Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

glownie o to, nie place za internet:) ktos w okolicy ma "latajacy internet" i ja g lapie w swoim mieszkaniu i dopuki ktos nie zalozy sobie hasla dostepu to ja moge korzystac dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ja kupiłam pierwsze puzzle takie ze zwierzątkami co się wyciąga ze środka i ciągle mi to wypadało jak na wieczór składałam i doprowadzało mnie do nerwa... kupiłam takie wielkie kwadraty za 50zł komplet w leroy merlin i są super bo tylko 4 elementy trzeba polączyć. Polecam i nie ma małyh elementów bo to są po prostu takie duże kwadraty gładkie. MIa- dobrze że niania sobie radzi :) Mogę się domyślać jak się czujesz jak jesteś w domu to chcesz koło małej być a przecież ona ma się oswajać :) Gabcia lubi nianię? Iwonka - u nas też dziś debiut - franka siedziała w łóżeczku :) Bidulko musisz być padnięta :( trzymaj się. Dałaś jej viburcol? u nas pomaga jak są aferki może spróbuj dać jedną noc i zobacz? hehe no to dobrze że najpierw dałaś smoczkom ostatnią szansę :) Przyszła dzięki za poradę odplamiaczową :) przyda się. Ja zapieram szarym mydłem i też znikają więc polecam rownieź szare mydło. Piksip - oby dziś było lepiej w nocy! Kciuki zacisnięte!!! Julka - dobrze że humorek lepszy :) jak było u siostry? Haydi - o kurka! O 1.00.... ojoj :( Jak dziś? Dziewczyny rozmawiacie tu o fotelikach następnych to ja mam pytanko - dziecko dopiero od roku można sadzać przodek do kierunku jazdy? Czy jak ? MOj fotelik do 13kg ale pewnie wcześniej zmienię bo Franka go wprost nienawidzi! Wolę jeżdzić z nią metrem niż autem bo się denerwuje strasznie... Pomarańczowa ja daję obiadki z bobovity po 5 miesicu a franka ma skończone 7...ale ona nie lubi jeszcze tych dorosłych. Więc co jakiś czas dorosły - ale wtedy męczarnia a tak to te po 5. Franka już jak skończyła 4 miesiące jeżdziła w spacerówce. NIe wiem jak z dopajaniem ale chyba jak już je obiadki to trzeba wodę dawać. Franka nie zje nigdy takiego dużego obiadku więc nie wciskam jej mały zajda ładnie choć nie zawsze... Odnośnie 2 dziecka to ja bym chciała zacząć staranki od grudnia jakoś... tak sobie pomyślałąm że może w wigiliję żeby było uroczyście hehehe :) To teraz co u nas: byłyśmy dziś u lekarza. Morfologia dobra ale... żelazo mamy nadal brać...:( buuu musi mała zrobić sobie zapas... ech... Wit d kazała pani dawać co 3 dzień jedną kapsułkę bo idzie zima i policzyła ile mała w mleku wypija i kazała dawć znow żeby zrobić w ciałku zapas. Waga mojego MALEŃSTWA.... to jedyna 8400 :) Ale spoko bo przez 2 miesiące przybrała 830 gr. Wygląda jak pulpecik bo jest niska :) Ma 67cm. Ale podobno urośnie :) JAk nie to będzie niska i już :) więc wagowo jest na 75 centylu a wzrostowo na 25... no nie mam proporcji, ale rośnie równo i jest git. Ļani doktor zajrzała do paszczy i mówi że zębów nie widać i że pewnie jakiś miesiąc jescze mamy z glowy... a to że dzidzi niespokojna to normalne bo zęby gdzieś tam idą ale zanim dojdą... Bosze... no to takie wieści :) MOja mała tak kocha swojego smoka że ma odparzenia na buzi po obywu stronach na policzkach. Bidulka, bo jak ją zęby ( jakie zęby!? :) bolą to ona tak mocno zasysa... :) smarować alantanem - smoka nie zabierać mówi pani doktor. A ja robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha no i wpadłam do Hałaśliwej na to ciasto ze śliwką! Bardzo pyszne! A Leah jest taka słodziusia i śliczna! Malutka taka przy Frani :) SLiczna. Dziewczyny zjadły wspolny obiad, chociaż menu zróżnicowane :) Hałaśliwa całusy dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaczki już pewnie wszystkie wykąpane i czyściutkie i śpią słodko. Oluś też już śpi. A u nas właśnie zaczyna się burza i mocno pada. Oj oby moje dziecię spało do rana..... No to dobranoc i słodkich snów i przespanej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór mamuśki :0 Miałam czytać książkę,super ciekawa,ale coś mnie ciąfgnie znowu do lutówek :D dZIEWCZYNY,JA TEż NORMALNIE PADAM.wCZORAJ DO PółNOCY TRWAł KONCERT,KTóRY