Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

IGMIK mam nadzieje, ze u malej bedzie wszystko ok i to nic groznego. Porabane te terminy. Ale u nas tez nie lepiej. Chcialam umowic sie do lekarza i dopiero dzwonic w styczniu, zeby wylapac jakis termin. W grudniu nie ma szans, limity wyczerpane. Wszedzie czlowiek ma isc prywatnie, a skad niby kase na to wszystko? Szklana wiesz ja moge i wybaczyc, ale zyje w takim zawieszeniu, nic mnie nie cieszy, nie chce mi sie spadzac z nim dn, nocy. Teraz mieszkam u rodzicow, po pracy m. zabiera go na spacerek. Nie bede ograniczac jego kontaktow, ale taka rozlaka spowoduje, ze moze on zrozumie, ze wypalilo sie we mnie. Zreszta co z tego, jak ja jestem mila on tez, jak ja mam jakies ale, to on robi wtedy wojne ze mna i zwala kazdy swoj ruch na mnie. Maly moj wlasnie zasnal. Ja biore sie za sprzatanie mieszkania. Bedziemy dzis robic z mama biogosik. A w ogole to mama pomaga mi we wszystkim. Mam czas pomalowac paznokcie, ogolic nogi, wykapac sie, w domu nie mialam czasu bo wszystko sama robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) IGMIK buuu te terminy masakra jakas ! wrrr basienia ty to masz fajnie hihi dzis twoje swieto :D wszystkiego najlepszego :) ;) my juz po spacerku :) bylam odebrac mala siostry ze szkoly, teraz bawia sie a ja mam troche spokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje panie Igmik - kurczę żeby to nic nie było u Poluni. Terminy... szkoda gadać. w ogole ostatnio koleżanki tato co mieszka w klodzku trafił do szpitala z zakarzeniem i chcieli mu uciąć nogę. Koleźanka zabrała go szybko do warszawy i.. obcieli mu jedynie palec. szkpda gadać. Basienia ty nie przesadzasz trochę z tymi okazjami? Caly tydzien będę pijana chodzila przez ciebie hehe :) Sto lat kochana!! Dziewczyny przyznawać się czy jeszcze jakaś Basia jest na Forum? Jeny koniec pisania muszę iść na spacer bo Franka się słania a w łóżku nie chce spac nie mam smoka nie mam pomocy innych dydaktycznych idę na dwór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo!! No Niunia spi domek ogarniety, obiadek z wczoraj wiec jest chwilka zeby sobie poklikac :) No własnie ja tez nie mam pomysłow ani na sniadanka ani na kolacje kaszka jest ble, chleb róznie, dzis ugotowałam jej płatki owsiane ..ale oczywiscie bez mleka wsunęła (bo mleko to tylko moje toleruje, a to niech sama sobie wyssie nie bede jej sciagac :)) Neraz wsunie taka kaszke bez mleka ..ale co to za posiłek?? Lubi tez pieczywo ryzowe i chrupki, no ale to raczej jako przekaska niz kolacja. Moja spi albo w spiochach albo pajacu, i jak sie rozkopuje to nie przykrywam ..bo to znaczy ze jej tak dobrze, a jak nie moze sie odkopac to pobudka :( Starsza córcia dopiero teraz ma niekrtóre takie nocki ze spi przykryta, tak to zawsze tylko pizamka starczała jej za przykrycie :) Szklana gratulacje za odstawienie smoka :) IGmik kurcze trzymam kciuki oby dobrze sie skończyło. A dlaczego w gdańsku szukasz? nie ma gdzies blizej jakiegos dobrego lekarza? Który bedzie normalnie przyjmował? No tak ale to końcówka roku to z kasy to pewnie wszedzie bedzie dopiero od stycznia :( jak nie później Basieniu Wszystkiego najlepszego 🌻 no i duuużo zdrówka oby małą zarazki ominęły Helo Avinia oj biedny Łuki tak meczyc sie z zebolami :( i praktycznie tylko tyle