Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam z rana, Ja pasy też zapinam. Wcale a wcale mnie nie uwierają. A wiem, że to bezpieczniejsze niż jeżdzenie bez. Stokrotko witamy w naszym gronie. Zaczernij sobie nick i wpisz sie do tabelki. Liczymy na częste udzielanie się na naszym topiku. Moja szarlotka RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ważce zaczeły się koszmary a Szklanej erotyki. Nieźle się poprzekręcało(nie dziecko tylko sny) :-P Ja tam nigdy nie zwracałam uwwagi na to jak się mówi ale chyba mówiłam często przekręci. Ech nikt mnie nie uświadomił. Mia a mąż nie ma kryzysu,że już 3 na początku jego latek? To fajnie, że imprezka się udała a Ty się nie napracowałaś za bardzo. Ważko powodzenia u lekarza. Wstawiłam Wam kobietki zdjęcia na maila ale nie na goły brzuchol tylko ubrany. Te co mają mnie na n-k to już je pewnie widziały. A ja wczoraj byłąm na imienino urodzinach u teściowej i nawet było całkiem miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doddotka Mia wklejała parę stron wcześniej linki do tapet do pokoików. Stąd pomysły na pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Igmik widziałam Twoje fotki na NK, bo na nasza poczte od kilku dni nie moge sie zalogowac, tzn zaczyna sie logowac, przerywa i od nowa. Nie wiem czemu tak sie dzieje i czy tylko mi??? Igmik świetnie wygladasz, zadnego zmeczenia po tobie nie widac i brzusio tez ładniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... poczatek dnia raczej ujowy...w sensie noc.najpierw kimalam pzred tv w salonie zwinieta w kulke na kanapie...przykryta szalem...bylo mi nieludzko goraco...potem przenioslam sie do sypialni,wlaczylam tv...i zasnelam al tyko na dwie godzinki...potem pobudka, sisiu i juz zasnac nie moglam...lezalam z godzinke potem godzinka snu i koszmar, ze stracilam prace,ze bylismy z malenstwem glodni,ze narobilam sobie dlugow i zamkneli mnie w wiezieniu i kiedy juz wreszcie urodzilam zabrano mi dziecko...koszmar najokrutniejszy z okrutnych...potem oczywiscie ryczalam jak glupia i do 7 nie zmruzylam oka.jednak sprawa z moja praca strasznie wywiera wplyw na psyche.w nocy robilam wszytsko zeby zasnac...mleczko gorace ciasteczka...w pewnym momencie nawet juz plakalam tylko po to zeby zmeczyc sie i zasnac...okrucienstwo...wygladam dzis jak wrak kobiety...Wazka, dzikei za liste z pytaniami do szpitala...zaczynam w sobote szkole rodzenia ,wiec bede mogla podpytac polozna.szklana ,widze ,ze masz juz duzo informacji na temat naszego szpitala, podzielilabys sie;)ciekawosc mnie zrzera... i chcialma jeszcze cos powiedziec o Cudownym...pojechal na wegry popracowac troszku ,wroci w piatek dopiero...dla mnie to kawal czasu,szczegolnie,ze mam taki wisielczy humor...w sobote powiedzial,ze zalozyl lokate dla malenstwa i wplaca tam co jakis czas pieniazki,aby sobie procentowaly. zapytalam to jak bogate jest nasze malenstwo...a on mi na to ze uzbieral 10 klockow...na wszelki wypadek,zgdyby bylo chore(bo nigdy swieci oboje nie bylismy i rozne rzeczy za mlodu sie dzialy...wiec brzuszek nie byl przygotowany na takie male szczescie)a jesli bedzie zdrowe to zeby na studia mialo...dziewczyny...rozczulil mnie bardzo mocno...tym bardziej, ze ja w tej chwili pewnie groszem nie bede smierdziec nawet...i glupio mi strasznie ztego powodu.a on mi na to zaspiewal taka jamajska piosenke nad ktora nigdy sie nie zastanawialam...byla tylko forma dziekczynna dla mamy..i wreszcie zrozumialam,ze ja mam w swoim obowiazzku nosic to dziecko pod sercem i dbac o nie najlepiej jak umiem...i to jest moj wklad najwiekszy i najcudowniejszy dla tego malenstwa... i znowu sie poryczalam...:)) bede zagladac...dzis postanowilam zostac kura domowa i zrobic porzadki wszedzie tam gdzie nie zagladalam od miesiecy...powyrzucac rzeczy ktore na to czekaja...w koncu przed przeprowadzka trzeba zrobic jakis remanent... bo nie napisalam wam...w przyszlym tygodniu dostaniemy klucze do mieszkania i bedziemy mogli wreszcie zaczac remontowac (smi bo nie ma fachowcow)jak pech to pech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik!masz niesamowicie radosna buzke:)i rzeczywiscie nie wygladasz choc mna troche zmeczona... ja ostatnio