Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ale dobrze że jest to forum i możemy sobie poczytać że wszystkie mamy to samo :) te co nie mają to albo już miały albo będą miały :) MIa ja myślę że ten viburcol jednak coś działa... dziś też dałam małej na noc zobaczymy. Jejku niżle się dzieje u ciebie! Gabcia to mała spryciula! Wyślij plis zdjęcie jak popitala ok :) ? Salwia - to weż mnie zaproś jeszcze raz co ? Bo ja wszystkie zaproszenia od dziewczyn przyjęłam :( Jeny wy już u fryzjera a my dalej łysolki :) Igmik - poczekaj aż M wróci i niech on łapie siki :p Mała chyba już śpi, tatuś ją ogarnia wieczorami ale słyszę że cisza na gorze :) Ja nie mogę się dopatrzeć tego zęba. Koleżanka dziś zaglądała i mówi że widać a ja nie widzę :( Ale na bank jeszcze się nie przebił bo nic pod palcem nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana wyslalm jeszcze raz zaproszenie na nk:) Co do wloskow to sie nie martw moj starszy synek prawie do roku byl lysolkiem a teraz nie nadazam z wizytami u fryzjera wiec Frania tez nadrobi i ani sie nie obejrzysz a bedziesz robic jej warkoczyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągneliśmy w końcu rzutnik, mamy dwa filmy z wypożyczalni, prześcieradlo na gumce na oknie - jeszcze nie kupiliśmy ekranu :) Piwka, nachos z salsą serową. Idę do kina w sensie! :) Daleko nie mam i jaka wygodna kanapa :) Wypożyczyliśmy dwa filmy i pierwszy idzie mój - komedia romantyczna. A drugiego sensacyjnego dziś nie zobaczymy bo będzie poźno :p papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Ja tylko na chwilę, bo jutro jedziemy nad morze a jeszcze niespakowani... U ortopedy ok, z bioderkiem juz prawie dobrze, szelki mozemy zdjac na dzien, albo jeszcze dla profilaktyki przez 4tyg. ponosic i czesciej sciagac w dzien - i tak zrobimy. Potem bylismy na Akademii Zdrowego Rozwoju Pampers - bylo nawet ok. ale spodziewalam sie czegos innego - bardziej uczulenia na niebezpieczeństwa, które czyhają w domu a to bardziej reklama pieluch a wszystko inne tak przy okazji, no ale może być:) No dobra, zmykam. Ps. Mam córcię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochaniutkie :-) Nie uwierzycie, ale juz trzeci raz staram sie cos napisac, tydzien temu i wczoraj nabazgralam baaaardzo duzo, mega-post i mnie wywalilo z forum :-O , a ze pisalam go ponad 40 minut, to potem juz mi sie odechcialo... Co u mnie... Pracuje i jestem mega-zadowolona z pracy. Ciekawa praca, fajna ekipa, 15 minut drogi autem no i zayebiste godziny pracy, bo od pon. do sr. jestem w domu juz kolo 14.30, w czwartek dluzej bo pracuje do 16.15 i w domku kolo 16.30, ale za to piatek bije wszystko "na ryja" - bo juz jestem o 12.30 w domuuuuu i weekend freeeeee!!!! :-D Tak ze moje drogie Panie, polecam polecam prace w administracji panstwowej :-) Powaznie, jestem mega zadowolona i szczesliwa z tego powodu. Powiem Wam, ze kiedy mialam zaczac prace od 1-go, dzien wczesniej dowiedzialam sie ze moja niania (ktora sie wdrazala przez 10 dni przed rozpoczeciem mojej pracy) - rezygnuje! Co przezylam to moje... :-( Szalalam i dostawalam szalu, ale jakos musialam sobie poradzic. Nie ma to jak samotna matka (czytaj supermenka) ;-) Jakby tego bylo malo, to pare tygodni wczesniej wysiadl mi telewizor (koszt naprawy 340 zl.), potem auto (koszt naprawy 1 czesci prawie 500 zl.), zaczela szwankowac komorka no i....ostateczny cios nastapil ostatniego lipca, kiedy planowalam na swiezo zdac Wam relacje z nowej pracy nastepnego dnia - wysiadl mi komputer!!! Padl, umarl, zginal, szlag go trafil, dysk sie zlasowal i wy-yebauo mi wszystkie zdjecia - mowie Wam - kapa. :-( Najbardziej zal mi zdjec synka