co wiesz schłodzone gryzaki czopki viburcol i ewentualnie paracetamol ...u nas nic nie działa no jeszcze te schłodzone gryzaki w sumie najlepsze ...albo zel na dziąsełka no ale na krótko :( A z ciekawostek to ostatnio mój telefon bardzo pragnął sie wykąpac i jest zalany :( Tesciowa uparła sie na odebranie (jednorazowe) Nadii z przedszkola, pech chciał ze kurtka sie zepsuła (zmaek) a ta łaziła sobie z nia tak na spacerku wrrrr bezrozumna kobieta. Wczoraj tez popiłam sobie piffko ale karmi no ale i tak od razu lepiej :) jeszcze tylko snu brak, choc jest jakis plus bo przez ten tydz rano jak wstaje zeby Nadie do przedszkola wyszykowac, to Kamilka tylko raz sie obudziła, a tak to jeszcze z pół godz mogłam polezec jak oni poszli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinia :) dziękuję Nic się nie martw,ząbki na pewno wyjdą,wszystko jest na dobrej drodze ;) Suma widzisz człowiek czasami musi podjąć tak ważną decyzję,by zrozumieć jak piękne jest życie.Będzie dobrze,a co ja gadam:)..już jest :) Julka 👄 My dziś bez spacerka niestety :( Mała też marudna..jeśli przez początkującą chorobę to lepiej nie wyłażę ..Fajnie masz,że córa siostry zabawi Adaśka :) Szklana nic się nie martw,nie dopuścimy do kaca :P Chyba jestem jedyna,ale nie wiem na 100.Jest jeszcze jakaś Basia??? Dota dzięki :) Ja szukam w różnych przepisach...a też czasami mam rebus,co zrobić do jedzonka. Teściowa jak najbardziej myśląca :D Pogratulować. Igmik może wkleisz te swoje sałatki na maila i jak będziesz miała jakieś stronki z jedzeniem dla dzieci.I przepisy w ogóle. Ja wrzucę swoje ;) My zrobiłyśmy rolady i kotlety :) Połamało mnie na cacy,raz zimno,raz ciepło...tylko nie to :( M dziś dłużej w pracy a w poniedziałek...uwaga wyjeżdża... Mała śpi,więc może uda mi się też położyć(jak pozmywam stertę naczyć :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam na maila te sałatki które podawałam. Jest tam też przepis na drożdżówkę i liki do szarlotek-sypanej i kruszonkowej, ryżu z jabłkami i tarty śliwkowej. Z tych przepisów tylko drożdżówki nie robiłam ale wydaje się być ona super prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka zrobiłam na mailu nowy folder powrzucajcie tam kochane informacje o wszelkich kremach, maściach, lekarstwach i kropelkach i oczywiscie o domowych sposobach leczenia też!;) Będziemy mialy wszystko w jednym miejscu i nie bedzie trzeba odszukiwac na stronkach ani kolejny raz pytac:) Mam nadzieje ze pomysl sie spodoba 🌻🌻🌻 S.O.S. APTECZKA🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Piękne! Na razei nie dam rady nic popisać. Melduję, że drugi dzien bez smoka i pierwsza noc za nami :) noc super - Gaba spała od 20.30 do 7 rano!!! Coś sie w nocy wierciła (obudziła się po drugiej stronie łózeczka,ale nie trzeba było wstawac! Z zasypianiem troche dłuzej schodzi :p Gaba albo wstaje albo sie kokosi - ale zasypia bez smoka, troche go brakowało na spacerze jak sie zrobila niespokojna 0 ale niania dała radę ;) Próbowalismy z kaszka przed kąpiela ale to na razie nie wychodzi, je po myciu - może z czasem uda sie to zmieic. później sie odezwe - teraz gaba mi demoluje szafe... musze ja powstrzymac :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski!!! Basienia wszystkiego najlepszego!!! Dużo zdrówka dla Was!!! 