Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

A i jeszcze moja teściowa dawała dziś Milence czeresienkę ze słoika domowej roboty,żeby sobie possała soczek,no i wyśliznęła jej się czeresienka do buziaczka Milenki.Jak się teściowa nie zerwie z krzesła i wrzeszczy,że połknęła czereśnię.No,mało zawału nie dostałam.MIlenka siedziała w foteliku samochodowym przypięta pasami.Teściowa w mgnieniu oka chwyciła fotelik i Milenę przewróciła głową w dół,dobrze,że była przypięta tymi pasami,bo różnie mogło być.Ja szybko otworzyłam małej bużkę i czereśnia była między dziąsełkami.Mała zaczęła przeraźliwie wrzeszczeć ze strachu.Dobrze,że wszystko dobrze się skończyło i mała sie nie zakrztusiła.No,ale teściowa miała wyrzuty sumienia i powiedziała,że to jest jednak odpowiedzialność chować cudze dzieci.Ale już jej więcej czeresienek do sokania nie będzie dawała,to jest pewne jak w banku.Niezłego miała stracha,nie wiedziałam,że potrafi tak szybko biec i małą chwycić razem z fotelikiem i przewrócić do góry nogami.:) A ciągle narzeka,że chora,że ją wszystko boli a tu prosze jakiej dostała werwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek Ja mam ciągle takie przygody,czasami mi się odechciewa takich różnych historii,za dużo ich jak dla takiej małej osóbki jak ja.Wolałabym prowadzić mniej "przygodowy" tryb życia.Ale tak w sumie zawsze się coś dzieje,na nudę nie narzekam.A wcześnie zaczynałam... Jako małe dziecko cała wieś mnie szukała,bo zginęłam a ja wlazłam na strych po wielgaśnej drabinie,nie umiałam zleźć i się darłam jak opętana (miałam 3 lata), a jak zginęłam w lesie i nie było mnie parę godzin (lat 7) to moja siostra napisała o mnie opowiadanie na j.polski "Moje wspomnienia z wakacji" i bardzo barwnie opisała jak cała wieś mnie szukała po polach,po lesie a ja elegancko przeszłam cały las i znalazłam się po drugiej stronie,dopytałam o rodzinę mojej cioci i wróciłam z siostrą ciotki tą samą drogą co zabłądziłam w poszukiwaniu grzybków.Moja mam do tej pory wspomina,że mało nie oszalała ze strachu (były żniwa,wszyscy przewracali siano a ja miałam tylko wejść na brzeg lasu na jednego grzybka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Tyle napisalam i calego posta mi wcielo. Wkurzylam sie. Tak w skrocie. Rosolku na pewno w ciazy nie jestes, przeciez mialas okres? i pewnie dostaniesz kolejny:) Karmisz jeszcze piersia? Mia super, ze juz po chrzcinach. Nie taki diabel straszny. U nas chrzciny byly z msza, wszystko trwalo ok godziny, ale maluch byl spokojny:) Robus wspolczuje sytuacji z synkiem i gryzicielem. Moze bawil sie w dracule? skoro ugryzienia na szyji?;) Szklana milego wypoczywania, nalezy ci sie. Swoja droga my to mamy cierpliwosc do maluszkow, placza, krzycza, w nas prawie gotuje sie, a i tak usmiachamy sie do naszych dzidziolkow, zeby tylko nie pokazac, ze nie rozumiemy o co chodzi itd. majaitosia porod piecioraczkow musial byc ciezki...ja kiedys odbieralam porod (jeszcze jako dziecko) tylko nie pamietam ile tych nowowrodkow bylo;) za to chodowalam chomiki i ciagle odbieralam ich porody :P Ide spac, maz kima na fotelu, moze go nie obudze i cale lozko bedzie dla mnie;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądnęłam na sekundę , bo obiecałam marcówkom przepis na sałatkę cukinia suszone pomidory i feta polecam wam jest pyszna, odgapiłam od koleżanki na ostatniej imprezie i zrobiłam tyle ze masakra dzisiaj :) nula śpi spokojnie całe szczęście. robur