zauwazylam,ze wogole nie ma opcji abym wyszla z domu nieumalowana...zaznacze,ze rzadko sie maluje...zawsze mialm since pod oczami..ale ostatnio wraz z pojawieniem ise ciemniejszej kreski na brzuszku pojawily sie tez duzo ciemniejsze since pod oczami...ogorek to rozjasni?jak myslicie jest sens?i wogole czyt te wszystkie przabarwienia na skorze znikna czy tak juz zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik slicznie wygladasz! Witam nowa koleżankę! Hałasliwa straszniemi przykro ze masz takiego stresa :( wiem z autopsji ze jak cos siedzi w głowie to noce nienalezą do przyjemnych... zgadzam się z twóją refleksją – twój wkład to wszytsko co robisz w ciąży dla maleństwa a póżniej jako jego najukochańsza w swiecie maleństwa – nikt inny tylko Ty możesz dac to wszystko swojemu maluszkowi! Ja to zaczęłam rozumiec dopiero w ciąży, a w zasadzie w drugiej jej połowie, do nas nie należy „pogoń za kasą” (a wierz mi lubie byc niezależną „kobieta sukcesu”) nasza rola to cos z goła odmiennego – dlatego próbuj nie zamartwiac sie praca – dasz, DACIE radę – nie możesz brac wszystkiego na siebie – to ponad siły kobiety, przychodzi czas kiedy na prawde troszkę sie rezygnuje z kariery i pracy. A że Ci smutno kiedy jestes sama przez caly długi tydzien to sie wcale nei dziwie – poza tym pogoda nastraja do... łapania dołków – niestety Super ze wkrótce zaczniecie wic swoje gniazdko :) patrz ile masz powodów do radości!!!! Cudowny, mieszkanko a wkrótce mały różowiutki skarb!!! No, mądrość przekazałam, ale sama dziś mam mega doła i za soba nieprzespaną noc :P oczywiście wiąże sie to w pewnym sensie z praca – troche mam do zrobienia, poza tym dumam nad doktoratem i jakos kiepsko mi idzie i ogólnie do dupy z tym wszystkim... chciałabym sie odciąć od pracy i innych tegp typu obowiązków a jakoś nie wychodzi i nie wiedzieć czemu to wszystko teraz kosztuje mnie kupe nerwów bo spowolniona jestem i taka jakaś blee... a tu już południe i pół dnia minęło, a tyle przede mną i wszystko musze skończyć jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane IGMIK no świetnie wyglądasz taka promienna :) A tak na marginesie to śniło mi się dzisiaj że rozpakowałaś się pierwsza hihi Oj snów to ja mam pełno, czasami mnie to męczy. Dzisiaj mi się śniło że byłam w pracy od rana sama i nie przygotowałam pracowni tak jak trzeba, nie uruchomiłam aparatów, nie puściłam kontrolek i wszyscy mieli do mnie pretensje :( A tak w ogóle to moja szefowa chyba ma do mnie pretensje, bo jak tylko poszłam na L4 to dziewczyny jedna po drugiej zaczęły się zwalniać i z 11 osób zostały 3 razem ze mną :(. I tak mam inną propozycję pracy po macierzyńskim więc nie wiem czy wrócę. Mała mnie dzisiaj wygoniła z łóżeczka o 11.30. Nieźle sobie pospałam. Mój mężulek ma ranną zmianę i jak wstaję o 5-tej zeby mu kanapki zrobić to potem z 2 godziny nie mogę spać. A jak zasnę to śpię śpię i śpię. Te koszulki to mają rozcięcia z boku przy piersiach i tego nie widać. Jak trzeba to myk i cycuszek na wieszchu. Rewelacja :) U mnie mikołaj był chociaż wydawało mi sie ze zapomniał drogę. Dostałam torbę do szpitala i kuferek na kosmetyki rzecz jasna do szpitala i butelkę do karmienia od teściowej :). ja jeszcze nie mogę się wypowiedzieć na temat rocznic i pamięci mojego męża bo dopiero mijają 2 miesiące. A co do rocznicy poznania to ja sama nie wiem dokładnie, bo poznaliśmy się przez internet i potem wszystko tak szybko się potoczyło, że nie wiem co i jak :) pasy w samochodzie zapinam, staram sie je luzować żeby mi brzuszka nie uciskały. Zawsze zapinałam pasy i nie wyobrażam sobie żeby teraz było inaczej. Jakoś mi się żyje na diecie chociaż nie ma nocy żeby mi sie nie śniło ptasie mleczko. Ale czego się nie robi dla kruszynki Różowy śluzik zniknął. Podejrzewam że to po badaniu ginekologicznym. W końcu szyjka jest bardzo ukrwiona. Oki zmykam niamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie:) dodotka -- ja mam tez problemy z paznokciem u nogi z tym, ze moj schodzi i juz jest parwie na koncu - upuscilam sobie garnek w maju i tak do dzis sie mecze. Ale na szczescie obylo sie bez interwencji chirurga, kosmetyczka sobie jakos z nim radzi. szklana - ale