Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Suma ja od następnego tyg śmigam na fitness bo też patrzeć na siebie nie mogę. Kathey. Ale u nas gorąc. Włączyłam wiatrak, coby pomielił trochę powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jejku mamy kolejne zabki!!! maly marudek ciag dalszy teraz spi po czopku basienia dzieki za haslo dobra kobietko buziol dla ciebie obejrzalam zdjecia o rany sliczne macie dzieciatka igmik polcia po prostu cudenko rosolek a twoja zuzia no nie moge sie nadziwic jakie ma dlugie wloski sliczniutka julka adasko swietny jest, za panbrat z pieskiem super piksip emily sliczny usmiech i te oczka mia gabcia o rany ale daje czadu smiga na 102 basienia wiki piekna poprostu piekna bede wieczorkiem musze ogarnac mieszkanie a pozniej jade do ikeii na zakupy milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksip sto lat sto lat!!!!!! :D 🌼🌼🌼 duzo zdrowka :) spelnienia marzen i grzecznego skarba hihi :) ja bylam dzis u fryzjera troszke podcielam wlosy :) malutki dzis nawet grzeczny... kupilam mu obiadek jarzynki z indykiem i ziemniaczkami juz od 8 bo ma prawie 8 mies i ten obiadek ma takie malutkie kluseczki i drobinki marchewki i nawet maly jadl i zul ladnie :) a tez wczesniej niecchial jesc i mial odruchy wymiotne... a zoltko tez gotuje na twardo i rozgniatam widelcem i oddaje do obiadku albo nieraz jak sa wieksze grudki to blenderem robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksip emillka super sliczna dziewczynka :D MIa ale gaba juz niezle daje na czworaka hihi i juz szuflady sa jej :D Basienia twoja tez slicznotka... wogole wszystkie dzieciaczki sa jedyne w swoim rodzaju :) a wlasnie a co to te motylki???? :-? patrze ze mala basieni tak ladnie siedzi i ladnie nozki zgina w romb jak siedzi a Adasko moj niechce tak zginac nog a ja mu zginam to je prostuje.. moze jeszcze niejest gotowy do siadania i dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalio ja zapomniałam napisać ale Twój synek także uroczy jak wszystkie zresztą tu dzieci. Julka motylki to wg Mii mizianie wilgotnym wacikiem udek i brzuszka dziecka w celu uzyskania gęsiej skórki a co za tym idzie próbki siuśków do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to te motylki hihihi :D ja mojemu dawalam pic bo bylo pierwsze podejscie ale niezdazylam zlapac do kubeczka ale udalo sie za drugim razem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło...ale ukrop...uffff :D :D :D Dziewczyny wielkie dzięki za komentarzyki :) Jest nam niezmiernie miło :D Julka Adaśko pewnie ma swój sposób na siedzenie :) Kurcze już prawie 8 miesięcy,leci ten czas...leci... Moja już powoli przyzwyczaja się do mniej rozdrobnionych pokarmów.Dziś gryzła sucharka i rybkę z grilla od mamy :) Dałam jej troszkę spróbować i bardzo jej smakowało.Za to obiadków w słoiczku coś ostatnio nie ma ochoty zajadać :) Rosołku moja też wierci się ,kręci podczas przewijania...minęły już czasy kiedy cierpliwie leżała,aż mama ją przebierze.;) Nic nie można ubrać,zabawki nudzą się po chwili,posiedzi nie za długo....aż się boję jak zacznie chodzić :) Na pewno szybko stracę zbędne kilogramy,biegając za nią.he he....:D Mia Gabcia cudna i super,że tak szybko opanowała sztukę raczkowania.Wiki na razie pełza,podciągając się rączkami.Nie wie jeszcze za bardzo,że nóżki też mogą pomóc się przemieszczać.:) Dzisiaj dorwała kabel :) Wyobrażam sobie jak teraz musisz być czujna i uważać na Gabę. I nie martw się...ja czasem też widzę białe myszki :D Jajko jak najbardziej na twardo :) Igmik gratulacje.. Nie narobił Ci kotek do szafy?One to wszędzie potrafią wleźć :D Chyba bardzo szybko pisałaś posta..he he :) Fitness ..no no :) też bym poszła,ale na tym zadoooopiu nie ma nic porządnego.:( Salwia biedaku 🌻 Oby jak najszybciej ból minął :) Suma kurcze to nie fajnie...ale na pewno znajdziesz coś lepszego.Tego Ci życzę :) Ja ćwiczyć miałam zacząć już dwa miesiące temu i nie mam kiedy...ojoj...ale chce kupić hula hop..może się zmobilizuje :) Piksip....Emi cudna.....uśmiech powalający :) A ile dziś świeczek na torcie ?? :) Kathey u nas też pięknie,choć chmurki już się zbierają szare.:) Konwalia nie ma sprawy...:)polecam się na przyszłość... Miłych zakupów :) Hipek ..no tak świetnie dajesz sobie radę...dużo siły masz w sobie.Tak trzymać :) Lecę na ciasteczko....