historia straszna ale ten GRYZICIEL mnie rozbroił do majtek :) obejrzałam własnie francuski numer i powiem wam DNO DNISTE !!! DENNE I ZAMULONE!!! TRAGEDIA NIE FILM zniechęcona tym dnem totalnym idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Chciałam się tylko przywitać. Za chwilkę idziemy sobie na dworek. Przygotowałam już obiadek, tylko pralka jeszcze pierze a bym chciała wywiesić pranko aby już schło ale nie wiem czy to się uda z moim Kubusiem. Pozdrawiam i życze miłego i słonecznego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kolejna marudna noc. Kurcze chyba zęby pójdą. Wszystko ląduje w buzi a jak jej dam gryzak to jak na nim zaciska dziąsłowa to aż ma takie szaleństwo w oczach. marudzi PRZY JEDZENIU, W NOCY POJĘKUJE. mam NADZIEJĘ ŻE TO ZĘBY A NIE COŚ INNEGO. zdarzyło JEJ SIĘ TEŻ ZACISNĄĆ DZIĄSEŁKA NA CYCUSIU I TAK POCIĄGNĄĆ I ZNÓW ZŁAPAĆ I PRZECIĄGNĄĆ. biedna CYCEM SIĘ NIE PODRAPIE. Robur- ty to masz przygody i stalowe nerwy musisz mieć kathley- gratuluje rozstania z frejką mia- fajnie że chrzciny się udały ważka- śliczna Nastka jestem zachwycona jej włoskami:) Jakieś krostki Martynce wyskoczyły na pleckach. To chyba potówki:( Zastanawiam się nad kupnem spacerówki i lepszego fotelika samochodowego zastanawiam się nad tymi:http://www.allegro.pl/item672655845_fotelik_0_25kg_baby_design_espiro_optima_wkladka.html http://www.allegro.pl/item671077936_wozek_baby_design_sprint_pokrowiec_folia_kurier.html co sądzicie? Może któraś z was może jakąś spacerówkę polecić Acha załatwiam wczoraj wczasy. Jedziemy na 2 tyg. do Jantaru od 22 sierpnia. Niech się małą jodu nawdycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski:) Jakos ciezko mi nadrobic to co napisalyscie tyle tego jest,tym bardziej,ze przez dwa dni sie rozpakowywalam,kurcze nie wiedzialam,ze tyle rzeczy nabralam:) Wydawalo mi sie,ze pakowanie to ciezka sprawa ale to nic z rozpakowywaniem Bylo super,Szymus podroz znosil bardzo dzielnie a przejechalismy prwaie 1000 km w jedna strone,pierwszy tydzien byl troche marudny chcial byc duzo na rekach i mial problem zeby zasnac w ciagu dnia ale w drugim tyg bylo juz super widocznie potrzebowal czasu zeby sie zaklimatyzowac.Na szczescie nocki byly zawsze ok,o godz 20 dostawal cyca i przy nim usypial juz wiec wieczorki mialam wolne:) W Chorwacji bylo pieknie,Szymcio plywal w baseni razem z nami do morza go nie bralismy bo okropnie slona woda byla.Poplynelismy sobie jeszcze do Wenecji statkiem ale troche mnie rozczarowala na filmach wyglada lepiej. Kremowalam Szymonka kremem ziajka +50 co prawda on jest od 6 mc ale pani w aptece powiedziala,ze jak juz skonczyl 4 to mozemy go uzywac i sprawdzila sie u nas takze polecam jak bedziecie szukac kremu z wysokim faktorem w przystepnej cenie Postaram sie zaraz jakies zdjecia wyslac na naszego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia wyslalam,pozniej popisze jeszcze z Wami bo teraz szykujemy sie na szczepienie z Szymciem,mam nadzieje,ze uda sie to zrobic bez placzu jak ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, przeslijcie mi prosze dane od e mail bo wylecialo mi wszystko z glowy...chcialabym poslac lutkowe foty i zobaczyc wasze pociechy:) sciskamy mocno! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Za dużo nie napiszę,bo poleciałaby wiązanka,szczególnie na urząd skarbowy. 