Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hipek Mój M.powtarza,że mała zawsze będzie chciała cycka,bo to jest jej przytulak,tzn.bez cyca nie zaśnie wieczorem a jak rano wstanie to się na niego rzuca,najpierw opędzlowuje jednego a za jakiś czas drugiego,taki a'la rytuał.I faktycznie,żeby zasnąć w dzień na drzemkę to też musi ciamkać,może faktycznie jest to dla niej smoczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Wazko moj tez jest niejadek ale robi sie coraz ciezszy mam nadzieje ze przybiera w przyszlym tyg idziemy na szczepienie.... Hipku no to u was niezle lao huhuhu pozdrawiam wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gorrrącooooooooooooooo........!!!!!!!!!!!! Tak gorąco, że nawet do kompa zasiąść nie mogłam :P Hipku dobrze, że złapałaś stabilną pracę. W państwówce to i zaplecze socjalne zawsze ciekawsze niż w prywatnej formie. Super ze niania zaklepana – nie ma to jak pierwsze wrażenia – będzie dobrze :) Przepraszam, ze Ci jeszcze maila nie wysłałm, ale jestem mega zakrecona przez te upąły i do kompa doczołgac sie nie moge,a wieczorem to juz głow ami nie chce pracowac... U nas podobnie – po jedzonku typu zupka, 30 -40 min i jeszcze cycuś, tylko ze gaba nie sunie calego słoiczka...jakoś cięzko nam to idzie, noby jej smakuje ale całego nie zje, najbardziej jej smakuje piers, tzn mlesio mamusi, moze to i te upały maja na to wpływ. Kathey gratulacje dla brata i bratowej 🌼 Iwonka znam ten ból jak net nawala :O szlag mnie wtedy trafia, a niestety ostatnio cos u nas szwankuje... moze to wirusy jakies siedza w kompie. Julka mamy juz łóżeczko turystyczne. Zamówiłam je ze wzgledu na wakacyjny wyjazd, ale sprawdza sie rewelacyjnie jako kojec do zabawy. Na piętrze w pokoiku Gaby jest zwykłe łózeczko, a to turysyczne przemieszczam sobie na dole miedzy kuchnia a salonem i mam dzięki temu troche spokoju i Gabe na oku :) Piksip niezłe te eskapady na plażę :P tu jest link do krzesełka praktycznie identycznego jak kupiła Suma lae tanszego, tylko ze jedynie w zółtym kolorze http://www.allegro.pl/item680649741_bardzo_ladne_krzeselka_do_karmienia_i_zabawy.html Oj czas pędzi, powroty do pracy się szykują. Początki na pewno nie są łatwe, ja tez nie wyobrażam sobie powrotu – ale myślę ze raz dwa przyzwyczaimy sie do zmiany i moze nawet na dobre nam to wyjdzie ;) Nocek nieprzespanych współczuję. Pozostaje miec nadzije ze wkrótce sie to zmieni. Moja Gaba tez by chciała juz siedzieć, ale jeszcze nie potrafi sama. Suma Twoje dziecko to jakiś super man heehe niezłe wyczyny!!! Szok! U mnie jeszcze okresu ni ma ( i dobrze!) ale coś mnie czasem tak dziwnie ćmi w podbrzuszu. A jak u Ciebie z okresem, jakos inaczej niż przed ciążą? Rosołku supcio ze Zuzi tak apetyt dopisuje :) Gaba nie che zjesc calego słoiczka. A jak podajecie obiadki – zupki, czy dania? A moze najpierw troche zupki, a później danie? Deserki tez ostatnio coś nie podchodzą Gabie – krzywi sie jakbym jej ocet wlewała hehe Edycia brzuch po cięciu nie boli, tzn blizn anie bolki i nie ciagnie, choć czasem swędzi. Ale ostatnio czuje jakby ból jajnika, sama nie wiem co to. Salwia ja myślę ze wszystko w swoim czasie. Ja cierpliwie czekam na postępy Gaby – z pleckówna brzuszek fika, odwrotnie ciut gorzej, pelza, mostkuje i przemieszcza sie po swojemu :) Robur myśle ze dzieci