Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Czarna nie umiem Cię znaleźć..wpisuję dane,ale nic mi nie wyskakuje :) Szklana nikt się nie kłóci....jakieś nieporozumienie się wdarło...już jest ok :) Konwalia ja tam niczego nie zamykam :) Niech sobie mail istnieje :) Byłyśmy na dworze chwilkę,a tam zawierucha jak na statku..idzie zima..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czrna moj email to belagarfield@rocketmail.com ale ja nie mam naszej klasy moze poprostu wyslij zdjecia marcelka na naszego emaila placki sie smaza uciekam bo je popale, oli wstal i juz szleje moja froterka do podlogi milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane forumki.... Nie mam czasu nawet przeczytać wszystkiego co napisałyście.... U nas też pojawiło się choróbsko.... Masakra. Olek od wczoraj ma straszny katar, leci mu z noska okropnie. Nie ma gorączki ani kaszlu, tylko ten katar. Nie potrafi oddychać.... Aj, jak ja chcę żeby mu to przeszło. Dziewczyny, jak długo u Was trwał ten paskudny katar? Biedaczek itak jak na to, żr się dusi jest dzisiaj kochany. Spokojny i tuli się do mnie ciągle, śpi też bardzo dużo. Tak mi go żal strasznie. Przepraszam że tylko o sobie. Zobaczyłam zdjęcia - dzieciaczki cudne.... Zuzia no to wiadomo, nie trzeba nic dodawać :) Suma - Twój synuś też śliczny :) Przepraszam, nie dam rady więcej napisać. Trzymajcie się zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Chcialam napisac cos, maly siedzial w foteliku. Ja za klawiature, a slysze ma maly krzyczy, patrze a on z niego wyskoczyl. Nie byl zapiety, ale nigdy nie udalo mu sie. Zastalam go w takiej pozycji, ze az strach, normalnie jakby zlamal sie. Ide zajac sie nim bo wrzeszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej,dziewczyny,spokojnie,na marcowkach to sie jakas pinda po prostu przyczepila do nich,a u nas przeciez od zawsze w sumie spokoj jest.Ja tam nikogo nie podejrzewam o niecne zamiary;) Ja szybciutko,bo mala nie spi. Konwalia-ta wysypka moze trwac nawet i tydzien,takze spokojnie,Nadine tez miala,to takie zakonczenie trzydniowki jest,takze nie martw sie. Haydi-zdroweczko dla synusia. Suma-no to niezle,ja bym sie wystraszyla tez,ciagle pilnuje tej mojej malej i boje sie ja spuscic z oka,jesli nie siedzi na podlodze. Mia-kawal samo zycie:DWracaj do nas szybko. Szklana-dobrze,ze niania sie sprawdza.Ty kupujesz mieszkanie?Ja myslalam,ze tez mieszkasz w domku?Cos mi sie moze pomieszalo. Przyszla-biedny maly,zdroweczko dla niego.I co?Zrobilas te zakupy dla dziecka w Aldim co pisalas? Asia-wlasnie sie zastanawialam ostatnio co z toba.Witaj. Maja-a widzisz,u was tez zabki bezobjawowo.Gratki. I niech zdrowieje,bidulka mala. Czarna-nie przejmuj sie,ja cie pamietam,wiem,ze jestes od poczatku z nami,tylko rzadko piszesz. Up-tez lubie ten kawal;) Piksip-no i super,ze sie tak ladnie Emilka rozwija. U nas juz jesien,niunia jezdzi w nowej misiowatej kurteczce i nauczyla sie dawac czesc.Poza tym macha jak szalona lapka,szczegolnie jak ktos wychodzi z pokoju,nawet jesli to jest nasz pies,ktory nawiasem mowiac stal sie obiektem jej badan.Na razie namietnie obmacuje mu lapy,a on to chyba nawet lubi,co mnie dziwi troche,bo to nie ten typ raczej;)Ale najwyrazniej sie zakochal:D Aaaa,i Nadine ostatnio marszczy nos i sapie na nas,smieje sie przy tym i uwielbia jak sie ja nasladuje.Moj brat tak robil jak byl maly,hehe. No i tyle u nas,z mezem juz dobrze,pogodzilismy sie milo;) Sorki,jesli nie odnioslam sie do wszystkich,ale musze zajac sie Bombolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimboli bylam wczoraj w aldiku kupilam mu rajstopki skarpetki i sa super ladne grube i porzadne nie to co z lidla wiec jak masz mozliwsc to kup tez teraz zima idzie wiec sie przydadza duze ilosci rajstopek i skarpetek tym abrdziej