Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Przywitałyśmy dziś dzionek z 2 już ząbkami:) druga jedyneczka wyrżnęła się chyba w nocy. piksip- więc u nas też dziewczynka druga powinna być- i szczerze mówiąc tak bym chciała a potem chłopiec, ale mój m chce tylko 2 dzieci i drugiego chłopca, hehe mógł uczyć tatatatat teraz jak coś to będzie jego wina że nie dopilnował sobie syneczka:P:P:P Pakujemy sie powoli już. Z moim szczęściem jak dojedziemy to pogoda się skończy:P Jutro albo pojutrze przyjedzie do mnie znów robur, naprawdę i ona i basienie to super dziewczyny:). Chciałabym się z każdą z was spotkać ale to chyba niezbyt możliwe. Co do Mientoklesa to i my mamy jego brata bliżniaka. :) Najlepszy do mientolenia i ciumciania jest ogon, więc nasz ciągle wygląda jakby miał problemy z utrzymaniem moczu hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A to nie wiedziałam ze ta z zywca woda niegazowana zawiera duzo cukru ale myslalam ze to lepsze od soczkow . bo mi sie wydawalo ze mu troche zoladeczek zamula i boje sie na takie skwary wozic bo to szybko kisnie .ale moze faktycznie poprostu sama woda niegazowana albo leciutko zabarwiona soczkiem . co do szczepionek to ja rwoniez szczepie tymi skojarzonymi pierwsza byla 6w1 za 190 druga mialam w kwietniu jakos 5w1 za 140 a teraz jak skonczy 6 miesiecy czyli za tydzien 24 czeka nas szczepieni 6w1 za 190. i rowniez dopiero pozniej jak skonczy rok . pozatym ta lekarka w przychodni to tak obsłucha malego zwazy i wiecej nic ani bwodow nie mierzy ani wzrostu nic a jak jade na prywatna wizyte to mu robi ful wypas wszystko od glowki przez uszy gardlo do pitulka hihihhi waga ob.glowki z akarzdym razem . wiec w przychodni tylko szczepie a ja cos to mam lekarza innego dla niego jak mnie cos nie pokoi to mge dzwonic o kazdej godzinie i jak cos to do domku przyjezdza ale naszczescie narazie nie mam potrzeby ;-) i nei duzo place wza wizyte prywatna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia to dajcie znac mam czas w godzinach od rana do 17 . wiec z chcecia sie z wami spotkam ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia gratulacje ząbków 🌻 my na ząbki nadal czekamy :) Moja mała od rana mnie denerwuje, bo zamiast mama cały czas tata tata tata...a mój M w siódmym niebie a Madziuni powiedział "kochanie mama też powiedz, bo jej się przykro zrobi, to ona przecież się tobą cały czas zajmuje" na co ona tata tata... czyli następny będzie chłopaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nadal upal,wsciec sie mozna. Mala spi jeszcze po nocy,wiec szybko cos skrobne. Najpierw co u nas.Bylismy wczoraj u lekarza.Nadine wazy 6200 i ma 64cm,drobinka moja.Caly na tym samym poziomie w siatce centylowej. Szczepienie za nami,darla sie,ale nie przez klucie,tylko jak ja obca pani doktor badala;)Rozwija sie swietnie,nawet troche wyprzedza swoj wiek,wszyscy zadowoleni. Rosolku-my tez nastepne badanie jak skonczy rok i wtedy tez nastepne szczepienie. To ty chcesz miec wiecej dzieci?Wydaje mi sie,ze cos pisalas po urodzeniu Zuzi,ze wiecej nie planujesz? ;) Iwonko-straszne to,co piszesz o kolezance.Ja sie cala ciaze balam,ze dziecku sie cos u mnie w brzuchu stanie,wciaz ja budzilam jak sie nie ruszala zbyt dlugo moim zdaniem. Igmik-siedem miesiecy,no no.Moja dopiero co szesc skonczyla. Balbina-a nie lepiej ci