Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dota 25, bardzo mi przykro z powodu pracy.Moja kolezanka pracowała w takiej firmie gdzie jest mniej niż 20 osób i poszła odrazu na zwolnienie chorobowe.Właściwie nie miala wyjscia bo była redukcja etatu i tak sie szczęsliwie złozyło że zaszła w ciąże. Chorobowe ma wystawiane na ok 4-5tyg i potem ZUS ma dokadnie 30 dni od momentu zakończenia zwolnienia na przysłanie pieniążków.Mowi że wysyłaja w 29 dniu.Często jest bez pieniędzy i gdyby nie jej partner umarłaby z głodu.Strasznnie jest teraz z tym ZUS-em >..... Balbinka gratulacje zdrowego i zapewne ślicznego synką! Cieszę sie że łozysko maszeruje do góry i juz wkrótke bedzie parasolka dla twojego maleństwa a nie podusia :) w duchu życzę soie tego samego :) Miłego dnia życze i duuuuużo uśmiechu. ach, chodzenie po schodach.Pewnie macie ładne figurki od takiego treningu.Przykro tylko że trzeba targać jeszcze wozek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek... gratuluje synkow i lozyskw dobrych miejscach:)) ja dowiem sie dzis choc troszke co tam w moim brzuszku slychac:) dzieki szklanej udalo mi sie umowic do lekarza ze szpitala w ktorym chce rodzic i wizyte bede miala (nastepna w tym tygodniu)juz we wtorek..postanowilam uzerac sie z luxmedem i tam robic badania(za free)a regularnie pokazywac sie tez prywatnie u lekarza szklanej...co w dzisiejszych czasach znacza kontakty...dzieki szklana:) paznokcie?masakra!!!!juz dwa!!ide do jakiegos chirurga bo chodze jak kaczka:)palce w gorze bo nie moge na nich stanac dupa wypieta i brzuch z przodu...pokraka :)jak chcecie sie posmiac to zaprasam do warszawy :)hihi szklana...z mieszkania z ogrodkiem wyszly nici:(to jest taka mala klitka(w sumie metraz byl niezly)ale rozmieszczenie pomieszczen tak debilne,ze nawet po usunieciu i przesunieciu i cokolwiek zrobieniu scianom...nadal porazka:(a cerano wynajmowal swoja chatke?czy mi sie wydaje?my chcemy kupic...moze do niego zadzwonie.. dziewczeta ..uciekma wejde tu pewnie jeszcze po poludniu:)milego dnia:)buzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wstałam gdzies kurcze pospac sobie nie moge Maz dzisiaj jednak musial jeszcze isc do pracy a tu juz goraco od rana dzisaj u mnie 29 stopni chyba zdechne ale jedziemy zaraz po poludniu bo kurcze zal siedziec w domu w tych ostatnich cieplych dniach bo od srody ma byc 16 stopni ;-) Wazka ja tez mieszkam w bloku wysoko latam po tych schodach i kurde nie mam cud figurki hihiiii ;-) Szklana glowo ja mam usg dzidziulka na naszej klasie a teraz z wczorajszej mam tylko od gory glowe ihhhi bo taki wiercioch i tak dzienie lezał ;-) widzialam go w 4 d najlepiej ale nie mam zdjec na plycie tzn filmiku ale ginek mowi ze juz od nastepnej wizyty bedzie wszystko ladnie widac ;-) i dzidzius juz fajniusi bedzie ;-) teraz mialam wczoraj 16ti4dzien moj ginek liczy tak 16\\1, 16\\2......16\\6 to szesnasty tydzien a 17 to dopiero zaczyna sie 17 a konczy 16 . wiec 17 to 17\\0 a skonczy sie 17\\6 a zacznie 18\\0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim Dziewczyna ktore trzymaly kciuki za moje lozysko napewno pomoglo ze jestescie tutaj bo dzieki temu zaraz w pierwszych dniach po dowiedzeniu sie moglam sie tu wygadac odrazu mnie pocieszalyscie i postrzymywalyscie na duchu ;-) dziekuje dziekuje i jeszcze raz dziekuje naprawde to bardzo duzo muc tak wskoczyc i popisac sobie o wszystkim bez rzadnych krepacji i mysle ze po urodzeniu naszych dzidizuniow zrobimy topik tzn zmienimy temat na Świerzo upieczone mamy ;-) albo Dzidziulki z Lutego,pielegnacja ,wychowanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki ! Dota, dzieki za gratulacje, moja pociecha starsza ma prawie 6 lat, jest z listopada. Z przedszkolem nie miałam żadnego problemu, bo to przedszkole do którego chodzi syn w pierwszej kolejności przyjmyje dzieci tych rodziców, którzy obydwoje pracują, a my pracujemy. No i liczy się czy z rejonu. No to my z rejonu przedszkola. Warunek, to w teminie złożyć podanie, trzeba tego pilnować co roku niestety, około marca czy kwietnia. Napisz dokładniej, co to z tą twoją pracą. Wpadłam się przywitać, bo na cały dzień wyjażdżamy za miasto, na wieś. Zaprosiliśmy znajomych, będzie grill, zabawy dla dzieci, może pójdziemy do lasu. Pewnie zajrzę dopiero jutro. Pozdrawiam gorąco. Trzymajcie się cieplutko i odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka węgierka
Cześć dziewczyny, jesteście w stanie przyjąć w swoje progi nową brzuchatkę? :) Termin porodu mam planowany na 2.02.09 Mam już jedną córkę Alicję (9l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki Balbina to super, że synek ma się dobrze i że z Tobą lepiej. A ja dziewczynki wczoraj umierałam od trzeciej po południu do wieczora. Miałam takie zawroty głowy, że chodzić nie mogłam. Jak wróciłam z pracy to od razu się położyłam. Dopiero jak mój luby wrócił ze szkoły tak ok szóstej to obiadek mi zrobił, bo ja nie mogłam się podnieść. Normalnie drugi raz mi się coś takiego zdarzyło, tylko że tym razem trwało to dłużej. No i chyba przez moje uderzenia gorąca przeziębiłam się . Boli mnie gardło, chociaż dziś jest lepiej i zawrotów już nie ma. Zaaplikowałam sobie wczoraj soczek z malin i herbatkę z miodem i cytryną. Może to trochę pomogło. Zobaczę co przyniosą następne dni. A mój Bebuś nic się do mnie nie odzywa. Wsłuchuję