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip 100 lat!!!! 😘 Zycze Ci wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim duzo zdrowka dla Ciebie i Emilki, wielu radosci, samych usmiechow na twarzy Twojej i malej, spelnienia wszystkich - nawet tych najskrytszych marzen, zrealizowania kazdego z zyciowych celow i aby kazdy kolejny dzien byl lepszy niz wczoraj a gorszy niz jutro :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Dziewczyny dzieki za pocieszenie:) Ale normalnie ogladalam w tv te reportaze ze pracodawcy nie chca zatrudniac mlodych mam lub przedluzac i sprawdzilo sie w moim przypadku. No nic rozejrze sie za inna robota tylko ciezko bedzie cos znalezc zwlaszcza, ze kazdy teraz tlumaczy sie kryzysem i tym samym brakiem ofert i miejsc pracy. Pozyjemy, zobaczymy. Musze podeslac fotki mojego maluszka, mam ich chyba z 1000:) Fitness to dobry pomysl, ale najlepiej isc z kumpela, ja tez poszlabym bo u mnie ze trzy kluby niedaleko, ale samej bede czula sie glupio. czy wasze maluchy jak pija z butelki same sobie trzymaja? Moj to owszem bawic sie nia potrafi, ale sam do buzi nie wklada. Musze trzymac mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle wracam do zdjęć Gaby i nie mogę się nadziwić ,ze tak już śmiga. Próbowałam Dziś Poli podnieść tyłek-nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie!! Moja mała spała dzisiaj do 11 a w nocy wstała tylko o 5 na jedzonko, a o tej 11 to już specjalnie zaczęłam głośno się zachowywać żeby już wstała bo zaczęłam się o nią martwić :) i niedobra matka obudziła dziecko :) Hipek super, że jesteś zadowolona z pracy. Dla Ciebie 🌻 za to, że taka dzielna jesteś. Piksie 100 lat 🌻 !!!! Basienia my czekamy na ząbka :) Suma powodzenia w szukaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia na szczęście nie narobił. Ona jeszcze poza kuwetą nigdzie nie zrobiła. Nie raz nasikała na podłogę jak mój tato wrócił z ryb i położył swoją kurtkę na podłogę. Suma moja mała też nie potrafi trzymać butelki. Dziś jej dałam to trochę poszalała i stwierdziłam ,ze po jedzeniu dam jej zawsze trochę szans żeby się nauczyć trzymania. Basieia przed ciążą sama chodziłam na fitness, bo tu nikogo nie znałam i teraz moja prowadząca zajęcia założyła swój klub i jesteśmy koleżankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka tylko pozazdrościć. Ja też tak robiłam jak mała za długo spałą to się martwiłam i ją budziłam a teraz marzę o przespanej nocy. A co się dzieje z Przyszłą Mamą-tak nagle zniknęła. Może znów jest przyszłą mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czuję się podłamana. Zuza nie chce jeść ani obiadów ani deserów,a mleka może nie pić godzinami,a i tak,kiedy już dostanie,zje tyle,co kot napłakał :( Co ja mam z tym zgredkiem zrobić? Jaką kaszkę glutenową podajecie (jakiej firmy,od którego m-ca?)Ja same bezglutenowe widzę. Suma,przykre to.Jak ja dzwoniłam na jakieś ogłoszenie i,przyciśnięta,wspominałam,że byłam na macierzyńskim,od razu wyczuwałam,że nastawienie co do mojej osoby diametralnie się zmieniało. Basieniu,a jak Twój mąż? Znalazł coś nowego? Hipku,cudownie,że wreszcie tak dobrze się układa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku ja podaję kaszę mannę z bobovity. kurcze nie wiem co Ci poradzić, spróbuj jej dać normalne jedzenie. Na talerzu ugotowane ziemniaczki i marchewka z mięskiem i to rozgniecione. Niech sama je paluszkami. Do owoców dodaj biszkopta, będą smaczniejsze. Możesz jej dać też chlebek albo bułkę z masłem i po kawałeczku wkładać jej do buzi. Jak dasz biszkopcika albo chlebek to nie musisz dawać glutenu, bo w tym jest. Owoce też daj jej do rączki, niech oblizuje a Ty w tym czasie ten sam owoc dawaj łyżeczką. Oj jak dobrze, że my nie mamy problemu z jedzeniem-mamy za to małę przybieranie na wadze. A co lekarz na to mówi? Może jej po prostu zęby idą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipku jestes dzielna :) 🌼 dla ciebie :) sama ze wszystkim ale dzielnie sobie poradzilas :) 'Rosolku a moze zrob tak jak pisze IGMIK... moze malej posmakuje moj mlay nieraz chce lapac butelke i daje mu ale nieumie jej przechylic i ssie tylko powietrze :) ale kupilam niekapki na allegro z raczkami do trzymania z tej samej firmy co mam butelki zeby smoki pasowaly :) zeby mu bylo latwiej trzymac butelke