DOSKONALE SłYSZAłO CHYBA CAłE MIASTO (oj,przepraszam za te wielkie litery),w nocy dwukrotna pobudka i szalenstwo cały dzień.Nawet moja mama,która ma anielską cierpliwość do Zuzi,twierdzi,że mam naprawdę wymagające dziecko.Ona nie umie bawić się sama.Ktoś musi cały czas być z nią.Cięzko jest,bardzo.... Pomarańczowy,jak mała budzi się w nocy,to daję jej wody,a jeśli mimo to nie zasypia tzn.,że jest głodna i wtedy dostaje mleko,a potem szybko zasypia. Ja z jedzeniem kombinuję jak mogę.Jeśli np. zje pół słoiczka lub mniej,wtedy daję mleko.Ale po całym słoiczku już nie.Dopajanie wodą dzieci na piersi podobno nie jest konieczne,ale wg mnie,kiedy jest gorąco należy to robić. Plamy..hmmm...ja używałam "Wanisza",a teraz kupiłam w Lidlu odplamiacz z serii "W5". I non stop mocz e i piorę... Co do fotelika: tak jak Haydi pisała,nie jest wykonany z takiego śliskiego materiału jak wózki,nie wiem co to za tkanina,lecz jest bardzo miła w dotyku.To normalne,że w upalne dni dzieci pocą się w fotelikach.Choćby był on zrobiony z dobrze przepuszczającego powietrze materiału,spocą się zawsze,gdy plecki zbyt długo dotykają oparcia. Kobity ponawiam pytanko o kurteczki jesiennie.Jakie kupujecie? Szklana,no to chociaż podrzemiesz chwilę z Franką w łóżku,bo z moją się nie da.Skacze po nas,klepie i drze się,bo jej samej zawsze się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halasliwa aaa o to chodzi z netem spryciula z ciebie ;) Szklana u siostry siedzialysmy w domu bo jak jechalysmy do niej to padalo strasznie i jak wracalysmy to tez lalo i burza byla w my po drodze wyskoczylysmy do jednego odziezowego sklepu i musialysmy tam postac troche a ja mialma Adaska na rekach i ciezko mi juz bylo to w sklepie daly mi taborecik zebym sobie usiadla hihi a u siostry ugotowalam jajeczko na twardo i Adasko zjadl z obiadkiem :D i dzis posmakowal trodzke danonka :) Haydi no moj tez juz spi chociaz sie przebudza z placzem :( ide sie plumkac dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro wychodze z kolezankami wieczorkiem :) a moj maz bedzie miec dyzur z mlaym :P dla zainteresowanych: Modlitwa wieczorna kobiety : Ojcze nasz, który jesteś w niebie Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie Daj mi faceta i ma być bogaty Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty Duże mieszkanie, a najlepiej willę Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez w chwilę Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę Oglądać romansy, biżuterię kupić W życiu mym nie będzie mogł się nigdy upić Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki Ja wydaję kasę - on płaci podatki On nie ma kolegów - ja mam koleżanki Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki Złotych kart bez liku, czeków co nie miara Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara...... he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety!!! Żyjemy ;) Tak Was opuściłam na długo... Ale pracę magisterską napisałam!!!!!!!!!!! I już oprawiona, czeka na na złożenie ;) Oczywiście nie nadrobię zaległości, ale trochę się zorientowałam co u Was... A u nas... Kuba rośnie. Skończył pół roku. Ma dwa ząbki, sam siedzi (z przerwami kiedy się "składa" ;)) i caaaaaały czas na rękach musi być :( Tak że wymiękam czasem. No taki jest skurczybyk i co zrobisz. Ale jak już na tych rękach jest, to się śmieje od ucha do ucha. Obejrzę jeszcze fotki bo po nich będę najlepiej wiedziała co u Was. Buziaki dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, chyba nie pooglądam.. zmieniłyście hasło? no nic... a taki mam wieczór wolny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie było nawet daaaaaaaaawniej niż dawno niektóre z dziewczyn to mnie pewnie nawet nie znaja ale te starsze mam nadzieję że pamiętaja i nie wygonią;) Na głowie miałam tyle, że jak przychodziła wolna chwila to każdą poświęcałam Mai. Po troszce przejrzałam co tam u Was,moze uda mi się teraz byćbardziej na bierząco. Au nas teżsporo zmian, Maja sama siedzi i sama siada, na nóżkach stoi