Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Szklana tak jak pisałam mam małą pralkę4,5kg wsadu. a piorę wszystko od pieluch, przez śpiwory do spania i na dwór, kocyki i ubranka. No i mam też większe ubranka. Zatem nie martw się i Ty. Normalnie już Wam więcej nie napiszę o moim praniu. Prawie każda stresa załapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik siejesz zamęt! :) Rozumiem, zapomniałam o kocykach i rożkach i peluchach itp. Ufff nie muszę lecieć w te pędy do sklepu po ciuszki :) Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to zapomnialam o reczniku dla malenstwa Chyba kupie tez tylko jeden z kapturkiem i jakis duzy normalny W poniedzialek ide do lekarza i poprosze go juz o zwolnienie nie mam juz sily pracowc,jak siedze to okropnie boli mnie kregoslu a jak troche pochodze to pachwiny i brzuch mi sie robi taki twardy i czuje ciezar w dole brzucha jak bym miala zaraz rodzic, tez tak macie przy chodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Muszę się pochwalić,że zamówiliśmy dzisiaj brykę dla naszej córci. Radochę mam z tego nieziemską :) Moniś i moja malutka rusza się teraz inaczej: bardziej się pręży, przeciąga, wypina,tylko z prawej strony czuję te jej \"przeszczepki\" (czyli nóżki i rączki).które wciska mi boleśnie w bok. Co do prania jeszcze,to u mnie również sporo się nazbierało. Piorę wszystko,a więc większe ubranka też, pościel,ręczniki,kocyki. Już mam za sobą 2 duże prania,a z 3 jeszcze przede mną. Więc nie przejmujcie się,że macie za mało rzeczy,ja tak naprawdę również nie mam ich w nadmiarze. Mia,ach,ci mężczyźni!Paskudni czasem są.Ty sie starasz, całym sercem angażujesz,a jak coś nie tak no to oczywiście czyja wina? Słuchaj, a może kolor będzie intensywniejszy jak maźniecie jeszcze raz? Oj ja w nocy też mam problemy.Jak śpię na plecach to trudno oddychać i mam wrażenie,że żołądek powędrował pod gardło.No i przy każdym obrocie z boku na bok stękanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku już się o Ciebie martwiłam a Ty takie poważne zakupy robiłaś:-) Salwia ja też jeszcze pracuję ale tylko do 19 grudnia . Ale powiem Ci, że też mam dosyć. Mam pracę siedzącą i jak wstaję to strasznie mnie biodra bolą. To chyba już nie czas na pracę teraz to czas na wicie gniazdka.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pierwsza pralka w toku! Acha! i też ze cztery będą... ;) Igmik podobnie jak ty... Ej a na ile stopni wrzucacie ubranka a na ile pościel a na ile kocyki ? i podwójne płukanie trzeba nie ? Chyba można suszyć w suszarce? Odpoczywam bo skurcze znów przyatakowały. Rosołek super że już zamówiliście wózek! Ja się tak cykam tego zakupu... Latwiej mi idzie z samochodem dla M niż z wozkiem :) Calineczka tą swoją glówka tak napiera. Aż mi głupio że ja stukałam po główce. Byłam przekonana że to pupka... :0 Igmik ja bym już nie dała rady w pracy... jak byłam wczoraj w szkole to po 4 godz siedzenia zaczęłam odpadać. wierciłam się, wyginałam itp. Byłam w sukience ale w pewnym momencie nie wytrzymałam i przeprosiłam i walnęłam sobie nogi na krzesło. Na co pan Wajda mówi - żebym się nie przejmowała i że się nie dziwi że dziecko się wierci jak takich głupot słucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Obejrzałam w końcu zdjęcia Waszych brzuszków i słodkich maleństw, są super, wkleiłam też swoje. Igmik dzięki ale szczupła to ja nigdy nie byłam :-( przed ciążą ważyłam 63 kg a teraz przybyło ponad 9kg. Szklana swietnie, że wszystko ok też wczoraj byłam w takim nastroju jak Ty dziś :-) Mia absolutnie nie przejmuj się takimi fochami, zgadzam się z wyrażoną juz tu opinią, że faceci nie maja bladego pojęcia o kolorach, poza tym ściany to nie wszystko. Dla mnie ból jest najbardziej odczuwalny w momencie gdy wstaję i wtedy mam wrażenie że mała mi zaraz wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam pranie na 30 stopni i takie krotkie ale z podwojnym plukaniem, posciel i kocyki tez tak wypiore bo to tylko trzeba odswierzyc,zmyc kurz co do suszenia to nie wiem bo nie mam, ale mysle,ze chyba mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ja zwykle poruszylyscie mnostwo ciekawych tematow. monis - co do ruchow dzidzi, to moj tez glownie sie przeciaga ale czasami jak mi przywali to az zgina w pol. Moja