kupic dla malego cos od Hippa na przyklad,jakas wode z sokiem?Mojej to bardzo smakuje,a ja wiem przynajmniej,ze zdrowe i dostosowane do wieku dziecka. Nie ryzykowalabym jakimis napojami dla doroslych. Basienia,robur,dagusia-super,ze sie dogadalyscie.Ogladne pozniej zdjecia,bo Nadinka sie obudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Moja ani mama ani tata,także w tej kwestii mam spokój póki co :)..he,he.. Za to pełza po całym pokoju i wsadziła sobie dziś nóżkę pod komodę...:( Maja dostałaś tą pracę już od dzisiaj,bo Cię nie widać???🌻 Igmik 🌻 dla Polci. Kurcze co tam wena,popisz troszkę z nami :) Powodzonka na chrzcinach :) Piksip niebawem będzie siedzieć :) a potem się zacznie...oczy dookoła głowy :p Iwonka smutna historia... Myślę,że Twoja koleżanka potrzebuje jakiegoś wsparcia,choćbyś miała ją tylko przytulić.W takich sytuacjach rzeczywiście nie wiadomo jak się zachować. Malinova na tej stronce fajnie się ogląda różne modele,może akurat coś upatrzysz :) http://www.bobowozki.com.pl/ Balbina fajnie,że wam się weekend udał :) Rosołku mnie cieszy ta przerwa tylko dlatego,że nie szczepią :) My mamy się zjawić pod koniec lutego. Ja myślałam,że Mientokles w Afryce zawitał;),ale masz rację przecież imię jego daje do myślenia...toż to z Greki :) :D :D :D Dagusia gratuluję drugiego kiełka :) U nas cisza...tylko marudzenie i wszystko w buzi :) Pimboli nasza też kruszynka :) Nie martwię się jednak,bo badania krwi i moczu są ok.Wiem,że ona nie je dużo,ale cóż mam zrobić.Najważniejsze,że zdrowa :) Miłego dnia dziewczynki :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
A my mamy dziś pół roczku :) Jesteśmy po weselu - Malutka bardzo grzeczna spała sobie piętro wyżej - oczywiście pod okiem dziadków :) A mama tylko przychodziła karmić :) No a ja odsypiam jeszcze ... ale dzisiejsza nocka już lepsza - tylko pobudka ok. 4.00 a potem rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
A i chyba ząbki zaczną wychodzic, bo dziąsła na dole nabrzmiałe i Mała non stop pcha rączkę do buzi i mrudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkalana Głowa
hej kochane my już w domku i teraz to już chyba na dłużej :) Ale fajne spotanko miałyście :) Ile wasze córeczki mają włosów!!! maja dalej łysol i dopiero zaczęły rosnąć :( Kto jest kto na zdjęciu bo ja nie mogę tak dokladnie rozpoznać :) Igmik - sto lat dla polci :) My za parę dni dołączymy:) trzymam kciuki za udane chrzciny! Franka już przesypia noce, albo ząbek się zatrzymał albo była głodna bo dostaje teraz kaszkę na noc do mlaka i śpi. ale już sama nie wiem czy to to czy nie... zęba ani śladu :) Co do stawania to nie wiem też. Mpja też się podciąga ale nie stoi tak prosto juak Nula tylko ma dupkę wypiętą do tyłu więc chyab nie gotowa i często jak baletnica na czubkach paluszków :) Pod koniec miesiąca idę do Zawitkowskiego więc rozwieją wasze wątpliwości bo go wypytam o to stawanie :) Frania bardzo mało śpi w dzień...o zgrozo i domaga się ciągle uwgi. Strasznie ciężko cokolwiek zrobić teraz bo n macie max 20min wyleży, turla się po podłodze i pełza na brzuchu więc...jestem udoopiona :) Moja mamma nie mówi ale tata też nie :) Balbinka - bój się boga! :) ta woda to mega syf nawet ja tego nie piję. Kup mu herbatki granulowane np i dosypuj trochę do wody butelkowanej albo samą wodę. Dobra :)? Fajowe