Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam!! Widać na forum, że weekend :) Jak ja mam więcej czasu to nikogo nie ma. Zastanawiałam się ostatnio nad kupnem krzesełka do karmienia ale jak zobaczyłam jakie to ma gabaryty to chyba się wstrzymam :) Ale spacerówkę parasolkę muszę koniecznie kupić. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzieje????? A raczej nie dzieje?????? Wszystkie imprezujecie,odpoczywacie itp. ........:) Igmik mój M. pytał,co za laski go podglądają :p :D :D :D Maja pewnie wysprzątała chatę na błysk :) i teraz imprezuje ze znajomymi :) A ja po ciężkim dniu ....chyba zasnę po minucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Basienko :-) Mam sie dobrze...ba! Coraz lepiej! :-) Tylko czasu malo....dalej szukam ofert pracy, oprocz tego musialam sie wziac za porzadki po pewnej wyprowadzce... Jeszcze zostala mi szafa...ale mam w niej duzo miejsca teraz...pieknie jest...a co najwazniejsze nikt mi nie rozsiewa pustych puszek po piwie po calym domu hehehe :-) Zaraz spadamy na spacerek z moim malym facetem, a potem jak nie padne - to jeszcze sie odezwe, buziole! Milego dzionka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Wpadam tylko na chwilkę. Na basenie nie byłyśmy. U mnie choróbska ciąg dalszy a malutka katarzy od piątkowej nocy :( A co najlepsze w piątek byłyśmy u pediatry i tam jeszcze nic jej nie było, a w nocy już się budziła z zatkanym noskiem. Strasznie ciężko bidulce oddychać, bez kropelek byśmy sobie nie poradziły. Pytałam lekarki o gluten i wiecie co, dowiedziałam się ciekawej rzeczy. Że faktycznie wg nowego planu żywienia niemowląt powinno się go już wprowadzać ale wielu peditrów jest do tego sceptycznie nastawiona. Środowisko peditryczne wrze, ponieważ są podejrzenia, że chodzi tu tylko i wyłącznie o to by matki szybciej kupowały kaszki danych firm. Badania nad wprowadzaniem glutenu tak wcześnie były mocno okrojone i niemiarodajne. No i wielu lekarzy dowiedziało się o nowym schemacie żywienia niemowląt od matek, które wyczytały to w gaztach. Dlatego tak podzielone są opinie lekarzy. tu ciekawy artykuł http://www.babiniec-cafe.pl/printview.php?t=8380&start=0&sid=706dbb2771adfe34659ea87a9ff47ec5 Ja się chyba jeszcze wstrzymam z tym glutenem. Lekarka nic konkretnego mi nie zaleciła, powiedziała, żebym sama podjęła decyzję czy chcę teraz czy zaczekać. Sama tego głośno nie powiedziała, ale dała do zrozumienia, że ona wprowadziłaby później. basienia- dzięki za zaproszenie 🌼 Wrzuciłam parę zdjęć Oliwki na naszego maila. Miłego dnia mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny padam z nóg jużchyba tydzień dziecię moje co godzina chce cyca w nocy, nie wiem już czy to zęby czy nie, bardzo niespokojnie śpi. jutro idę do pediatry bo mała ma jakąś wysypkę pod oczkiem od tygodnia a nie chcę jej smarować na własną rękę żeby do oczka się nie dostało. Ona to ciągle trze. Zapytam też o ten gluten. robur- to ja jestem z Częstochowy. Do 22 sierpnia jestem dostępna i zapraszam do siebie, z resztą nie tylko ciebie ale każdą lutówkę chętnie ugościmy z moim dzidziolem:) hipku-obyś szybko się ze sprzataniem i pakowaniem uporała. Dzielna ty nasza🌼dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathey sliczna ta Twoja corcia! :-) ...mam nadzieje, ze katarek szybko minie bidulce... Dagusiu moze to taki okres...Gabrys znowu od dwoch dni tez nie potrafi zasnac sam, dzisiaj juz byl taki skonany i marudny, ze zasnal dopiero jak go przytulilam, a wczesniej tylko przy cycusiu...nigdy wczesniej tak nie mial...moze wiec Martynka tez chce sie po prostu przytulic? Mam nadzieje, ze