Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dzien dobry Brzuchatki. Sniadanko juz zjedzone a Aligator spakowany i posłany do pracy. Fajny jest :). Mam zamiar dzis ne spac az tyle :) Mia, powodzenia w Krakowie. Kup cos ładnego dla dzidziolka :) Hałasliwa, ja mam takie buciory. Zawsze nosiłam choc od tego porobiły mi sie ostrogi na pietach. Aktualnie mam czerwone i sznurowane do samych kolan. Wszystkie Ruski mi zazdroszcza, bo aktualnie jest moda na wysokie kozaczki. Tu takich jak moje nie ma:)W Moskwie tez nie widziałam. Dobra ide wypic ziolka:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wazko znalazlas luke na rynku:)na macierzynskim zacznij sprzedawac takie na allegro:)) a ja spadam, bo zaspalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ! wazko ty to masz kondyche pozno chodzisz spac wstajes z kurami hihiiih szok ja to spioszek jestem ide o 22 wstaje o 10 hiiii 12 godzin odbabnie w wyrku hiiii ;-) a czasami mi ciezko wstac o 19 Mia no malemu nic nie kupowalam wczoraj ide dzisiaj kupic koszulki,szlafrok,pieluchy tetrowe, spirytus, podklady poporodowe, majty tez hiiihi kocyk cieply ,czapeczki ze 2 ciensze bo gruba juz mam ;-) rozki ;-) i wsumie wszystko juz mam no oprocz wozka ale to dopiero w polowie stycznia sie zaopatrze ;-) pozniej zamierzam poprac ciuszki i poprasowac ale nie wiem dokladnie jeszcze kiedy sie za to zabiore ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Triszke sie nie odzywalam. Jakos mi tak czas zapierniczal, ze nie wlaczalam nawet kompa przez dwa dni!!! Teraz przeczytalam ostatnie stronki i jestem w miare na biezaco... Halasliwa - to serio szczescie, ze nic innego tej wariatce nie przyszlo do glowy!!! Przyszla - ale Ci zazdroszcze, ze masz luzik z nauka na razie... Ja mam teraz masakre, ale - co mnie przeraza - \"wali mnie to...\" i kurde sie nie biore jakos specjalnie... Nie no, dzis juz musze... Sliczne te wasze posciele itd... Tak mi sie podobaja rzeczy dla dziewczynek!!! Sliczne sa... Teraz jakos nie moge sie przestawic na odwracanie glowy w kierunku chlopiecych rzeczy, choc tez sa slodkie... Balbinko - super ze poszalalas na zakupach. Za 500zl mozna kilka rzeczy kupic dla malenstwa... Pozniej sie jeszcze odezwe. Buzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Wszystkim!!!! Dzieki za info na temat proszków :) kupie w takim razie Jelpa i proszek i płyn do płukania Ja wczoraj na kolacyjke wcięłam rybke taką ze smażalni, tak za mną chodziła, że zmusiłam mężusia żeby pojechał i kupił, pychotaaa :) A dzisiaj stanęłam na wage i 14 kg do przodu :( a tu jeszcze prawie 2 miesiące i to te w których podobno najwięcej się przybiera na wadze :( Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) halasliwa jejku ale mialas glupia sytuacje wrrr co za babsko naprawde byla chyba jakas nacpana albo cos wrrrr ja sobie nadal lezakuje hihi i stararm sie was czytac jejjku ale ten czas szybko leci swieta tuz tuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, No a ja dziś taka nie dospana. A jeszcze wieczorem szkoła rodzenia. Dziś mamy spotkanie z neonatologiem. A na ćwiczenia nie idę...N obiecał, że razem poćwiczymy w domu. A ja zaczęłąm prać już w zeszłym tyg i najgorsze jest to, że wszystko tak wolno schnie. Mam poprasowane 2 prania, 1 dzisiaj zdjęłam, a jedno nastawiłam. Jak przyszły tatuś przyjdzie to akurat skończy się prać i rozwiesi pranie. A jak wczoraj policzyłam to zostało mi jeszcze z 6 pralek prania Polci. A gdzie firanki nasze, pościel , kapy - wszystko to trzeba wyprać przed świętami ech... Wczoraj moja siostra powiedziała,ze na pewno urodzę szybciej i żebym się nie nastawiała na luty. Szklana ale Ty ładnie wyglądasz