i jeszcze zdjec z paru imprez, wczasow itp....ale co zrobic? Powiem tylko, ze czulam sie jak biblijny Hiob, co mu wszystko na glowe sie zwalilo - tak ze Salwia witaj w klubie.... Acha! Zapomnialam jeszcze dodac, ze w drugim dniu pracy ktos mi zaper...... tablice rejestracyjna z samochodu, a dopiero dwa tygodnie wczesniej za nie placilam! No i znowu 70 zl nie-moje... Ale dosyc o tym. Mam straszne zaleglosciw czytaniu, probowalam nadgonic, ale ciezko - bo w pracy czasu brak - ale dobrze, bo nie mam czasu na myslenie o tym co czuje moje dziecko jak ja jestem w pracy.... Dzieki Bogu szwagier wzial mi kompa na raty i z niego teraz pisze.... ja nie moglam na raty bo umowe mam narazie na okres probny, ale postaram sie aby mnie pokochali na tyle, ze nie beda sie mnie chcieli pozbyc hehehe.... :-P I tak. Mamy juz dwa zebole, nam dole. Mimo ze nie bylo excesow przy ich wyrzynaniu, to teraz Gabus chyba nadrabia, bo od 3 dni po poludniu strasznie marudny, a w kapieli, przed nia i po - strasznie placze.... Jestem w szoku, bo jeszcze nigdy nie plakal tak w domu, ze az lzy mu leca... O co kaman??? Nie moge go uspokoic, ale po kapieli daje mu smoka i zasypia, ale tez cyrkuje w ssaniu cyca, to znaczy, ze jak wracam z pracy powinnam go nakarmic, ale jak go przystawiam to tez zaczyna wyc i sie wykrecac, jakbym mu dawala nie cycka, ale zyletke... :-( Nie kumam... Potem znowu probuje i nic. Idzie spac w koncu bez jedzenia, a ostatni posilek jadl np. dzis o 15 ale wczoraj o 12!!! I dopiero jak zasnal to wcislam mu cycka okolo 20-21. Dzieki Bogu, ze na spiocha przynajmniej chce. Poza tym standardowo budzi sie kolo 3 na cyca i nad ranem miedzy 4 a 5, ale wtedy juz nie zasypia ponownie, po prostu to jego rozpoczecie dnia, ja tez teraz wstaje codziennie z nim kolo 5, jak dopisze mi szczescie, to Gabul obudzi sie (dopiero!) o 5.20 i to juz trzeba traktowac jak full wypas spania :-) - To tak na pocieszenie dla mam, ktore dzieci przestaly wlasnie przesypiac noc. Ja jeszcze ani jednej nie przespalam od 8 lutego hehehe.... Ale byly wypasione nocki na poczatku, kiedy spalam z mlodym do 9!!! Och...na wspominki sie zebralo.... :-) Ale wszystko co piekne, szybko sie konczy... ;-) Ktos pytal o szczepienie, moj synek mial 3 szczepienia kazdorazowo w dwa udka i ramie, a ostatnie, czwarte na zoltaczke, "tylko" w udko. To bylo ostatnie w tym roku, kolejne mamy 9 lutego. Mam nadzieje, ze Gabus zdazy na nie wytrzezwiec po 1 urodzinkach hehehe ;-) Z tym sikaniem to niezle macie perypetie... :-D Ja mialam problem, jak zmienic w nocy pieluszke, nie bedac zasikana hehehe.... Niedawno dostalam sikiem prosto w twarz o 3 nad ranem :-) Teraz staram sie najpierw uchylic pampka z boku, podmuchac na siusiolka i od razu zaczyna sikac, odczekam chwile i dopiero wtedy przebieram, chociaz ostatnio kupilam te pieluszki nocne i nie ma juz potrzeby ich zmieniac w nocy, thx God... Ale byc moze pomysl z tym dmuchaniem nie jest taki zly jak sie chce zlapac siuski na badanie...nie wiem jak z dziewczynkami, ale u mojego pysiola - dziala. Gabul spi na boczku - caly czas od urodzenia, za to teraz zasypia turlajac sie z jednego boczku na drugi, czasem wezmie za dlugi zamach i laduje na brzuszku. Czasem tak sie zawinie w kocyk jak w kokon i blokuja mu sie przewroty - to potem buczy, zebym go wyswobodzila hehehe.... Najlepsze jesttez jak w nocy kiedy spi obok mnie (tak, nadal spimy razem - ale nie ma to jak spac z takim fajnym facetem u boku :-) ) - i nagle budza mnie jakies dzwieki, otwieram jedno oko, a ten na brzuchu i dabatuje sam ze soba jak gdyby nigdy nic...jakby to byla 9 a nie 3 nad ranem :-D Luzak. Co do karmienia to u nas wyglada