Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Szklana czym karmisz szkraba? dajesz jeszcze swoje czy sztuczne??? ze lekarka kazla wprowadzic gluten? ja swojemu podaje pol lyzeczki kaszki manny do mleka juz od 5 miesiaca bo wtedy karmilam jeszcze swoim mlekiem... teraz juz dokarmiam bebilonem ale zastanawiam sie czy niewprowadzic posilku glutenowego czy moze za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia kupiłam to łózeczko http://www.allegro.pl/item676672749_lozeczko_turystyczne_dwa_poziomy_3_wzory.html mogę się wycofac z aukcja jak zwrócę babeczce 8 zł - koszty wystawienia na allegro, ale chyba juz przy nim zostanę ;) pstrokate bardzo ale przynajmniej wesołe hehe salwia to chyba Ty wkleiłaś linka do krzesełk a- ono ma regulowany podnóżek niezależnie od oparcia, jak to działa?Zadowolona jestes? Mam na nie chrapkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja karmie juz ponad dwa miechy tylko bebilonem i od jakiegoś czasu obiadek a potem deserek po poludniu. Gluten daje w postaci kaszki nestle 8 zborz pollyzeczki do obiadku. Mia opener juz byl :) w co roku jezdzimy ale w tym odpuscilismy. Teraz jak najmniej ruszamy sie z kempingu tylko po zakupy bo nam sie nie chce:) jest full naszych znajomych z dziecmi i tych co jeszcze nie maja:) jest klub na plazy i graja nasi ulubieni dj,e wiec niczego nam nie trzeba więcej:) Wlasnie jem gofra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) u nas wszystko po staremu, tylko pierwsza marchewka za nami i pierwsza prawdziwa super wystekana kupa:))boze dziewczyny kocham moja szkrabke!pozdrawiamy nadal z kawiarni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia Ja mam takie łóżeczko turystyczne Arti,potem coś o nim napiszę jak będziesz chciała. Julka Super,że z małym już lepiej. Szklana Ty aparatko,ale sobie balujesz,no,no.Ja wybywam z domu na cały sierpień i początek września. Sama nie wiem co z tym glutenem robić,jeszcze nic nie dawałam małej oprócz mleka.Gdy się urodziła ważyła 3550 a teraz ma 4,5 miesiąca i waży tylko 5800,to chyba za mało,nie? Więc chyba czas na dokarmianie,jutro podam pierwszą marchewkę,zobaczymy. Jeśli chodzi o okres to nie mam a w nocy nie karmię ok.9-10 godzin.Dwa dni temu przez kilka godzin tak mnie napieprzał dół brzucha jak na okres,że historia.Już miałam wziąć No-spę gdy mi samo przeszło i od tej pory nic mnie nie boli,okresu dalej niet. Hipek Jak tam Twoje sprawy/ Już trochę lepiej się czujesz? IGMIK Odezwij się,podziwiam Cię za tych gości.Ja jak jeżdżę do rodziny na 2-3 tygodnie to sama mam obiekcje czy im nie przeszkadzam czy nie maja mnie dosyć itp. Mój mały ma strupek na pół centrymetra średnicy na szyi,smaruję mu Neomycyną jak kazała lekarz,mam nadzieję,że nie będzie śladu.Do tego od dwóch dni boli go ucho,chyba go zawiało od kąpieli na odkrytym kąpielisku,daję mu krople Otinum,któraś stosowała? Biedne to moje dziecię.Wczoraj tak się pokłóciliśmy,że nie odzywałam się do niego godzinę aż płakał.Ale w końcu się pogodziliśmy i mały obiecał,że nie będzie pyskował i będzie grzeczny,zobaczymy. Mała naprawdę bardzo grzeczna.Robi sobie takie dwie półgodzinne drzemki w ciągu dni i śpi 2 godziny na spacerze.Wczoraj pogoda była tragiczna więc nie byłam na dworze,dziś lepsza - więc spacer zaliczony ale teraz się chmurzy i popaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ladne lozeczko :) moj maz juz myslal ze kupi takie i wstawi zamiast drewnianego... hmmm ale sama niewiem... mowia ze drewniane jest lepsze bo dziecka wyrabia sobie chwytanie i moze sie podtrzymac jak wstaje... eh niewiem... Szklana ja tez mojemu daje obiadek, popoludniu deserek a do mleczka dodaje pol lyzeczki ale kaszki manny z bobovita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam, Melduję, że żyję. Jutro mam znów gości więc musiałam chałupę posprzątać i byliśmy na zakupach. A wieczorem znajomi przychodzą. Robur biedny Twój synek. Kathey gratuluję ząbków. Aż 4!!!! ło matko. Kuruj się kobietko oby niunia się nie zaraziła. Hałaśliwa cześć. Szklana to sobie szalejecie odpoczywając. Mia