Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Julka ja też na lekach prawie 4 tydzień i są dni że jest spokój ale są że skurcze mam i to takie że muszę się schylić jak stoję bo mam wrażenie że mi skóra pęknie na brzuchu Brrr nie fajne. Lekarz mówi, że te leki mają nas dotrzmymać do bezpiecznego tygodnia ale całkiem skurcze nie ustaną. Ale też jest dobra widomość! Edycior, piksip, julka - nie wiem kto jeszcze musi się faszerować, że jak tak macica ćiwczy to potem łatwiej w porodzie :) Położna mnie pocieszała ostatnio tym :) I tego się trzymam. Jakaś rekompensata za te skurcze musi być. Mia podeślij linka z zaslonami w kropeczki - bo ja chcę w kropoeczki właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie Szklana dziewczyny pocieszyłaś a mnie zdołowałaś. No to ja się pomęczę, bo mi macica nie ćwiczy:-( Ale łudzę się, że nie bedę miała zbyt trudnego porodu, bo mojej mamie poszło migiem i moim siostrom też. Wiem, wiem, nadzieja matką głupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Sikorka gdzie ty wielka ja się pytam!!!??? Zrobię sobie dziś też foto bo mam nowe jeansy i jestem zachwycona :) Jeszcze nie doszły piksipowe zdjęcia. Igmik stawiam ci soczek za ostatni dzień w pracy! Twoje zdrówko! i miłego odpoczynkowania. W końcu! Chociaż patząc na mnie to praca nie praca a zawsze jakaś praca się znajdzie do zrobienia byle nie siedzieć na pupce. Mooja mał a takie tańce dziś uskutecznia! Może się dziecina odbróci. Kołysanki jej zaraz zapodam nisko na słuchawkach i może się zainteresuje :) Wczoraj też słuchała aż brzuch mi skakał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sobie nic nowego nie kupuję do ubrania. niewiele czasu mi zostało. jakoś przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Glowa to mnie uspokoilas :) ja mam posciel z Darland allegro niebieskie misie miodzio :) i pare ciuszkow hihi i tylko tyle hihi po swietach zaczne mojego ganiac zzeby pokupowal pare rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój problem z zasłonkami polega na tym ze mam duże okno - takie podwójne na balkon a większośc zasłonek jest króciutkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję Szklana, że nasze bóle i mĘki skurczowe zostaną nam wynagrodzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze durne zasłonki :( :P chociaz tyle ze dziś zadzwoniła pani ze sklepu z informacją ze bedzie wózek taki jak chcemy - był problem ze spacerówką - bo kolor nie był dostępny, ale producent stanął na wysokości zadania - juz nie pametam czy wlejałam linka do wózeczka: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=44&products_id=1554& trzeba zjechac na sam dół stronki to jest kolor college ocean (niebieski) na zywo slicznie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja już nie mam twardnienia brzuszka, mimo że już nie leżę tak jak wcześniej. Sporo mam spraw do załatwienia także niestety siła wyższa.jak maluszek się rusza a raczej wypina to normalne ze macica twardnieje takze to nie jest niepokojące. Moja siostra jest piellęgniarką i nauczyła mnie ostatnio jak odróżnić twardy brzuch bo chyba miałam z tym problem. Jeśli chodzi o tych fachowców od remontu to niestety z tego co wiem to za wesoło nie jest. Ja takiego problemu nie posiadam. Mam 2 szwagrów budowlańców świetnych fachowców (są w Szwecji) i mój mężulek też się zna na rzeczy więc jak będziemy remontować mieszkanko to nie ma problemu. Co do żeli nawilżających to ja nie wiem bo na razie mamy zakaz ale przed stosowaliśmy prezerwatywy nawilżające i dobrze się sprawdzały. Mnie nic nie bolało mężulek się nie zacierał hihi i były szybkie w użyciu. Misiek miał oczyszczane kolanko i już jest dobrze, chociaż go nadal boli. Dobrze że mamy zakaz \"barbórkowania\" bo oboje nie jesteśmy teraz sprawni :) Mała dzisiaj od rana daje znać o sobie. Wypina się i pcha mi nóżki pod zebra od razu mi raźniej. Chyba wczoraj też była przygnębiona że nie ma z nami tatusia. Ja jeszcze nie kupiłam kombinezonka dla małej. Zajmę się tym w styczniu jak i innymi zakupami jak już zamieszkamy na nowym mieszkanku. Idę pranko wstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ladny wozek :) ja dopiero kupie jak urodze bo bede przynajmniej chociaz raz uczestniczyla wyborze hihi na zywo piksip ladny masz brzuszek taki mally ja mam wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki Mia no te zasłony też dla mnie złe do ja mam z kolei wielkie okno połaciowe i tam robię roletkę a w elewacji mam małe okno i tam zasłonkę