🌻 Szklana gratuluje decyzji o wyrzuceniu smoków!!! Tak na serio, to to jest chyba dla nas trudniejsze, niż dla dzieci, nie??? Zyczę wytrwałości no i WYRZUĆ TE SMOKI żeby Cię nie skusiły w chwili słabości :) piksip mam nadzieję, że u Twojej siostry już lepiej. I że u Was się nic nie wykluje. Buziole!!! IGMIK czyli jednak jakieś zmianki... heh. I to może być z mięsa??? Trzeba skontrolować i tyle. Ale te terminy chore faktycznie. Na pewno nie będzie to nic poważnego, tylko czekać tyle... Pola prawie jak Kubuś, tylko on trochę wyższy. Ona kobietka, a ten??? Mam nadzieję, że w gimnazjum go wyciągnie :P avinia nie martw się o zabki. Widocznie tak się wolno wykłuwają i co im zrobisz. Pewnie późniejsze powychodzą jak grzybki po deszczu :) Suma odpoczywaj u rodziców i korzystaj z wolnych chwil. Należy ci się!!! Mia Wam też gratuluję decyzji i życzę wytrwałości!!! U nas got,. U dentysty córcia była "prawie dzielna" (z tym "prawie" z Żywca :P no ale przynajmniej coś sobie dała tam pogrzebać. No i nie boli. Ale jeszcze mamy ząbka do leczenia. Najważniejsze, że nowa pani jej się bardziej spodobała i może będzie lepiej. Tak czy siak nagrodę dostała, bo bardzo się starała kobita :D Kubek staje ciągle. Przy wszystkim. Najgorzej jak próbuje np przy ksiązce. Że niskawo, to leci na łeb :) bosze. śpi w pajacach, jakoś tak mnie przekonują bo stópki nie wystają, nie podciąga się na pleckach. Ogólnie, że dziecko "nie zamarznie":P Myślę, że jak skończy rok to kupię mu piżamkę normalną. Na razie jeszcze niech podzidziusiuje :) Aaaa i muszę się pochwalić. Ostatnio w przedszkolu pani nam pogratulowała i powiedziała, że wykonaliśmy wspaniałą pracę przy wychowaniu małej. "Mistrzostwo świata" powiedziała!!! Kobiety wiecie jaka byłam dumna??? Jak chyba nigdy w życiu!!! Och :D Ok idę ją kąpać. Buzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up no super ze dostalas pochwale od pani z przedskzola :) nic dziwnego ze jestes dumna :) moj tez jeszcze spi w pajacykach :) traktuje je jako pizamke bo wiem ze niema golych stopek ani pleckow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu ale jestem padnięta. M rano wyszedł i przed chwilą wrócił a Frania ponieważ była z mamą cały dzień to szlała i marudkowała... on aprzy mnie sto razy bardziej marudzi niż przy niani... hmmm Spała dziś przez calutki dzień...godzinę... Nie wiem jak ona tak wytrzymuje. Chyba teraz jej się musi pozmieniać bo te nocki tfu tfu przesypia... muszę ją nauczyć żeby w dzień też zasypiała w łóżku. M własnie idzie usypiać...hmmm zobaczymy jak dziś będzie.. jest taka padnięta i wtrąbiła tyle kaszy, że powinna paść ale może jest przemęczona i nie zaśnie... Mia- super że wy też się zdecydowaliście na wyrzucenie smoka. Wytrwałości :) nieżle jak dziecko do 7 śpi nie? :) O frania płacze :( ojej kiedy będzie zasypiać bez płakania? muszę chyba w dzien też z nią trenować żeby się szybciej nauczyła. Pimboli a ty jak z tym smokiem. Dasz radę nie wymiękaj O kurdę zasnęła niesamowite.... 