dostalas super prezent! To jest jednak super sprawa taki monitor, ale kurcze czemu taki drogi ? halasliwa - oj ja konsekwentnie zapinam pasy, tez bardzo nisko pod brzuchem, dodatkowo podtrzymuje reka, bo rzeczywiscie cisnie na pecherz. Boje sie jezdzic bez pasow, ale wiem, jakiego bolu moga te pasy przysporzyc. My mielismy w maju wypadek samochodowy, uderzylismy w drzewo jadac z predkoscia 60, 70/h. Ja w ostatnim momencie zapielam pasy, w trakcie uderzenia to byl tak potworny ucisk, ze myslalam, ze cos mi sie stalo w srodku. Bolalo koszmarnie ale tylko chwile. Czytalam jednak,ze w trakcie wypadku nic sie nie stanie dziecku bo chroni je macica i wody i to bardzo dobrze amortyzuje wiec zapinam. rosolek - jesli chodzi o odwiedziny w szpitalu to ja tu nie dodam nic odkrywczego. Popros aby w miare mozliwosci pokazali Ci porodowke i oddzial noworodkowy, podobno w wiekszosci szpitali robia to bardzo chetnie a do tego pelegniarki i polozne same opowiadaja, jakie sa zwyczaje w danej placowce. jesli chodzi o ubranka to ja mam chyba caly czas za malo : rozmiar 56 : rozmiar 62 body - 2 - 1 kaftaniki -4 - 3 spiochy - 2 - 1 pajacyki -2 - 2 koszulki -2 - 1 3 czapeczki, 3 pary skarpetek, kombinezon, gruba czapka, szlik i rekawiczki i to wszystko. Nie zdecydowalam sie jeszcze na kosmetyki, na ostatnich zajeciach w szkole rodzenia byl omawiany tez temat ale polozna nie sugerowala nam jakiej firmy kupic, powiedziala tylko co.I nadalnie wiem czy Hipp, czy Nivea czy Oilatum a moze jeszcze cos innego? Jakie macie typy? A i jeszcze jakie kupujecie kocyki? Te grube akrylowe? czy jeden cienszy a drugi taki grubszy? W tej kwestii tez mam dylemat. I jeszcze jedno pytanie, kupilam kombinezon, taki calosciowy typowo do fotelika, ze mozna zapiac dziecko pasami przeciagajac je przez ten kombinezon ( mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi, bo jakos nie umiem tego inaczej opisac) Czy w takim razie kupic tez takie to cieple wypelnienie polarowe do wozka? Czy moze kocyk pod tylek, maly w kombinezonie i kocyk na wierzch? Jak myslicie? Zmykam, przepraszam, ze nie odnioslam sie od kazdej z WAs, lece cos zjesc i jade dzis do przyjaciolki na ploteczki i tym samym po cenne doswiadczenia, bo to tez jest mloda mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za komplementy-normalnie zaczynam robić się próżna.Muszę przyznać, ze dobrze sie czuje w ciaży-w zasadzie nic mi nie dolega. Może nie jestem zmęczona ale moja twarz nie wygląda teraz najlepiej. Bez makijażu nigdzie nie wychodzę a zdjęcia były robione przed wyjściem na mini imprezki. Ale jak wiecie i ja mam gorsze dni akurat zdjęciowe były lepsze. cDziś zaczynam 33 tydzień to pewne zrobie sobię zdjęcia gołego, zarośniętego brzuchola to wam też prześle. Hałaśliwa musisz znaleźć dobre strony swojego stanu i w ogóle wszystkiego. Takie zamartwianie nic nie da. Ja wiem, ze dobrze sie tak gada ale spróbuj. Trzymama kciuki. I Mia w nienajlepszym humorku. Na pewno dzisiaj zdążysz ze wszystkim a jak nie to coś się stanie? Pewnie nie. Iwonka ja nie mama problemu z zalogowqaniem się na naszą stronkę. Może coś wpisujesz nie tak. Spróbuj jeszcze raz a jak nie wyjdzie to wyślę Ci jeszcze raz namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś nie zdziwiłabym się jakbym pierwsza sie rozpakowała. Zresztą mam jeden z wcześniejszych terminów. no zobaczymy. A może u mnie będzie cesarka. To już 33 tydz a Polcia leży sobie tak jak wcześniej-tak jej dobrze i juz. Uparciuch już z niej jest-to pewnie po mamusi a po tatusiu wygoda-tak jej po prostu wygosnie. Zaraz poszukam ostatniej tabelki i się zaktualizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........33...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......33....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........32.....02.02.09.. ...+12..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia........27....śląskie.........32......04.02.09. ......+10..córeczka rosołek.........26....lubuskie.........32.....05.02.09. .....+7/córeczka Karella.........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.27...warszawa...... 31..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+6/ ???? salwia..........28....wroclaw.........30.....08.02.09... ....