dzidzia jest ulozona miednicowo- skosnie, glowe ma pod moim prawym zebrem i cisnie niesamowicie. Szklana - ty kupowalas ta posciel tego producenta : mamo tato, prawda? Napisz mi kilka slow o niej, jaka jest gatunkowo, czy taka troche lepsza, bo cene maja bardzo przystepna w porownaniu z innymi producentami i chyba tez ja kupie. Co do recznikow to ja kupilam dwa takie duze kapielowe w jasnym kolorze, bez kapturka. Stwierdzilam, ze zawsze troche mozna i tak glowke opatulic, tym bardziej ze te reczniki sa ogromne jak dla bobasa. Mia - nie smuc sie, a to lobuz ten twoj maz. Zawsze tak jest, ze faceci w trakcie remontow marudza a jak ujrza efekt koncowy to szczeka opada, bedzie dobrze:) salwia, Igmik - dajcie juz spokoj z praca, odetchnijcie, odpocznijcie. Zwolnionko to najlepsze wyjscie:) malinova- ja mam to samo odczucie, jak wstaje to sie lapie za dol brzucha, jakbym chciala przytrzymac malenstwo. Zmykam na kolacje, pozdrawiam wszystkie ciezaroweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, ja pelen szcuneczek. Wywalic nogi przed mistrzem Wajda:) jestes krolowa dna jak dla mnie. Wajda okazał sie luzakim. Jak na jego wiek no to \"ReSpeCt\". Dzidzia przefantastyczna, popatrze sobie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka - on jest bardzo fajnym starszym panem ale respekt budzi... Iskierka = hmm wydaje mi się że ta pościel jest bardzo ok. Zobaczymy jak będzie po praniu. Ale jak ją wypakowałam i rozłożyłam byłam - jestem nadal :) bardzo zadowolona. Porządna i ładna. Na razie jedyna obawa to że nie jest taka mięciutka ale myślę że po praniu to się zmieni :) Jak kupuję pościel dla siebie to też zawsze piorę zanim pierwszy raz pościelę. No pierwsza pralka już wyprana i podsuszona w suszarce a druga tura w praniu. Ruszyłam z tym koksem pełną parą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawia witaj, bo my gadułki jestesmy. Mi sie tak chce gadac i gadac.szok.Cały dzien mam zamknieta buzaie. Juz nawet chcie mi sie po rusku albo angielsku paplac . Słuchajcie moze juz czas kupic kolko pompowane pod pupe. Tak czy siak sie przyda po porodzie a teraz tez bedzie jak znalazł. Pomoze na kregosłup Slawa i Mia/.Mysle ze nam wszystkim pomoze. Rosołku daj linka na powoz dla ksiezniczki. Poogladamy sobie i tez popodziwiamy. Szklana, no patrze i ciesze oczy tymi słodkimi fotkami. Noski maluszkow sa poprostu piekne. Takie malutkie, lico pyzate.. Dziecko w łonie jest takie spokojne, jakby swiat nie istniał, czas stał w miejscu. Taki wspaniały domek Igmik i Slawa, fakt juz czas odpoczac i byc czesto z nami leniuszkami. Malinowa oj daleko Ci do bycia gruba. Swietna laska jestes no chyba ze bycie szczpla nazywac anoreksje.Wszystko masz ładnie zbite.Brzuszke masz tez taki nie duzy. Iskierka, pochwal sie co masz odbrego na kolacje Alicja witaj, Szklana, przepraszam ze ja tu nie o praniu i ubrankach.ALE WAJDA :) miło tak. Pewnie pania Krystyna Jande tez poznałas. Ja to podczytuje jej forum i [rzeczytałam czesc ksiazek/ Oj jak mi sie podoba jej sposób myslenia i odbierania swiata. Troszke Ci zazdrosze choc swoich maszyn nie zamieniłabym za zadne skarby. Wajda to dla mnie taki mistrz ktorego mozna słuchac godzinami.z otwarta buzia. Spotkałam z zyciu kilku takich profesorów i zawsze buzie miałam rozdziabiona. Dobra juz nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ważka ale dla mnie teraz pranie jednak ważniejsze niż Wajda heheh. Tak z panią KJ miałyśmy kiedyś dobry kontakt i to za jej sprawą znalazłam się w Warszawie i robię to co robię. Też ją sznuję bardzo i lubię. Często chodzę do jej teatru. Ale wracając do maluchów... Spokojne mowisz... acha! jasne! własnie wydaje mi się że calineczka wylądowała głową w dół. Seria szybkich kopniaczków i pusto po prwej stronie na górze sie zrobiło,tam gdzie była ta twarda główka! i lżej nie uciska tak. NIe wiem wydaje mi się że fiknęła w dół. Boże to jest niesamowite że ona tam żyje! Każda z nas ma w sobie małego człowieka!!!! Czad i magia! Acha Ważka super że tak lubisz swoją pracę! to naprawdę aż miło posłuchać jak ktoś robi to co lubi. Gratuluję! Druga pralka piszczy... idę do suszarki przełożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ależ dziś jestem padnięta,cały dzień na nogach..ufff Zrobiłam pierniki ;) teraz