to tak, nadal karmie cyckiem, ale od powrotu z pracy i w nocy (nie liczac ostatnich 3 dni), ostatnie karmienie zanim wstane z lozka, czyli 4-5 - w zaleznosci jak sie maly obudzi, potem wstaje i sie ubieram, Gabus sie bawi, przychodzi niania o 7, ja wyjezdzam i ona o 9 podaje mu kaszke ryzowa owocowa + 1 lyzeczka kaszki manny (gluten), potem 12 - powinno byc planowo mleczko modyf. ale nie chce mu sie o tej porze jesc, nawet jak jest weekend, to tez nie chce cycka o tej porze - wiec tego mleka jak dobrze idzie to wypije okolo 10 ml lub mniej, potem o 14.30 - 15.00 obiadek - Gerberek lub Bobowita przewaznie z mieskiem lub rybka (Hippa nie kupuje) + do tego co drugi dzien pol zoltka ugotowanego na twardo... Wlasnie jak podajecie to zoltko? Szklana jak to u Ciebie? Bo ja szczerze mowiac nie zastanawialam sie dlugo nad tym tylko od razu ugotowalam na twardo, a moja sister jak to widziala, to stwierdzila, ze chyba powinno byc na miekko...Wiec??? W schemacie nie pisze jaka forma ma tego jajca byc... Ale nic mu nie ma po tym, jedynie - tak mi sie zdaje - jest bardziej syty. Co do rozwoju mojego dzidziola, to pare tygodni temu bylam u specjalisty, gdyz mialam watpliwosci co do tempa jego rozwoju. I dowiedzialam sie - nie uwierzycie - ze moje dziecie jest wczesniakiem! Hm...lepiej sie dowiedziec pozno niz...pozniej. Urodzilam go w 1 dniu 38 tygodnia wiec ciaza miala pelne 37 tygodni, a teraz okazalo sie ze to niby dziecko donoszone ale wczesniak. I lekarz stwierdzil, ze ma prawo byc spozniony o te 3 tygodnie, dodal, ze jest wszystko ok ale te 3 tygodnie to w zyciu malego ludzika kawal czasu, wiec obserwujac jego osiagniecia, mam miec to na uwadze. Obecnie probuje siadac, ale sam jeszcze nie utrzymuje rownowagi, przewraca sie na brzuszek, ale z powrotem nie zajarzyl jeszcze jak zrobic return :-) Acha i przez ostatnie dni zaczal utrzymywac sie na wyprostowanych raczkach lezac na brzuszku, od tygodnia lapie sie za stopki, ale jeszcze ich nie ssie, albo po prostu nie jest fetyszysta hehehe ;-) Ok, spadam na sex w wielkim miescie - bo poki co to jedyny sex w moim zyciu (jak narazie) :-P - potem jeszcze zajrze. Buziolki. PS. mam nadzieje ze mi tego posta nie skasuje bo sie rzuce z dachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipulku kochany!!!! Super ze jestes!!! Ekstra sobie radzisz no zuch dziewczyna!! Ale sie ciesze ze ci sie uklada:))) no po drodze bylo..ale czasem musi sie kompletnie wszystko spierdooolic zeby zaczac od nowa:) Jajko na twardo gotuje i rozgniatam widelcem i miksuje z jedzonkiem. Odzywaj sie czesciej!!! Z tymi zdjeciami- szlag by to! Wspólczuje :( Ale fajnie ze sie odezwalaś! Acha czyli franka tez wczesniak wd teorii tego lekarza...no patrz a siedzi sama i nogi wpiernicza:) Calus!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku- Zuza śliczna, no i te włoski, nie wyjaśniały jej wcale!! Wygląda na starszą przez nie. Podobnie jak Kathey jak ja czytałam o jej wygłupach i wierceniu to też pomyślałam sobie o mojej psotce. Też nie ma szans jej przebrać, jak nie da jej się np. kremiku do ręki- jest wtedy chwila spokoju, a tak na wszystkie strony się przewraca, ogląda, no nie uleży spokojnie…. Kathey- też strasznie bym chciała żeby mała już siedziała! Mia- no to czas spokoju rzeczywiście się skończyła, ja tak wczoraj sobie z mężem myślałam o tym jak to będzie jak mala zacznie raczkować, no masakra jakaś, ani na sekundę się jej nie zostawi, no i trzeba będzie wszystko pochować na wyższe piętra! Jejku, a to pewnie już niedługo. Jeśli idzie o ząbki, to jak już jest ten biały punkcik to już jest ząbek! Jutro będzie więcej i małej ulży! O doczytałam, że Igmik