+15/synek malinova......35....śląskie............31......09.02.09 .......+8,5 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....30..... 09.02.09......+7 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 ....+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09.. .......+12,5..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+12Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .30..16.02.09..+7/Niespodzianka Haydi.........22......Gliwice...........29....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..30....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....30....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......30.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........29......26.02.09 ........+9/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............27......27.02.09......+10/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia, dzieki za mile slowa. boje sie jednak, jestem dzieckiem wojny...z wlasnego wyboru, obrazilam sie na szkoly, bo zachcialo mi sie byc artysta i zecywiscie zostalam doceniona w swoim fachu...jednakze moj zawod laczy sie z ciagloscia...przez caly czas musze zdobywac wiedze," pojawiac sie w miejscach" i utzrymywac kontakty...niestety z kontaktami jest troszke ciezko ostatnimi czasy...czyli od momentu kiedy zaszlam w ciaze...postawie sprawe jasno.kilka lat temu rozstalam sie z pewnym panem lubianym w "srodowisku"...oczywiscie to on byl tym biednym i pozuconym i jego pozalowano a nikt nie zastanowil ise dlaczego postanowilam odejsc...nie utzrymalam "zaloby po tym zwiazku"poniewaz nie bardzo bylo juz po czym i zwiazalam sie z Cudownym...okazalosie ,ze z mojej strony to juz kompletnie przegiecie i jak moglam...a otoz moglam bo nie chcialma spedzac zycia w samotnosci, bo mam swoje potrzeby i spotkalam kogos wyjatkowego...ciaza byla gwozdziem do trumny...a ci "przyjaciele",ktorzy pozaostali i nie odwrocili ise odemnie niestety traktuja mnie jak chora...ot cala historia...dlatego prawdopodobnie nie utrzymujac pewnych kontaktow (niestety Swiat sie obraca wokol "kolesiow")nie bede miala mozliwosci juz wrocic do pracy tak intensywnie jak kiedys...jestem sierota zyciowa i jakos boje sie wchodzic tam gdzie mam wrazenie,ze mnie nie chca...boje sie ,ze jesli sie nie przelamie to zostane kobieta domowa...a wszystko co dotad zdobywalam zostanie wspomnieniem...ze zamiast robic to co kocham bede np. sprzedawac buty na bazarze... matko panska ale sie dzis zale...chyba juz tu dzis wiecej nie bede zagladac.nie chce sprzedac wam swoich zlych fluidow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonil do mnie przed chwila moj EX, i powiedzial,zebym sie nie przejmowala bo do cholery w ciazy jestem i mam teraz inne zmartwienia niz praca ize Cudowny napewno zapewni nam godne zycie...a ja chce pracowac.nie chce spoczywac na laurach tylko dlatego,ze bede matka...samotne kobiety w mojej sytuacji to niby co mialy by zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa ja wierze ze wszystko ma swój czas - mnie na prawde sporo kosztowała decyzja o zajsciu w ciaże - bałam sie ze zaprzepaszczę szanse na sprawy zwiazane z moim rozwojem zawodowym - i troche nestey tak jest ze te sprawy ucierpiały przez to ze jestem w ciąży, a pewnie jeszcze trudniej bedzie po porodzie, ale trzeba sobie odpowiedziec co tak na rpawde w zyciu jest ważne - moje doświadczenia ostatniego roku (dwi ena prawde straszne i niespodziewane tragedie rodzinne) uswiadomiły mi ze nie praca i kariera sa najwazniejsze i ze to moze poczekac a inne spray niekoneicznie. Czasem (tak jak dziś) mam chwle zwatpienia i myśle sobie tak jak Ty ze teraz to juz wszystko pogrzebane i zostane kura domową, ale kurcze przeciez nie my pierwsze zostaniemy mamami a ile kobiet łaczy i kariere i macierzynstwo - Hałaśliwa wszystko przed nami - wrócimy do tego z czego na chwile musimy zrezygnwac i wcale nie bedzie gorzej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik wpisuje wszystko oki, bo przez 2 sek widze liste wiadomosci, ale po 2 sek zaczyna sie ladowac od poczatku i tak w kółko, wiec to pewnie wina mojego