zdjęcia z basenu :) Rosołek jak dałam małej bobowitę powyżej 6 mc to myślałam że się udusi i zwymiotuje... jakie słoiczki dla starszych dzieci są ok i nie mają takich wielkich kawałków? ja nie wiem jak z tymi szczepieniami:( jeszcze nie mieliśmy tej ostatniej żółtaczki... Dagusia ale ekstar że macie już dwa zęby!!!! jacie zazdroszczę :) Co wy wszystkie z tymi szczurkami! ? :P Iwonka no co za bezczelność! Małej się na pewno wymsnęlo to tata :) ale to musi być radocha jak maluch tak mowi Pimboli super że nadine idzie równo ze wzrostem a drobna po mamusi nie ma co ukrywać :) BAsienia a jak twoja pełza? szaruje buzią po ziemi czy wysoko trzyma łepek? Malinova ja mam spacerowkę w komplecie do wózka, ale będę niedługo kupowac parasolkę mclarena taką małą co się jedną ręką składa na szybkie wyjścia i wyjazdy. Pomarańczowa gratulacje półroczkowe :) Małą kima a ja w piżamie nadal!!! idę się myć i na spacer jakiś. Jezu nie ogarniam po powrocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana..he,he pełza jak dżdżownica :D :D :D Tylko z przodu ma dwie rączki,którymi się podciąga.Nawet nagrałam dziś filmik,ale za długi,żeby wrzucić na maila...:) Pomarańczowy gościu 🌻 za 6 miesięcy :) Cały dzień chodzę i ziewam....Ja też dziś w piżamie siedziałam do 12 :p I głowa mnie boli i brzuszek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Moj synek mowi mamam, takze kolejne dziecko bedzie dziewczynka, ciesze sie bardzo;) Bede miec komplecik, chociaz drugim synkiem nie pogardze. U nas dalej zabka nie widac,gryziemy paluszki, piastke i wszystko co znajdzie sie w zasiegu reki. W dzien ucina sobie dwie, trzy drzemki po ok. 40-50 minut. Ledwo ogarniam mieszkanie i siebie. Nie wiem jak dziewczyny chodzace z wozkami, ktore czasami widze, maja czas na ulozenie wlosow, i pelen makijaz. Ja wszystko robie w biegu takze i efekt mizerny;) Noce sa najgorsze, wstaje z 3,4 razy a ja z tych spiochow. Mamy sloiczki bobovity po 6 miesiacu, ale nigdy nie spotkalam takich z kawalkami, wszystko to papka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia byłam w Grzybowie trzy lata temu, miejscowość idealna dla rodzin z małymi dziećmi, mam nadzieję że pogoda Wam dopisze. Szklana witaj :) Od stycznia podziwiam na fotkach Wasze wspaniałe maleństwa więc w końcu wysłałam na pocztę zdjęcia i moich pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suma aumarum z bobovity sa rosolki i inee po 6 mies i one maja kawaleczki amrchewki i moj nielubi bo jak wyczuje w buzce kawalki to ma odruchy wymiotne i wymiotuje eh jak dodaje pol zoltka co 2 dzien to miksuje blenderem na gladko :) mojemu tez niewidac zabkow ale bierze do buzki co popadnie hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Dziewczynki - żółtko od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Szklana fajnie,że wreszcie wróciłyście z letnich wojaży :) Ja się zastanawiam ostatnio kto i jakim prawem podmienił mi dziecko.Dzisiejsza noc to był jakiś koszmar. Budziła się co godzinę i częściej.W dzień non stop ryczy,drze się mamamama i tylko by chciała stać. Czuję się jak po wyjściu ze szpitala,gdy chodziłam niczym zombie i prawie nie spałam. Iwonka ja sama uczę Zuzię mówić "tata",bo przykro mi,kiedy wszyscy naokoło twierdzą,że Zulka podobna do mamy. I jeszcze" mama" ciągle krzyczy... :) Pimboli,no cóż,zmieniłam zdanie. Jak