potwierdza;) Szklana- ale fajnie masz kino prywatne, ja to w kinie nie byłam już sto lat! A tak w ogóle od kiedy pracuje chodzimy spać ok. 21.30….!! masakra jakaś;) Hipek witaj!! Myślałam wczoraj o Tobie i o Twojej nowej pracy. Nie no kochana, super z tymi godzinami, ale że jak tak krótko w piątek, a Ty na cały etat pracujesz?? Gdzie tak fajnie w piątki się kończy? Mam kilku znajomych pracujących w adm. Państwowej, ale nikt z ich nie ma takich luksusów!! Ja też nadal w nocy mała karmie i też nie spałam od 12 stycznia i też mała urodzila się w pierwszym dniu 38 tygodnia…jejku ile zbieżności;) ….ale nikt jeszcze mi nie powiedział ze jest wcześniakiem, z tym, ze ja sama zawsze te 3 tyg. czekam dłużej na postępy (i na skoki rozwojowe) A ja dziewczynki jestem od dziś o rok starsza;) w sensie że mam rodzinki, hehe i kolejny rok za mną i znowu jeden mniej do emerytury;) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip STO LaT!!!! :) Jestem wyspana! Mala raz sie obudzila o 4 wyduldala wode i o 6.20 wstala na mleko i jeszcze podsypia z tatusiem:) Pytania jakies do zawitkowskiego piszcie bo chyba dzis o 18 idziemy! Piszcie a ja wypytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :) Piksip wszystkiego naj...naj...naj....Ogromna buzia na rodzinki ;) Szklana ja tam pytań takowych nie mam,ale poczytam z ciekawością jak po wizycie :) Ja dziś też wyspana :) Mała tak się kręciła nad ranem,że wyłączyła nianię i pospałam do 7.Kiedy się obudziłam coś mi było dziwnie cicho...no to lecę do małej,a ona się patrzy na mnie tymi wielkimi oczętami i się śmieje :) Igmik nie dałam jej smoka do spania,ale jak zaczęła jęczeć to wymiękłam.Sama nie wiem czy dam radę ;) Jak tam siku,złapane? Rosołku zdjęcia super,Zuzia jak zwykle wymiata :) Cóż tu będę dużo pisać...śliczna dziewczynka :) Hipek, no witaj po tak długiej przerwie.:)Chyba będziesz teraz częściej z nami pisała,he? U nas cisza z ząbkami,ciekawe jak długo? Kto jeszcze czeka na pierwszy kiełek,bo chyba większość dzieciaczków już ma? Mia współczuję🌻 pewnie dziś już będzie lepiej.:) Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak obiecalam franusi ze jak jej te zeby wyjda to je od razu wszystkie wyrwiemy! No i zeby sa gorsze od komarow! A myslalam zawsze ze nie ma nic gorszego od komarow :) :p a tu taka niespodzianka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he...ja jeszcze tego nie wiem...:) Może za jakiś czas to zrozumiem,póki co czekam...;) Współczuję 🌻 dla was i dla wszystkich mamusiek strudzonych mękami wychodzących kiełków.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u nas jakoś to ząbkowanie chyba nie najgorzej poszło, fakt był krzyk, ale to jedno popołudnie, reszta taka w miarę normalna, w sensie, że nie było histerii i wrzasków za często, fakt było smucenie i jęki, ale dało się przeżyć, no ale mamy dopiero dwa zębolki...no i wychodziły dwa naraz, jednego dnia jeden siewybił, a drugiego już drugi, u Was też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, Mia, basienia- zapodajcie jakieś nowe zdjatka maluszków;) ja zaraz wysyłam serię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My lecimy w trasę ;) Piksip masz rację trzeba coś wrzucić :) Do miłego,pa pa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Igmik motylki są the best :) zawsze mam kupę śniechu bo gabcia jest wtedy taka skupiona, później dreszczyk i siurki hehe Ząbka nie ma, dziś nic nie czuję, nic nie widze – chyba miałam wczoraj urojenie :P mąż jak zaglądał w buziala gabie, to się mnie pytał czy przypadkiem tez białych myszek nie widziałam hehe :D dziś gaba spokojniejsza. Na noc dostała viburcol i spala do 7.30 :D nei wiem czy