kompa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wpadłam tylko na chwilkę, bo pieczemy z mamą pierniki świąteczne i mam czas tylko między jednym wyciągnięciem pierniczków z piekarnika a włożeniem drugich. Jak co roku strasznie dużo ich wyjdzie. Dziś je upieczemy a jutro będe sobie cały dzień dekorować ;) Wieczorem nadrobię zaległości weekendowe. Tak więc jakoś dałam radę siedzieć w weekend po 12 godzin na wykładach. Nie było tak źle, nawet przeleciało. Tylko z soboty na niedzielę w nocy nie spałam prawie w ogóle bo mały jak nigdy w nocy strasznie się wiercił i kopał i w niedzielę na uczelni zamykały mi się oczy. Ale już dziś odespałam i jakoś leci ;) Moja mama dziś przyjechała, żeby robić razem te pierniczki i przywiozła mi całą paczkę do małego. Wszystko cudnie błękitne. Maleńkie śpioszki, super malutki błękitny dresik, czapeczki, butelki na herbatkę, skarpetki, szczoteczka do czyszczenia butelek, 2 smoczki dla niemowląt z takim łańcuszkiem do przypięcia, szczoteczkę do włosków, myjkę do mycia i jakieś jeszcze pierdołki, wszystko z jednej serii, błękitne z żółtymi dodatkami, cuuudne. Pokazała mi to żebym wiedziała, żebym takich rzeczy tez nie kupowała już ale zabiera je spowrotem bo jeszcze coś dokupi i da małemu pod choinkę :) Mały będzie jeszcze w brzuchu a już prezenty dostanie. Ale piękny kolor miały te rzeczy. Wszystko takie niebieściutkie.... Oj, więcej chyba nie napiszę, bo już czuję, że trzeba wyciągnąć pierniki z piekarnika. Dziś wieczorem ide do dentysty na kontrolę, jutro do ogólnego też na kontrolę, potem musze zrobić badanie moczu i HBS i do ginekologa.... Zapowiada się leczniczy tydzień.... No to tyle. Buziaki dla wszystkich! I aktualizuję tabelkę, to już 30. tydzień się zaczął :) Ale ten czas leci. Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........33...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......33....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........32.....02.02.09.. ...+12..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia........27....śląskie.........32......04.02.09. ......+10..córeczka rosołek.........26....lubuskie.........32.....05.02.09. .....+7/córeczka Karella.........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.27...warszawa...... 31..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+6/ ???? salwia..........28....wroclaw.........30.....08.02.09... ....+15/synek malinova......35....śląskie............31......09.02.09 .......+8,5 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....30..... 09.02.09......+7 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 ....+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09.. .......+12,5..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+12Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .30..16.02.09..+7/Niespodzianka Haydi.........22......Gliwice...........30....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..30....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....30....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......30.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........29......26.02.09 ........+9/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............27......27.02.09......+10/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 75 dni...i malenstwo bedzie z nami...ale ten czas leci...jeszcze niedawno ciaza liczyla sobie 11 tygodni i wciaz bylo mi niedobrze;) z radoscia powitalam dzien w ktorym zaczelam normalnie jesc ppamietacie co bylo pierwszym w pelni zjedzonym posilkiem po tym jak mdlosci sie skonczyly?ja pamietam pierogi ruskiei barszcz czerwony w \"czerwonym wieprzu\"-potem sie smialam ,ze szkoda,ze nie poszlam do tej restauracji wczesniej;)hihi mam wrazenie,ze maluszek zmienil wreszcie pozycje, nie czuje go juz tak bardzo nisko i jak to lekarz ujal \"czesci drobne\"dziecka znajduja sie teraz troszke w innym polozeniu.jednak te cwiczeni agrawitacyjne i puszczanie muzyczki malenstwu cos dalo.dzieki za te rady no i witam nowa kolezanke.sorki ze wczeniej sie nie przywitalam. postanowilam sie nie przejmowac.nie moge dawac tego stresu kruszynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........33...