Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dziewczyny gdzie sie podziewacie ;-) co tam zwami ja nie moge sie doczekac jutrzejszej wizyty u ginka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie sie podziewacie ;-) co tam zwami ja nie moge sie doczekac jutrzejszej wizyty u ginka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuchatki, Tak Rosołku miałaś rację to ja jutro z Wami śmigam na wizytę i to chyba pierwsza idę bo już na 14. Byliśmy wczoraj w szkole rodzenia. Były to zajęcia organizacyjne. I tak od następnego wtorku zaczynamy. Najmierw ok godziny ćwiczonek a później wykłady. W sumie cały kurs skończymy tak o k 6 stycznia, bo po drodze wypadną nam 3 tyg ze względu na święta. Hałaśliwa musisz trochę zwolnić zwłaszcza, że brzuszek Ci trwadnieje. Mi też trwadnieje ale nie cały i nie jest twardy jak kamień. Myślę, że Polcia mi się wypina. I też kopniaczki czuję na samym dole tuż nad włosami, zresztą ona jest tak ułożona chyba już ze 2 tyg. W ogóle mam wrażenie, że słabiej się rusza, dość często ale słabo. No ale jutro się dowiem co i jak. Mia współczuję bólów kręgosłupa. Mnie też coś tam pobolewa. Najczęściej pod lewą pirsią i w tym samym miejscu na plecach. Też o tym powiem lekarzowi. Balbinka jak tam nowy ząbek??? Przxyszła mamo mam nadzieję, że migrena minęła. A co do pogrzebu dziadka, to zrób tak, żeby było najlepiej dla Ciebie i dziecka. Najważniejsze, że myślisz o dziadku. Jeszcze raz moje kondolencje. Zabajona Gratuluję zdrowego dzieciątka. Z góry przepraszam, że nie odniosłam się do wszystkich postów. Mam nadzieję, że posłałyście info o naszym mailu dziewczyną, które o to prosiły. Ale na pewno tak. 🌻 A ja już parę dni po studniówce jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jest tu kto? Igmik, ja śmigam na 18:30 dopiero.A ty Balbiina? Spisałam na kartce pytania do lekarza,ale zawsze tak mocno przeżywam,ze zaraz ujrzę maleństwo,że wszystko inne przestaje być ważne. Mia u Ciebie cera sie popsuła,a u mnie od paru dni jest tak gładziutka,że napatrzeć się nie mogę,bo nigdy takiej nie miałam.Oby tak zostało.Kurcze, skoro nie zbrzydłam to może jednak będzie syn...Ciekawe co na ten temat powie jutro doktorek. No Balbiino, jak nowy ząbek?Bo nic się nie chwalisz? Dziewczynki, szczególnie te, którym coś dokucza, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona milo cie znow czytac:) gratuluje chlopczyka ! igmik my zaczynamy szkole rodzenia 6go nie moge sie juz doczekac:) balbina trzymam kciuki zeby bylo wszystko w porzadku i zeby zostal chlopczyk hehe bo ja nie wiem co u mnie w brzuszku siedzi i takie zmiany nie sa fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku ja też zrobiłam listę ale znając siebie to i tak o czymś zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na tej szkole rodzenia przyjrzałam się wszystkim brzuchom. W sumie wszystkie byłyśmy w podobnych terminach koniec 6 początek 7 miesiąca. I wiecie co wcale nie mam dużego brzucha. Ale jedna pani miała jeszcze mniejszy niż ja. Za to niektóre kobitki to naprawdę miały duże. A między nami były jakieś 2-3 tyg różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też cały czas na posterunku :) wcinam kanapeczkę, bo dziś będzie późny obiad.Muszę wam powiedzieć,że moja teściowa jest naprawdę fajną babką.Kiedy jej się żalę,że jestem gruba, mam celulit i milion różnych rzeczy to ona tak cudnie kłamie,że jest dobrze,że szybko zrzucę ten nadmiar po porodzie i że ślicznie wyglądam.Wiem,że tak oszukuje z dobrego serca,żeby mnie nie dobijać,lecz podnieść na duchu.Mamę też mam wspaniałą,tylko ona to mi zawsze walnie z grubej rury.Jak mówię,że tłuściutka jestem, to ona zamiast mnie pocieszyć, odpowiada:'no, nie da się zaprzeczyć".Ale