to za sprawa czopka, czy tez dlatego ze zjadła 150 ml kaszki i 100 ml mleka, wczoraj miałam puste piersi, nie wiem o co kaman, zrezygnowałam z jednego karmienia i taki cyrk! Ale pobódki na smoka i tk były miedzy 3 a 5 :( chyba trzeba spóbowac oduczyc smoka. Tylko ze młoda bez smoka szalej w łózeczku, a jak tylko smoka dostanie układa sie do snu i zasypia... sama nie wiem co zrobic. Szklana – psrtyknęlam małego raczka, tylko coś mi komp nawala i nie chca sie zrzucic, spróbuje zrzucic na inny i przesłać. Musze postawic system id nowa. Net mi działa, to lapek nawala, ehh. Sceptycznie byłam nastawiona do vibrucolu, bo to homeopatyk, ale chyba dział – w końcu gaba spała wczoraj po nim w dzień 1,5 godz a nie 30 min jak to ma w zwyczaju no i do wieczora była pogodna a nie marudna. Ale fajowo miec rzutnik. Ja t w kinie wieki nie byłam, raju a nie imprezei to tez nie bylam hoho Poamranczowa bawcie sie dobrze nad morze... ehhh zazdroszczę ;-) jak zwykle zazdroszcze morza :) Hipku – oj oj ale się działo. Jesteś zuch megasuper mama! Świetnie, ze sie tak w pracy dobrze układa i radzicie sobei z Gabciem :) Jakby co to pytaj o kwestie prawne na maila, tylko daj znac na forum ze cos napisas, bo ja tego tlenowego sporadycznie sprawdzam. Gratki dla Gabcia za zębale :) a jak nowa niania, jestes zadowolona? Na jakiej podstawie lekarz stwierdził ze to wczesniak??? ja myślę, że 3 tyg to normalny okres na wahania w rozwoju, tzn na różnice w rozwoju róznych dzieci... - jakoś sie wysłowić nie moge :Pwiecie o co chodzi ;) Ja również jajko gotuję na twardo i ucieram na tarku bo jak gniotłam to były grudy i gaba pluła oj gaba sie budzi - zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jeszcze dziś siurków nie zbierałam ale jak tylko niunia wstanie zabieram się do roboty. Od rana szalałam z odkurzaczem, mopem i ściereczką. Teraz popijam kawę i mam czas tylko dla niuni. Pola kolejny dzień i noc bez smoczka. Myślę, że do niego nie wrócimy. Zasypia bez płaczu. No nie zawsze ale jak miała dydola to też jej się zdarzało. Zebrałam pipi. Szybko obiad i do laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Hipek witaj po przerwie super,ze tak swietnie dajecie sobie rade z Gabciem:) Piksip sto lat kochana!!![ kwiatek] Basienia my tez jeszcze czekamy na zabki:) A ja dzis sie kiepsko czuje,boli mnie brzuch dostalam pierwszy@ po porodzie i juz go nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ale spryciula ta Twoja Gabcia:) super fotki reszta dzieci tez cudna nie moge napisac o kazdym bo szymcia trzymam i on probuje za mnie cos napisac:) Ale dzieci mamy najpiekniejsze,najslodsze itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam jeszcze na sek. bo zapomniałam o najwaznieszym dzisiejszego poranka :) Pikspi sto lat sto lat, wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i dużżżżżżżżżżżzoooooooooooo zdrowia bo to najważniejsze! Salwia dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Mam doła:( nie przedlużą mi umowy w pracy. Mialam na rok i widocznie znudzilam im sie;) Praca podobala mi sie tylko godz byly do kitu bo praktycznie cale popoludnia i wieczory. Bede musiala szukac dalej:( Niedlugo zaczniemy 8 miesiac a zabka nie widac, slinic tez przestal sie, noce sa raz lepsze raz gorsze, ale ja czuje sie wiecznie niewyspana. Postanowilam cwiczyc bo jak przegladam sie w lustrze to dół na maxa, wszedzie celulit;) zadne kremy, oliwki nie dzialaja. Seks tez nic nie daje, kalorii nie ubywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za wszystkie życzenia;) Mia- ależ ona cudna, jak śmiga, pięknie:) Jeju jak Ty to zrobiłaś, że ona tak sobie radzi, moja to taki nieporadny