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......33....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........32.....02.02.09.. ...+12..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia........27....śląskie.........32......04.02.09. ......+10..córeczka rosołek.........26....lubuskie.........32.....05.02.09. .....+7/córeczka Karella.........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.27...warszawa...... 31..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+6/ ???? salwia..........28....wroclaw.........30.....08.02.09... ....+15/synek malinova......35....śląskie............31......09.02.09 .......+8,5 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....30..... 09.02.09......+7 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 ....+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09.. .......+12,5..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+12Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .31..16.02.09..+7/Niespodzianka Haydi.........22......Gliwice...........30....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..30....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....30....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......30.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........29......26.02.09 ........+9/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............27......27.02.09......+10/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn,jestem Lwica !postanowilam walczyc o przyszlosc mojego maluszka i o to by byly pieniazki na jedzonko.poszlam sobie do redakcji z tym brzuchalem nie ukrywajac go juz wogole i powiedzialam wszytko co mi lezy na sercu.i przeprosilam,ze sie poryczalam (powiedzialam,ze to hormony)i ze nie wyobrazam sobie zycia bez pracy i ze zatrudnilam sobie asytstentke i bla bla bla.zapewniono mnie ze nie zrezygnuja z moich uslug.dziewczyny !teraz rycze troszku ze szczescia.przepraszam was jeszcze raz za zasmiecanie forum wlasnymi nieszczesciami.buziaczki dla was wszytkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa, no widzisz,nie można odpuszczać kiedy na czymś Ci zależy. Rozumiem,że masz specyficzny zawód i łatwo wypaść z obiegu no i oczywiście chcesz być niezależna finansowo. Chyba jak każda z nas. Cieszę się,że dobrze się skończyło i już nie będzie Cię to gryzło. Igmik, wyglądasz super, szczególnie na tym ostatnim zdjęciu, w sukieneczce. Ja też chcę taką! Moniś zakupiłam kombinezonik, pewnie podobny do Twojego,ale śpiworka już nie planuję. Dodatkowo w wózeczku będę okrywać kołderką i myślę,że wystarczy. Mąż nasprzątał się dzisiaj,aż mi głupio.Bo ja nic nie robiłam.Nawet obiadu nie ma .Wyjęłam mięso w sobotę,a wczoraj byliśmy na obiedzie u teściów no i mięso się sztachnęło. Tym sposobem nie ma co jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia , dziekuje za podtrzymanie na duchu.masz racje ,ze wszytsko ma swoj czas..a malenstwo mimo calego tego zgielku jest dla mnie najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa dobrze, że humorek Ci się poprawił. kurcze trzeba dzisiaj umieć walczyć o swoje a mi to tak kiepsko wsychodzi, ze szok. No ale najważniejsze, że jesteś spokojniejsza. Rosołku Sukienkę kupiłam za grosze w Carry na wyprzedażach latem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane ! w sobote mialam slub siotry i przyjecie wiec mnie nie bylo wczoraj caly dzien odpoczywalam bo mnie brzusio troche pobolewal ;-) dzisiaj tez odpoczywam bo jakos tak dziewnie sie czuje ;-) sobota niedziela maly robil dyskoteke w brzuchu az mnie wszystko bolalo a dzisaj cisza z 2 kopniaki chyba odpoczywa hihihhh Impreza rodzinna sie udala wszyscy zadowolleni jak najbardziej i to sie wsumie liczy wazne ze siostra szczesliwa ;-) jutro jade na zakupy przedswiateczne z rodzicami z rana musze sie pochwalic dostalam talony na swieta z pracy na kwote 480 zł jestem w szoku i mam swieta za darmo praktycznie ;-) Halasliwa ciesze sie ze juz humorek wrocil i walczysz o swoje ;-) ale jak sie nasze szkraby pojawia na swiecie to wszystko inne przestanie byc dla nas wazne beda sie liczyc tylko one napewno tak bedzie , beda calym naszym swiatem ;-) ja tam mam umowe