potrzebuję i chyba będę musiała uszyć. Jejku dziewczyny jak to się wszystkozmienia. Niedawno jeszce imprezowałam kupowałam ciuchy, jadłam często w knajpach a teraz... Siedzę w domu, piekę ciasta i inne rzeczy robię w kuchni, wybieram zasłonki, ubranka maluśieńkie piorę i prasuję (no dobra jeszcze nie poprasowałam ale uprasuję :) ) i takie mam teraz dylematy... :) niezłe jaja kto by pomyślał. Widziała, się wczoraj z koleżanką - 37tc. Ona to jest już tak wydygana! Cały czas boi się że w nocy się zacznie i nie może spać. Ja bym chciała żeby w nocy obudziło mnie mokre łóżko i żeby mi odeszły wody. (o matko! a co z moim nowym ekstra materacem!!!? ) :) Wtedy bym na spokojnie wiedziała co robić i po południu już bym pewnie miała calneczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wywołany wilk z lasu!! Pada śnieg;) chyba troszkę z deszczem, ale robi się ciut bielej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip ciężarna bez pępka:-) kolejna z malutkim brzuszkiem. Ja mam wrażenie,ze mój bebzon to się robi większy z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana jak znajdziesz w stolicy ładny różówy materiał to daj znać - u nas cięzko na cos trafić - jakby Tobie udało sie trafić to będę Cię prosic o przysługę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana za trzy tygodnie to ja bedę jak Twoja koleżanka-wydygana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana masz rację, że wszystko się zmienia. Ja mam wrażenie, że spoważniałam przez to, że będę mamusią, chociaż znajomi twierdzą, że nadal jestem pozytywnie zakręcona, ale to już nie to samo: zero piffffka, fajeczek, imprez itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak pooglądałam naszą tabelkę, żeby sprawdzić kto zamyka listę. No bo ja jestem wśród tych co ją otwierają. I tak hałaśliwa, up ,moniś. dobrze, że nie mamy w tym roku roku przestępnego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!mam termin na marzec i mam pytanie do dziewczyn z trojmiasta:gdzie rodzicie????ja nie wiem co wybrac i nie orientuje sie do konca jak sprawa wygl;ada ze znieczuleniem zzo w poszczegolnych szpitalach. prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora na aktualizację bo zaniedbałam Nick..............wiek....woj..............tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie....32......25.01.09.. .......+10/córcia karenk..........33....łódzkie..........25......28. 01.09.........+7/synek Kluska=)..26....łódzkie.......33.......02.02.0 9.........+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25......31.01-04.02.0 9 .....synek igmik............26....pomorskie.......33.......01.02.09 .........+9/Pola piksip...........29....śląskie...........31......01.02. 09.........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz......23......04.02.09...... +1,20/synek kasiula29.......29....Frankfurt......30.......02 .02.09.........+7/synek fusyta..........33....podlaskie....30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie...32........02.02.09 ........+12/córeczka Monia..........22....lubelskie........28.......04.02.09. ......+10/córcia basienia.......28....śląskie......34.......04.02.09. .......+11/Wiktoria rosołek........26....lubuskie.....33........05.02.09 ........+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa....33......05.02.09..... +9/coreczka Karella.....27....mazowieckie...31........06.02.09.. .......+7/Jaś ? SzklanaGłowa.28...warszawa.....33..... .07.02.09.....+15! /córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33........08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33........08.02.09 .......+16/synek malinova......35....śląskie..........32........09.02.0 9......+9,8/córcia? Mia 82.........26....podkarpackie...33..... 09.02.09........+10/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... +6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .........+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. ......+12/córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/cór eczka lamamma......30....Pomorskie.....19......12.02.09....... ....Mania/ek? edycia86r.....22....podkarpackie....31....14.02.09...... ....+8/córcia *Iskierka*......28....wlkp..............23..... 14.02.09.......+3/synek Wazka.........29....Rosja.........30......14.02.09 .......+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09..... ..+12,5/synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 .........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe.......32.....16.02.09........