ten paszczurek mały wyrośnie,to przyda się drugi pieszczoch :) Suma nie Ty jedna taka "nieogarnięta". Mam to samo. Dagusia,mmmm,morze... Pogoda będzie na pewno ładna, podobno do końca miesiąca ma być nawet fajnie. Uciekam maznąć paznokcie,żeby jutro jakoś wyglądać. Dobrej nocki dla Waszych dzieci(a co za tym idzie-i dla Was :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy,z tego, co mi wiadomo,od 6 m-ca. Ja np. przestałam się przejmować tymi ciągle zmienianymi schematami żywienia i gluten daję,jeśli akurat jest w danym obiadku czy deserku.W schemacie,który otrzymałam od pediatry nie ma ani słowa o żółtku od 6 m-ca,a słyszałam,że już w tym czasie jest wskazane. Bądź tu mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wpadam powiedziec, że wcale o Was nie zapomniałam tylko ciągle czasu brak :( tęsknię za forum... Gaba szaleje podobnie jak Franka Szklanej dlatego czasu wolnego nie mam :D Troche poważnych problemów znów wśród moich bliskich przyjaciół tak więc tym bardziej ciężko mi się za pisanie zabrać... Oj o tyle spraw chciałabym Was dopytac,a nawet nie zdążyłam poczytac co u Was :( Musze spadać, bo kolezanka podrzuciła mi umowy do poprawienia i pogania mnie codziennie a ja moge do tego usiasc dopeiro ok 21 i idzie mi jak krew z nosa... Od wrzesnia wracam powoli do pracy - oj co to sie bedzie działo! Jutro chciałam jeszcze na cmentarz pojechać, al ena czw nie mam jeszcze szczególnych planów, zapowiada sie spokojniej wiec moze w końcu uda mi sie coś popisac :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bede juz dawac tej wody smakowej ;-) ale musze zostac przy soczach tych herbatek z puszki nie lubi zabardzo , te herbatyki z hippa w butelce jak mu dalam to mial taka biegunke ze szok nic nie robil tylko kupa chyba z 10 razy jak nie wiecej odstawilam i spokoj . wiec poprostu bede bardziej rozcieczac ;-) Kochane o co chodzi z tym glutenem i zoltkiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinko ja juz od miesiąca do obiadku podaję łyżeczkę ( teraz więcej) kaszki manny bobovity, która zawiera gluten- chodzi o ekspozycję na gluten, żeby organizm się przyzwyczaił, co niby ma w jakiś sposób zapobiec chorobie, która nazywa sie celiaka czy jakoś tak. Co do zółtka to dopiero zaczęłam wprowadzać, co drugi dzień po połówce wkruszam do obiadu. (dopiero raz gaba jadła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszka manna z bobo vity taka zwykla w torebce ?? a te ryzowe i mleczno ryczowe kaszki z bobo vity zawierały tez gluten ciekawe chyba musz epostudiowac troche . albo te w sloiczku manny z bobo vity na dobranoc ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja wczoraj byłam w Akademii Rozwoju Dziecka org. przez Pampers i Bobovitę;) ale było fajnie, prześle zdjęcie na maila jak siedzę na wielkim krześle;) W domku Akademii było mnóstwo sprzętów przeskalowanych w takiej proporcji w jakiej nasze maluszki widzą świat;) np. jak postrzegają kołyskę, łóżeczko, jak sie uczą chodzić, jak to jest jak dorosły prowadzi za rece jak sie uczy chodzić;) jak siadać, super;) Oczywiście eksperci opowiadali o tym jak maluszki słyszą, widzą, były filmiki jak zasypiają, co wtedy myślą itd. Szklana- fajnie, że juz jestes. Mia- moja Emi też jak Gaba i Franka, zajmujaca bardzo, ale ja teraz "odpoczywam" w pracy;) dopiero popołudniuy mam