sztywno i robi kroczki ale na razie do tyłu (księżycowy krok a'la Michael Jackson ma opanowany perfekt =) ) Ma dwa ząbk na dole i właśnie wyżyna jej się górna jedynka, waży 8500 i ma 75cm, śmiga w chodziku jak szalona, mówi tata i kici kici (jeszcze nie tak świadomie oczywiście;) a mnie trzymała do dziśw niepewności i jej w końcu wyszło MAMA;) ale na takie świadomie powiedziane to jeszcze trzeba bedzie poczekac!no i szykujemy się do chrzcin-11.10.2009. To tak po krótce co u Mai, a u mnie nawiązując do tematu prawa jazdy właśnie dziśzaczęłamkurs tyle że na instruktora nauki jazdy=) Pozdrawiam Was serdecznie i proszę o przesłanie mi aktualnego hasełka to obejrzę Wasze pocechy i wstawię zdjęcie Mai! Buziaczki Kluska i Kluseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię. ..sk .tyg..akt.waga Ważka..............35...08.01...cc...1560/41......Anasta zj a...10...4050 julka2384............35...09.01...sn...3350/54......Adaś ...? ...5220 piksip.................37...12.01...cc...2650/51.....Emi lka..7m 3t..7000 Igmik.................37...14.01...cc...2675/49......Pol a...7 m 3t...6900 Haydi.................37...22.01...sn...2800/51......Ale ksander...7,5m..8600 Agagaguś............38...23.01...cc...2950/54......Piotr uś... kasiula29............39...24.01...sn...3660/53......Erwi n... Mama3...............39...26.01...cc...2970/53......Kamil ka...7 SzklanaGłowa.......37...26.01...cc...2750/51......Franka ...5m1t...7500 edycia86r...........37...26.01...cc...2770/51......Milen ka...20...6400 Iskierka.............37...28.01...sn...3160/52......Mich aś... czarna35 ...........38...29.01...sn...3050/54......Marcel... Mia 82 ............39...29.01...cc...2990/56......Gabrysia...5 mies..6300 Adulka................38...30.01...cc...2500/53......Mil enka... Stokrotka...........39...30.01...cc...2920/54......Laura .... Mandzia..............39...30.01...cc...3120/55......Agat ka... Kasiulkapb...........40...31.01...sn...3690/57......Mari ka... Lutówka.............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś ... *iwonka*.........40...02.02...sn...3580/53......Magdalen a..3m4d..5800 Rosołek...............40...03.02...cc...3040/57......Zuz ia...5 m...6000 Sikorka...............39...05.02...??...3250/52......Maj a... dagusia82........41...05.02...sn...3970/61......Martynka ...10...5600 Kluska=)..............39...06.02...sn...3250/54......Maj a...8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55......synek...7...5200 mama17luty.........38...06.02...sn...3200/51......Karol...12 ...7000 Malinova.............40...07.02...sn...3500/54....Weroni ka...7m...7400 hipek.................38...08.02...sn...3150/53....Gabri el...4m8d...6760 PrzyszlaMama23...40...09.02...sn...3100/50......Nicolas. .13...6000 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55......Sebast ian... Basienia.........40...10.02...cc...3660/56......Wiktoria ...6m2tyg 6800 Hałaśliwa............38...10.02...cc...2720/51......Leah ... fusyta................41...10.02...sn...3100/59......Nat asza...6...4690 Nadia277............39...10.02...sn...4010/56......Filip ... gruel.................39...12.02...sn...3600/53......Nat alka... Adrianna29.........39...13.02...cc...3850/57......Jagna. .. klonik22.............40...14.02...cc...3300/53......Hani a... Salwia...............40...15.02...sn...4350/59......Szym uś...6m...8200 Kathey..............38...15.02...sn...3260/53......Oliwi a.....6m...6700 Olka_................41...15.02...sn...4150/55......Izab ela...8...5110 asia26łódzkie......40...16.02...sn...3230/56......Wiktor ia... viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56......Majuś... doddotka...........40...16.02...sn...3770/58......Nikode m... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47.....Nadin e...6m1t....6200 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57......synuś. .. lamamma...........37...17.02...sn...3600/57......Zosia.. . up-83...............39...19.02...cc...3160/55......Kubuś ...11...5490 Boela.............. 