+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....32..16.02.09..+8/NIcol as/Mikolaj Haydi.........22......Gliwice............32.......16.02. 09......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie.....29....17.02.09.......+12/Maj a Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..32.....18.02.09... ....+7/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa....31.....18.02.09.......+5/Kacper kasia130285...24.....małopolskie......30....21.02.09. ....+6/Sebastian Kathey..........27.....Warszawa.......30....22.02.09 .....+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27......23.02.09.. .....+13/synek dota25........29.....pomorskie.......21.......24.02.09 .........? halasliwa.......27.....Warszawa.......31........25.02.09 ......+15/niespodzianka Zabajona.......31.....warm.maz....24.......26.02.09.. .....+6/synek konwalia9......28......Dublin.......30.......26.02.0 9.......+7/Oliverek up-83...........25......Kraków..30........26.02.0 9.......+10,5/synek monis30........29.....Warszawa...30.......27.02.09. .....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP.........29.......27.02.09.......+12/Emi lka myszkinson ...26.....Gdańsk........27.......27.02.09.......+5/Kazik Pełny 30 tydzień jak ten czasz leci. Tak niedawno myślałam byle do końca I trymestru a tu już Ostatnia dziesiątka rozpoczęta. W poniedziałek mam wizytę zobaczymy co i jak Igmik ja też się cieszę ze to nie rok przestępny, chcoiaż z drugiej strony można by było na urodzinach zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ fakt, Balbinka szaleje za kierownica. Teraz sobie pojedzie gdzie chce i kupi sobie co chce. Ogladałam brzuszki nowe. Super sliczne :) Haydi, ciesze sie ze masz sie dobrze razem z synkiem. Sikorka, slicznie wygladasz. Regały Markor Brown 26? Klasa :) Przeprasszam ale bardzo mi sie podobaja. Tak jak Twoj sliczny brzuszek. Wogole same przyznajcie ze brzuszki sa takie magiczne :) Nie mozna na nie nie patrzec, przejsc obojetnie. nie mam kompletnie pomysłu na obiad. Chce cos lekkiego i bezmiesnego i szybkiego. Zupa dopada bo byla jak u Balbinki wczoraj i przedwczoaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duża Agato. Ja co prawda nie jestem z trójmiasta tylko z Wejherowa i tutaj będę rodzić ale mam w szkole rodzenia dziewczyny z gdyni, które u nas też będą rodzić. W ogóle słyszałam, ze wśród "Trójmiastanek"(normalnie nowomowa) jest moda na Wejherowo lub Puck. Z tym, że w pucku przyjmują tylko porody bezproblemowe, czyli jak cesarka to odsyłają. Tutaj masz możliwość rodzić w wodzie. W wejherowie znieczulenie 600 zł ale nie masz gwarancji, że anestezjolog do Ciebie dotrze, bo jest tylko dwóch na dyżurze w całym szpitalu, więc ryzyk-fizyk. To tyle co wiem na temat szpitali w okolicach Trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za opd. ja jestem z gdyni i to samo uslyszlam o redlowie, ze znieczulenie jest,(za darmo)ale jak nie bedzie anestezjologa to dupa blada.ale nic ni ewiem o gdansku. pozd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia jak coś znajdę dam cynk :) i jakby co to paczuszkę wyślę :) Ty chcesz gladki różowy? wózek fajowy. zastanawiałam się nad mutsy transporter ale w końcu stanęło na bugaboo i już tak zostanie bo jest najlżejszy na rynku a my 3 piętro bez windy... Moniś - dobrze że już lepiej u ciebie. Trzymam kciuki za kolano twojego męża :) No Iwonka ja mam tak samo :) Potańczyłabym chętnie jednak... mam takie dni. Ogólnie to mi si ęnie chce ale czasem otworzyłabym dobre winko i wypiła sobie. całe... :) Ale spoko do klasztoru nie idziemy jeszcze wrócimy do gry :) niech się tylko urodzą dzieciaczki i podem odessają od cycusia i idziemy w tango :) Jeszcze około 9 miesięcy. Phi... szybko zleci :P Ważka na obiad może jakiś makaron? Albo pierogi leniwe jeśli lubisz na słodko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiadek robię placki ziemniaczane i może sosik z pieczarek. Co zamierzacie robić w sylwestra?? Mi się nawet do znajomych nie chce wychodzić, chyba spędzę go przed telewizorem - pierwszt raz od 15lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba na kolację pójdziemy do matki karmiącej z dwójką dzieci :) M nie pije od miesiąca nic i już do porodu nie będzie więc nie jest skory do zabaw też. Ale najlepsze jest to, że mu się to podoba! Mowi że super w weekend nie mieć kaca i że ma dużo energii itp. WOW chyba też wydoroślał tatusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×