😡 wrrrrrr....wqrwiona ciąg dalszy.... Salwia fajjjjjjnie.....pozazdrościć wypoczynku.Na temat Wenecji mam podobne zdanie.Natomiast warto zobaczyć Rzym. :) Dagusia ja mam fotelik maxi cosi i spacerówkę xlander XA.Jeśli chodzi o te,które chcesz kupić to nic o nich nie wiem,he he :) Avinia,a Ty co tak pojawiasz się i znikasz ? Majka też widziałam ten film,zmarnowany czas :D Oglądał już ktoś Wojna polsko-ruska?Warto? Buziole🌻 idę się wyżyć na praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my dzis robilismy kolejne badanie moczu i wyniki ladne :) ale jeszcze mam zrobic posiew i jechac prywatnie na usg brzuszka zzeby zoabczyc nerki zeby upewnic sie :) tak wiec ten stan zapalny byl raczej od siusiaka ufff mam normalnie odciagac skorke i czyscic szok normlanie!!! niewiedzialam ze tak mozna odciagac az widac peniska!!!! czytalam ze to robi sie pozniej.... i taki byl tego efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane jejku nie mam czasu dziewczyny dla was az sama sie wkurzam bo zawsze cos!!! pomagam mamie rozkrecic biuro no i zawsze jest cos do zalatwienia u nas oki oli super sie sprawuje zostaje z dziadkiem na cale dnie jezdzi na plaze i nawet lapie ryby z pomostu no i w niedziele skaczyl 4 miesiace zaczal juz jesc zupki jarzynowe a dzisiaj wciagnal szpinak z ziemniakami karmie go za pomoca butli z lyzeczka jest super bylismy u ortopedy wszystko oki ta gula ktora mial na szyi wchlonela sie usg nic nie wykrylo no i super bo juz mnie straszyli ze to rak szalency ci lekarze za tydzien u nas chrzciny kupilam malemu garnitur ale lniany w kolorze ekri jeszcze tylko skarpetule musze jakies dokupc tatula dzwoni do nas codziennie juz nie moze sie doczekac kiedy przyjedzie juz miesiac malego nie widzial no tylko na skajpie ale wiecie co w realu to w realu znowu musze uciekac bo malego trzeba karmic trzymajcie sie kochane buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki co jest – zawsze jak sie pojawiam, to cisza. Nie ma mnie to produkujecie i musze nadrabiac :P Marteczko ale z Ciebie lasencja!!!!! Swietnie wygladasz! Krajobraz rewelacja... achhhhhhhh rozmarzyłam się. Rosołku a to bociek hehe, a o co chodzi z ta kokardka, bo ja sie nie znam? Iwonko nie ma to jak urlop w domku ;) Spokojnie - odbijesz sobie jeszcze :) Malinova – trzymaj się. Wiem, ze nie ma pocieszenia. Myslami jestem z Toba! Basienia – Gaba tez zaglada nam w jedzenie i do kubków wyciaga raczki :)Obczaiłam ta kaszke w necie – teraz musze znaleźc w sklepi ei będę dodawac do słoiczka po jednej łyżeczce dziennie. Problem w tym ze Gaba na razie mało je „słiczków” - pół takiego malutkiego gerbera 80 g, no ale może się rozkręci. Kathey super ze Oliwka sie z frejki wyzwoliła! Gratki! My na basen będziemy sie zapisywacv w połowie sierpnia, wtedy bedzie „nabór” - zobaczyy czy sie gabci spodoba. W sierpniu będziemy na Węgrzech to moze popróbujemy :) Co myslicie o chlorowanej wodzie w basenie? Boję sie ze tam nie ma ozonowanej, a chlor to chyba takiemu maluszkowi moze zaszkodzić? Robur skąd ja to znam „ w koncu normalnie wygladasz” juz mie sie płakac chce od tej gadka buuuu ja tez licze ze spalę w pracy bo mam zawsze stresy, a jak przyjdzie egzamin adwokacki to juz mnie wysuszy na pewno hehe :P tylko ze najpierw wakacje... :O buuuuuu Raju a co to za wampirzysko się na półkolonie przyplatało! Ale historia!!! Bidulek Twój synek, lepiej wybierzcie się do lekarza! Oj wychowawca powinien za to zapłacić! Aszkoda mi trche tego gryziciela z adhd ma się cięzkie zycie, tak na prawde to dziecko nie jest niczemu winne... Moja kolezanka miała