Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Weekendujecie się na całego jak widzę :) Ja włączyłam mojemu grzdylkowi głośną muzykę, bo miałam nadzieję, że może się ożywi i zacznie fikać, ale gdzie tam.Nic na niego nie działa, jest chyba strasznym leniuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, chyba wynalazlam rosolka u igmik...wyslalam \"emalie zagajajaca\"mam nadzieje,ze ise nie pomylilam. dziekuje za emalie lutowkowa:) bylam u gina:)wszytsko ok...zwazyl mnie pougniatal brzuszek obezal badania i koniec.wszystko w normie...dal witaminki i juz;)mam nadzieje,ze nastepny lekarz jaki mnie bedzie ogladal zrobi cos wiecej bo jakos taka nie dopieszczona informacjami jestem:) buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przytylam...57,9 bylo jest 60,9...boze.......ja juz wiecej nie chce nigdy tyle nie wazylam......a to 57 to juz bylo przegiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, duzo spałam bo jak poszłam na ryneczek bardzo mi spuchla reka a potem i juz do teraz bardzo mnie boli glowa.Moze cisnienie moze ciaza.Co robicie jak Was boli główka? hałasliwa, mysle ze nie masz sie czym martwic.Skoro powiedzial ze jest ok to znaczy ze jest.Zawsze czujemy niedosyt informacji a o maluszkach chciałybysmy rozmawiac godzinami z lekarzem.Tak to juz z nami jest.Przy pierwszym dziecku to jest chyba jeszcze mocniej nasilone, bo jestesmy ciekawe wszystkiego i zupelnie nie znamy reakcji własnych organizmow. zmykam do sklepu bo zaraz zamkną a i podaje moj adres :arkomp@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinko -- gratuluje synusia:) No to super ze z tym lozyskiem juz duzo lepiej, oby tak dalej. A ja po wczorajszej wizycie zadowolona jestem. lekarz uznal ze wyniki sa dobre, zalecil witaminy i w koncu moj luby obejrzal wczoraj nasza dzidzie na usg. Ale mu sie mordka cieszyla. Tym bardziej ze maluszek kopal mocno i kiwal jedna raczką:) Doktor stwierdzil, ze z usg wychodzi 18 tydzien a z obliczen 17. Nie podal niestety jeszcze plci i dodal, ze nawet moze jeszcze i na nastepnej wizycie czyli za miesiac sie nie dowiemy. Oj troche zla bylam..... Chyba tez znajde sobie gdzies to 3d lub 4d i zrobie we wlasnym zakresie. Poza tym zdążylam wczoraj jeszcze do mojej pani stomatolog, obaejrzala moje dziasla i stwierdzila, ze sa bardzo rozpulchnione i moga sie na nich tworzyc dziaślaki. Ta brodawka , którą mam teraz nadaje sie do chirurgicznego usuniecia po porodzie, zalecila plyny ziolowe i masc do smarowania. Wykupilam jednak jakis inny srodek BAIKADENt - jakas nowosc, i dzis rano zauwazalna roznica bo juz nie krwawilo to miejsce az tak bardzo. Moze sie uda zaleczyc to dziadostwo. Co do szkoly rodzenia jeszcze, to moj gin stwierdzil, ze ok. 26 tyg.moge zaczac chodzic a jak wasi ginkowie? Zycze wam przyjemnego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za usunięcie z tabelki, wpisałam się do niej na samym początku, bo już na 4 stronie tego topiku. Nie uzupełniałam tygodni ponieważ kiedys, gdy to zrobiłam, któraś z Was i tak wkleiła starą tabelkę więc uznałam że to nie ma sensu, natomiast miałam wpisane przybywające kg. Czytam forum, od czasu do czasu odzywam się, może nie tak czesto jak bym chciała. To i tak juz nie istotne, mnie tu juz nie ma, bo niektórzy uznali, że to ich prywatne forum i mogą sobie usuwać kogo chcą i kiedy chcą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinova nie ma się co obrażać. Zmniejszenie tabelki było decyzją nas wszystkich co się udzielają. To nie dlatego, że Cibie czy innych dziewczyn nie chcemy tylko dlatego, że tabelka była bardzo długa a dziewczyny się nie udzielały. Pomyślałyśmy sobie, że dziewczynki się nie obrażą i w razie czego się dopiszą. Zatem nie gniewaj się tylko się dopisz i uczestnicz od czasu do czasu w rozmowach. Nie miałyśmy złej woli. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedammmmmmm
sprzedam rzeczy używane po moim synku (cena zestawu 68 zł ) lub skarpety nike - rozmiar 0-3 miesiąca (czerwone nie używane ) 10 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e52bf9f11b7e9c17.html czapka mathercare 0-3 miesiąca 2 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e55061e4736b8584.html bluza 0-3 George 5 zl http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/efbc99d72618f9fa.html bluza mathercare 0-3 7 zl http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dbb503a3668881e5.html bluzo- kurteczka 0-3 miesiąca baby mac 4 zl http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/15bbd0cc575baa1f.html bluza H&M 2-4 miesiące 5 zl http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/86063275acd82f6e.html koszulki 2 szt brązowa george i niebieska w paski H&M rozmiar 0-3 4 zl http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/23b48e79106ef398.html body coccodrillo rozmiar 68 (dla mnie 62 ) 4 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/65d421514773786d.html śpiochy next i morris mouse 6 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/052779b2eadd08cb.html spodenki ( z podszewką ) mothercare 5 zl http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ae7d3c15702b936e.html spodenki bojówki baby basics 1 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/12c2cf569aa47ba5.html jeansy StBernard 0-3 miesiaca 1 zl http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b22eb63c1fe3e4f1.html ogrodniczki george 5 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7b18da4dea465d2d.html spodnie mothercare 4 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/07f8964d4736c09d.html ogrodniczki mamas&papas 10 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/16dee0f7cc21eeea.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f2c023203bf05c79.html ogrodniczki + bluzeczka w paski tiny ted 12 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a00906ef1b002588.html numer GG 5953514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nareszcze wieczór.Kupiłam coca cole i głowa przestała boleć.Dostarczyłam dla Bublika troszke kofeiny wiec moż zacznie kopać w przypływie energi :) Dobra ta kolka że szok!! Ja jeszcze nie szukałam szkoły rodzenia ale zapewne cos wkoncu znajdziemy i pozam kilka rosjanek w ciaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa, nie gniewaj sie.Sam nick świadczy że jesteś fajna babeczka.Ja bardzo lubie malinki .... Dopisz sie prosze.Wiesz jak to jest w ciazy "syndrom gniazda"Chciałysmy zrobić porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 28
czesc dziewczyny. czytam was od dawna ale sie nie udzielam na topiku. mam do was pytanko, czym smarujecie brzuszki, zeby uniknac rozstepow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak mija wam sobota my z mezem bylismy w tutejszym muzeum technicznym myslalam ze sie wynudze ale bylo super potem na szybko kupilismy jedzenie u chinczyka uwielbiam kaczke do tego warzywa w sosie slodko kwasnym i ryz .wogole lubie chinskie jedzenie. co do brzucha ja smaruje sie codziennie oliwka ta pomaranczowa z ziaja kupulam ja ostatnio w pl a wczesniej uzywalam dla kpobiet w ciazy lub dla niemowlakow dodatkowo od tego tygdonia uzywam kremu na rozstepy z bübchen jak sie skonczy zastanawiam sie nad mustela lub fissanem bo oba maja dobre opinie. jestem juz zmeczona a chcialam wam wyslac na nasz emial moje fotki z usg ale to jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Szklana mam na szczęscie wózkarnie na dole a wyjscie na podwórko jest bez schodów wiec ok, gorzej było z wtarabanieniem sie dzidzą z zakupami i jakimis tam rzeczami na góre ...ale spoko jakos dałam rade, a teraz niunia sama juz wchodzi na to 5 pietro i w wózku juz baaaaaardzo rzadko :) A u Was w bloku jest wózkarnia?? jesli nie to do piwnicy, chyba ze tez nie ma ...ale z wózkiem na 3,4 czy 5 pietro to jest makabra. A na początku twierdziłąm ze nie bede w wózkarni zostawiac bo ponoc kradli z niej. Rosołku nie martw sie w ciązy gorzej chodzi sie po schodach niz po ...nawet po przyjsciu ze szpitala juz nie było tak zle, mimo ze 2 noce jak tam byłam nie zmruzyłam oka i w głowie az mi wirowało ze zmeczenia :) Rosołku, heh tzn ze juz nie mam pracy :( zawsze teściowa sie opiekowała niunia jak ja pracowałam, a jeden dzien chciała sobie wycieczke zrobić, no a ze nie miałam z kim zostawic córeczki, a jestem juz w ciazy i nie wiem jak długo mogłabym popracować, to powiedziałm bratu zeby szukał kogos na moje miejsce, no i pech chciał ze znalazł bardzo szybko, a wiec bez sensu zeby teraz tej osobie mówic słuchaj ty popracujesz tylko w ten jeden dzien a potem jak ja juz nie bede dawac rady to wtedy