40...19.02...cc...4100/56......Piotruś...13...8000 avinia...............40...23.02...sn...3350/57.....Łukas z...4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57......synuś... balbina ........... 41...24.02...cc...4050/58......Kacper...12... 6850 majaitosia........39....24.02...sn..3360/52......Ania... robur.............. 39...26.02...cc...3550/56......Milena... marteczka1980..41...02.03...sn...3550/50......Calogero.. .17...7200 Alicja111..........40...02.03...sn...3700/56......Emilka ... monis30...........40...04.03...cc...3400/55......Weronik a...4...4010 konwalia9.........41...05.03...sn...3825/52......Oliver. ..5m3tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kilogramach w tabelce wpisałam długość, może to dodamy do tabelki?=) Ciekawa jestem ile Wasze Maluszki mają cm i jakie rozmiary ubranek kupujecie? Bo moja ostatnio w prezencie dostała pajacyka "na wyrost" na 12 mięsięcy i jest dobry! Szalona ta rozmiarówka. Teraz to wkładam do torby jakąś rzecz na styk np. śpiochy i w sklepie sobie sprawdzam, żeby nie kupować takich w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane mamusie! A u nas dziś nocka cudna. Moje słoneczko kochane jak zasnęło o 20:00 tak obudziło się o 8:20 ! Szok. Po ostatnich kilku nocnych wybrykach jestem dziś strasznie zadowolona :) Oby już tak zawsze spał. Mam nadzieję, że u Was też nocka przespana. Ale mamy dziś głupią pogodę..... buuuuu pada i jest chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z rana, Klusko,oczywiście,że Cię pamiętamy, kochana.Maja spora dziewczynka już :) I jakie umiejętności posiada,ho ho :) Uczysz ją usilnie,czy sama z siebie tak dobrze sobie radzi? Up-witaj :) Teraz tylko obrona i spokój. Haydi,zazdroszczę nocki. U nas nie było źle: o 1 i 5:30 pobudka na 170 (!) mleka.Jednak ja jestem i tak zmasakrowana. Wiecioe co? Wczoraj,podczas kąpieli wyczułam pod pachą jakieś zgrubienie. Spore nawet.Dwa razy podotykałam i potem pół nocy bolało. Dziś rano ponownie próbowałam to "coś" znaleźć i już nie czuję.Jezu,mam nadzieję,że to nic poważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly warzy juz chyba ok 10 kg nie ejst gruby (wyglada jak na fotkce z fotelika do karmienia ktore wyslalam na poczte) on od malego dobrze przybieral na ostatniej wyizycie mial ok 6 miesiacy i wazyl 8kg i lekarka powiedziala ze wyglada jak 8 miesieczne dziecko i ze jest super.bawi sie teraz sam slicznie szklana my tez oficjalne starania zaczynamy od grudnia wtedy bym urodzila na sierpien akurat po sesjach . ja chce mala roznice wtedy sie lepiej dzieci rozwijaja i za jednym zamachem odchowam i pojda we 2 do przedszkola bedzie im razniej.nie chce czekac az maly skonczy 3 latka lub wiecej bo potem ciezko bezdie mu zaakcjeptowac drugie dziecko jak byl tak dlugo jedynakiem . wczoraj bylam u ortopedy mam stary problem z reka i dostalam taki bandaz do noszenia chcieli mi zrobic rentgen ale ja nie zrobilam bo jak zaszlam w ciaze kilka dni temu to sie boje poczekam i zrobie test potem rentgen jak nie bede w ciazy.widze ze moj maz bardzooo by chcial 2 dziecko szczeglnie coreczke :) .chodz dla nicolasa bylo by lepiej miec braciszka no i ubranek mam pelno dla chlopczyka moj maly juz siedzi i probuje raczkowac w miejscu do przodu ido tylau sie buja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Przyszla mamo juz starasz sie o druga dzidzie??? :) jak tak to trzymam kciuki :D moj ostatnio przy baraszkowaniui mowil moze teraz coreczke? hihi a ja na to tak zebym niemiala gdzie rak wlozyc hihhi my chcemy ale jak Adas bedzie miec ok 3 latka ale kto to wie co bedzie wczesniej.... planowac sobie mozna nie a nieraz wychodzi inaczej :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Witamy dawno nie widziane Panie. Up wieki Cię nie było!!! Kluska a Ciebie jeszcze dłużej!!!!! A tak czekałyśmy na Twoją relację z powrotu do pracy, bo pierwsza wróciłaś a tu cisza. Nieładnie, nieładnie.... Fajnie, że do nas wróciłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale faktycznie Igmik ma