ma coś kłopoty z kafe bo pisała mi na gg. Avinio faktycznie poszalałaś. Ale czy sobie coś kupiłaś??? No właśnie gdzie Pimboli???? i Przyszła mama???? Julka super, że wyniki dobre-nie mogło być inaczej. Rosołku moja niunia dostaje tak od 2 tyg co drugi dzień gluten,albo biszkopcik do jabłuszka albo do zupki trochę kaszki manny. Basienia gratuluję 5 miechów. Jak ten czas leci. Szkoda, że wypad do psiapsiuły się nie udała ale następnym razem na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c\56ewwxs/';,k.ju0jymk iungb ujbtdb b nbvn bvn nb b ff f o.;,un j lim m ,sxzccx A to wyżej to parę słów od Poli. A na dole to podpis, że to na pewno ona. k',loml'i;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. :) Igmik jakie biszkopty dajesz Poli?Nie ma w składzie jajka? Może jakiś quiz "Co napisała Pola?",he he :D :D :D chyba opisała nam swój dzisiejszy dzionek :) Gdzie się podziewacie lutówki drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia daję zwykłe biszkopty. Nie zastanawiałam się nad jajkiem, a powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaallllllllliiii
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=81bb2cba-e9b9-4183-b1bd-b337b7b5a1fb Kliknij w ten link, następnie kliknij TAK!!!!! jeśli chcesz otrzymywac punkty za czytanie artykułów w sieci! Punkty wymieniasz na nagrody dostępne w katalogu nagród! Jesli rejestrujesz sie po kliknięciu w ten link otrzymasz dodatkowo 100 pkt Super nagrody! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam skład biszkoptów i są tam jajka. Czy to możliwe żeby niunia od tego miała wysypkę, bo ma takie pojedyncze krostki na buzi a wcześniej była czyściutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gdzieś dzisiaj wyczytałam o tym jajku w biszkoptach i też mnie to zastanowiło,bo chciałam małej czasem zapodać,a teraz zonk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja postanowiłam ,że na razie zaprzestanę dawać niuni biszkopty i poobserwuję jej buzię. Jak krosty zejdą to znaczy, ze biszkopty są winne. A ja czekam na gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Basienia przyjęłam Twoje zaproszenie i już zajrzałam gdzieniegdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Mia to ja ci wkleilam te krzeselko, chyba ze ktos jeszcze ci zaproponowal:) jestem z niego zadowolona, ma 3-stopniowa regulacje oparcia, , 7- stopniowa wysokosc siedziska, a ten podnozek, to ma takie trzy stopnie, mozna dopasowac jak dziecko ma krotsze nozki, lub w ogole wyjac. Za duzo nie powiem o nim bo go rozpakowalam, zlozylam i wsadzilam dzidzie. Siedzial tam ze dwie godzinki i mu podobalo sie. Mimo ze sadzam i karmie go codziennie w nim, to jakos nie zerknelam na funkcje:) Za ta cene to mysle, ze warto. Ja mialam chec na chicco ale ponad 700 zl to przesada. Robur to malutko twoja mala wazy. Moj juz od urodzenia podwoil a nawet lekko przekroczyl wage urodzeniowa. Wazy prawie 9 kg. Od prawie 2 tyg daje mu bebilon a od miesiaca jemarchewke, ziemniaczki, jabluszko, banana, kaszke ryzowa i po zadnym z tych dan nic mu nie jest.Cyca ma rano, po poludniu, wieczor i ewentualnie noc. Nic sie nie boj, niech mala sprobuje nowych smakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suma A ile Twoje dziecię ważyło przy urodzeniu,kiedy się urodziło i czy jest na cycu czy na butli? Lekarka nic nie mówiła,że młoda za mało waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki111111111111111
suma sumarum moglabys wkleic link do krzeselka na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski dziewczyny pododawałam Was do znajomych na nk jeżeli nie macie nic przeciwko :) już sobie polookałam i supcio zdjęcia macie :) Dagusia pytałaś o fotelik i spacerówke, na temat fotelika to nic nie powiem bo my na razie mamy x-car ten do 13 kg i nie zmieniamy poki co. a jeśli chodzi o wózeczek to myśle że parasolka jest praktyczniejsza bo mniej miejsca zajmuje po złożeniu-oczywiście to jest moje zdanie :) a my mamy spacerówke x-lander xa i jestem zadowolona, parasolke kupimy w przyszłym roku jak będziemy jechać