trochę poleżą i na święta będzie pychotka(mam nadzieję) he he... Balbina ja dziś byłam w odwiedzinach w Twoim mieście :) Monis myślę,że wszystkie inaczej teraz odczuwamy ruchy,tak jak już pisałaś nasze dzidzie mają coraz mniej miejsca :) Ważko,wiesz bałabym się być Twoją sąsiadką,he he ;) i tak zostać zwyzywana we śnie.. Mia często coś nam w życiu nie wychodzi,mimo,że bardzo się staramy,ja bym na Twoim miejscu powiedziała Twojemu M że sprawił Ci wielką przykrość,a kolor zawsze można zmienić. Szklana fajnie,że córeczka duża i zdrowa,jaka to radość widzieć taką kruszynkę kiedy jeszcze jest w brzuszku :) Igmik ja też odczuwam,że poród zbliża się wielkimi krokami,chcę tylko dotrwać do 38 tygodnia A mnie trochę poniosło i już mam wszystko poprane i poprasowane :) Wózek też kupiliśmy już :) Czyżby za szybko? Ale ten czas tak szybko leci,luty tuż tuż. Pozdrawiam wszystkie laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz po 23 wiec czas połozyc sie spac zeby ksiezniczak mgla pochasac. Miłego pranka Wam wszystkim zycze. Dzis jestescie takie "szopy pracze" jak to wczoraj okreslił Aligator.Jest bardzo zaangazowany w nasze rozmowy(nie czyta) Pyta co u Was słychac i jak sie miewacie kazdego dnia.Cieszy sie ze Was mam i ze moge sobie z Wami popisac. No i jestem spokojniejsza tak jak Moni i jak Balbinka mawia"w kupie razniej" Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........33...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......33....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........32.....02.02.09.. ...+12..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia.......28....śląskie.........33......04.02.09... ....+10..córeczka rosołek.........26....lubuskie.........32.....05.02.09. .....+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa..... 31.......05.02.09.....+7/coreczka Karella.........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.28...warszawa...... 32..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+6/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33.....08.02.09... ....+16/synek malinova......35....śląskie............32......09.02.09 .......+9,8 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....32..... 09.02.09......+9 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 ....+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09.. .....+12,5..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+12Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .31..16.02.09..+7/Niespodzianka Haydi.........22......Gliwice...........30....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..31....18.02.09... ..+7/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....30....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......30.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........29......26.02.09 ........+9/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............29......27.02.09......+12/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale furrorę normalnie zrobiłaś Szklana tymi fotami.Zajrzałam już drugi raz,bo nie mogę się napatrzyć. Pewnie dlatego,że już przypomina takiego słodkiego noworodka :) Alicja, Twoje maleństwo też fajniutkie, tylko trochę młodsze i mniej wyraźnie widać. Ale również milusi widok. Ja takiej foty nie mam,a szkoda. Ważko zamówiłam ten wózeczek,do którego link podawała kiedyś Balbiina. http://www.allegro.pl/item501776661_tako_jumper_gleboki_spacerowy_fotelik_maked.html kolor beżowy l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........33...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......33....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........32.....02.02.09.. ...+12..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia.......28....śląskie.........33......04.02.09... ....+10..córeczka rosołek.........26....lubuskie.........33.....05.02.09. .....+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa..... 31.......05.02.09.....+7/coreczka Karella.........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.28...warszawa...... 32..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+6/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33.....08.02.09... ....+16/synek malinova......35....śląskie............32......09.02.09 .......