Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

wyrazam swoje zdanie poniewaz wydaje mis ie to dziwne poniewaz to moja pierwsza ciaza i jestem bardzo doladna i sie wszystki przejmuje i zastanawiam debatuje cy poprostu nie ma tu jakiegos bedu w obliczaniach co nie twierdze ze oze to moj lekarz zle oblicza i tyle . bo wydaje i sie ze jak te same terminy to powiny byc te same tc a jednak 2 tygodniowa roznica miedzy jednym a drugim jest dos duza bo z tego co wiem to dzieciaczki szybko rosna i taka roznica to cos dzienwgo i tylko dlatego pisze o otym . ja nie twierdze z eona ma zle obliczone moze to ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro sliwka wegierka niema nic przeciwko temu ze tak pisze i poinformuje mnie nie doswiadczona mamunie jak to wyglada to ja sie ztym zapoznam i wydaje mi sie ze nie potrzebuje adwokatow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam czarnego nicku........
zresztą to mało istotne, czy pod czarnym czy pod pomarańczowym. Ja nie piszę, że masz źle obliczone, masz liczone od daty ostatniej @ a ona od poczęcia, obie formy są prawidłowe, tutaj nigdzie nie ma błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sporeszta zawsze lubie pisac oczym oczym ie wiem zeby sie dowiedziec poto tu jestesmy zeby wziasc i wypowiadac swoje zdanie na dany tematr i nie powino sie za to krytykowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale od poczecia by mi wychodzilo ze to 15 tc a dzidizusia mam wielkosci i wagi na 17 tc ;-) i porosotu to mnie zaniepokoilo i oze najwyzszy czas zaczernic sobie nika i przedstawic sie tzn dolonczyc do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to włączę się do dyskusji. Z tego co wiem, to większość lekarzy liczy od pierwszego dnia miesiączki tygodnie ciąży, gdyż dokładna data zapłodnienia jest często trudna do określenia. Mi też lekarz mówi, po badaniu, że dziecko jest o 4 dni większe niż wychodzi z terminu ostatniej miesiączki. Byłam już u 3 lekarzy i każdy liczył mi tak samo od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. A pomarańczowy gościu, który nie masz czarnego nicka-Twoje wypowiedzi odbieram jako ataki na Balbinkę a wiem, że ona nie ma nic złego na myśli. A my lubimy jak ktoś ma czarny nick, bo wtedy łatwiej nam się do kogoś odnieść zwłaszcza, że pomarańczowe wpisy czasami tylko się zdarzają i prawie zawsze jest to krytyka pod naszym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ,hej balbina !! kurcze jak ja bym chciala juz byc na twoim miejscu i wiedziec ze wszystko jest dobrze i znac plec .ja mojemu mezowi ciagle mowie ze bedzie dziewczynka ehhe.u mnie pada i zimno raczej ide zaraz sie kapac potem wlosy makijaz i wychodzimy na miasto bo tak i tak musimy kupic kilka rzeczy i chcialam isc do sklepu z mebelkami dzieciencymi.ja dzis mam 16tyg 4 dzien to wpisac w tabelce juz 17 tydz czy poczekac do 16 tydz 6 dzien jak myslicie? . imig idz moze do lekarza z mezem moze masz anemie i stad te zawroty glowy ja mysle zeby zalozyc jeden wspolny email i tam kazda moze wyslac swoje zdjecia z brzuszkiem i bez i zdjecia z usg.co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stad wlasnie przyjmuje sie od daty terminu z miesiaczki ze moze porod odbyc sie 2 tyg przed lub po tej danie bo te 2 tyg to roznica od terminu poczecia i ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamo-ja wpisalam trwajacy tydzien,czyli 17,bo jak ktos pyta.w ktorym jestem tygodniu,to mowie,ze w 17.I tak mi tez mowi lekarka,choc w Mutterpass wpisuje skonczone tygodnie,czyli dzis wpisalaby 16+3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam na w Mutterpass napisane tyg plus dzien ostatnio to byl 14 plus 4 ale jak mi drukowala zaswiadczenie o ciazy (potrzebowalam na studia) to wpisala 1ze ejstem w 15.pimpoli co u ciebie slychac powiedz mi w jakim landzie ty mieszkasz ze ci placa kolejny rok Elterngeld?masz juz cos kupione dla dzidzi? .my dzis idziemy ogladac mebelki w sumie tylko to potrzebuje i wanienke reszte mam .powiedz mi czy ty masz filmik z usg? ja mam tylko fotki musze sie zapytaj jej nastepnym razem czy moge miec tez film .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek.....woj.........tc........data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie.........19........01.02.09........+2..? LUTÓWKA....24.....świętokrzyskie.....18.....01-06.02 .09......-0.60/? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? gruel.............20.......East Kilbride....18.......02.02.09......... +3 ??? fusyta.......33.......podlaskie....19.....02.02.09...... ?/niespodzianka Monia.............22......lubelskie..........18.......04 .02.09......+5!!!..? rosołek...........26......lubuskie...........19......05 .02.09.....+1 synek agnesita.........20......śląskie..........17.....05.02 .09........+3/synek Karella............27....mazowieckie........17......06.0 2.09....