kiedys praktyki w klasie, gdzie była takie „troszkę inne dzieci” i było dwójka z adhd – makabra co wyczyniali – rzucali w nią – uwaga – nożyczkami!, biegali po klasie i inne cuda... No i jeszcze ta czersienka – no no się u Ciebie działo! Pokrzyczałabym tesciową za takie pomysly :) ja to jestem przewrazliwiona ;) ależ miałaś dziecięce przygody hehe, sowjego szkraba pewnie będziesz szczególnie teraz pilnowac :P Suma hehe odbierałaś porody chomicze – dobre hihi, ja to tylko raz widziałam jak sie krowa cieliła :) Maja – coś wiecej o tej sałatce proszę. My wczoraj ogladaliśmy – „Ciekawy przypadek benjamina buttona” – na koniec się popłakalam... fjny film dagusia ja na razie mam fotelik maxi cosi cabrio fix – fotelik jak fotelik, nie wiem jaki kupię nastepny. Co do wózków ja mam spacerówkę na ten sam stelaz co gondolę, ale jeszcze nie przetestowaną na dłuzej. Teraz jestem na etapie zakupu łózeczka turystycznego i krzesełka do karmienia. No wlaśnie kobieetki jakie krzesełka zakupiłyści i może jakies wskazówki czym sie kierowac przy wyborze? Czytałam te materaiały kóre podawałysmy na forum w sprawie krzesełek, ale niewieli mi to dało ;) Salwia super że wyjazd takie udany! Szymcio zuch chłopak – mały wczasowicz :) Byliście juz ze spacerówką, czy jeszcze z gondolką? Co zabieraliści na baseny dla młodego? Mieliście coś do wody, np. koło czy coś w tym stylu? Julcia dobrze ze z Adasiem wszystko w porządku. Tal t kurcze jest z ta pielgnacja chłopców – kazy mói co innego, moja przyjaciółka nie rusza napletka bo ja przekonali, ze to dopiero później/ Konwalio a konsystencja dan ze sloiczków do takiej butli z łyżeczką jest ok? Moze i ja spróbuje tak podawac, moze wtedy gaba wiecej zje. własnie zjadlam 500 ml lodów zamiast kolacji – no comments... mdli mnie fuj fuj.................................................. Zmykam ciotki klotki – biore prysznic i poogladam tv z M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale uroslam od tych komplemetow;) no ale fakt faktem nie wszyscy tak wygladaja po trzecim dziecku hahaha. a tak na powaznie to ja szybko spalam. zjem obiad a po godzinie juz mi w brzuchu cos bulgocze. bylam na plazy i troche sobie ryjka spalilam. zaraz poczytam dzisiejsze bo teraz musze leciec zrobic mleko mojej najstarszej i bajke przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia Wyślę Ci za chwilę na naszego maila jak wyglądałam jeszcze niedawno: 2 pierwsze zdjęcia z Wenecji są z 2007 roku a 3 pozostałe z 2008 (koniec 3 miesiąca ciąży).Zdjęcia aktualne dlla porównania jak wyglądam teraz wyślę Ci kiedy indziej,bo mąż zabral drugiego kompa a tak były fotki.Ty mi przyślij swoje i się przekonamy czy faktycznie tak tragicznie wyglądamy po ciąży.Bo mi się wydaje,że zmiana jest ogromna,ale jak zwykle ludzie nic nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicia wieczorkiem ale u mnie byl dziś upał... a ja cały dzień po mieście latałam i załatwiałam dokumenty mężowi bo startuje w konkursie , oby się udało. jutro z rana wpadam na kawę a dziś już spać się powlokę, wybaczcie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sałatki to kopiuje wam tu bo wczoraj marcówkom pisałam (żeby ktoś mnie o plagiat nie posądził tylko heheh) trza mieć : 1. cukinię 2.suszone pomidory 3.fetę 4.czosnek 5.cytrynę 6.makaron kokardki i tak : cukinia w półksiężyce cienkie i z czosnkiem na patelni ma się podsmażyć na maśle (aha i masło tez i pieprz) jak się smaży to się wkrapia do niej