ta wysypka to nic powaznego, moze coz nowego zjadlas? A...i jesli chodzi o moje sprzatanie, to mialam na mysli ponowne rozmieszczenie moich i synka ubran, bo spakowanie zainteresowanego trwalo 3 minuty :-P Po prostu teraz nie musimy sie juz gniesc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIPEK TRZYMAJ SIE CIEPLUTKO:) TY WIESZ CO DLA WAS JEST NAJLEPSZE BASIENIA A TY SIE KUROWAC MUSISZ I DLA MALENSTWA BUZIOLE COBY LEPIEJ BYLO CO U MNIE? HMMMM... MALENSTWO PRZEKRECA SIE Z PLECOW NA BRZUSZEK NO I IDA ZABKI. BOZE JAK ON CIERPI. TAK SOBIE CZASEM KRZYKNIE ZE AZ SERCE PEKA. SMARUJE ZELEM, PRZECHODZI ALE NADAL MAJSTRUJE W BUZI I SZUKA ZABKOW:( Z DZIEWCZYNKAMI NIE MIALAM TYCH PROBLEMOW. CO DO GLUTENU TO U MNIE JEST DOSC DUZY WYBOR KASZEK, KREMIKOW ITD. COS OSTATNIO NIE MAM WENY NA PISANIE I MAM JAKIES DZIWNE SMUTNE NASTROJE. DZISIAJ ZOSTAWILAM DZIECIATKA Z MEZEM I WZELAM SAMOCHOD I JEZDZILAM PONAD GODZINE SAMA. JAKBYM ZOSTALA W DOMU TO BY SIE CHYBA WSZYSTKIM OBERWALO TAKA JAKAS NERWOWA SIE ZROBILAM. NIC GASZE SWIETLO I DO JUTRA KOBIETKI. BUZIOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM W PONIEDZIAŁEK I PRZESYŁAM MOC POZYTYWNYCH FLUIDKÓW NA CAŁY TYDZIEŃ ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* Igmik no no Polcia zapowiada sie na informatyka hehe Kathey zdrówka dla malutkiej, bidulka 🌼 Suma - oj zakręcona jestem, przecież ze to link od Cibie - nie wiem czy zauważyłaś ale praktycznie identyczkne krzesełko ma chicco - poly dzungla - tylko o \\sporo droższe. Jaki kolor Ty wybrałaś? Jak pisała Igmik - mam problemy z netem - dlatego się nie pojawiam. Na nasza klase tez nie moge wejsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia-dzieki za pamiec🌼 Ja juz od tygodnia w domu,ale mialam rodzine z wizyta i zero czasu na neta,nawet nie czytalam forum,wiec nie wiem co u was.Mam nadzieje,ze wszystko dobrze. U mamy mialam problemy z netem,wiec tez nie pisalam. U nas wszystko dobrze,urlop byl super,nawet upaly zaliczylismy.ale juz dobrze w domku;) Nadine miala w piatek szczepienie,bylo lepiej niz ostatnio,ale tez pobuczala,rosnie jak na drozdzach i najchetniej teraz cwiczy obracanie na brzuszek i plecki,nogi do buzki wedruja juz od kilku tygodni. Napisze potem wiecej,bo musze karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, ja już po wakacjach, zmeczona jestem baaardzo;) mała dała popalić, mam do nadrobienia 25 stron!! chyba to mi sie nie uda, więc tylko kilka ostatnicz poczytam. Dziś byłyśmy na szczepieniu, mała waży 6300 i ma 65 cm, wczoraj skończyła 6 miesięcy:) Jak poczytam to poopowiadam co u nas, ale nie wiem czy jeszcze dziśdam radę, bo padam na pyszczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Mia ja wlasnie porownywalam te krzeselko z chicco i rzeczywiscie podobne. Z tym, ze roznia sie cena:) Wzielam kolor ten zielony. Zoltego nie chcialam bo mam wszystko zolte;) ten trzeci kolor tez fajny, ale maz mowi, ze zielony (no bardziej seledynowy to jest:) )wezniemy i ja na to przystalam, Sama nie wiedzialam, ktory wziasc:, a maz raz dwa wybra;:D A co u nas... maly piszczy, kreci sie na boczki, prawie wlozyl stopke do buzi, stoi na nozkach po 5 sek bez trzymania:) Wszyscy mowia, ze szybko stanie i bedzie chodzic na nogach:P Mamuski, jak to jest u was z tesciami. Chodzi mi glownie o to jak czesto wasze maluchu widza ich. Moja tesciowa w przeciagu pierwszych 3 miesiecy dzwonila moze z 3 razy, a z wizyta to ze dwa razy. Zapraszalismy dosyc czesto, ale zawsze albo to szykuja sie do swiat, albo maja jakies swoje sprawy itd. Takie miganie sie. Ja po tych 3 miesiacach przestalam ich