Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

aaaaa aj amyśląłm ze to taki zwyky pas ściągajacy bo w taki się nie powinno ćwiczyć ... daje efekty? ja mam flaka do operacji ale zaraz potem zabieram się za gimnastykę jak mi tylko naprawia wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja ja cwicze od 4tyg bo wczesniej gin mi nie kazal, nie wiem jak wagowo bo sie nie wazylam ale ogolnie super sprawa bo bardzo tonizuje skore i miesnie nie mialam plaskiego brzucha przed ciaza a teraz lepiej wyglada niz wczesniej nie jest sflaczaly i jakos tak bardziej spiety wyglada, ale powiem ci ze ciezko dodatkowo robic jakies ciwczenia bo boli na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do zabiegu a potem ruszam w takim razie , gdzie kopiłaś, puść jakiś link jka to wygląda i ile kosztuje mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany jaka dupa.... ale mi się marzy takie ciało.... a miałam takie kilka miesięcy temu jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja bedzie oki mi tez sie tak marzy no ale coz na razie to moge sobie tylko pomarzyc i zacisnac zeby, uciekam do roboty do napisania jutro mam nadzieje ze dam rade sie do was odezwac bo jak pogoda ladna to uciekamy na spacer to do napisania wieczorkiem buzialki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka twoja niunia sliczna :) A ja mam dzis dola bo juz rycze na mysl ze w poniedzialek zostawie mojego skarba i bede musiala isc do pracy :( mam wyrzuty sumienia ze go zostawiam buuu on taki malutki jest jeszcze buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaitosia zalatwione juz poszlo smacznego dla anulki tez mam siostre anie. ladne imie. lubie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ania to twoja coreczka a nie siostra. tak mi sie tylko napisalo. kurcze chyba spie jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzięki mama i pozdr dla siostry :) anki są fajne :) moja zwłaszcza bo jeszcze śpi hehehehe :) kurde co dzień dłużej jakoś dziś jadła o 1 w nocy a potem o 8 i szybko chciała spać i dalej drzemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie Stokrotko- witaj po długiej nieobeczności. Wczoraj wieczorem na kolację była kaszka, taka normalna, nie w butki:( butli dalej nie toleruje, co za uparciuch mały, no i mała wierciła sięo tej 23, ale przetrzymała i jadła dopiero o 2, kurcze, udało sie, zobaczymy dziś, czy wytrwa w spaniu od 20 do 2 jak za dawnych dobrych czasów.... Maja- album super pomysł;) może coś zgapię;) Ja narazie robie jej systemat. zdjęcia co miesiąc dokłądnie w dzień urodzin (tzn. 12) przy tej samej rzeczy (żeby uchwycić zmianę wielkości jej ciałka) też bedzie pamiątka;) A co to za zabieg CIę czeka?? Julka- dużo siły w poniedziałek, wierzę, że jest ciężko. Ja za dwa m-ce to będę przyżywać:( U nas dziś znowu paskudnie, od 3 dni pochmurno, zimno siezrobiło, feee, aż mała z tego wszystkiego sama zasnęła w łóżku, nie musiałam jej wcale usypiać w wózeczku. Lecę na kawkę, a potem odprężyć sie jak Ważka- przy prasowanku;) Buźki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama nic nie mam.... kurde mam inne maile ale mam w nich nazwisko... i ni chcę na forum podawać cholera no...co by tu zrobić... o może skaypem mi prześlesz, masz skypa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a my sie wlasnie pakujemy i nad morze znowu jedziemy upal od rana!!! julka ja wiem ze ciezko zostawic malenstwo i isc do pracy no ale każda nas to czeka ja mam jeszcze troche czasu ale juz zaczelam sie rozgladac za niankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5432333
mam pytanie do mam dzieci urodzonych w połowie lutego czy Wasze dzieciaczki ciągną główke gdy sie je chwyta za rączki i podciąga do siedzenia? czy trzymają już ładnie sztywno główkę w pozycjo pionowej np wtedy gdy sie je odbija? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia A gdzie Ty mieszkasz nad morzem,że taki upał? U nas dziś cieplutko,ładne słoneczko,był wiatr ale niedokuczliwy,wróciłam ze spaceru cała mokra z gorąca.Ale mała pospała 2 godziny.Teraz się zachmurzyło tak jakby miało zaraz padać. Maja A co to za zabieg Cię czeka? kasia5432333 Lekarka kazała (kilka dni temu jak byłam na wizycie) robić takie ćwiczenia.Na razie mała tego nie ćwiczyła ze mną i nie bardzo trzyma sama głowę jak podciągam za rączki do siadu.Musze z nią to ćwiczyć.Natomiast leżąc na brzuszku głowę trzyma świetnie od samego początku.Opiera się na przedramionach i głowę trzyma w powietrzu i rozgląda się po świecie,lubi tak leżeć.Lekarka mówiła,że jest bardzo silna. Igmik Czytałam Twojego maila,odpowiem Ci później na nasz mail,bo muszę teraz iść na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Kasia Mała również prawie od drugiego tygodnianswojego życia już sama chciała trzymać główkę ale i tak trzeba było jej podtrzymywac dla bezpieczeństwa jak była w pozycji pionowej np.do odbicia.Teraz już trzyma całkowicie głowę sama w pionie,nie przytrzymuję,przytrzymuję