cytrynę, ja dałam całą i chyba powinno być pół albo 3/4..., no ale jak to sie tak podsmaży - poddusi lekko to się wrzuca pokrojone w małe paski te pomidory suszone i ma się chwilkę poddusić i się wyłącza i odstawia aż ostygnie i się tak podmarynuje samo w sobie potem sie to wrzuca do salaterki i daje się trochę kokardek najlepiej kolorowych ( ja dałam za dużo i miałam makaron z sałatką) i ta fete pokrojoną w kostkę się wrzuca daje się troszkę pieprzu i się lekko miesza i odstawia na 30 min i się je i jak tak jadłam to sobie pomyślałam że jak ta cukinie się wrzuca na patelnię to można by dodać garść pogruchotanych ale nie zmielonych orzechów włoskich coby się dusiły w tym wszystkim od razu i będzie jeszcze pyszniej ale nie próbowałam tylko tak sobie wyobraziłam, jak któraś spróbuje to dać mi znać. no mam nadzieje ze wam wyjdzie udekorować można rzucając tak niedbale cienkie paseczki skórki od cytryny a i ma pachnieć ta cytryna i ma ją być czuć :) cza cukinie próbować jak się dusi i włala :) i dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Salwia super fotki! Już się nie mogę doczekac kiedy my tak będziemy wypoczywać? W basenie była chlorowana woda? Ale z Szymcia pływaczek :-) Robur – Ty chudzinko :) tez kiedys byłam taka zasuszona :P Jak tylko czas pozwoli to poszukam starych i nowych fotek, i wyślę – łącznie z tym brzuchatym co mi M w weekend zrobił ;) Maja sałatka brzmi pysznie! Mniammmiii – dzieki za przepis – na pewno ja wypróbuję! Ciekawe jak tam pierwszy dzien Frani nad morzem :) oj jak ja kocham morze - piasek, fale, bryza i tez zapach morza... tak mie tęskno i smutno bo w tym roku nie będę na plaży - tylko baseny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Salwia super fotki! Już się nie mogę doczekac kiedy my tak będziemy wypoczywać? W basenie była chlorowana woda? Ale z Szymcia pływaczek :-) Robur – Ty chudzinko :) tez kiedys byłam taka zasuszona :P Jak tylko czas pozwoli to poszukam starych i nowych fotek, i wyślę – łącznie z tym brzuchatym co mi M w weekend zrobił ;) Maja sałatka brzmi pysznie! Mniammmiii – dzieki za przepis – na pewno ja wypróbuję! Ciekawe jak tam pierwszy dzien Frani nad morzem :) oj jak ja kocham morze - piasek, fale, bryza i tez zapach morza... tak mie tęskno i smutno bo w tym roku nie będę na plaży - tylko baseny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane padam na cyce i wszystko inne. Dziś była najgorsza noc ze wszystkich odkąd mam dzieciaczka.Chyba 3 razy koncert w nocy w tym raz taki e nie dało się uspokoić cyca nie chciała po dłuższym bujaniu na raczkach uspokoiła się .Szkoda mi jej. W dzień też jest marudna ale jak czymś ją zajmę to w miarę ok, najgorzej wieczór i w nocy. Mam nadzieję że to te ząbki.Bidulka moja. Dziąsła ma twarde, sprawdzałam łyżeczką . Przepraszam że tylko o sobie ale ledwo widzę na oczy i chyba pójdę spać bo mała śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Mia ja mam takie krzeselko http://www.allegro.pl/item674865850_avangarde_nowe_krzeselko_do_karmienia_w_wa.html i jest super:) Moj maluch uwielbia w nim siedziec. Chicco tez sa fajne tylko, ze drozsze, ale jak kogo stac to czemu nie. Ja dzis poszlam pozno spac i jestem niewyspana:( Na dodatek wczoraj spotkalam kumpelki (nie w ciazy) i tylko zdolowalam sie, ze ja wygladam jakbym byla w ciazy, ze ja mam najgorsze wlosy, no wszystko... ble okropne. Dobrze, ze mam cudowna dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Dagusia