wrzucę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki wysle ci igmik i spadam sie szykowac bo nic nie zrobilam a za 30 minut jade ;-) zycze wszystkim milej i udanej soboty i niedzieli jutro wieczorem zajrze buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×