ze masz dziewczynke:) maly swietnie sie bawi sam w tym kojcu ma tak w kazdym rogu zabawki i sobie chodzi na zmiane do nich naprawde fajna rzecz.w chodziku nudzi mu sie po 5 minutach dzis byl moze z 20min w nim.a w kojcu potrafi bawic sie 30min sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Małemu nadal strasznie leci z nosa. Ponawiam moje pytanie, bo nikt mi nie odpisał :( Ile u Waszych maluszków trwał katarek? Przeczytałam pobierznie co u Was, no i niestety usunęłam moje zdjęcia z meila. Będę Wam nadal wysyłać zdjęcia na meila ale gdy już je zobaczycie będę je usuwać dla bezpieczeństwa mojego i mojego szkraba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) sorki ze niepoczytalam was jest dzis u mnie siora i zajela kompa... napisze tylko ze bylam dzis z malym u lekarza i malo wazy - 7400 przybral tylko 700 gram od lipca. Mam mu dawac cebion multi witaminki... i zbadac mocz.... milego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cieszę się,że zapytałam dziś o Czarną.Chociaż gdybym wiedziała,że czyta na bieżąco to zapytałabym bezpośrednio,a nie kierowała pytania do dziewczyn.;) I jeszcze gwoli ścisłości,ja nikogo o nic nie podejrzewałam..tylko pytałam czy ktoś ją zna. Czarna jeśli ujęłam moje pytanie w złą formę to sorki jeszcze raz.:) Teraz już wiem,że jesteś i dlaczego nie wysłałaś fotek na maila. Zawsze jak mam jakieś wątpliwości to staram się je rozwiać.:) Pimboli Wiki robi z noskiem to samo :D Haydi u nas ok2 tygodni. Miłego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi u nas trwa nadal-w czwartek będzie dwa tyg. Tylko, że teraz jest taki wodnisty i niunia może oddychać przez nos. Ale w kąpieli gluty same wylatują. Teraz jej 2 razy dziennie psikam solą morską i odciągam-jak trzeba to częściej. Julka Adaś waży tyle co Pola. Ja też robiłam mocz i krew-nie martw się. Pola już ładnie przybiera na wadzę-w miesiąc 500 g. A wcześniej w 1,5 350 -stąd te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia-przyjelam,dzieki. Basienia-slodkie to jest z tym noskiem,nie? Nie przejmuj sie tym swoim pytaniem,mialas prawo je zadac,bo chyba nie jestes z nami od poczatku.A Czarna na pewno sie nie obrazila:) Przyszla-pojade jutro do Aldika,moe bedzie.Ostatnio kupilam malej czapke na zime i kurteczke polarowa,juz pralam i zadowolona jestem. A ja sie kilka tygodni temu zapisalam do klubu Loreala mailowo i dzis dostalam mascare jako prezent powitalny-zadna probka,elegancki tusz.Zaskoczona jestem milo. Nadinka mi spi juz,luzik mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamuśki ja w sprawie maila powiem tyle: podobnych sytuacji, jak na marcówkach się obawiałam, dlatego byłam przeciwna dawaniu hasła tym babkom,które pojawiły się na początku, a potem ucichły i po zmianie hasła znów chciały namiary ( o Jezu, jakie zdanie). Proszę mnie źle nie zrozumieć, nikogo o nic nie podejrzewam,jestem ostrożna. A mam takie wrażenie, że ktokolwiek by się nie pojawił, hasło otrzymuje. Jednak nie dajmy się zwariować dziewczynki, chyba nie trzeba od razu usuwać fotek, przecież jazda jest u marcówek, nie u nas :) Zresztą, zrobicie jak zechcecie.... Co ja mam zrobić? Zula nauczyła się wstawać w łóżeczku i ja ją kładę, ona myk- już stoi. I tak milion razy jak w Superniani! I albo buczy albo łobuzuje albo śpiewa jak w operze... Teraz też stoi, choć godzinę temu już ją wykąpałam. Poza tym nauczyła się wreszcie mówić : tata i zdobyła inną umiejętność. Ma książeczkę, w której na jednej str. jest kilka zwierząt i jak pytam gdzie jest piesek,to spośród innych krówek i świnek wskazuje paluszkiem pieska :) Ależ mam z tego radość :) Moja mama twierdzi,że ja ją ciągle jak małpkę tresuję... Jutro ma być zima normalnie. Jak tu tego dzieciaczka ubrać? W zimowy śpiwór wsadzić? Byłam dzisiaj na zdjęciu szwów i bolało