na wakacje. póki co chyba w tym roku nigdzie sie nie wybierzemy :( musimy zmienić autko bo naszym to strach jechać gdziekolwiek, normalnie wrak :) Mila już śpi sobie smacznie w łóżeczku a ja już urzęduje na kompie :) U nas dzisiaj pogoda taka sobie, ale i tak byłyśmy prawie cały dzionek na polku :) Mała robi postępy z nia na dzień, jeszcze do siadania się nie ciągnia ale co tam, przyjdzie na to czas. za to pięknie sie przewraca z brzuszka na plecy ale odwrotnie to ani razu sie nie przewróciła :) Kathey nono 4 ząbki-gratulki Igmik ale fajnie Ci z gośćmi non stop :) przynajmniej trposzke Pola sie rozerwie bo na penwo ją zabawiaja :) Robur no faktycznie chudziutka ta twoja MIlenka bo moja ur sie 26.01 z wagą 2770g i waży teraz ponad 6kg no w sumie to 6 tyg temu ważyła 6400g. idziemy w przyszłym tyg na szczepienie to sie pochwale ile waży. co do krzesełka zastanawiam sie nad baby desing i to co suma wkleiła też jest fajne, ale jak pytałam Panią w sklepie to powiedziała że wszystkie są takie same tylko ceną sie różnią.. szklana wypoczywaj za nas też :) 🌼 dla Frani że da rodzicą pobalowac :P Dziewczyny ale ja gruba jestem tragedia!!!!! nie wiem ile waze bo mi sie waga zepsuła i pewnie dobrze bo już bym chyba zawału dostała, ale jak jem mniej to mam mało pokarmu ehhh. take mi sadło wisi jak nie wiem co :( ale chyba musze coś z tym zrobić bo już na siebie patrzeć nie moge. ćwiczyć bym chciała ale ta blizna mnie nadal boli po cesarce!! czy Was też jeszcze coś pobolewa?? boje sie ćwiczyć a a6w jest troche ciężka - już ja przerabiałam kiedyś i chyba do 10 dna aż doszłam, ale skuteczna jest nie ma co :) także maja wielki podziw dla Ciebie :) oki lece zjeść kolacje i do wyrka :) miłej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
robur moj maly wazy przy urodz 3.7000, dwa tygodnie temu dostal pierwszy raz bebilon, a tak to 5 miesiacy byl na cycu. Teraz bebilon, cyc i dania ze sloiczkow. Wazy prawie 9 kg ale nie jest grubiutki, taki normalny i dlugi:) Zaraz wkleje jeszcze linka do krzeselka: http://www.allegro.pl/item684403196_avangarde_nowe_krzeselko_do_karmienia_w_wa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki meldunek i spadam latać na miotle , jutro goście a ja mam syfioze w kazdym kącie. nie gniewajcie się kochane ale po weekendzie wpadnę i nadrobię ;) nie szalejcie przez te kilka dni żebym mogła doczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być oczywiście :( ale myśle że to prowokacja. maja chciałam Cie zaprosić na facebooku i nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia komuś się nudzi chyba,a do tego ma pustki pod czachą...:D :D :D Maja sprzątaj,sprzątaj i nie chlej za dużo przez ten weekend :D :D :D I tak nie wytrzymasz i tu przyleziesz.....:p Hipek gdzie się podziewasz?????? Ja się Ciebie pytam.... Ależ dzisiaj zaszalałam...tyle mam nowych wspaniałych znajomych :) Pozdrawiam wszystkie kobietki :) Robur,a Ty kiedy do tej Częstochowy wpadasz????? He??? To może wyciągnę mojego M na spotkanie koleżeńsko-dzieciaczkowe :) Wszystko mnie dziś boli od głowy po stopy...moje dziecię chore i marudne.... z nosa to chyba dzisiaj wyciągnęłam pół wiadra...mam nadzieję,że szybko sobie pójdzie ten katar...a fe.. I tak piffko i zaraz do łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przylazłam... bo robię wszystko żeby nie sprzątać... no ale już lecę:) edycia, to ja cię zaproszę :) tylko jutro bo dziś juz jak nie zaczne to nie skończę do rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja bym Ci pomogła,tylko musiałabym się nieźle rozpędzić,co by szybko do Ciebie dotrzeć :D No,ale i tak bym do niczego nie przydała,bo padam.... Dobrej nocy ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia Wyjeźdźam do Cz-wy około 10.08 i będę tam do końca sierpnia lub początku września (z tygodniową przerwą na Czechy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A która z Was jest jeszcze z okolic Cz-wy,bo nie pamiętam? Dajcie znać na maila,może uda nam się jakoś spotkać.robur5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×