się w trn mój brzuchol a on nic. No trudno poczekam jeszcze trochę cierpliwie. Dota a gdzie Ty w Gdyni byłaś na usg 3d? Mo że wiesz kto też w Gdyni robi usg 4d i za ile. W ogóle napisz gdzie chodzisz na wizyty. No to na razie tyle. Hałaśliwa powodzenia dzisiaj na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wśród nas Śliweczko i zapraszamy do udziału w dyskusji :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik,Dota25,Rosołek,Przyszła Mamo,Szklana Głowo, Hałasliwa,Mama3,Wazka,Karella,Pimboli i reszta kolezanek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo :) Też dzisiaj długo tutaj nie zabawię, bo śliczna pogoda, więc trzeba korzystać póki można. Wczoraj miałam wizytę i robione USG, ale niestety jeszcze za wcześnie na określenie płci, może na przyszłej wizycie już da się coś mniej więcej określić. Liczę na chłopca, ale mam dziwne przeczucie, że to dziewuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie wyszedl usta mialy wyjsc buziaczek hihiiih ;-) witamy nowa forumowiczke witamy ;-) czym nas wiecej tym lepiej byleby aktywnie uczestniczyc znami w dyskusjach ;-) Igmik to nie dobrze moze faktycznie lekkie jakies przeziebienie przydalby ci sie caly dzionek w lozeczku , herbatka z soczkiem malinowym miodem wygrzac sie porzadnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka wegierka a wktorym jestes tygodniu na kiedy terminek moze umiescisz sie w tabelecce ;-) ja od samego poczatku czulam tzn mialam przeczucie ze chlopak maz gadal do brzuszka KACPEREK i wykrakal hihiii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspominałam już wyżej. Termin mam na 2.02.09, jestem w 17tc Właściwie to kompletnie obojętne mi jaka płeć będzie, mam nadzieję, że do końca ciąży będzie wszystko ok, bo początki były ciężkie, plamienie, krwawienie, podtrzymanie, ale już się wszystko unormowało i mam nadzieję, że tak zostanie, niestety tylko na zwolnienie musiałam iść wcześniej, ale mam pewny powrót, więc o to się nie martwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 luty i masz 17 tydzien ?? ja mam na 19 lutego i tez mam 17 tc ;-) a miedzy nami jest 2 tygodnie roznicy wiec powinas miec 19 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie każdy wylicza
od dnia ostatniej @ tylko od poczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz dziwne bo mi mowi ze ja mam 16i 4 dzien a dzidziulka mam na 17 tc juz bo jest tai fajniutki hiiihih ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak powinno być prawidłowo
od poczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze raczej nie bo od poczecia to moze i bym iala 15tc a dzidizus duzy na 17 tc to cos nie tak zabardzo 1ydaje mi sie ze on wszystko dobrze wylicza tylko ze sie roznia kilka dni np ja bierze wymiary dzidziusia , a jak pecherzyka . nie wiem ie znam sie mi sie wydaje ze moj dobrrze wylicza ze mam 17 tc tzn 16 i 4 dzien i od okresu tez mi tak wylazi zreszta na wszystkich stronach pisze ze ciaze liczy sie od pierwszego dnia ostatniej misiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek.....woj.........tc........data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie.........19........01.02.09........+2..? LUTÓWKA....24.....świętokrzyskie.....18.....01-06.02 .09......-0.60/? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? gruel.............20.......East Kilbride....18.......02.02.09......... +3 ??? fusyta.......33.......podlaskie....19.....02.02.09...... ?/niespodzianka Monia.............22......lubelskie..........18.......04 .02.09......+5!!!..? rosołek...........26......lubuskie...........19......05 .02.09.....+1 synek agnesita.........20......śląskie..........17.....05.02 .09........+3/synek Karella............27....mazowieckie........17......06.0 2.09....+3.....? Lafy Taffy.......24.....kolbuszowa..........18.....07.02.09...... ..synek Szklana Głowa..27....mazowieck....18.....07.02.09........+6 córeczka Mia 82............26.....podkarpackie......18..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......16.... .10.02.09..............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? helka.............30.......mazowieckie.......15......14. 02.09............? *Iskierka*.......28........wlkp................16..... 14.02.09.........+2..? Wazka...........29.......Rosja............. ..........14. 02.09........+5 Sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........16...16.02.09........ .+1..? katia-84........24......małopolskie-> Krk....17.....18.02 .09.............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE...17....18.02.09 .........+1..? balbiina .........23 .....Częstochowa.......17...19.02.09........+1synek kamasutra......21......wielkopolskie.......15....23.02.0 9.............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? Zabajona........31......warm.-maz........16. ....26 .02.09.............? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale skoro
lekarz wyliczył jej, ze jest w 17tc, to czemu za wszelką cenę chcesz jej udowodnić, że nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wyrazilam swoje zdanie na dany temat i rowniez moglabym napisac to pod pomaranczowym nikiem ale pisze pod swoim bo zawsze mowie to co mysle i wydaje mi sie ze pisanie pod inymi nikami to jest bezsensowne bo i tak wiadomo kto pisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×