do 30 kwietnia i trudno wale to hihiii po roku czasu zaczne sie rozgladac za czyms nowym jak tylko jest na rachunki i co do garka wlozyc to jest dobrze . a z niektorych rzeczy zrezygnujemy na jakis czaas i tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! Hałaśliwa baczność! normalnie gdybym wiedziała wcześniej jak ci dziś nastrój spadł to bym cię odszukała i utuliła! ja już sobie uświadomiłam w ciąży że nie ma opcji, żeby coś nas nie ominęlo. Mam zawód podobny do twojego, artystyczny, trzeba się kręcić cały czas, telefon zadzwoni albo nie... i np dwa tyg temu zadzwonił dwa razy i byly penądze do zarobienia i to przed świętami ale zaczęły się skurcze i lekarz zabronił pracować i dupa. A miałam robić teledysk Krawczyka... hehe ja go lubię naprawdę! aż sama się dziwię... Także zawsze nas coś omini a tak to za rok dzidek już będzie większy i spokojnie można będzie budować karierę. Ja to pewnia jak calineczka będzie miała 1,5 roku zacznę kolejną produkcję. Chcę mieć dwójkę i wolę od razu a potem już tylko kariera, praca i sukcesy. :) Tylko tzreba wierzyć bo jak się nie wierzy to dupa i już. łepek do góry! Ja dziś też tyczałam bo mi było starasznie ciasno w spodniach i ryczałam non spto w końcu je z siebie zerwałam i uśmiech :) Najwygodniej mi już w sume tylko w takich dresikowych ciążowych. Kupiłam sobie dziś jedne i sweter dłuższy wiązany i sukienkę dziankową w hm wzystko dla mamusiek. acha i takie koszulki do których nie terzeba stanika. One są fajowe i do karmienia będę fajne też chyba... Idę pomóc M robić placki ziemniaczane bo się tłucze w kuchni i cierpi :) Potem on wychodzi na squasha to wrócę na forum. Hałaśliwa musimy się spotkać koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaa2
Witajcie. Gwoli przedstawienia-jestem w 31 tyg i wg usg będziemy mieli córeczkę, chociaż moje przeczucia na początku ciąży wskazywały na chłopca... :) Co do imienia to trwają pertraktacje pomiędzy mną a mężem, więc na razie mówię do niej Maleńka. Jeśli chodzi o zapinanie pasów-moja pani doktor poradziła, żeby zapinać tylko ten poprzeczny, a dolny przełożyć na siedzenie i tak na nim usiąść (nie wiem, czy to zrozumiałe). Ja to praktykuję od początku ciąży i jestem zadowolona. Moja Maleńka też nie daje mi spać w nocy, szczególnie przed samym zaśnięciem zaczyna imprezę. Dziś ćwiczyła aerobic o 5 rano, mam nadzieję, że w przyszłości zmieni sobie porę aktywności, bo będzie kiepsko... Ale podobno z czasem dzieci przejmują nasz rytm dobowy-jest nadzieja :)) Ja od Mikołaja dostałam ciepłą czapkę z uszami -inwencja mego męża, a sama sprezentowałam sobie książkę Malliki Chopry "100 obietnic złożonych mojemu dziecku"- o nawiązywaniu uczuciowej i duchowej więzi z dzieckiem jeszcze przed jego narodzinami. Polecam Wam wszystkim!!! Poruszająca i bardzo mądra. Tymczasem zmykam na szkołę rodzenia, do usłyszenia (nawet się zrymowało:)) Acha, w jaki sposób mogę się wpisać do tabelki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana się aktualizuje. Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........33...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......33....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........32.....02.02.09.. ...+12..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia........27....śląskie.........32......04.02.09. ......+10..córeczka rosołek.........26....lubuskie.........32.....05.02.09. .....+7/córeczka Karella.........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.28...warszawa...... 32..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+6/ ???? salwia..........28....wroclaw.........30.....08.02.09... ....+15/synek malinova......35....śląskie............31......09.02.09 .......+8,5 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....30..... 09.02.09......+7 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 ....+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09.. .......+12,5..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+12Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .31..16.02.09..+7/Niespodzianka Haydi.........22......Gliwice...........30....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..30....