stękacz....;) ale przynajmniej jeszcze nie muszę mieć oczu w tyłku;) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja na chwilkę, taka piękna pogoda i zaraz idziemy ajciu piksip - STO LAT, duuużo zdrówka, przespanych nocek i najgrzeczniejszego dziecka pod słońcem ;) Dla ciebie 🌼 🌼 🌼 hipku - jesteś najdzielniejszą mamą jaką znam. Bardzo się cieszę, że wszystko się układa po twojej myśli. Teraz będzie już z górki :) No i gratuluję ząbków! suma - przykro mi, że nie przedłużyli ci umowy, ale głowa do góry! Następna praca będzie o niebo lepsza i na pewno szybko ją znajdziesz! powodzenia :) szklana - jak możesz to zapytaj zawitkowskiego jak to jest z tym sprężynowaniem nóżek. Pozwalać maluchom wstawać czy nie? Ciekawa jestem jakie on ma zdanie na ten temat. Ale fajnie ci z tym kinem w domku. Pozazdrościć tylko ;) pomarańczowy - udanych wakacji i pięknej pogody !!! igmik - super, że w końcu udało sie złapać siuśki. Teraz trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Co tam1 Napewno będzie:) jajeczko gotuję na twardo. Wydaje mi się, że surowego to chyba nie wolno dawać bo to salmonella itp. zmykam, wpadnę wieczorową porą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po wojażach. Piksip sto lat, dużo zdrówka i uśmiechu i pociechy z córci. Szklana ale masz fajnie-prywatne kino. Hipku witaj. Ależ miałaś pecha. Życzę ci aby teraz było już tylko z górki. Salwia współczuję @. Ja jeszcze nie mam z jednej strony to dobrze z drugiej źle. Pomarańczowy nie ma tego złego... Teraz znajdziesz sobię pracę w lepszych godzinach. Piksip Emi urocza z ząbkami. Adaś Julki mały przystojniacha. Wiktorka Basieni mała księżniczka z tymi wielkimi oczami. Rosołkowa Zuzia, każdy widzi, że ślicznotka. A Gaba Mii mnie rozwala, nie dość, że łądniutka to jeszcze taka spryciula. Nie mogę się nadziwić. Mam wrażenie, ze Pola nigdy się tak nie nauczy. No po prostu w szoku jestem. Mia a ona już siedzi sama? Pomarańczowy ja gotuję na twardo jajko i później dodaję do zupki. Muszę Wam powiedzieć,że u nas wieczorem po kąpieli mała dostaje kaszę z łyżeczki, potem cyc (właściwie nie musiałby być ale ja lubię). Ot taka nowość u nas. Tatuś wyjechał a niunia nie ma smoczka i je kaszkę. A jeszcze news jak wyszłam to zamknęłam kota w szafie a wróciłam po 2,5 h . ZMy już po wojażach. Piksip sto lat, dużo zdrówka i uśmiechu i pociechy z córci. Szklana ale masz fajnie-prywatne kino. Hipku witaj. Ależ miałaś pecha. Życzę ci aby teraz było już tylko z górki. Salwia współczuję @. Ja jeszcze nie mam z jednej strony to dobrze z drugiej źle. Pomarańczowy nie ma tego złego... Teraz znajdziesz sobię pracę w lepszych godzinach. Piksip Emi urocza z ząbkami. Adaś Julki mały przystojniacha. Wiktorka Basieni mała księżniczka z tymi wielkimi oczami. Rosołkowa Zuzia, każdy widzi, że ślicznotka. A Gaba Mii mnie rozwala, nie dość, że łądniutka to jeszcze taka spryciula. Nie mogę się nadziwić. Mam wrażenie, ze Pola nigdy się tak nie nauczy. No po prostu w szoku jestem. Mia a ona już siedzi sama? Pomarańczowy ja gotuję na twardo jajko i później dodaję do zupki. Muszę Wam powiedzieć,że u nas wieczorem po kąpieli mała dostaje kaszę z łyżeczki, potem cyc (właściwie nie musiałby być ale ja lubię). Ot taka nowość u nas. Tatuś wyjechał a niunia nie ma smoczka i je kaszkę.Żeby było śmieszniej to widziałam ją jak śpi ale szukałam coś dla niuni i przesunęłam drzwi całkowicie o niej zapominając. Ale jaka była radość jak ją wypuściłam .Po co śpi na naszych ubraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suma sumarum współczuję utraty pracy a nie Pomarańczowemu gościowi .Piszę "z głowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×