strajkuja z jedzniem przez upały... trudno sie dziwic ja tez nei ma apetytu (no chyba ze na lody i inne slodkości :P ) ja bym w nocy nie budziła, ale jezeli lekarz tak zaleci... Milenka zuch dziewczynka :) Wazko a to się Nastka zbuntowala! I jej brak apetytu :Ooby się jej szybko odmieniło, trzymam kciuki za badania w Moskwie! Ktahey super ze przynosisz dobre wiesci od lekarzy. Igmik ale Polcia pięknie wsuwa jedzonko! Oj daje Ci popalić w nocy... Mnie tez by sie przydało wybrac do gina sprawdzić co mnie tam pobolewa, ale tak strasznie mi się nie chce... nic mi si enei chce w te upały. Gaba w upały troche wody ciumka... pociągnie 4 łyczki i memlanie smoka, ale przez cały dzień sie uzbiera do 30-40 ml wypitej wody. My ząbków, a raczej dziąsełek jeszcze nie myjemy, ale tez kupię taka szczoteczkę-nasadkę na palec. Ale za to regularnie myjemy rączki w kranie i gaba to uwielbia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
No to wrócilismy z nad morza - bylismy 4 dni u znajomych, no i stwierdzamy, ze na ten tydz. co planowalismy w sierpniu to nie pojedziemy - bo niby Mala byla grzeczna, ale ile moze lezec w wozku - juz jej sie nudzilo... u znajomych byla i ewanienka i zabawki i fotelik - a tak brac wszystko... chyba bedziemy sobie robic takie 1dniowe wypady gdzies - a prawdziwy urlop to za rok, ja Mala bedzie juz bardziej samodzielna. Tydzien temu bylismy na szczepieniu - przybrala 800gram, wiec spokojnie. Ta gulka za uchem to węzełek - i tak ma byc i wlasnie sa one asymetryczne. Dzis bylismy u ortopedy - jest duza poprawa - szelki nosic jeszcze 6 tyg. a potem tylko na noc :) Dzis Mala szlala - albo na rekach, albo przy cycu ( nawet co 1,5 h ), albo wozek - łóżeczko - to krzyk :( Apropos wody - to uwielbia - soczkow nie wprowadzam - ewentualnie herbate koperkowa jak nie mogla zrobic kupki przez tydz. ale tez ostroanie bo jest slodka. Od soboty jej wprowadze marchweke - pierszy pokarm - i zrobie tak - jak zje pół słoiczka to jeszcze piers a jak caly to juz nie, tylko wode - a mozna wode po marchewce? Cos ostatnio to w dzien Mala ie chce do łóżeczka tylko do wozka - dobrze, ze wieczory i nocki sa ok. No dobra - zmykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip własnie dostałam wiadomośc d sprzedajacego ze te krzesełka co wkleiłam linka są zapakowane w nieorginalne opakowania i mają tak rysy i przebarwienia... dobrze ze dopytałam bo jedno na prezent chciałam kupić - zanipokoił mnie jeden negatywny komentarz - ja tam na zdjęciu nic takiego nie zauwazyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamika
moge sie dopisac? moja córcia urodziła się 24 lutego o gpdzinie 12.34 w poludnie wazyla 2,600 i mierzyla 48 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia sprawdzałam czy na naszym mailu sa fotki twojej nowej fryzurki i nic nie ma! No jak to! :D Mikamika - witaj! Pomarańczowa i Wy mieliście ekstremalne wakacje :P Ciekawe jak tam Frani idzie plażowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej gorąco... ide pod p[rysznic i spac! Przed chwila odtraciłam zaloty M i poszedł dobie obrażony :P no co ja mu zrobie ze mi tak goraco ze nawet nie chce mi sie isc do łazienki myc... ale perspektywa chłodnej wody jest kuszaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikamika witaj :) Mia... wiesz ja muszę jakoś się ogarnąć jeszcze do tej fryzurki he he :D :D :D Jutro coś wrzucę,bo na razie to w piżamie w pszczółki śmigam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamika
jak tam wakacje w maluchami? ja zrezygnowalam w lotu samolotem i wybralam u nas w kraju bylismy 2 tygodnie nad morze i jeszcze na 2 jedziemy podroz troche ciezka ale oplacalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimika ja niestety w ogóle zrezygnowałam w tym roku :p Też mam wakacje w kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikamika Witaj u nas. Basienia Zajrzyj na pocztę. Mia Masz zdolności pisarskie,ale długi pościor,od razu poznać prawnika. Kurcze,fajnego masz M.,że Cię molestuje.Mój tak się przyzwyczaił,że ciągle nic z tego,że już nawet mu nie zależy i nie zabiega.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia- dziękuję za informacje dot. krzesełka. U nas też straszny upał, wychodzić sie nie chce, w domu duchota, nie wytrzymuję, mała cała mokra, biedna, plecki i główka po wyjeździe na sapcer mokrusie... Hipek- ja właśnie wczoraj wieczorem przeczytałam twojego posta o burzy i jak walnęło u mnie na osiedlu... uuuuu.... od razu wyłączyłam wszystko z prądu. Ja Emilce też jak daję obiadek to już bez cycusia i podobnie jak Igmik, jak jest obiadek, zupka, czy warzywko to popija tylko wodą, deserek teżtylko wodą i też jest łyczek, dwa i potgem memlanie smoczka i zabawa;) przez cały dzień wypije około 20-40 ml, czasem (np. w podrózy) więcej- jakieś 60 do 80 ml. I tak mała je ok. 7, potem o 10 jest kaszka, ok. 13 obiadek, potem o 16 po drzemce poobiedniej cycuś, deserek jakiś ok. 17.30-18 i o 19.30 cycuś, no i w nocy 2 i 5 cycuś. I w taki sposób moje półroczne dziecko waży 6300!! mamo, to co ona ma jeść jeszcze.... Lecę bo alarma, mała ma jakiś zły sen czy co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia Jak napisałaś,że odtrąciłaś zaloty to jakoś mi się skojarzyło jak kotek zaczepia kociczkę na małe bara-bara. a ona łapką go odtrąca.Ale mam pomysły,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip Moja 26 lipca kończy 5 miechów a waży 5900.A przy urodzeniu 3550.Też mało waży jak i Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku nie ma to jak rozwinięta fantazja,mówię Ci to przez te książki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur ja mysle, ze tak to moze byc taki rytual dla Milenki, u nas rytulalem do spania jest smok i pieluszka lub kocyk :-) Jak Gabrys byl noworodkiem, to tez mi najlepiej zasypial przy piersi, ale dzieki Bogu po ponad 2 miesiacach przyzwyczailam go do smoczka, bo wisialby na cycku non stop, pamietam moj rekord z pierwszych tygodni jego zycia, jak trzymal mi cycka przez 3 godziny a ja nie moglam sie urwac, bo byl lament hehehe.... Ale czasy :-D :-D :-D Teraz wie, ze jak smoczek - to pora spania, a jeszcze musi byc jakies okrycie, bez tego ani rusz....chyba ma to po mnie, bo ja nawet w takie upaly, spie przykryta puchowa koldra po same uszy, a Gabrys sie owija jak w kokon kocykiem :-) Mia, nie ma sprawy poczekam na Twojego maila z wytycznymi :-) Odnosnie tych krzeselek, to czegos tu nie rozumiem... Napewno jest to towar z odrzutu, czyli felerny jak ma rysy i przebarwienia...nie kumam wiec czemu u nas w Polsce, gdzie sa zarobki tak smiesznie niskie - sprzedaja takie buble w cenie, ktora i tak