ją tylko za tułów np.na wysokości klatki piersiowej lub pod pupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 17 luty - bardzo Ci dziekuje ale juz mam :-) od marcowek dostalam linki do sciagniecia... Przepraszam ze tak pozno odpowiadam ale od rana ze szmata i mopem biegam ;-) Pozdrawiam wszystkie lutowki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY DORADZCIE MI DZIS PIERWSZY RAZ CHCE PODAC MOJEMU MALEMU KASZKE TO KTORO ROBI SIE NA WODZIE TAM JEST NAPISANE 150 MILI I 5 LYZEK STOLOWYCH KASZKICZY TO NIE JEST ZA DUZO MOJA JEST NA WODE TO KTORE ROBI SIE NA MLEKU MODYFIKOWANUYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna- na mleku modyfikowanym robis ie kaszki ryżowe, ty masz pewnie mleczno-ryżową, którą robi siewłaśnie na wodzie. Jak dasz mniej łyżeszczek, to będzie mniej gęsta, chyba lepiej na początek nie dawaćzbyt gęstej, żeby buzia ise nie zakleiła maluszkowi;) Ja zaczynałam od takiej właśnie płynnej, potem coraz gęstszej, teraz mała dostaje jużnormalna gęstą kaszkę na kolację- ale ona nie chce pićz butli, zjada z łyżeczki- to uwielbia. Wiem, że niektóre dziewczyny do wieczornego mleczka dodają 2-3 łyżki kaszki- taki zapychacz na noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ILE RAZY NA DZIEN PODAJE SIE TAKO KASZKE MLECZNO RYZOWO JA PODAJE MU MLEKO BEBILON COMFORT TEZ TO W TAKIM RAZIE JAKIE KASZKI DODAJE SIE DO MLEKA GUBIE SIE NA RAZIE W TYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
termin na luty...) witam w gronie jestem w ciazy dzis testowalam to jakos 3 tydzien...od zaplodnienia ostatnia@ byla 1 maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - jeżeli chcesz dodawać do bebilonu (ja tak robię) to kup kaszkę ryżową a nie mleczno-ryżową. Ja daję na razie tylko raz dziennie na noc. Robię mleko normalnie np 180ml i dodaję 3 lub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochana ale sie opalilam normalnie szok ledwo co nosze kuszulke tak mam ramiona i plecy spieczone no i prawie caly czas w ruchu bylam troche balam sie o Oliego bo upal niesamowity byl ale siedzial w cieniu no i 50siatka go wysmarowalam robur my w irsku mieszkamy tutaj taka pogoda to raz na piec lat sie zdadza juz w czawartek bede w pl oby tylko pogoda byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia-kochana i jak się czujesz, mam nadziję że ten smutny dzień jakiś przeżyłaś. Byłyśmy wszystkie z Tobą. piksip- i jak noc po podaniu kaszki??? ja zaczynam od jutra. Dziś pobudka na jedzonko była o 3 a usnęła o 20 więc dla mnie super:) szklana- jakie kupki miała Franka po żelazie jak jeszcze piersią karmiłaś?? Martynka na pocz ątku kilka dni ciemne zielone i raz taka twarda jak plastelina a od kilku dni żłóte , może trochę zielonkawe tyle że śmierdzące. Słyszałam że po zelazie są zielone więc może się jakoś nie wchłania czy cos??? W ogóle odkąd częściej daję butlę to jak chcę dać cyca to mi się tak wygina i czasem płacze. W ogóle wszystko ją rozprasza, ogolnie wydaje mi się że mniej je a butę też troche poje i odrzuca i chce cyca a cyca ciumknie i płacz( bo nie leci jak z butli- tak mi się wydaje)Odwczoraj daję butlę na lżaczku i nawet fajnie je, może się rozglądać :) Ja też się już za krzesełkiem do karmienia rozglądam, chciałabym takie rozkładane z którego można dziecku potem stoliczek zrobić( ja takie miałam) konwalia-zazdroszczę pogody, u nas 2 dni bez spaccerku bo ciągle leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wpadlam tylko zameldowac ze od kilku juz dni mam grype i zapalenie gardla dobrze ze maly zdrowy jak narazie .Biore antybiotyki i nie moge karmic wiec zobaczymy jak bedzie po kuracji czy zostanie mi mleka czy zaniknie . Dziewczyny kupujecie juz siedzonka do jedzenia?? ja kupuje takie pisze ze moze byc na nim dzidzia juz od 3 miesiaca wiec taka nie siedzaca http://www.kidsroom.de/cgi-bin/kidsroom.shop/DE/Product/H9PPDPNA47?PID=Preisroboter&et_cid=18&et_lid=49381 nie wiem tylkpo jaki kolor czy ten brazowy czy inny. aha przypomnialo mi sie cos (dla dziewczyn karmiacych wylacznie piersia) powinnyscie wprowadzic gluten powyzej 4 miesiaca do 6 miesiaca podany po 6 moze spowodowac ze dziecko bedzie na niego uczulone czytalam na stronce humany pozdrawiam ja 11 jade do Polski narazie leze chora w lozku i sie ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie mamuśki :) Ja tylko na chwilkę. Konwalio ja też chcę się opalić. Może bym sobie przy okazji troszkę tłuszczu wytopiła. Ale wam fajnie z tymi krzesełkami do karmienia. Ja nie będę kupowała niestety :(. Nie miałabym nawet gdzie go postawić. Mój mały dał wczoraj przez cały wieczór popis swoich umiejętności wokalnych. Przeziębiło mi się dziecko i oddychać przez to nie może stąd taka w nim złość. Na szczęście dziś już lepiej. Poszło spać ten mój mały artysta :) Odezwę się jutro jak poczytam o czym piszecie, bo mam zaległości. Mąż wrócił do domku i muszę troszkę i jemu czasu poświęcić. Pa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×