hihi IGMIK ja tez niemoge sie napatrzec jak Gaba smiga :) ja dzis mojemu zaczelam klasc kocyk i kolderke na podloge zeby mial wiecej miejsca na brykanie i lezal na brzuszku polozylam przed nim zabawke i probowal ja siegnac sam az dupke podnosil do gory... tylko jeszcze niewie ze trzeba raczki tez podniesc hihi ale nauczy sie, a na allegro zamowilam puzzle piankowe duze zeby klasc na podloge malemu pod dupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik dziękuję Ci, kochana, za rady. Próbowałam dzisiaj dać jej ziemniaka,odrobinę kalafiora...Nie chce.Nawet pozwoliłam samej jeść. Efekt był taki,że ona świetnie się bawiła,jedzenie było wszędzie,tylko nie w buzi. Jest tak wycwaniona,że jak podchodzę z miseczką i podsuwam łyżeczkę,to zaciska usta i kręci głową,jakby chciała powiedzieć:nie! Popróbuję jutro bardziej z tym domowym jedzonkiem. (może to zęby,przydałby się jakiś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kaszki glutenowe to ja kupuje z bobovity smaczne sniadanko owsianka albo mleczna kaszka manna i lyzke dodaje do kaszki... moj wczesniej tez niechcial jesc kaszki ani z butelki ani z lyzeczki ale miesiac temu polubil :) najpierw dawalam mu zwykla mleczna kaszke ryzowa z bobovity on ja uwielbia a teraz do tej kaszki dodaje lyzke innej np morelowej i tez wcina bo wczesniej nielubial smakowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Pola za to ręce prostuje aż mało jej się kręgosłup nie wygnie do tyłu a dupencji szanownej nie podniesie. Ona "od zawsze" jest na podłodze. Teraz mata to już za mała leży na podłodze i ślini panele, no i pendałuje. Jeszcze jej się to nie znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przypomnialo mi sie odnosnie motylkow hihi to wlasnie lekarka mi mowila zeby pomasowac okolice nerek i brzuszek to wtedy siuski moga pleciec i u mnie to podzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku spróbuj jej dać do rączki biszkopta albo piętkę od chleba-niech się oswaja z innymi smakami. Albo daj jej coś na "dorosłym" talerzu. Może ona nie chce być mała dzidzia tylko dorosła i wszystko robić jak dorośli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK hihi to pendalowanie to dobre hihi a moj dupke podnosi do gory probuje ale wlasnie z rekami niewie co zrobic najchetniej jak lezy na brzuszku raczki zrobi w bok uniesie do gory i frunie jak motylek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku a ona pleśniawek nie ma? Jejku nie wiem jak ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik no proszę jaki kotek dobrze wychowany :) Z tego co pamiętam Przyszła Mama pisała,że jadą do Hiszpanii na dłuższy okres...:) Rosołku pocieszę Cię :)Wiki dzisiaj nie zjadła obiadu,tylko odrobinkę rybki.Mleka wypiła połowę tego co zwykle.Ale piła sporo.Myślę,że przez ten upał.Mam nadzieję,że to chwilowe :) I powiem Ci..postaraj się nie denerwować,bo dziecko to wyczuwa.Jak zgłodnieje to wróci apetyt.:) Może spróbu zrobić też dłuższe przerwy między posiłkami.Ja mam karmienie co 4 godz.(w międzyczasie małe przekąski)bo inaczej nie zgłodnieje. Ja też mam kaszkę mannę z Bobovity i pyszne śniadanko Mleczna owsianka,ale Wiki ostatnio kaszki ma głęboko w poważaniu ;) Mój M. ma miesięczny urlop :) Do pracy wyrusza w październiku,mam nadzieję:) Ja mam w planach trochę go wykorzystać jako nianię,a sama trochę odsapnąć..;) Dziś Desperados na stole z cytrynką :D mniam... Kto ma ochotę????Wysyłam na maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolku a wlasnie jaki ma jezyczek? moze ma plesniawki i nic jej niesmakuje? hmmm a moze to przez zabki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie pendałowania. Ostatnio jedna z fajniejszych zabaw to leżenie na plecach, gumowa książeczka w rękę, prostą ręką wywija z książeczką i dawaj nogami jedzie. Mało nie odfrunie. Wczoraj bite pół godziny tak jechała a jak ją podniosłam, to włosy miała mokre-tak się biedulka napracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia niedziekuje zadne mi narazie desperadosy i inne trunki nie w glowie hihi po wczorajszym dniu uh bylo ciezko :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia ja nie piję. Ostatnio na chrzcinach mojego dziecka tak opijałam wypędzenie z niej szatana, że wydudniłam prawie całą butelkę wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×