2 minuty. wow :) jezu ale czad idę jeść obiad wpadnę potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu przyjmij życzonka ode mnie i Zuzy :) Zdrówka i niezmąconego zmartwieniami poczucia humoru. Do tego szczęścia przy boku męża i radości z Wikusi. No i wszystkiego co tam sobie marzysz po cichu :) Dagusiu Zuzanna ma czerwone suche krostki,tworzą takie plamy. Nawilżam,ma je jednak cały czas. Pimboli chyba masz rację co do charakteru mojej córki.Nawet teściowa to zauważyła. Oj,jeszcze ona da nam czadu. Kiedy była w brzuchu już miałam takie przeczucie ... Propozycji na kolacyjkę nie mam, niestety, ale gdyby któraś wpadła na jakiś pomysł, z chęcią skorzystam. Julka jeszcze nie raz dzieciaczki zaliczą upadki. Ja staram się tego nie przeżywać, chociaż szkoda maluchów.Nie nauczą się jednak jeśli nie doświadczą pewnych rzeczy na własnej skórze. Szklana miałam taką małpkę... Jak się Frani podoba? Gratuluję sukcesów w nauce zasypiania :) Napisz dokładnie na czym to polega?Widzisz, moja sypia często tylko godz. w ciągu dnia a i wieczorem szaleje. Igmik skoro lekarka powiedziała, że częste są przypadki występowania takich grudek, nie powinnaś martwić się tak bardzo. Czym wg niej mogą być powodowane? Nawet prywatnie są takie kolejki do specjalisty? Basiu kurujcie się , bo teraz jak te cholerstwa się przyczepią to nie chcą puścić. Igmik ładnie Polcia waży. Na którym jest centylu? Avinia ja też przeżywałam brak ząbków, a tu pojawił się nie wiadomo kiedy. Przyjdzie pora. Suma po tym wszystkim musisz zadbać o siebie i dziecko. Rób to, co Ci serce podpowiada. Oi Mia rzuca smoka. A raczej Gaba :) Ja nie potrafię się z nim rozstać :D Up wyobrażam sobie jak musieliści być dumni. I z siebie i z małej. Każdy by chciał usłyszeć taki komplement :) Zula śpi w pajacach. Dzisiaj obudziła mnie o 9;15! To się nie zdarzyło od sierpnia. Chyba zasłużyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie 5 minut mam żeby popisać Najpierw to co pamiętam mia, szklana- trzymam kciuki żebyście bez smoka wytrwały szklana- wysłałam męża po tą maść:) dzięki rossołku- Zuzia też ma alergię jakaś?? basienia- sto lat, najlepszego:*:*:*: up- super taki komplement usłyszeć:) igmik- na masakra jakaś z tymi terminami:( mam nadziję że wszystko ook, mi też pediatra mówiła kiedyś że mogą się dzieciom powiększać gruczoły bo kurczaki są pasione hormonami i żeby zadużo drobiu nie dawać. No ale moja może tylko dr€b albo królika, ale gdzie dziada upolować, na pewno wszystko będzie ok Moje dziecko zamieniło si w kurę ,Ł= zbiera wszystkie okruch y podgoi odkąd skapowała ze z chlebka lecą okruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko witam i znikam.... Dagusiu życzę Wam abyście zawsze darzyli się miłością i żebyście czuli się spełnieni będąc razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dagusia - barawo!! gratuluję. również życzę, żebyście zawsze się kochali i wspierali i żeby M był grzeczny ;p Kupiliście dexeryl? Hej Igmik. MIa- moja dziś znów spała do 7.25 :) i zero pobudek. Teraz M uśpił ją w łóżeczku i czekam aż wstanie heheh już śpi 1,5h... M to ma poedjście, jest zdeterminowany i mu się udaje a ja miękka jak kaczuszka... :) Ale smoka nie dałam :) i nie dam :) Miłego weekendu kochane Ja ugotowalam malej makaron rzowy i marchewkę z cukinią teraz gotuję na parze i dam jej to na obiad z masłem. Dam jej do miski na przyssawkę i niech sama je :) zobaczymy co będzie :) W ogóle to jestem gapa bo Frankanie może jeść jajka i ja myślałam - a raczej nie myślałam heheh że w makaronie jest jajko zawsze anie ma :) i dziś jej od razu ugotowalam bo ona uwielbia :) Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez szybciutko. Szklana-gratuluje odstawienia smoka. Ja bede w Szczecinie i Elblagu. Te malpki mnie przerazaja do dzis:D Dagusia-oby nastepne 10 lat bylo tak samo piekne albo i piekniejsze niz te minione. Igmik-z Pola to na pewno nic powaznego,ale sprawdzic trzeba.Szkoda tylko,ze kolejki takie. Ostatnio cos slyszalam w tv,ze w Pl sie czeka nawet cztery lata na niektore operacje:o Basienia-jak zdrowie?Mam nadzieje,ze sie nie pochorowalyscie z Wiki. Fajnie macie,ze wasze dzieci spia w pajacach.Moja musi miec gole stopy,nawet w dzien jak spi.Stad ta pizama,bo do tej pory spala w body z dlugim rekawem,ale zimno na dworzu,wiec w domu tez juz nie tak supercieplo czyli musze jej zakryc nogi. Koszulke wkladam w gatki i sie nie podciaga do gory. A jak slodziutko wyglada;) Dobra,zycze udanego weekendu,musze dac obiad Nadince i pojechac po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻NAJLEPSZEGO Z OKAZJI MIKOŁAJEK🌻🌻🌻 My świetujemy podwójnie dziś Maja ma 10 miwsiecy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wszystkiego najlepszego w Mikołajki :) ja jutro prawdopodobnie odbieram prawko :D moj urwisek niechce spac od rana dzis buuu chodzi i marudzi KLuska a moj za 3 dni konczy 11 miesiecy!!! szok jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego z okazji mikołajek!!!!!! mam nadzieje że u Was mikołajki udane?? bo pustki na forum są jak nie wiem :) a ja właśnie sie dowiedziałam że u nas sąsiedzi mieli świńska :( a mój siostrzeniec ma gorączkę i nie wiadomo czy to nie grypa :( a Milenka sie ostatnio z nim bawiła, strasznie sie boje :( a u Was piksip jak tam?? to chyba Ty pisałaś że siostra ma, tak?? Basienia spóźnione ale jak najbardziej szczere życzonka imieninkowe 🌼 dla Ciebie kluska do Maji też wszystkiego najlepszefo za 10 miesięcy. a ty Julka chyba masz najlepszy prezent na mikołaja :) Hipku ale Gabryś fajniutki faraon :) no to dziewczyny miłej niedzieli życze w gronie rodzinnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam wczoraj minęło 10mc. I Miłoszek zrobił najlepszy prezent dla mnie. Wstał bez niczyjej pomocy i bez trzymania się czegokolwiek jak oglądaliśmy Mam talent. A dzisiaj to powtórzył i zrobił parę kroków trzymając się w kojcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A święta spędzam bez męża a u tych co nie ciekawie było jak teraz jest sytuacja? Wszystkiego naj z okazji Mikołajek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZÓR :) Mam nadzieję, że mikołajki udane :) Nie było mnie kilka dni, bo byłam bardzo zajęta :) W sobotę mój mężulek miał urodzinki, zjechało sie gości a gości ..... A że to było dzień przed Mikołajem to mikołajki obchodziliśmy wczoraj. No i doszłam do wniosku, że mój syn jest okropny .... on nie lubi zabawek. Dostał tyle fajnych prezentów, ao on odsuwał to wszystko na bok i tylko raczkował do pilota, telefonu, telewizora, dvd, lampy, fotela itd..... Nic z zabawek go nie zainteresowało :( Ech, goście nie byli zadowoleni.... Igmik i Basienia - jeszcze raz dzięki za przepisy - zrobiłam jedną sałatkę z przepisu Igmik i tą Twoją Basieniu i jeszcze dwie inne i wszystkie wyszły suuuuuper :) Moja przyjaciółka wydawało by się jest już w lepszym stanie a tu w piątem przyjechali do niej rodzice,którzy wiedzieli, że poroniła ale nie wiedzieli, że