jazdę;) Rosołku- widzę, że nie tylko ja zombi jestem, moja psotka dziś spała od 20 do 6 i w tym czasie budziła sie 6 razy!! czyli średnio co 1,5 godziny pobudka!! OSZALEJĘ!! NIE WIEM CO ROBIĆ, RĘCE MI OPADAJA. Mała nie chce sie najeść na noc, mleczka modyf. nie wypije, nawet jak ma smak kaszki, ona jest śpiaca i już, zje porcyjkę nie całą kaszki i koniec, nic wiecej nie przełknie, a o 22 pobudka, bo głodna....:((((( JESTEM PADNIETA I ZAŁAMANA. Balbinko-nie, kaszki mleczno ryżowe nie maja gluitenu, ale manna owszem, ta na dobra noc też. Ekspozycja na gluten polega na tym, że przez 2 m-ce podaje sie dziecku 2-3 g glutenu w przecierze warzywnym, ewentualnie w owocach, organizm ma sie przyzywczaić do trawienia tego rodzaju białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek a u nas odwrotnie, wszyscy mówią, że Madziunia do taty podobna no i teraz jeszcze „tata tata…” więc sama rozumiesz :) Za tydzień wracam do pracy :( już mi się śni po nocach :( Balbinka ja mam właśnie tą z bobovity, ale poczytaj na opakowaniach na pewno jest informacja Miłego dzionka życzę i zmykam po kawę bo podobnie jak rosołek, szklana i mia nocki u nas niezbyt ciekawe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamunie. U nas odpukac od 3 nocy ciiiiszaaa. Dzis jedna pobudka na smoka o 1.30 i spanie od 20 do 6.15 a potem do okolo 8.30. Ufff Ja zaraz do fryzjerka bo odrost juz straszyć zaczyna:) Ja musze sie przyznac ze zapominam o glutenie..nie daje codziennie:( czy myslicie ze to źle? Zapomina mi sie... Chyba wprowdze tez juz zołtko tylko musze na bazarek pojechac po jajka z numerem1. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Rany co za noc mialam, nawet nie wiem kiedy wzielam maluszka do siebie do lozka. Wszystko robie przez sen:( Czy gluten jest w bobovicie pyszne sniadamko? Orientuje sie ktos? Brzuch mnie boli:( Ciagle cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Czy u was tez zmienila sie juz ilosc drzemek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Suma ja mam pyszne śniadanko..mleczną owsiankę i tam jest :) Pomarańczowy u nas tak samo..trzy drzemki,z tym,że krótsze niż dawniej :) Szklana ja straszę takim odrostem,że takiego jeszcze nie widziałaś :p Ale chciałam dać trochę odpocząć włosom ;) Ja staram się dawać ten gluten codziennie,żółtko też już daję :) Miłego dnia,pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kiedys opisywalam jak wygl;ada nasz dzien drzemki moj synus ma 2 wczasie dnia + spanie cala noc bez budzenia sie . gaworzyc gaworzy caly czas ,spiewa sobie tam po swojemu wola maammaaa hihiii mowi nie hahahah co do glutenu to ja ta kaszke z bobovity manne sama czysta dawalam synusiowi juz jak maial 2,5 miesiaca do mleka na noc po 3 weszlam z owocowymi i zupkami w sloiku teraz juz odchodze od tych sloiczkow, kaszek w torebach tylko staram sie mu dawac gotowane normlne zupy , herbatniki,biszkopty, danio , owoce nektaryny,banany, jabuszka tarte itd. ze sloiczkow daje tylko owoce lesne w jogurcie lub jaies inne ale w jogurcie z bobovity i danie na noc z manna z hippa bodajrze to jest . a czasmai do mleka na noc kasze owoce lesne lub bananowa z nestlle bo ta z bobovity juz nie ccial jesc . wiec nei wiem czy mam podawac ten gluten jak myslicie ???? nikt mi wczesniej nic o tym nie mowil ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×