zapraszac. Malemu leci wlasnie 6 miesiac i od 2 miesiecy nie widzial ich. Oni nawet nie zadzwonia, nie zaprosza (inne wnuki zapraszaja, robia grile i huczne imprezy. My dowiadujemy sie zawsze po fakcie. Jest mi przykro z tego powodu, bo czuje sie jakbysmy byli jacys wykleci. Tego pewnie nie zmienie, ale jak grzecznie np. odmowic wizyty, gdyby jednak kiedys zadzwonila i zapraszala czy cos podobnego. Nie jestem klotliwa, ale chcialabym zeby w pięty im poszlo. DLa smiechu mieszkamy 10 minut drogi od siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli, Piksip witajcie po urlopie, fajnie że wakacje się udały i pogoda dopisała. Hipku i jak tam masz jakieś przecieki, przecież w końcu musi sie udać :) W minionym tygodniu mała skończyła pięć miesiecy i byłysmy na szczepieniu, wazyła 6900. Moja Nika dziś w wanience sama siedziała trzymając się za brzegi wanienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z ranka!!! Co się stało na forum, że tu tak cicho? Przez weekend nie zaglądałam i myślałam, że będę miała czytania a tu nawet jednej strony nie ma. U nas nic ciekawego cały czas dwór, karmienie, przebieranie, sprzątanie i dwór.... Teraz napiję się spokojnie kawki bo moje starsze dziecię śpi a malutki grzecznie siedzi... Pozdrawiam i miłego dzionka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Apeluję do Towarzyszek o inicjatywę i wkład większy w naszą wspólnotę forumową :D :D :D Stawiam dziś coś zimnego z ranka,bo ma być baaaaaardzo gorąco,na co macie ochotkę ? Proponuję chłodny koktajl z owoców.:) Robur,Dagusia mi najbardziej pasuje w weekenda :) Bardzo fajnie byłoby się spotkać :) Hipek 🌻 dla Ciebie i Gabrysia. Kathey Oliwka prześliczna :) U nas też od kilku dni katar na planie pierwszym,oprócz tego płacz czasami,nie wiadomo dlaczego.... Dużo zdrówka dla malutkiej 🌻 Marteczka dzięki serdeczne 👄 Ja mam czasami napady...oj lepiej mi zejść z drogi wtedy;) najlepiej działa na mnie długi spacer :) Mia moja droga dodajesz już tą kaszkę?Jeśli tak,to ile?Pół łyżeczki wystarczy na początek? Twoje fluidy działają :D :D :D Rosołku ta kaszka w słoiczku waniliowa z Hippa zawiera gluten.Kupiłam też taką z Bebilonu, waniliową,ale w pudełku :) Pimboli witaj po urlopiku :)Buźka dla Nadine Piksip 🖐️ Spóźnione naj....z okazji 6 miesiąca dla Emilki :) Suma Wiki widzi moich teściów codziennie :) To nieuniknione :) Malinova 🌻 ....te nasze dzieciaczki tak nas zaskakują z dnia na dzień :) Avinia to nie ma tak,że się tylko czyta :p Trzeba popisać.....Smacznej kawki i miłego dzionka. Wszystkim życzę pięknej,słonecznej pogody :) :D :D :D i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia-a u nas w nocy byla burza i teraz troche pada,choc cieplo jest. Pisze z mala na kolanach,wiec szybko. Suma-moi tesciowie mieszkaja daleko,wiec sila rzeczy widujemy sie rzadko.I dobrze,bo tesciowej mam wiele do zarzucenia po ostatniej wizycie w PL,no ale coz,w koncu to matka mojego meza,trzeba byc wyrozumialym czasem. Hipek-podziwiam za odwage.Ja tez bym tak zrobila,gdyby miedzy mna a M sie calkowicie popsulo(albo gdyby mnie zdradzil).Od kiedy mam Nadine,wiem,ze jestem wszystko w stanie przejsc dla jej dobra. 