jest zdecydowanie za wysoka. Mysle, ze ta cena dla pelnowartosciowych krzeselek powinna byc ok, ale dla takich z wadami? Zgodzicie sie ze mna? Czy ja jestem nienormalna...? A moze dla mnie wszystko juz jest za drogie... :-O Pomaranczowa - fajnie, ze juz wkrotce koniec \"szelkowej\" udreki Twojej corci... no i {kwiat] za przyrost prawie kilograma :-) Mikamika, witaj wsrod lutowek 🖐️ Czemu tak pozno? :-) Basienia, wlasnie! Zaniedbujesz towarzycho! Migiem wysylaj fotki :-) bo zas miotla Ci sie dostanie :-P Kathey, fajne imie dla Twojej bratanicy - gratuluje zostania ciocia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześlę wam fotkę krzesełka,ładnego,nowego,bez żadnych rys i uszkodzeń,jakie nabyłam za 209 zł plus 18zł za kuriera http://maxxbaby.pl/pl,product,392231,krzeselka,plastikowe,kid.html Nie ma torby na zabawki,ale jest rewelacyjne i tańsze o 50 zł niż te same z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja spadam, bo maly jakis wyjatkowo niespokojny...nie wiem czemu - chyba mu sie cos sni bo placze przez sen, a zreszta ja tez juz padam... 😴 Dobrej nocki, pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wpadłam tylko życzyć Wam dobrej nocki i miłych snów. Hipek Moja mała już 2 razy zaplakała przez sen,nie wiem o co chodzi,pewnie to te upały albo cholerne zęby.Ale jak sama się uspokaja to nie będę do niej chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z Wami? Jak mawiał mój dziadek i mama: Pobudka,wstać,koniem wody dać.Ja już trąbie pół godziny a wy dalej śpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Usnęła w łóżeczku - hurraaa! Kurczę - może musi wskoczyć w swoj rytm? W koncu od tygodnia byla w rozjazdach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wytrzymam, tak ciepło, od rana. Hipek, Robur- moja mała też niespokojnie śpi w nocy, płacze przez sen, to pewnie te upały ją tak męczą, zresztą nas też przecież. Wczoraj jak nigdy ten alarm o którym pisałam po 22 był, a to przez sen sobie mała płakała. Może to jużzaczęły ise te sny, podobno po 6 m-cu dzieci zaczynają śnić. No i co u nas.... hmmmm, upął, gorąco, parno, duszno, wyjść nie ma gdzie, wszędzie słońce, nie mam tu blisko parku, żeby schować sięw cieniu drzew:( a do auta nawet mi się nie chce wsiadać (nie mam klimy) bo padniemy we dwie jak te muchy.... Ja się boję biedronek od zawsze, teraz widzę czemu..... Hipek- to my razem od sierpnia zaczynamy pracę, tzn. ja wracam do starej, ale po 10 m-cach przerwy to tak jakby od nowa..... basienia- fajne to krzesełko, a ten podnóżek regulowany? czy tylko demontowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :) Ja szybciutko :) Piksip nie ma regulacji,niestety.Jest możliwość demontażu podnóżka.To jedyny minus krzesełka,a tak nie narzekam. :) Pomarańczowy 🌻 za sen w łóżeczku Roburku drogi o 9 ja już na zakupach byłam :p Co prawda nie zaszalałam za bardzo,bo odkąd przybrało się tu i tam to nie mam ochoty na kupowanie ciuchów :( Głowa mnie dziś boli idę kimnąć z małą :) Miłego dzioneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja tak na szybcika. Basienia ja już nie myśle o ząbku, bo moja malutka ma ząbka!!!!! Pierwszego. Prawa dolna jedynka. Jest taki zadziorek jak wystający łepek od szpilki. Ale idzie dalej bo niunia dziś marudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×