do Ciebie sie odezwiemy ...no i tak o ile tamtej osobie sie spodoba to to bedzie za mnie pracować, a ja tylko ostatni wtorek i piatek bede w pracy :( no ale zawsze sie balam ze potem brachol z dnia na dzien zostanie sam i tez by głupio było, wiec moze tak lepiej???? Przyszła mamo lekarz nagrywaja jak ma podłaczone dvd lub jakas inna nagrywarke wtedy mozna swoja płytke przyniesc i on nagra, ale skoro Twój lekarz nie proponował byc moze nie ma nagrywarki i bys musiała sie do takiego wybrac jak chesz miec filmik :) Wazko dzieki za info ..no ja byłam troche w innej sytuuacji bo to firma rodzinna wiec nie musiałam ochodzić ...ale to juz wyzej ...troche skomplikowane to wszystko :o A z pieniedzmi no niestety ZUS pozera a mało daje ...o chorobowym wcale nie wspomne ..wyrzucanie pieniedzy w błoto ...jakby dali mozliwosc dobrowolnego ubezpieczenia sie stracili by chyba wszystkich klientow :D Hihi taaa latanie po schodach to niestety nie wszystko :) Mamo3 to duzy juz ten Twój starszy szkrab, u nas niestety z przedszkolem troche ciezej, bo od tego ruku weszło zapisywanie prze neta i niestety po nr pesel Nadia odpadła hehe a myslałam ze choc na jakas liste rezerwową sie dostanie bo chciałam zeby od marca poszła ..no ale niestety moze juz w nastepnym wrzesniu nam sie uda. Witajcie noowe forumowiczki :) Igmik na 3d byłam u Preisa w Gdańsku, moj lekarz mi polecił, a ja chodze do Bednarza, nie wiem czy kojarzysz? a Ty do kogo tez gdzies w trójmiescie? a Gdzie zamierzasz rodzić, ja Nadie rodziłąm w Pucku, super było, ale teraz znowu nic nie wiem i nie mam pojecia o niczym hihi. O usg 4D nie słyszłam. Rosołku ato moje gg: 7809611 oczywiscie jak ktoś ma ochote to zapraszma do nk :) Wazko na głowę coś z paracetamolu. Ja biore Panadol. Iskierko mój gin w pierwszej cizy nawet nie wspomnial o szk.rodz wiec mysle ze teraz tez nic nie bedzie mówił??? Malinowa jak czytasz to powinnas wiedzieć ze to nie jest prywatne forum i ze kazdy jest mile widziany!!! i nie ma sie co obrazac tylko wpisać sie do tabelki znowu i pisać jak masz czas :) Ja tez zbyt duzo nie mam zawsze nocki zawalam zeby nadązyc ... :D Wiec usmiech na twarz i dalej do pisania rusz ;) Ewelina28 koniecznie trzeba smarować, bo bez tego to ani rusz a no i mój mail dota25@wp.pl Balbinko poprosze o hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejkus dziewczyny przepraszam za te długi posty, pewnie bez łądu i skaładu, ale jakos tak czytam i od razu pisze i tak wychodzi :( ehh lece do wyrka U nas dzis tez gorąco było, a moj maz zamontowął dzis póleczki w pokoju Nadii na te pluszaki bo juz tych zabawek tyle ze kątów mało by je upychać. A teraz tak przytulnie sie zrobiło. My dzis u mojego taty bylismy, na obiadek ugotował zupkę z kapustki słodkiej na zeberkach i golonce mniammmmmm palce lizać :) a jutro pewnie tez pojedziemy korzystajac ze jest w domku, a tescie na wycieczce ;) juz spadam bo sie znów za mocno rozpisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota ja będę rodzić w Wejherowie, tu mieszkam i w tym szpitalu pracuje mój lekarz. Zresztą do szkoły rodzenia też się tu wybieram więc wszystko w jednym. O tych Twoich lekarzach nie słyszałam a na usg 4d wybieram się do kliniki na Heweliusza to jest w tym centrum handlowym Madison. Ale to dopiero w październiku. A my właśnie wróciliśmy z open air rock festiwal w Wejherowie zakończony koncertem KSU. Bebusiowi się chyba podobało bo nie protestował i nie dawał znaków. Dobranoc ciężarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w kolejny upalny dzień bardzo proszę o hasło do naszej poczty tlenowej justynakn@op.pl Teraz muszę się wykąpać i zjeść i iść na spacer z psem ale potem wstawię zdjęcia mojej córeczki. Koniec sprawozdania :) Miłego i sppkojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinova -- kochana nie gniewaj sie, dopisz sie szybciutko do tabelki i pisz co u Ciebie. mam nadzieje, ze twoja nieobecnosc tutaj nie byla spowodowana jakimis problemami z ciażą? Pozdrawiam:) A swoja droga, moze rzeczywiscie zbyt pochopnie została skrócona ta tabelka. Moze niektóre dziewczyny musza lezec albo maja jakies inne powiklania i nie maja mozliwosci nawet zajrzenia tutaj.... Zycze milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Po wczorajszej imprezce na wsi, jestem dzisiaj okropnie zmęczona. Dopiero wstałam z łóżka i czuję się okropnie. Niestety \"nadmiar tlenu\" zwalił mnie z nóg. A jak się dzieci wyszalały. Skakały na zabawce dmuchanej, kąpały się w baseniku. Miały do dyspozycji jeszcze huśtawkę, piskownicę, no żyć nie umierać. Malinova 73 - dzięki za gratulacje. Jak wyszły Twoje badania. Czy wszystko ok? No nie gniewaj się już za to pominięcie w tabelce i dopisz się koniecznie. Witam nowe lutowe mamusie: śliwkę węgierkę i Samozwańczą ... Poproszę hasło na mój adres mj25@wp.