🌼 dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :) jak podajecie swoim skarbom np soczki albo deserki? podgrzewacie troche czy w temp pokojowej? dzis jedziemy na usg brzuszka :) pozniej sie odezwe i napisze co i jak wogole mam ostatnio stresow duzo pzrez ta prace buuuu jestem znerwicowana, nieraz potrafie rzucac pzredmiotami tak szybko sie zloszcze jak mi cos niewychodzi :( milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie :) powstałam z popiołów :) na razie musze odsprzątać chałupę po armagedonie :) wieczorową pora przybędę i uraczę was szczegółami z weekendu :) póki co miłego dnia :) a i chciałam zauważyć że jak was opuszczałam 4 dni temu to na tej samej stronie byłyśmy :) leniuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie mam jak pisać.Mała nie chce sama leżeć,bo zaraz się niecierpliwi.Teraz leży na kocu i wali mi uśmiechy ale długo tak nie wytrzyma.Cały czas chce się bawić. Suma Moja widzi dziadków dość często,bo mieszkają niedaleko.Ostatnio rzadziej,bo są wakacje ale w ciągu roku szkolnego mój synek często u nich nocuje,więc siłą rzeczy się spotykamy. Jesli chodzi o teściowe to zawsze mają rację,tak im się wydaje.Jak mała płacze teściowa od razu każe mi podawać herbatkę,bo małej się chce pić.Na moje tłumaczenie,że popije sobie mojego mleczka i zaspokoi pragnienie dalej uparcie twierdzi,że musi pić herbatki.Dla świętego spokoju robię te herbatki,fakt mała je pije ale ja nie jestem do końca przekonana,inne picie osłabia laktację.A jak nalegała jak tylko mała skończyła 4 mies.,aby podawać słoiczki,bo mała się nie najada wg niej.A jak wróciłam z ostatniego wazenia to w ogóle,że trzeba ją dokarmiać,bo moja kuzynka też wcześnie zaczęła dokarmiać.Czasem mi się nawet nie chce z nią kłócić. Wczoraj przyszedł mi pocztą bardzo fajny poradnik żywieniowy z prókami jedzonka z Nutricii.I w tym poradniku napisali,że gluten należy wprowadzić w 5 miesiącu dla dzieci piersiowych i w 6 dla butelkowych.Są to jakieś nowe normy żywieniowe.Nie wiem co zrobię,spytam lekarki. W sobotę podałam małej pierwsze jabłuszko z Bobovity,na początku nie umiała jeść ale już jest lepiej i małej bardzo smakuje.Dziś dam jej marchewkę.Zobaczymy.Po jabłku nic się nie działo a kupy nie było nawet 2 dni. Basienia i Dagusia W sprawie spotkania dogadamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, DOSTALAM PRACE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D JESTEM NAJSZCZESLIWSZA MAMA POD SLONCEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipku- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To będzie początek lepszego:)duża bużka dla dzielnej mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ale upał a wieczorem pewno znów będzie burza ;) A my po wizycie u neurologa (kolejnej) i dostałyśmy skierowanie do neurochirurga bo malutkiej zarasta ciemiączko. Lekarka powiedziała, żeby się nie bać bo to będzie krótkie badanie, zmierzą główkę, ciemiączko, zbadają i zapewne powiedzą, że wszystko jest w porządku i że operacja (!?) nie jest potrzebna,bo wyniki krwi są dobre (chodzi tu o przemianę fosorowo-wapniową czy jakoś tak). Ale są takie procedury i ona skierowanie dać musi. No i mnie wystraszyła. Strasznie dokładna jest kobitka, ale lepiej zrobić 2 badania za dużo niż jedno za mało. No a jutro idziemy na rehabilitację, choć nie wiem po co. Mała od jakichś 3 dni sama pięknie się przekręca z plecków na brzuszek, łapie obie nóżki i już ciągnie je coraz bliżej buźki. Podnosi też dupcię jakby do raczowania... Jutro mamy też wizytę u gastrologa dziecięcego w związku z tymi próbami wątrobowymi o których wam kiedyś pisałam. Teraz powtarzałyśmy je i są minimalnie lepsze wyniki ale na konsultację trzeba iść. USG brzuszka jest ok. Ciekawa jestem co powie gastrolog. julka - ja mojej małej soczki czy deserki troszkę podgrzewam ale tak naprawdę baaardzo delikatnie. Trzymam kciuki za usg brzuszka. suma - moi teściowe mieszkają 200m od mnie więc sama rozumiesz. Choć teściowa to tylko w weekendy tu bywa i to też nie każdy. Nie wtrącają mi się w wychowywanie