zawsze z uśmiechem i humorem.Taka refleksja mi się nasunęła apropos tych wrednych teściowych ... A jakie są Wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Ci powiedzieć IGMIK,że mój brzuch też jakiś mały.Niby już 103 cm,ale nie widać tego jakoś szcególnie.Wcale bym się jednak nie obraziła gdyby nie był wielki.Ale jeszcze3 miesiące,więc moze jeszcze duuużo urosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) A ja sie pochwale..mam cale 94 cm w obwodzie:)Moj brzuszek,to chyba tez raczej z tych mniejszych, ale zaczyna mi rosnac coraz szybciej. Jeszcze dwa tyg temu, to srednio bylo widac moja ciaze, ale teraz widze,ze z tygodnia na tydzien przybywa :) No i juz jestem prawie 3,5 kg na plusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuch w obwodzie bez zmian, czyli 97-98 cm. Tak już od dwóch miesięcy. Ale poszedł mi w górę, czyt wydłużył się. A o mojej teściowej to nie chce mi się gadać. U mnie sprawdza się powiedzenie, że teściowa to nie rodzina, niestety. Za to mamę mam super, tylko jest daleko ode mnie. Katia Ty masz faktycznie malutki brzuszek ale pewnie byłaś szczupła przed ciążą. U mnie niestety zawsze było parę kilosków więcej niż powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wygląd to w zasadzie się nie zmieniłam, tylko brzuszek mi jakoś urósł :-P Narazie kilogramy widzę tylko w tej części ciała. No o celulicie nie wspomnę.Ale nie ma co się dziwić apetyt szczególnie mi nie dopisuje. Jest taki jak przed ciążą. Czasami mi się zdaży więcej zjeść ale to naprawdę rzadko. Jak już kiedyś wspomniałam do jogurtów i owoców zmuszam się, bo wiem że tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK SIE DZIS MIERZYLAM TO MOJ BRZUCHOLEK 118 CM MA MOJA GIN MOWI ZE DUZY MISIO ROSNIE MAMA NICZEGO SOBIE ZAWSZE MIALAM NA CZYM SIEDZIE I CZYM ODDYCHAC CHOC NIE BYLAM GRUBA TYLKO ZAWSZE DOBRZE ZBUDOWANA TATUS DZIDZIUSIA TEZ KAWAL CJHLOPA TESCIOWA MNIE UPRZEDZILA ZE MOJ MOZ 5 KG WAZYL JEZU NAWET NIE CHCE MYSLEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wierzę w te przesądy kiedy to chłopiec a kiedy dziewczynka jest. Cera mi się nie pogorszyła, wygląd raczej nie zmienił, to wg przesądów będzie chłopiec. Za to brzuszek mam okrągły (podobno) to będzie dziewczynka. raz jem słodkie raz kwaśne czyli i chłopiec i dziewczynka. A no i już byłam 3 razy u fryzjera w ciąży, wyrodna matka ze mnie-obcięłam dziecku rozum. Korale też noszę, a to podobno źle bo przez to dziecko może owinąć się pempowiną. Masakra!!! Ja w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......25......25.01.09.. ..... +6/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie...25.. 31.01-04.02.09..+6/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......26....01.02.09.. .........+4,5/Pola piksip...........29....śląskie.........25.....01.02. 09..........+4/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........25.....02.02.09 ....babsztylek *iwonka*......28....lubelskie..........27.....02.02.09.. ....+7..córeczka Monia...........22....lubelskie.........25.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........26.....05.02.09. .....+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......24..... 07.02.09.....+9/ córeczka katia-84........24....małopolskie/Krk..26....08.02 .09......+3,2/Ola malinova73....35....śląskie............24......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....26..... 09.02.09......+5,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..25...09.02.09....... +6/synek Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......25.....10.02.09 ......+4/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........24......10.02.09 ...........