chciała popełnić samobójstwo. I nie wiadomo jakim cudem i od kogo dowiedzieli się o tym i zaczęli ją wyzywać od debilek itd i jeszcze wszystkim dookoła mówią, ze straciła dziecko bo chciała się zabić a nie, że chciała się zabić bo straciła dziecko ..... no mówię Wam szkoda gadać.... jej rodzice to beznadziejni ludzie, zawsze tacy byli. Wyszła wcześnie za mąż, zeby od nich uciec.... Tak poztym to ok. Byliśmy na pogrzebie kuzyna, no i oczywiście smutno było strasznie - jak to na pogrzebie. No nic, więcej nie napiszę, bo młody wzywa. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu nadrobię zaległości i Wam poodpisuję, bo nie jestem póki co na bieżąco. No to udanej reszty niedzieli :) Jacie, jak się cieszę, że za niedługo są święta :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję ledwo,ledwo... Nie dość,że chora to jeszcze mnie wczoraj mąż spił i wykorzystał :D Pimboli dziękuję za troskę słonko Ty moje :) Edycia 🌻 Haydi ..to rodzice Twojej przyjaciółki są debilami i w dodatku bez uczuć i taktu....szkoda słów.. Imprezka udana? Mikołajki pewnie udane...:) Jak mi przejdzie choróbsko to przyjdę,bo nie chcę Was pozarażać :) Buziolki 👄 Aaaaaa...Hipku Gabryś pikny :) Majka miałaś się odezwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zawróciłam na poprzednią stronkę.. Up dzięki wielkie :) Taki komplement na pewno miło usłyszeć,super mama z Ciebie :) Rosołku piękne słowa.. O Zuza grzeczna dziewczynka,dała się mamusi wyspać :) Oby częściej..albo zawsze ;) Dagusiu wszystkiego naj..dla Was.Miłości,radości,zrozumienia. Pięknych wspólnych lat. He,he kurka w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kurcze haydi rodzice twojej przyjaciolki nienormalni buuu :( :( niech mysla swoje ale zeby rozpowiadac i to jeszcze nieprawde eh Gabrys slodki hihi :) ladne ma oczka a Pola IGMIK fajna ma kite hihi :D moj wlasnie walczy ze spaniem hehe wypil flache mleka i marudzi w lozeczku a od dzis u mnie w miesice otworzyli basen i mozna sie kapac a od wczoraj byl wstep wolny na zwiedzanie bylam zobaczyc :) hihi fajnie nawet zrobili i wkoncu jest mega zjezdzalnia wypuszczana na zewnatrz budynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam kolejne zlecenie plastyczne hihi na piatek mala mojej siostry ma przyniesc do szkoly aniolka technika dowolna hihi :D juz mam koncepche hihi jak zrobie go to przesle fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki od 2 dni chodze wszoku . chyba cos wspominali takze w polce o tym co sie stalo tutaj w pistoia. nie bede opisywac. bo moze ktos ma slbe nerwy.powiem tylko ze dwie panie przedszkolanki maltretowaly dzieci 10miesieczne. na you tub sa filmy. horror. tutaj jest strasznie glosno. ludzie domagaja sie kary smierci ale niestety taka nie istnieje we wloszech a powinna w takich sytuacjachh. jak macie slabe nerwy to nie szukajcie tych wiadomosci. ja mam slbe i nie moge tego widoku wyrzucic z mojej glowy. pozdrawiam was kobietki .przepraszam ze z takim tematem ale mnie to strasznie dotknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Dziewczynki - wróciłam od rodziców i mam zaległości - musze poczytać. U nas wszystko dobrze - 3ząbki już się przebiły i teraz czekamy na czwartego. No i od kilku dni - MAŁA WRESZCIE RACZKUJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×