Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

He,he..:D :D :D Myślałam o bajce,ale horror...czemu nie.:) Nieźle Ci dziecię rośnie..:) strzela minki jak mama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę..... A tu co....umieralnia?????? Ja już po badaniu krwi z moim dzielnym dzieckiem :) Kto już nie śpi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia- ja nie śpie od 5.40... ale w pracy siedzę i troche roboty mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie od 7.30 :) ale dzieci jadly sniadanie wiec troche nam zeszlo. dzisiaj moje slonce obudzilo sie o 4 zjadlo mleczko i poszlo spac i spalo do 7. potem byl kupal i o 8.30 mleczko. a teraz sie bawimy. tzn. dziewczynki robia teatrzyk dla braciszka a ten prawie placze ze smiechu.. jutro kupimy chodzik. trzeba bedzie uwazac.bo pewnie bedzie buszowal:) narka kobietki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też już nie śpimy. Pogoda u nas paskudna więc nie wiem czy wyjdziemy dziś na dwór. Wczoraj byliśmy u ortopedy z dziećmi. Z Łukaszkiem wszystko ok ale za to z Kubą nie. Ma krzywe kolana i musi siedzieć "po turecku" a dodatkowo jakieś wkładki i za pół roku kontrola. Posprzątałam już troszkę domek i trzeba się brać za obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas sloneczko sie schowalo i jest fajny wiaterek i nawet nie jest duszno wiec po obiadku zabieram dzieciaki na spacerek:) nie pamietam kiedy wyszlismy z domu w ciagu dnia takie sa upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarka23
cześć kobietki, ja też mam termin na luty i to 14ty, cieszę się strasznie tylko mam mały problem i pomyślałam że któraś z was udzieli mi pomocy, otóż niedawno przeczytałam na necie że w czasie ciąży nienależy spać na plecach bo się poddusza dzidziusia, ja do tej pory spałam całyczas na plecach, bo myślałam że tak dła dzidzi jest najlepiej, teraz staram sie spać na tym lewym boku, ale w nocy i tak się budzę na plecach, czy wy też z tym mialyście problem, albo macie??? czy to że dotychczas spałam na plecach będzie miało jakiś skutek u dzidzi??? proszę o odp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicia poranna basienia no ja zdycham dosłownie... wstawałam do mojego cudownego dziecka 9 razy dzisiaj , jak jej wreszcie te zęby nie wyjda to ja zjem swoje ze zmartwienia, cała noc buczała. padam i deszcz u mnie też marteczka współczuję upałów ja to nosa nie wystawiam na pole jak parzy nienawidze upałów, zimy też heheh polakowi zawsze jest żle :) ale w sumie jesień lubię i wiosnę tez ale jesień wolę, kasztanki liście i słońce które nie pali :) laseczki w poniedziałek mam rozmowę o prace... będziecie trzymać za mnie kciuki? avinia mam nadzieję że się skoryguje kubie ta wada 🌻 dla niego piksip kto rano wstaje... temu się oczy kleją :) spokojnego dnia ci życzę madziarka ja całą ciąże spałam na boku i plecach i nic mi się tam nie dusiło, pytałam lekarza nawet bo miałam takie obawy jak ty ale powiedział że to bujda na kółkach i żebym spała jak mi wygodnie bo wtedy maleństwu tez będzie wygodnie :) pod koniec ciąży jedynie ciężko mi się oddychało jak leżałam na plecach więc spałam ostatni miesiąc tylko na boku ale zupełnie się tym nie przejmuj zwłaszcza teraz jak dzidzia jest groszkiem i pływa sobie jak w oceanie :) :) miłej ciąży tu masz topik lutówek 2010 przyłącz się i rodzicie razem :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4088205&start=0 ide na śniadanie buzioki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Madziarka - ja od 6 miesąca spałam na lewym boku, a jak na plecach, to ginka kazała na półleżąca, natomiast nie wolno na prawym boku. Cirpłam potem od tego lewego boku, no ale warto było :) Mamusie karmiące piersią - wiem, wiem juz pytałam 100 razy - ale jeszcze raz - ile razy karmicie i z ilu piersi i jak długo piją Wasze dzieci? No i jak wprowadziłyście gluten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy!! ja karmię tak: zaczynam od wieczora- bo wtedy mała szaleje z cycusiem najbardziej- 19.00 cycuś po kąpieli 22, 1,3,5- w nocy i nad ranem czasem w dzień ok.16 ale nie zawsze wychodzi zatem ok. 6 razy na dobę cycuś, tak po kilka minutek(od 3 do 7-8), zawsze z jednej piersi. Oprócz tego oczywiście rano kaszka, jakiś biszkopcik lub chrupki kukurydziane w ciagu dnia, obiadek, na kolacje kaszka- przed kąpielą. A gluten u nas był wprowadzony w postaci biszkopcików- najpierw do owocków po pół biszkopta, potem po 1 dziennie, a teraz już (po półtora m-ca)mała dostaje biszkopta do ręki i sobie go wcina sama. Czasem do kaszki ryżowej dodaje jej pół łyżeczki kaszki manny i tak u nas wygląda zabawa z glutenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilke bo musze spadać. mam prośbe do basieni, jakbyś mogła podaj mi link tego krzesełka do karmienia gdzie kupiłaś, bo gdzies mi sie zapodział. własnie jedziemy coś poszukać i nie wiem czy przez neta nie bedzie taniej. z góry dzieki i postaram sie odezwac potem :P bo Basienia