fotelik super, wlasnie dodalam sobie do obserwowanych. Byc moze kupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Wy już kupujecie foteliki dla siedzących dzieciaczków? Ja też noszę się z tym zamiarem,ale nie wiem, czy nie jest jeszcze za wcześnie. Co o tym sądzicie? Dagusiu,współczuję,Tobie łatwo nie jest...No to zapewne zęby,bo co innego? Summa nic nie mów.Ryczałam wczoraj,bo brzuch mam tak ogromny...ach,szkoda słów. Chciałabym schudnąć,tylko jak skoro ciągle jestem głodna?Chyba naprawdę nie wiem jak się do tego zabrać. Mój Tadek miał wczoraj 6 h przerwy w jedzeniu... Już nie wiem co mam zrobić.Kiedy daję te kilka łyżeczek obiadku,to musi zawsze być ktoś,kto się wygłupia,tańczy,śpiewa, opowiada,stuka, grzechocze itp. Inaczej nici z jedzenia. A jej ulubione słówka to : \"a błe\" oraz \"ne\" :) Może któraś z Was wie, w którym markecie kupię kaszkę Hippa waniliową? Czytałam na innych forach,że dzieci za nią przepadają,więc może i moje...Muszę próbować.W żadnym markecie jej jednak nie ma.Byłam w Tesco, Auchan, Carrefour,Piotr i Paweł.Nie mam pomysłu,gdzie szukać. Do później dziewczęta, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek Zadzwoń do Hippa i niech Ci prześlą próbkę kaszki i powiedzą gdzie kupić.Myślę,że w Rossmannie jest najwięcej produktów Hipp,może tam sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ostatnio się tu mądrzyłam komuś,żeby kopiował posty i co......skasował mi się ......buuuuuuuuuuu........ Dagusia może małą boli,bo przecież nie płacze bez powodu.Spróbuj może posmarować dziąsła żelem i pomasować,jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi :) Suma na lepsze samopoczucie 🌻 Mia kochana znalazłam jeszcze dwie kaszki z glutenem.Z Hippa Kaszka mleczno-pszenna i z Bobovity pszenna z bananami,ale od 9 mies. Chyba na początek najlepsza będzie ta manna,ale nie umiem jej namierzyć nigdzie. Ja też uwielbiam morze....góry zresztą też,no i jeszcze lasy i jeziora ..:D :D :D Ja niestety w tym roku nawet basenów nie zaliczę :) chyba,że w zimie. Mam nadzieję,że w przyszłym roku sobie to odbiję :) Roburku mnie się tak wydaje,że Ty niezła gaduła jesteś i wszędzie Cię pełno ;) Focie super,ja uwielbiam moje sprzed kilku lat....bo teraz nie mieszczę się w kadr :p Maja miałaś przybyć na kawkę poranną :) Ja stawiam dziś :D Pisałam to wszystko,łącznie z zeżartym postem,chyba z pół godziny,taka jestem dziś ślamazarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie zlewa jak diabli krzesełka nie kupuję na razie, karmię w foteliku z podniesionym oparciem ale u mnie to samo, skoki , śpiewy i tańce dookoła zeby coś zjadła, a jak się zapomni to wtrąbi cały słoik... dagusia zęby na bank, no bo co? nula mi takie cyrki 2 dni odstawiała i sie uspokoiło. dziąsła spuchnięte, takie 2 poduszki sie pojawiły na dole. smarowałam bobodentem i pomagało. dziś pokój, pewnie za parę dni znowu hopla , przecież zęby w 2 dni nie rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Kurczę - martwię sie, bo przez te szelki to Mała ma tak mało czasu, żeby ćwiczyć nowe umiejetnosci ( tylko 1h na dobę ). nawet nie wiem czy umie przeracac się z plecków na brzuszek i odwrotnie, stopę chwyta jak jej podam, a o siedzeniu u iraczkowaniu itp... juz nie wspomnę. Ortopeda mówil, ze spokojnie Mała wszystko nadrobi... A co nowego u Waszych Maluszków? Jak z siedzeniem? Mała odchyla głowę do przodu i mama mówi, że chce już siadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×