Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kochane idę w kimę. Jutro rodzice przyjeżdzają po południu i muszę zacząć pakowanie. Mamy wyjechać w poniedz.rano więc w niedzielę wieczorem wszystko musi być zapakowane do auta a jeszcze zakupy i w ogóle! Jeny zaczyna się bać... ale tylko jak o tym gadam więc już nie gadam i udaję że niegdzie nie jadę i nie muszę pakować rzeczy na miesiąc! dobranoc idę ladować bateryjki! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana no to milego pakowania i wypoczynku, no i zagladaj do nas..bedziemy tesknic.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana dobranoc.....ale musisz być nakręcona,hi,hi... Avinia 🌻 Igmik kumasz kaszubski???? Maja a gdzie TY? Hipek jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też już powinnam jutro czeka nas ciężki dzień... bo drzwi się same nie wymienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa! jadę dopiero w poniedziałek :) Pewnie że będę zaglądać! w końcu jestem uzależniona! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co popijasz nasz ćwiczebniku???? E tam Avinia drzwi,z nimi nie pogadasz :D No Szklana oczywiście melduneczek przed podróżą..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana nie tylko Ty.... u nas Kubuś 2 latka ma kompa stacjonarnego bajki gry itd ja mam jednego lapcia a mąż drugiego służbowego bo inaczej chyba bym w ogole sie nie odzywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienie co racja to racja ale jak se pomyśle co w dmu bedzie się działo to aż mnie przeraża... wiecie zjadla bym pizze... no to mam pomysł na juro na obiadek bedzie pizza którą sama zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia super miseczka ale nawet w tym woda by mi przez cały dzien wystygła heheheh a pije to co zwykle porti:) tak ją piesczotliwie nazywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja padam .... jutro zajrze, dzis juz nie widze na oczy.... Slodkich snow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avinia ja bym zjadła cokolwiek.. głód mnie złapał potęzny.. ale obiecałam sobie...po 20 ani okruszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipek dobranoc.... Maju .....jedzenie jest beeee.... Ja spadam ...do jutra kochane.... Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja to ak jak ja tylko ze ja po 18 nic nie jem... poza tym u mnie w lodówce niewiele jest więc i tak nic mnie nie skusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też uciekam maju Ty tez wskakuj d wyrka to cie jedzonko nie bedzie kusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhy ......Maja pewnie jeszcze posiedzi....na marcu :) Ona jest nie do zdarcia :D Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... gralam w texas holdem, normalnie choroba ;) rosolku moj maz jest wlochem, ale jak mial 2 latka to wyjechali do stanow tam sie wychowal dlatego on twierdzi ze wlochem nie jest tylko amerykaninem. mam okres i cierpie. mam tak jakby uspine nogi i dupe i boli. nigdy tak nie mialam. ja to juz nie wiem o co u mnie chodzi. jest potwornie goraca. nie imprezuje dzisiaj i de pod prysznic i spac tylko chce jeszcze zobaczyc sloneczko igmika na plazy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana ... niejedząca i nie pijąca nula story ciąg dalszy. w nocy 100 mleka o 3 i od tamtej pory 20 ml wody wciśnięte na siłę , co robić? co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Majka ja przed chwilą wcisłam małej owoce łyżeczką..kurde,ale z tym piciem to masz nie za bardzo.. Próbuj co chwilę jej dawać...już nie wiem,dlaczego ona nie chce pić???? Przecież taki skwar...mam nadzieję,że jej przejdzie. Marteczka ty maniaku....:D zamiast tu z nami posiedzieć..oj ty ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Majka sprobuj moze chlodniejsze jej mleko podac...sama nie wiem, ale ja bym tak sprobowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja nie wiem... Franka w nocy wypiła 70ml wody i obudzila się dopiero o 7 i zjadła 180ml... a teraz po 3,5h 150 mleka znów... No ale właśnie poprobuj z temeraturą może. Franka lubi wszystko bardzo cieple ja ustawiam podgrzewacz na 44st. I woda jak jest ciepła to pije duużooo. Hmmm ja to chyba muszę zimniejsze podawać :P i jeszcze inna opcja - zmień jej mleko? Jakie pije teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiesz co Maju,zamiast wody spróbuj może soczku jabłkowego bardzo mocno rozcieńczonego.. Chociaż jeśliby chciało jej się pić to piłaby tą wodę..hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , wypiła 60 ml... o 10 ... mleka nie zmienię bo nutramigen je a jak zmieniam na inny hydrolizat to obsypana od razu, z temperatura próbowałam. teraz śpi jak wstanie to dam jej marchwekę pewnie zje i przemycę kilka łyżek wody. najchętniej jak pije to koperek tylko baki takie sadzi po nim że hej :) no ale lepsze baki niz odwodnienie to nie kewetia smaku raczej bo ani herbatki ani soczki ani woda ani mleczko nie wchodzi... raczej łyżeczka, pogniewało mi się dziecko na butelkę chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze zapomniałam,że ona nie może wszystkiego szamać.... Biedna myszka......no to jedziesz łyżeczką,kup sobie tą butlę co na łyżeczkę wyciskasz będzie Ci łatwiej,chyba,że Nuli przejdzie za niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×