dziecka (na szczęście) choć raz to myślałam, że teściową ukatrupie. Uparła się, że mała miała dysplazję bioderka bo w ciąży siadałam z podkuloną nogą. Ot doktor z niej! Ale nie umiała mi wytłumaczyć czemu mała nie okręciła się pępowiną przy porodzie skoro całą ciążę nosiłam łańcuszek, paski i chodziłam między sznurkami jak pranie wieszałam :D pombili, piksip - welcome back super, że urlopy się udały basienia - moja też marudna strasznie przez ten katarek, jakby mi ktoś dziecko podmienił. Pewnie denerwują sie nasze maluszki, że oddychać normalnie nie mogą. Oj biedactwa się namęczą, wam też zdrówka życzę robur - dla malutkiej z okazji pierwszego słoiczka 🌼 Zobaczysz jakie teraz ciekawe kupki mała będzie robić ;) dagusia - jak tam po wizycie u pediatry? Wysypka minęła? Dla malutkiej 🌼 hipek - widzę kolejne plusy wyprowadzki jegomościa, cała szfa tylko dla was!!! mia - dzieki za fluidki, do mnie doatarły :) malinowa - spóżnone naj dla córci 🌼 Marteczka -chyba każda z nas miewa takie nerwowe dni, najważniejsze, że umiesz sobie poradzić w chwilach słabości. Może tego ci właśnie potrzeba - chwili samotności. maja - a cóż to się u ciebie działo? Armagedon? No czekam z niecierpliwością na szczegóły ;) O rany, trochę się stresuję, moja bratowa dziś rodzi i się przed chwilą dowiedziłam, że szykują ją do cc, bo dzidzia chwilami tętno traci. Oby było wszystko dobrze. Będzie napewno!!! właśnie doczytałam: hipku - GRATULACJE 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] No teraz to już napewno wszysto będzie super!!!! Masz kolejne powody do tego by być szczęśliwą! Cieszę się z tobą! Zuch mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipku tak się cieszę, GRATULACJE!!! Katey dużo, dużo zdrówka dla córci, będzie dobrze :) Basienia i dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwę się jak Gaba pozwoli, ale póki co: HIPKU GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no ja tu na chwilkę zaglądam.....a tu taki news... Hipek pogratulować 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Teraz to już będzie tylko lepiej,buziaki dla was :) No i stawiasz winko wieczorem :) :D mniam,mniam....:D :D :D Majka czekamy z niecierpliwością na opowieści ...... :) U nas już też powoli zanosi się na burzę i deszcz :( A miało być tak pięknie..... Strasznie z tą pogodą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipek super,ze w dostalas prace!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratuluje, ciesze sie razem z Toba jestes wielka:) Kathey napewno wszystko bedzie dobrze u lekarza 🌼 A u nas wszystko dobrze,tylko okropnie boli mnie glowa ale to chyba na ta okropna pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za gratulacje...tak sie ciesze.... :-) Mam nadzieje, ze to koniec tej zlej passy a poczatek dobrej... Dzis mi przyjaciolka powiedziala, ze przeciez po kazdej burzy kiedys musi wreszcie zaswiecic slonce.... i to jest chyba to. Rosolku, jutro jestem umowiona z potencjalna opiekunka wiec zobacze co i jak...a przede wszystkim \"za ile\"... Prace mam zaczac od 1 sierpnia. Wieczorem Wam poodpisuje, bo dopiero wrocilam ze spaceru do domu i musze sie jeszcze ogarnac.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Hipek gratulacje! Mam nadzieje, ze spelnisz sie zawodowo w pracy i w zyciu:) A co dokladnie bedziesz robila w niej? Ja pracuje dziennie 8 godzin, ale zwykle od poludnia do nocy, mojego maluszka widze, rano do poludnia, a potem kapiel i usypianie. Weekendy mam wolne z checia zamienilabym prace na inna, ale jak na razie brakkonkretnych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×