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....30....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......30.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........29......26.02.09 ........+9/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............27......27.02.09......+10/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stokrotko! proponije abys \"zaczernila\" nick.a potem skopjuj ostatnia tabelke czyli ta wyzej.nastepnie wpisz sie w kolejnosci daty porodu. Mamy nadzieje,ze bedziesz aktywnie sie udzielac:)) co do tych pasow ,wiem ze lepiej z nimi ale ucisk na brzuchala byl dosc duzy akurat w miejscu gdzie malenstwo niedawno mialo nozki...a wiekszosc z Was ma tam glowke..mam nadzieje,ze wody rzeczywiscie bardzo dobrze chronia. szklana z chcecia zobacze sie ztoba.umowimy sie na priv. sciskam Was mocno.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięlły i pouciekały. Zrobiłam kolejną (chyba już 6...) selakcję w szafie. Wkurza mnnie niemiłosiernie że pełna szafa a nic nie mogę ubrac. Poupychaląm za małe rzeczy na górze szafy w zamkniętej części i ich nie widzę. A te co w miarę pasują i pasują ok mam teraz na widoku. Może lepiej mi będzie jak się będę ubierać. Calineczka ma często czkawkę. Podobno mają czkawkę jak wody są słodkie i piją dużo :) a ja często słodycze... :) ale nie jestem fanką czkawki calineczkowej. Kupijecie staniki do karmienia już? te do szpitala. Chcę kupić dwa bawełniane ale nie wiem jaki rozmiar. czy dużo jeszcze urosną bimbałki? bo chyba jak jest pokarm to pamela może się schować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero skonczyłam pracę - jestem wypompowana... no ale najgorsze za mną, jeszcze jutro troche sie pomęczę nad papierzskami, w śr Kraków i mam nadziję ze po tym znów troche luzu. W sr-czw malowanie pokoju - nie moge sie doczekać, w przyszlym tygodniu bede biegac za dodatkami, prac i segregować ciuszki, a w przerwie może wezmę sie za pisanie jakiegoś mądrego artykułu co by podbudować sie intelektualnie hihi :D Szklana czekam na zdjecie królika - należy mi sie w nagrode za podsunięcie pomysłu :P mam nadzije ze i mój wyjdzie fajnie, juz sie nie moge doczekać, no ale najpierw trzeba pomalować ściany :) ach zdolniacha z Ciebie musi byc skoro pracujesz z gwiazdami wyjątkowe babeczki na tym forum :) ale artyskti to wszystkie jesteśmy :P w innym tego słowa znaczeniu niż zawód Hałaśliwej i Szklanej hehe ide poleżeć, ale sprawdze jeszcze w necie czy na naszych 6 kanałach tv się coś znajdzie - kurcze a miałam cyfre kupic - musze sie tym zainteresowac, ale... czasu jakoś brak całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko witaj IGMIK. Ciesze sie ze bylo nawet nawet u tescowej. Hałasliwa, zle spisz bo nie masz Cudownego. Samej sobie miejsca na wyrku znalezc nie mozesz. Ja tak mam zawsze jak musze spac sama. Swietny podarek z ta lokata. Milo ze jet zaradny i mysli o przyszłosci Waszego dziecka. ...no i nowe mieszaknko.SUPER!! Monis, ptasie mleczo...........mniam, tez za tym tesknie wiec nie jestes sama :) Hałasliwa, pamietaj jak zamkna drzwi to wejdz oknem.!To zawsze działa. Poradzisz sobie i do tego jeszcze zostaniesz mama :) Szklana, mnie Krawcczyk tak jakos nie ciagnie. Kiedys byla jego fanka ale to bylo w podstawowce. Moja mama za to go uwielbia :) Zepsul sie jak wiekszosc od tych płyt w czaopismach. Prace jednak masz przednia :) Ja ze sie do takiej nie nadaje wole zajmowac sie procesami technolgicznymi na produkcji. Moze nie ma tam takich znakomitosci ale Ingwara(wlasciciela IKEA) to juz poznałam.To tez cos.hehehehh. U lekarza to czysta proforma.Musiałam dostac zwolnienie. Ja wcale nie chcailam ale tutejsza biurokracja tego wymaga. Inaczej lekarka dostanie kare- tez potezna biurokracja sprawdzajaca tych co wykonuja. Wiec zeby dostac zwonienie ktore musisz miec musisz odwiedzic kilku lekarzy a to zajmuje kilka dni. Co zrobic. Mam duzo czasu wiec bede chodzic i zbierac podpisy na swistku zeby nie miec problemow. Dzis mam marudkowy dzien.Nie placze ale taka do miziania jestem:) Wziełam tez no-szpe(po rusku) bo mi mala jakos dziwnie sie ulozyla. Bola wiezadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×