jak jasny piernik,aż miałam zawroty głowy... Matko zwariuję,ona co chwilę wstaje. O święta cIERPLIWOśCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Pimbolo, czy to znaczy, że ten kawał ma dłuuugą brodę??? No nic, no to go przypomniałam :D Ale wieje... Ja się tak boję wiatru :( Rosołku z tym hasłem masz oczywiście rację... To Zuzanka Twoja wstaje z leżenia??? No proszę jaka spryciula!!! No i pieska pokazuje... U nas Kuba nie może nawet zajarzyć gdzie jest mama :D Ale IGMIK mnie zainspirowała i go nauczyłam gdzie jest oko. I w sumie potrafi na każdym "oczatym" przedmiocie oko wskazać :D Oprócz oka mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up no to pięknie! Nasze dzieci są więc na podobnym etapie. Powiem szczerze,że ja naiwnie sądziłam,że mój wariatuńcio jeszcze taki malutki i nic nie kuma :) Tak, Zuza wstaje z pozycji leżącej. Momentalnie siada i za chwilę jest na nogach. Siada nawet "na śpiąco" jeszcze, jak się trochę przebudzi i buczy z zamkniętymi oczkami. Przed chwilą zasnęła,ale nie wiem czy na dobre.Właśnie leci reklama Ikei, zawsze jak ją widzę i słyszę, to śię uśmiecham, bo Zuza ją uwielbia,rzuca wtedy wszystko i chichra się. Chyba podoba jej się rosyjski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA UWAZAM TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE NIKT TUTAJ NIE MUSI SIE Z TYM ZGADZAC NAPISZE TYLKO JAK JA TO WIDZE MYSLE ZE KAZDA Z NAS JEST ODPOWIEDZIALNA MAMY RODZINY MEZOW I DZIECI......I W ZYCIU NA PEWNO KAZDA CHRONI I W CODZIENNOSCI SWOJO RODZINE A POPATRZCIE JAK BY NIE BYLO TUTAJ NA TYM MEILU KTORY MACIE SPRZEDAJEMY SWOJO PRYWATNOSC BO JAK BY NA TO NIE PATRZEC ZAWSZE ZJNAJDZIE SIE KTOS KTO MOZE PODSZYC SIE POD LUTOWKI CZYLI NAS ZDOBYC ZAUFANIE I DACIE MEILA A POTEM KTO WIE PRZECIEZ FOTKI MOZNA Z SKOPIOWAC CZY NIE LEPIEJ PISAC SOBIE NA FORUM A ZDJECIA OGLODAC NA NASZEJ KLASIE PRZYNAJMNIEJ NIE DASZ JAKIES MEDZIE SWOICH DANYCH Z A PRZECIEZ TUTAJ MOGO WCHODZIC OSOBY Z ROZNYCH FORUM I MIESIECY I ZAWSZE ZNAJDZIE SIE TAKI KTO WCALE MU NIE ZALEZY NA TYM BY PISAC I SIE Z WAMI ZA PRZYJAZNIC TYLKO MOZE WYKORZYSTAC TE ZDIECJA W INNY SPOSO B MYSLE ZE CHYBA NIKT ANI ZADNA ZNAS W SIECI NIE CHCIALA BY ZNALEZC SWOJEGO DZIECKA W NIE WIADOMON JAKIEJ POZIE JA WAM NAPISZE MOJEJ BRATANICY KOLEZANKA DZIECKO 14 LAT WSTAWILA FOTKI NA FOTCE TAKI PORTAL I NIESTETY ZNALAZLA SWOJO CZESC CZYLI GLOWE TYLE ZE DOL BYL PRZETROBIONY I NAGO I PODPISANE SZUKAM SPONSORA KTOS Z UCZNIOW TO WYSZPERAL I AFERA NA SZKOLE JAK TRLLLA DYREKTOR NAUCZYCIELE RODZICE A TO PRZECIEZNIEWINNE DZIECKO NA NASZAJ KLASIE PRZYNAJMNIEJ MA SIE OSOBY ZNAJOME I NAWET JESLI KTOS CHCE PODEJRZEC ALBUM NIE ZOBACZY JESLI NIE JEST W ZNAJOMYCH I TO JEST JAKIES BEZPIECZENSTWO,,,,TO TYLKO MOJE ZDANIE ,,,,POZD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli :) dzięki... Super prezent na początek :) Ja jestem z wami od listopada,więc na pewno dużo fajnego przegapiłam :) Rosołku ja mam to samo..przez to wstawanie jest problem z zasypianiem. I ostatnio najczęściej idziemy spać razem,bo przy mnie się uspokaja.No ale jak nauczę ją tego to będę miała przerąbane.;) Up zima powiadasz :) W Zakopcu spadł śnieg,a my przełożyliśmy wyjazd na przyszły tydzień i chyba dobrze,bo ma się trochę ocieplić.Dopiero dziś kupiłam cieplejsze butki dla Wiki na allegro.No i mam nadzieję,że przyjdą w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos rosyjskiego : Ważko odezwij się! Może być nawet po rusku :D Mam nadzieję,że u nich wszystko w porządku. Sikorka zniknęła. A potrafiła czasem nam, przerażonym, debiutującym mamom przemówić do rozsądku. Nie zapomnę jej słów:"Pierwsza ciąża to SPA,druga-maraton". Taka złota myśl...