+5,5 /? adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? asia 26 łódzkie..26...łódzkie..........22.....11.02.09.....+3/córecz ka Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29.....Rosja.............24......14.02.09 ........+9/córcia julka2384.....24.....lubuskie..........23.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........24.....16.02.09..........+7/M aja PrzyszlaMama23...MannheimDE......25...16.02.09..+5/Niesp odzianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..25....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......24....19.02.09......+1/Kacper kasia130285...24....małopolskie........22.....21.02.09.. ...+2/?????? kamasutra......21.... wielkopolskie.....22....23.02.09.......+9/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ..........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......23.....26.02.09..........+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............20.....26.02.09........+3...... monis30........29.....Warszawa........22......27.02.09.. ....+9/Agusia myszkinson.....26....Gdańsk.........22.....28.02.2009... .+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna to naprawdę możesz dużego dzidziola urodzić. Ja tylko modlę się żeby mój nie był taki duży jak tatuś 4,2 kg. Może być za to taki jak mamusia 2,9 kg. Ale coś nasza dziewczynka zapowiada się na malutką. Jutro może się dowiem ile waży i czy dobrze rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA GINEKOLODG UWIELBIA DUZE DZIECI TYLKO ZE TO NIE ONA BEDZIE RODZIC JA CZUJE ZE BEDE MIEC CESARKE OSTATNIO JAK BYLAM POWIEDZIALA MI ZE GDYBY POSTAWILA 3 INNE PACJENTKI O TYCH SAMYCH TYG CIOZY MOJE WAGOWO PRZEWYZSZA ILE WAZE DZIECIOTKA WAZIO TAK MNIEJ WIECEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w brzuszku 85cm ,piersi 98 wowowo biodra 92 przed ciaza piersi 90 brzuch jakos 70 biodra 90 postaram sie foto w koncu wrzucic na nasz email ogolnie tyje w piersiach co mi sie podoba i brzuch reszta nie wiec sie ciesze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK TO JEST PIERSI PRZEZ CALO CIOZE ROSNO CZY POD KONIEC BARDZIEJ JA UWIELBIAM BAWARKE SMIEJO SIE W DOMU ZE PRZEZ DZIEN POTRAFIE 6 SZKLANEK WYTROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wierze w przesady ja jej tylko slodkie slonego nie lubie cera nieco mi sie pogorszyla czasami cos wyskoczy przed ciaza bylo lepiej ,brzuch mam okragly niby wszystko jak na dziewczynke a ostatnio niby chlopczyk ma byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna piersi rosna przez cala ciaze, jesli dzidzius bedzie miec powyzej 4 kg to tylko cesarka bo moze peknac ci macica przy porodzie tak duzego dziecka nie puszcza sie juz dolem bo jest to niebezpieczne dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIE TO I TAK SO PRZECIWSKAZANIA BO JESTEM GENETYCZNIE OBCIOZONA CISNIENIEM TAK WIEC NA PREWNO BEDZIE CESARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh,to ja mam chyba najmniej w brzuchu,bo tylko 78 cm,ale przed ciaza mialam 60,wiec chyba nie jest najgorzej.Ogolnie nie tyje,tylko brzuch i piersi rosna,juz po mnie widac golym okiem,ze jestem w ciazy;) Akurat jestem na etapie kupowania wyprawki i jeszcze sie boje troszke kupowac rozowe ciuszki,choc juz sie na kilka skusilam.We wtorek mam wizyte,moze sie upewnie,ze to dziewczynka i wtedy rusze do sklepow;) Co do imienia to w tej chwili podoba mi sie Nadine-jakos tak kobieco i delikatnie dla mnie brzmi. A ja ciagle tylko slodkie,kiedys uwielbialam ostre jedzenie,a w ciazy w ogole mi nie podchodzi,cale szczescie,ze te slodycze sie na moim wygladzie nie odbijaja,ale mimo tego obiecuje sobie codziennie,ze przestane je jesc i codziennie lamie te obietnice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×