nie nadażysz czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nic nie czytam tylko opowiem moze komus sie przyda.. Odnosnie tego zlego snu i rzekomych ząbków..u nas pusto w paszczy nadal. Kolezanka doswiadczona mama ze moze to okres wzmozonego wzrostu i dziecko glodne. Polecila dac kaszke ryzowa na wodzie- nie tuczy i lekja a zapycha:) z owocami- dalam z jablkami ze sloiczka. Ok godz przed kapiela. Zjadla ze smakiem:) oczywiscie...po kapieli mleko ale nie 180 tylko 150. Spalo dziecko do 6.20! :) powiem wam jutro czy rzeczywiscie dziala czy to byl przypadek:) ja ze zmeczenia nie moglam zasnac do 2! Jeza. Calusy z kalisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Szklana- jak fajnie, moja zje przed kąpiela kaszkę, po cycusia dopcha pod korek a i tak ze 3- 4 pobudki w nocy:( buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Szklana - to jest tak kaszka mleczna z Nestle co zalewa się wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) :) :) :) :) :) Moja kochana myszka dziś w spokoju zapadła w błogi sen :) Ufff.. :) Gdzie jesteście kobitki ???:) Dagusia na którą się umawiamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia moje dzieciaczki też właśnie poszły spać i jaka cisza nastała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinia taka cisza.......:) U Ciebie jeszcze większa,bo masz dwójkę :p Mnie ogarnął leń i nie umiem się zwlec z fotela pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, mamusie cycowe których dzieciaczki mają ząbki/ka - zostałyście już pogryzione? Moja Mała miała dziś taką fazę na gryzienie że mi łzy płynęły z oczu. A jeszcze ona tak niewinnie patrzy mi w oczy , uśmiecha się i nagle GRYZ... Wyobrażcie sobie że 10 dni temu zamówiłam krzesełko do karmienia, wczoraj juz wkurzyłam się i mój m tam zadzwonił a facet mi mówi że nie ma tego koloru co ja chciałam( o wyborze koloru też pisałam maila do niego zaraz po zakupie) . Ma nam teraz zwrócić kasę a ja czekam na te pieniądze żeby kupić to samo ale u innego sprzedawcy. aLE JESTEM WKURZONA. basienia- dogadajcie się z dziewczynami- mi cały dzień pasuje:) buziaki i spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia to prawda. Gdy moje chłopaki cały dzień gadają rozrabiają krzyczą itd to wieczór dla mnie to jak lekarstwo i nabieram siły na następny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej...Dagusia współczuje...auć to musiało boleć... No to piszę do Robur eska... Balbina a Tobie jaka pora odpowiada????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaraczowy gosciu a czemu nie wolno na prawym boku?? Ja cala ciaze spalam na plecach,boku prawym i brzuchu nawet i nic malemu nie bylo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia umawiajcie sie pod siebie a na maila mi wyslij numer telefonu bo nie wiem jak to bedzie dokladnie ze mna na dzien dzisiejszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzis mam wolne za jutrzejszy dzien dlatego mam troche czasu hihi a tak ja niewiem kiedy mi ten dzien mija :-/ moj Adasko jest nieraz bardzo marudny ale tak to ok :) brzdac maly :D zaraz sie obudzi to dam mu kaszke z lyzeczki :) a probowalyscie moze dac kaszke na noc Smaczny Sen?? ja chcialabym sprobowac ale narazie daje mu kaszke rano a niewiem czy 2 razy dziennie mozna dziecku dac kaszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Witajcie. Mam strasznie duzo do nadrobienia, tyle stron ze hoho. Co u nas - bylismy nad morzem i wlasnie wroclismy. Pogoda byla w miare, ogolnie cieplo. Maluch byl zachwycony, ciagle piszczal, ruszal raczkami z radosci, nia plakal w ogole, czasem tylko grymasil. Spal ladnie cala noc. Od paru dni mowi mamamma:)czasem slychac bababa, ale on z babcia ma kontakt nikly, takze nie mogl sie tego slowa nauczyc:P Pogoda popusla sie i wieje, czasami pada, juz pewnie tak zostanie i trzeba bedzie malucha cieplej ubierac. Zabkow na razie nie mamy, ale gryziemy piastki i mamusie. Jak ten czas leci juz 7 miesiac, rok temu o tej porze zaczynalam 4 miesiac i jeszcze brzuszka nie bylo widac, a teraz obok lezy spory dzieciaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Nie mam dalej kompa dlatego pisze z pracy ale tu tez nie mam czasu wiec krotko... Dzisiaj rano, niespodzianka!!! Mamy zabek!!!! :-D Az sie poplakalam :-) Nie zdaze Was poczytac, ale mam nadzieje ze wszystko ok, sciskam serdecznie i caluje Was i wszystkie dzidziolki 😘 :-) Zycze milego weekendu, moze uda mi sie pozyczyc od kogos wkrotce komputer to sie odezwe bardziej po ludzku. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
hipek gratulacje zabka:) my czekamy wciaz na pierwszego i wydaje mi sie, ze coraz blizej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baboki ;) hipku !!! hura !!! gratulacje dla gryzonia :) u nas względnie dobrze :) dziś 2 pobudki w tym jedna na mleczko (?) nowość o 4 rano... za chwilę spacer bo się wreszcie wypogodziło :) miłego dnia babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×