+3.....? Lafy Taffy.......24.....kolbuszowa..........18.....07.02.09...... ..synek Szklana Głowa..27....mazowieck....18.....07.02.09........+6 córeczka Mia 82............26.....podkarpackie......18..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......16.... .10.02.09..............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? helka.............30.......mazowieckie.......15......14. 02.09............? *Iskierka*.......28........wlkp................16..... 14.02.09.........+2..? Wazka...........29.......Rosja............. ..........14. 02.09........+5 Sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........17...16.02.09........ .+1..? katia-84........24......małopolskie-> Krk....17.....18.02 .09.............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE...17....18.02.09 .........+1..? balbiina .........23 .....Częstochowa.......17...19.02.09........+1synek kamasutra......21......wielkopolskie.......15....23.02.0 9.............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? Zabajona........31......warm.-maz........16. ....26 .02.09.............? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tak pięknym dniu :) Myslę, że ten pomysł ze wspólnym mailem jest bardzo fajny.Każda pewnie chciałaby pochwalić się pierwszymi fotami swoich pociech.Ja na kompie jeszcze nie mam, ale wszystko da się zrobić.Na razie od czwartku leży na stole fotka mojego \"obceg oz kosmosu\" i wciaż na nią patrzę, bo śliczny ten mój synek,że się nie mogę oderwać hi hi . Zapomniałam która z Was miała wczoraj problem z zawrotami głowy.Nie wiem, czy pamiętacie, ale pisałam kiedyś o całym zespole dziwnych objawów, których doświadczyłam(ból głowy, drętwienie dłoni, problem z wypowiadaniem swoich myśli, widzeniem).Lekarz ginekolog powiedział, że to jest najprawdopodobniej wynik zmian hormonalnych.Cuda mogą się dziać w naszym stanie, więc może u Ciebie też to jest wynikiem szlejących hormonów.Trzeba to przetrwać,a bobaski nam wszystko wynagrodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam filmiku,tez sie musze zapytac o taka mozliwosc.W ogole chcialabym pojsc na 3d,ale nawet nie wiem czy moja gin to robi.Jesli nie,to pojde gdzies indziej. Ja mieszkam w Baden-Württenberg,ale placic mi bedzie moj Kreis(jest bogaty;) Co do rzeczy maluszka,to ja jeszcze nic nie mam,moja mama mieszka w Hannoverze i kupuje namietnie ubranka,wiec ja sie na razie nie wtracam:) Wypatrzylismy fajny pokoj dla dzidzi,caly komplet z lozeczkiem,Wickelkommoda i szafa na ubranka,ale tym zajmiemy sie gdzies dopiero w grudniu.Mojego meza najbardziej interesuja wozki,to jego dzialka,szukamy czegos lekkiego w te gory.Po spacerze wozek zawsze moge zostawic w ogrodzie,wiec wnoszenie do domu mnie ominie.Poza tym,mimo,ze mieszkamy w malym miasteczku,to mam na miejscu przedszkole i szkole,co mnie bardzo cieszy. Jak wygladaja twoje wizyty u lekarza?Tez masz za kazdym razem robione badania krwi i moczu? Ja w czwartek mialam pierwsze USG przez brzuch. A dzidziol sie wierci i kopie od trzech dni,po poludniu i wieczorem najbardziej.Wczoraj polozylam sobie kubek z herbata na brzuchu,to zaczal fikac,chyba ma malo miejsca,a ja mu je jeszcze zabieram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Igmik i Przyszla mama ;-) witaj rosolku dokladnie to co sie w naszym stanie dzieje z organizmem lub moze dziac to nawet nas szokuje hihiii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamo co do wspolnego maila zeby foty wrzucac to ok jestem za ;-) no ja tez bym zakupki porobila juz dla dzidziulka ale jeszcze sie wstrzymam tak do listopada moze tam potroszku cos sobie zakupie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam filmiku ale po 20 tc zrobi mi 4d usg i wtedy mi nagra na filmik ;-) i to tez mam wramach wizyt bo takto palci sie dodatkowo 150 zł ale jako jego pacjentka to mam extra hihii ja mam badania raz w miesiacu nie co wizyte ;-) w niedziele mam ale chce jechac juz dzisiaj wiec kurcze nie pojde ale w poniedzialek polece do szpitala do labolatorium diagnostyki i sobie zrobie te badania prywatnie zaplace i juz a jemu cos tam wymysle ze sie zle czulam albo biegunke mialam i nie przyjechalam hihiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt tak wparowałam i ani dzień dobry ani pocałujta mnie w dupcie ;) 🖐️ podczytuję was praktycznie od samego początku, jakoś nie mogę przekonać się do bardziej dogłębnego uczestnictwa w takim wątku, ale stwierdziłam, że w grupie raźniej, więc postanowiłam się odezwać. Mam termin na 14 luty, jestem w 17tc, stąd też moja reakcja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy kolezanke dokladnie w kupie sila hiihhhih rosolek to czemu ja cie jeszcze nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do obiadu to ja jade na wekend nawies i tam cioia golabki zrobiła ;-) wic ziemnaiczki i pewnie jakas suroweczk do tego ;-) a jutro karkuwka ziemniaki i mizeria ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×