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek.....woj.........tc........data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie.........19........01.02.09........+2..? LUTÓWKA....24.....świętokrzyskie.....18.....01-06.02 .09......-0.60/? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? gruel.............20.......East Kilbride....18.......02.02.09......... +3 ??? fusyta.......33.......podlaskie....19.....02.02.09...... ?/niespodzianka Monia.............22......lubelskie..........18.......04 .02.09......+5!!!..? rosołek...........26......lubuskie...........19......05 .02.09.....+1 synek agnesita.........20......śląskie..........17.....05.02 .09........+3/synek Karella............27....mazowieckie......17......06.0 2.09....+3.....? Lafy Taffy.......24.....kolbuszowa......18........07.02.09...... ..synek Szklana Głowa..27....mazowieck.......18.....07.02.09.....+6 córeczka malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......18..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......19.... .10.02.09..........+1 adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? helka.............30.......mazowieckie.......15......14. 02.09............? *Iskierka*.......28........wlkp................16..... 14.02.09.........+2..? Wazka...........29.......Rosja............. ..........14. 02.09........+5 Sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........17...16.02.09........ .+1..? katia-84........24......małopolskie-> Krk....17.....18.02 .09.............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE...17....18.02.09 .........+1..? balbiina .........23 .....Częstochowa.......17...19.02.09........+1synek kamasutra......21......wielkopolskie.......15....23.02.0 9.............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? Zabajona........31......warm.-maz........16. ....26 .02.09.............? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09.......... Zaktualizowałam się, wpisując tygodnie, które trwają, bo Wy też tak piszecie. Wcześniej wpisywałam te skończone. Malinova73 - dopisałam Cię. Zaktualizuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiesznie wygląda ten mój 19 tydz wśród innych mniejszych liczb, ale właśnie od jutra rozpoczyna mi się 19 tydz. Nic na to nie poradzę. Pozdrawiam Was gorąco i życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinova73, znalazłam tylko taki Twój wpis, no nie wiem, gdzie jest ten z przybywającymi Twoimi kg. No to ile tych kg przybyło ???? U mnie tylko niecały 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam dzien do bani.zwracam, placze i wogle wielka depresja.Ja chce do mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mama3 za oatatnią tabelkę, mogę się zaktualizować. To bardzo ładnie z Twojej strony ze dopisałaś Malinową. Faktycznie potwierdzam, że nie wszystkie jesteśmy czasowe czy też zdrowe na tyle aby się często udzielać na forum. Zaglądam tutaj do Was, ale nie często, gdyż jestem pracującą jeszcze przyszła mamusią i niewiele mam niestety czasu, więc rzadko się udzielam na forum. Ale bardzo fajne podczytać dobre rady, bo wiele z Was ma wielkie doświadczenie, a ja pierwiastka i niewiele wiem. Mia82, kiedyś pytałaś mnie skąd jestem - otóż z okolic Rzeszowa (sorki - nie chcę się ujawniać, gdyż jestem osobą publiczną). Mam zamiar rodzić na ul. Lwowskiej bo tam pracuje mój lekarz. Chociaż powiem szczerze, że niewiele słyszałam pozytywnych opinii na temat opieki w tamtym szpitalu - jednak mnie nic nie jest już straszne, bo trochę przeżyłam i długo bardzo czekałam na dzieciątko. Więc jestem dobrej myśli - na pewno będzie wszystko dobrze :) Pozdrawiam Was dziewczynki, trzymajcie się zdrowo. Buziole dla wszystkich. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×