rację. Jak zostało zmienione hasło, to wszystkim koleżankom się przypomniało, że jest forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Szklana to biedna Frania z powodu tych odparzen na buzce 🌼 dla niej zeby szybko sie zagoilo Rosolku oby to nic powaznego nie bylo, a co do kurteczek to ja chyba zaczne od takiej na polarku Julka to dzis masz wychodne:) Baw sie dobrze:) Modlitwa super hehe Up,Kluska witajcie po przerwie:) Haydi super,ze sie w koncu wyspalas:) U nas tez super nocka od 20 do 6 rano na mleczko i spal do 7.30 U nas tez pogoda kiepska nie wiem czy mam isc na spacer czy nie wczoraj tez sie wachalam i jak w koncu sie zdecydowala to po 20 minutach lunelo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,wyslalam dziecko z tata i psem do sklepu i mam chwilke dla siebie. Kluska-witaj,pamietamy,pamietamy,ale dlugo cie nie bylo.. Halasliwa-tez tak kiedys mialam z netem,fajna sprawa,nie? Rosolku-ja nie wiem jaka kurtke,na razie kupilam jej kilka cieplych bluz,na takie przejsciowe dni,a na jesien z prawdziwego zdarzenia jeszcze nie mam.Moja mama ma jej cos kupic teraz,to zobacze. U nas dzis super noc w nagrode po wczorajszej chyba;) Mloda spala do 9:30 bez nocnych przekretow na brzuch i gledzenia. Kurcze,chcialabym popisac wiecej,ale zaraz mja rodzinka wroci,a ja mam oczywiscie tysiac spraw do zrobienia jak malej nie ma,taki los matki:D Nawet zdjec nowych nie ogladalam,no nic,postaram sie potem odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie pomarańczowa odwagi, przyznaj się kim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku ja mam taką kurteczkę na polarku ale wiatrówkę też mam-ostatni prezent od mojej siostry. na zimę mam kombinezon tylko nie wiem czy 1 czy 2 częściowy-bo też go dostałam. Mia fajnie, że macie super nianię. Iwonka a to mała Ci psikusa ze smoczkami zrobiła. No to ciekawa jestem, która pierwsza zaciąży-Przyszła czy Szklana. Robimy zakłady? A może ktoś wytypuje kogoś innego? Szklana niezła Waga Franki. Juyka to trzeba się dzisiaj pomodlić! Haydi fajnie, że się wyspałaś-u nas bez rewelacji ale chyba się przyzwyczaiłam. No Rosołku może Zuzia zacznie już jeść, oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, Haydi, byłaś dziś pierwsza, bo ja dziśwolne mam, ale nie szaleję, byłam z małą u lekarza..... chora jest, gardełko:( angina się przyplątała, mamy antybiotyki!! :( Myśleliśmy,że ona przez te ząbki taka niespokojna, ale od wczoraj południa gorączkuje, no i dziś postanowiłąm żeby lekarka sięwypowiedziała, no i to nie zęby, choć dziąsełka nabrzmiałe, ale jeszcze majączas, natomiast z gardziołkiem źle:( bidula moja malutka, pewnie męczyła isę strasznie. Wczoraj zasypiała 1,5 godziny! tylko wierciła isę z boku na bok. W nocy też pobudki co chwile, bo gorączka. Teraz drzemke sobie ucina. Kochane, odpisze Wam, jak bede miała chwilkę. Padam na twarz po tych ostatnich kiepskich nockach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogole to dziendobry:) kawa juz za mna, na sniadanie bylo znowu ciasto...hm...chyba przez to,ze Cudowny ciast nie jada to ja bede musialla cale blachy sama zjadac...no i to wcale mi nie pomoze w traceniu cialka-CUDKU MOJ JESLI CZYTASZ TO, TO POMOZ Z CIASTEM!!!(Cudowny wczoraj znow wsadzal nos do kafeterii, zeby poczytac co wam pisze, wiec podejzewam,ze czyta...poradzilam mu zeby zrobil sobie swoj nick i tez pisal.to tyle na temat Cudownego). my juz mamy jedna kurteczke "wiatrowke", kilka dosc grubych bluz, w spadku dostalismy tez takie gruuuube pajace, w sumie musmy kupic jakis "kombizon"zimowy.zastanawiam sie tylko czy powtoryc akcje ze spiworkiem czy juz kupic "z nozkami".jak uwazacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip biedna Emi. Dużo zdrówka dla niej. Hałaśliwa mi się wydaje, że nasze pociechy są już za duże(jejku jak to brzmi) na śpiworki. Wydaje mi się, że trza taki kombinezon z nóżkami. Moja cały czas nimi pedałuje-nie wyobrażam ją sobie w śpiworku. Na noc ma śpiwór ale w tedy śpi i tak nie szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×