+9,8 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....32..... 09.02.09......+9 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 ....+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09.. .....+12,5..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+12Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .31..16.02.09..+7/Niespodzianka Haydi.........22......Gliwice...........30....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..31....18.02.09... ..+7/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....30....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......30.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........29......26.02.09 ........+9/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............29......27.02.09......+12/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka - pępuszek od jakiegoś czasu baaardzo widoczny, nawet mi się podoba :-)) Rosołek - fotki mojej niuni niewyraźne bo przed chwilką robiłam kopię ze zdjęcia które otrzymaliśmy od doktorka, na aparat, aby Wam pokazać. Monis - jeśli chodzi o ruchy to u mnie od ponad dwóch tygodni tak jest że ruchy są słabsze, np. dzisiaj niunia jest bardzo spokojna, ale na pewno gdy będę się kładła do łóżka to wówczas się ożywi i będzie falowała moim brzusiem :-) Te spokojniejsze i słabsze ruchy dzidzi u mnie wystąpiły gdy mała ułożyła się główką w dół - może dlatego tak jest?? Na początku tak się wystraszyłam, że gdy byłam na wizycie lekarka wykonała mi możliwe badania wraz z KTG - okazało się że wszystko jest OK :-)) Jak będziesz na kolejnej wizycie porozmawiaj o swoich obawach z ginem. Na pewno wszystko Ci wyjaśni... :) Pozdrowionka alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek dzięki. Ja dzisiaj też się gapię i mam już w telefonie na tapecie :) Fajowy ten wóżek kupiłaś! Takiego jeszcze nie wdziałam. Matko jaki jest wybór! Oszaleć można. Oszalła też moja córeczka, chyba odgrywa się za dzisiejsze podglądanie... zaraz wylezie mi z brzucha, czasem aż boli. mała wariatka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpisuje na dzisiejsze posty bo sie zlazlam po tych przekletych sklepach,znalazlam wszystko co bylo niemozliwe do zdobycia i jutrzejsze zdjecia klient odwolal...wscieklam sie dosc powaznie.a potem walczylam ze swoja standardowa praca i dopiero skonczylam...poczytalam sobie wasze dzisiejsze posty, obejzalam fotki a teraz musze zawyrokowac...dziewczyny, wasze brzuszki sa tak przyjemnie male w porownaniu z moim...ze az sie boje co bedzie pozniej..narazie zycze dobrej nocki.ide zmuszac sie do spania:) kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
No i już po wizycie - wyniki glukozy, morofologia i mocz - ok, maleństwo pieknie rośnie, leży juz główką w dół:) Pytałam o to twardnienie brzuszka i jest to normalna rzecz, ale niepokoić powinny, gdy w ciągu 2h pojawiają się w regularnych odstępstwach czasu, wtedy należy pojechać do szpitala na kroplówkę rozkurczającą. Pytałam też o tego paciorkowca i powiedziała mi, że nie jest obowiązkowe i robi sie, gdy są jakieś podejrzenia. Żebra mają brawo boleć, spać wolno już tylko na lewym boku, ewentualnie w pozycji półsiedzącej. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Piszecie o ruchach - i u mnie jest identycznie - nie są to już typowe kopniaki tylko przeciąganie, wystawianie rączek i nóżek :) Dobrze, ze możemy się podzielić tymi info, wtedy człowiek spokojniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dziś pierwsza. Ważka z Tobą to nie łatwo wygrać ;P Wstałam bo mam zgagę i pali mnie rura. Fuj. Podgrzewam sobie mleko i może jeszcze zasnę. A może nie... :) Jejku i znowu piątek. Ten czas naprawdę popyla. Zaraz święta! mniam mniam. Pewnie z 3kilogramki wskoczą ;0 Moi rodzice są na nartach i mama się wywaliła i coś jej pękło w ręce :( Na razie usztywniona ale może tzreba będzie śrubkę wkręcić :( Dowie się w poniedziałałek jak wróci do Pl. Coś czuję, że powoli muszę robić jakieś potrawy świąteczne bo jak ona sobie poradzi? Fajnie by było mieć w kuchni taki stołek wysoki na kółkach, żeby jeżdzić po kuchni od lodówki do blatu a nie stać to by tak plecy nie bolały i nogi... hmmm Mlekoo działa! Zgaga trochę mniejsza. Do zobaczenia potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×