w ciąży. Właśnie dziewczynki zajrzyjcie na naszego maila, coś tam Wam naskrobałam i potrzebna mi Wasza opinia. Iwonka mam nadzieję, ze nie przytyję najwięcej w tych ostatnich miesiącach, byłam z siebie taka dumna, że mimo mojej skłonności do tycia nie przytyłam za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie, komp mi sie zepsuł i 5 dni bez kontaktu ze światem wirtualnym to MASAKRA!!!! ale juzjest naprawiony i mogęWas czytać i z Wami się skontaktować. Dużo mam do nadrobienia. Narazie na bieżąco: Szklana- ta pościel śliczna, też się zatsanawiam nad taką ,ale baldachim mi niepotrzebny jest. Hałaśliwa- no akcja niezła, dobrze, że nic Ci nie zrobiła. Ważka- ja uwielbiam czerwone buciki;) ale tak bardzo wysokich nie mam;) Ja też kupuję Jelpa, z polecenia. Maleństwo wierci sie ostatnio tak, że nerwy mi uciska, jak akurat stoję, to aż mie zgina w pół..... Poza tym po staremu, brzusio sobie twardnieje, szyjka nie reaguje, ja faszeruję się lekami....słaba jestem, mam takie napady słąbości w ciągu dnia, czuję, ajkby energia dosłownie ze mnie odpływała, z nóg, z rąk, z klatki piersiowej..... dziwne uczucie. No i czkawka małej też często odczuwana.....nie przepadam za tym;) A jak u Was ze zgagą? Ja przyznam bardzo rzadko mam, jak już mam to wieczorem- no i wtedy nie mogę zasnąc;;/ Pozrawiam wszytskie nowe brzuchatki lutowe. Do miłego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ja chyba nie będę miała ciemnej kreski na brzuszku i pępek też mi chyba nie wyjdzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK jak dla mnie pepek wystajacy to nic ladnego... Ja sobie zartowalam ze ma taka przepuklinke no i sobie wykrakalam... Mam przepukline pepkowa (lekka) i jak sie nie cofnie po urodzeniu dzidziusia, to trzeba bedzie cos z tym zrobic... :( Poza tym przez to moj brzuch wyglada jak wielka pucolowata buzia z nochalem... odn do twojego pytania - to ja mysle ze spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up a ja chciałabym zobaczyć co kryje się w zakamarkach mojego pępka. Zawsze miałam schowany i już się z moim N cieszylismy, że zobaczymy co tam się kryje a tu dupa. A przepuklina to coś zupełnie innego-oby ci się cofnęła. Poczekam jeszcze na opinie innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
A ja byłam dzisiaj na glukozie - okropieństwo, bleeee!!! Wieczorem szkoła rodzenia, a jutro wizyta u gina. Mam do Was pytanko - jak zamierzacie spać po porodzie, z maleństwem w sypialni? Czy maleństwo już od początku u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip mnie na szczęście zgaga omija. Czasami wieczorami czuję lekkie pieczenia ale mleko i woda skutkują- nie jest to dla mnie zbyt uciążliwe. Za to tak w 5 miesiącu miałam 2 razy taką zgagę, że wymiotowałam i płakałam z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy gosciu ja bede przez kilka pierwszych tygodni (miesiecy???) z malenstwem w pokoju. Z doswiadczenie wiem, ze w nocy nie chce sie biegac po mieszkaniu na karmienie. Ja nawet spalam z dzidzia i jak zaplakala, to od razu dawalam cycusia i wlasciwie sie nie budzilysmy... Moja coreczka zamieszkala w swoim pokoiku jak miala 6 miesiecy (wtedy juz jej nie karmilam...) i na karmienie mogl juz wstawac maz ;) teraz tez tak zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........33...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......33....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........32.....02.02.09.. ...+12..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia........27....śląskie.........32......04.02.09. ......+10..córeczka rosołek.........26....lubuskie.........32.....05.02.09. .....