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna na pewno jest dużo racji w tym, co piszesz. Basieniu cholernie męczące to wstawanie. Butki zakładam już zimowe,ocieplane, miała dziś rajstopy i skarpety, dodatkowo nogi pod kocem,a po przyjściu do domu stópki chłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolek ,basienka u mnie to samo od 2 tygodni nauczyl sie wstawac i wstaje co go klade to sie podnosi .o 6-7 juz wstaje na mleko i czeka a potem daje mu i spi dalej z 1godz .smieszny jest rosolek a ta twoja malutka bym ci ukradla :)takie ciemne oczka i wloski sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja malemu zakladam po domu rastopki i skarpetki na to czasami jeszcze spodenki a na spacer kurtka ocieplana bluzka body i jeansy butki i rajstopki opaska na uszy lkub czapka rekawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wiecie co z tym moim synkiem to już sama nie wiem co mu jest pasuje mi skok rozwojowy i ząbki .Czasem grzeczny jak aniołek a za chwilkę istny diabełek ale i tak jest kochany . Ostatno nauczył się dawć buzi otwiera pyszczek i się nachyla ale tylko mi daje nikomu innemu nie chce , raz tylko dziadkowisię udało MOże wyda wam się to pytanie dziwne ale o jakiej poczcie wy piszecie , nie mam pojęcia o co chodzi to chyba dlatego że nie czytam was systematycznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Przyszła to nawet w domku cieplutko ubierasz. Ile masz stopni w mieszkaniu? Ja 19-20 i ma body z dl. ręk,na to bezrękawnik ciepły,spodenki,skarpetki i miękkie ciepłe kapciuszki. Jak bym jej nie ubrała to ma ostatnio wciąż zimne dłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do spanka! Mam nadzieję, że się dziś wyśpimy wszystkie :D Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale robię z tym mailem porządek na marcu i nie nie ma ja wam powiedziałam o poście nie dlatego żeby wzbudzić tu burzę czy serię podejrzeń o matactwa mailowe tylko tak po prostu bo piszemy o wszystkim a że jestem na 2 forach to się podzieliłam i z wami informacja że jakaś suka (wcale nie będę przepraszać za to słowo) się przypałętała i nam robi koło dupy. okazało się tez że nasz admin śpi w najlepsze i te posty można do usranej śmierci do usunięcia wysyłać, kilka maili pomogło. a co do nk to gwoli wyjaśnienia ale już taki kretynizm że tam nasze zdjęcia są chronione by mi do głowy nie przyszedł, boże czarna weź spróbuj założyć lewe konto i pooglądać swoje fotki... z ukrycia... bardziej ufam 20 lutówkom czy marcówkom które znam od jakiegoś czasu i wiem ze tylko one mają dostęp do maila (zresztą zdjęcia wysyłam na swoją odpowiedzialność) niż całej Polsce której nie znam w ogóle a może sobie mnie bezkarnie pooglądać. wystarczy mieć minimalne zdolności informatyczne. zamykam ten temat bo będzie awantura a tu jej nie potrzeba, uwielbiam to forum za spokój. spadam robić porządki mailowe. jesli wzburzyłam atmosferę - nie specjalnie - przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam pisać ale uciekło mi z głowy co :). Piwko wypiłam i amnezji dostałam. Idę pospać troszeczkę. Zapomniałabym, miałam dziś uczyć małego pokazywania jaki jest duży i nic z tego nie wyszło. Nie chciał współpracować wcale. Za to bardzo mu się podobało robienie w kółko papa i pokazywanie, że krowa robi muuuuuuu. No i po raz pierwszy stojąc trzymał się tyko jedną ręką a drugą trzymał smoczka :).Ok. Koniec chwalenia się. Zaczynam mieć obsesję na punkcie mojego dziecka. Nie dziwcie mi się, ale mam chrześniaka, który ma ponad rok i jeszcze niewiele kuma. Z chodzeniem też jest krucho więc swoje dziecię uważam za zdolne bardzo :) Dziewczyny to zamieszanie na marcówkach to i u nas robotę zrobiło niezłą. Za parę dni ochłoniemy i wszystko zacznie się znowu toczyć normalnym torem. Czarna ja też chcę zobaczyć Marcelka. syrfina@wp.pl Alicja25 Ciebie kobieto to wcale nie kojarzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×