+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa..... 31.......05.02.09......+7/coreczka Karella.........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.28...warszawa...... 32..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+6/ ???? salwia..........28....wroclaw.........30.....08.02.09... ....+15/synek malinova......35....śląskie............31......09.02.09 .......+8,5 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....32..... 09.02.09......+9 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 ....+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09.. .......+12,5..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+12Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .31..16.02.09..+7/Niespodzianka Haydi.........22......Gliwice...........30....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..31....18.02.09... ..+7/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....30....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......30.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........29......26.02.09 ........+9/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............27......27.02.09......+10/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik-ja mysle,zeby jeszcze poczekac chwilke. Co do spania,to mala na poczatku bedzie spala w swoim lozeczku,ale w naszej sypialni,pozniej sie ja przeniesie.Tak mi bedzie najwygodniej,a poza tym mysle,ze gdyby spala od razu u siebie,to bylabym niespokojna,ze sie nie obudze na jej placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o testy glukozowe, to mi poradził pewien starszy pan chory na cukrzycę, aby do tego paskudnego roztworu dodać sok z cytryny-i wiecie, że to jest nawet smaczne? :) Miłego dnia wszystkim-ja dziś robię paszteciki z kapustką i pieczarkami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o spanie, to my wstawiamy łóżeczko narazie do naszej sypialni, żeby mieć maluszka na oku cały czas. Później wyszykujemy jej pokoik swój, pokoik....pokój- większy niż nasza sypialnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki po dlugiej nieobecnosci. Wynikalo to z mojego stanu zdrowia, ciagle lapie jakies infekcje, lecze sie i skutki marne. Trzymajcie kciuki aby owa kuracja pomogla (prosze!). Na dodatek mam ostatnio czesto twardnienia brzuszka i biore na to nospe i magnez. Ogolnie czujemy sie juz bardzo zmeczone ciaza, bo dzidzia wazy ponad 2 kg i szaleje cale dnie, kopiac wszedzie gdzie sie da. Mykam teraz do lozeczka bo musze duzo lezec, odpoczywac. Obecnie jestesmy w koncowce 31 tygodnia. Odezwiemy sie niebawem. Czy wy tez macie juz wizyty co dwa tygodnie? Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam od położnych w szkole rodzenia, że lepiej, jak maleństwo śpi z rodzicami w pokoju, ze względu na jego bezpieczeństwo-łatwiej wysłyszeć niepokojące odgłosy... Mówiła też, że bardzo dobre są maty wychwytujące bezdech dziecka i że warto w nie zainwestować. A jeśli chodzi o spanie z dzieckiem, to nie polecają, bo mamy często są zmęczone i w trakcie nocnego karmienia zasypiają i zdarza się, że maluszek zasypia przyduszony poduszką itp. U nas łóżeczko będzie stało obok naszego, w nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halasliwa, moze powinna sie zajac sprzedaza butow :) Babinko, spac ide ok polnocy a wstaje na sniadanko o 6.50/ Moj Aligator kiedys nie jadl sniadan ale go nauczylam i teraz malo ze je je to jeszcz sam robi. Lubi bardzo te nasze poranki.Lubi mi robicjedzonko, wyzna milosc, i co najwazniejsze zje. Wiecie jak smakuje samemu.Potem dosypam. Dzis wstalam o 10. czyli pospalam jeszcze dwie godzinki, Up-83, witaj i torszke zwolnij. Bo porod wlasny przegapisz ::) Iwonka. Czyli mnie doganiasz. Ile masz wzrostu?? Ja 158 i plus 15.Waga na dzis to 64. Nie martw sie. Do lata bedziemy laseczki i malym ksiazetami i ksiezniczkami w wozolkach.,Bedziemy slicznie. Julka, zdrowiej nam i sie oszczedzaj. IGMIK., ale sobie arzucilas rygor z tym praniem. Ale zeby kapy prac,Pamietaj ze w ciazy jestes i jeszcze chodzisz do pracy.. Piksip, takie moje czerwone. http://www.steel-shoes.com/web/glany_pl.html Napisz Piksip, jak to jest z ta czkawka. Ja mam tylko przelewanie w brzuszku. Czkawki nie. Ciekawa jestem jakie to uczucie. Igmik, pepuszek wyjdzie Zobaczysz. Ja tez nie mam ciemnej kreski i wlosow na brzuszku. Mi pepek jeszcze nie wylazl ale czytalam ze w 8 mieisacu zaczyna. Up, smiesznie to opisalas”wielka pucolowata buzia z nochalem” slodko... usmialam sie. Pomaranczowy, ja mam tylko dwa pokojew powierzchni 200m2. Mala bedzie z nami ale nie bedzie spac w moim wyrku tylko w lozeczku. Odgrodzimy tez jej kawalek kotarami. Kolezanka, tak zrobila i miala super! Mala nie chciala na raczki, tylko lekie glaskanko po glowce i juz spala jak aniołek. Bardzo mi sie to spodobalo, Bylam na miescie i kupila muline, koronke. Bede szyc obrus z przescieradla na swieta. Nigdy tego nie robilam ale skoro zamieniam sie w mamusie to co mi szkodzi sprobowac. No i bede miala zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważko, czkawka to takie rytmiczne ruchy, ja czuję bardzo nisko w brzuszku, tak jakby ktoś pukał długo i co chwilkę , tak co3-5 sekund i trwać moze nawet 5 minut!! niby miłe uczucie, ale troszkę denerwujące;/ czy jestem wredną matką;/....hehe czkawka dziecka mnie denerwuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka ja mam 170 wzrostu, waga poczatkowa to 58+14 to sporo wiecej niz ty :) Ale najwazniejsze, żeby moja mała księżniczka była zdrowa, bo kilogramy zrzucę mam nadzieję :) charakter mojej pracy wymaga ode mnie troche sprawności fizycznej więc motywację będę miała :) Buziaki dla kochanych grubasek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naspisałam taki długi post i zrobił mi się error. Obraziłam się w tym momencie na kafe i nie będę pisać tego jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziś miałam wizytę maleńka waży 2100 (32 tydź) i ślicznie ssała paluszek i zauważyłam że nosek ma chyba po mnie. Z mniej przyjemnych wiadomosci to to że niestety tworzą mi się nowe żylaki i muszę sobie kupić rajstopy uciskowe w aptece aby zapobiec chorobie zakrzepowej żył. Dziewczyny, co ile chodzicie na wizyty bo ja odkąd korzystam z L-4, chodzę co 3 tygodnie. Przepraszam że teraz tylko o sobie, postaram się później to nadrobić. Ciekawa jestem Waszych brzuszków i jesli moge to prosze o wysłanie tajnego hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka?a paluszki do blachy ci nie przymarzaja na tym mrozie?ja swojego czasu pozbywalam sie u szewca blach bo zimno bylo mi w paluchy.... a moja krecha na brzuszku sie pojawia...niestety fakt ten mnie nie cieszy...siora cudownego pol roku po wydaniu na swiat Rity caly czas ja ma...pepek juz jest taki plaski...i tez mam nadzieje ze go nie wywali... igmik...to twoje pranie na tyle rat rozlozone brzmi dla mnie zlowieszczo...w takim sensie,ze ja odczytalam,ze masz tyle ubranek dla malej,ze musisz 8 pran zrobic...z tego co ja mam...to nawet jedno nie wyjdzie....i dlatego dziewczeta chcialabym wiedziec ile czego kupilyscie lub macie dla swoich pociech bo ja sie zastanawiam czy nie mam tego wszytskiego w ilosci niewystarczajacej nawet na pierwsze trzy dni zycia maluszka... spadam znow troszke popracowac:)znowu sie zaczyna...a takie slodkie lenistwo bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×