Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Oluś wszystkiego najlepszego!🌻🌻🌻 Haydi Mamusiu wszystkiego naj także dla Ciebie i kolejnych równie cudownych jak dotychczasowe chwil z Olusiem!🌻🌻🌻 Igmik dzięki, a teraz to mam kłopot, bo mój M nie chce dzis jechac do rodziców, uniosł się i stwierdził ze jak sie wczoraj umawiali to powinni byc a skoro wyszli to ich strata i ze dzis nigdzie nie pojedziemy. A ja w kropce jestem, bo cos czuje ze to potem bedzie na mnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........wiek...woj.......t.por....dat.por...Imię. ....wiek...waga/wzrost Julka2384.....25....lubuskie..1.4.02.....09.01....Adam.. . .10m......7440/80 piksip.........29....śląskie....01.02....12.01/cc...Emi. ... ..ROK.....8100/74 Igmik.........27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola... ....12m1tydz...8800/70 Haydi.........23.....Śląskie...14.02....22.01/sn...Aleks ander ...8m4t...9,2/72 edycia86r.....23...podkarpackie..14.02...26.01....Milena .. 11m1t..9200/76 Mia 82........27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna .......36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...9m....11000 rosołek........27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza .. ...8,5m........? iwonka........29....lubelskie...02.02...02.02/sn..Magdal ena ..11m...9000/78 Suma..........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Darius z ....?.....9,5/77 Kluska.........27....łódzkie...06.02....06.02/sn...Maja...11m16d...12,5kg/80,5 mama 17 luty ..33....lubelskie..17.02...06.02sn....Karol.......9m.....9/7 8 malinova ......36.....śląskie ............07.02 sn.... Weronika.. 11m...??? basienia.......28....śląskie......04.02..10.02/cc.....Wi ktoria...11m...??? salwia.........29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Sz ymc io...8m...?/? asia26........27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wik t oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy..............02/sn.....Nicol as ...8m/8d Pimboli.......28.....Niemcy....18.02.....17.02/cc...Nadi ne..10 m2t..7900/74 up-83.........26.....małopol....25.02.....19.02/cc...Kub a... 10,5...8700/75 majaitosia....29...małopols....01.03.....24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74 dagusia82.... 27....śląskie.....29.01..05.02 sn....Martynka 9m 3,5t 1120/ok76 agi0506............warm-maz...22.02....05.02./cc...Miłos z 9m3t 7540/70 dota25.......30...pomorskie....24.02....1.03/SN....Kamil ka...10m.....?/? MARTECZKA1980..SCIACCA..??????......02.03/SN...CALOGERO 8M3T..9650/73 monis30......30....mazow....27.02...04.03./cc...Weronika ..8m 4t/8800/76cm balbiina.....26....slaskie.....24.02......Kacper .....10m i 2 tyg./ 11kg/80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!!! Jacie, jak cudownie jak dziecko kończy pierwszy rok życia ! A te wspomnienia normalnie same mi do głowy przychodzą :) A mały dziś od rana taki grzeczny i poważny,że aż się smiejemy, ze ma rok więc już spoważniał :) IGMIK 🌻 , Julka 🌻, Kluska 🌻 - DZIĘKUJEMY ( JA I OLEK ) ZA PIERWSZE DZISIEJSZE ŻYCZENIA !!!! 👄 dla Was ! Julka - biedaczko - trzymaj się dzielnie !!!! Przeczytałam to na meilu no i faktycznie, trudny masz teraz okres ... Ale jesteś dzielną kobietą i dasz radę a potem będzie już tylko lepiej !!!!! Dota i Up - dzięki :) No dzisiejsza impreze to taka malutka, tylko kawka i ciastko i dziadkowie no i my :) A za tydzień większa impreza i już się jej boję ;) ;) A u nas dziś od rana mrozik i tak cudownie słońce świeci - taki dziś cudny dzień i nastrój mam super i jestem w ogóle jakaś taka podekscytowana tym, że ten mój bąbel ma już rok :) No to miłego dnia wszystkim !!!!! Wpadnę jeszcze do Was później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Haydi dla Olusia 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 Pomarańczowy trzymam kciuki za spanko :) Avinia 🌻 dla Ciebie bidulko,zawsze sama z problemami .. Igmik wyglądasz tak młodziutko,że koleś pomyślał,że żarty sobie robisz :D Trzymam kciuki za fajną pracę.🌻Wybacz moją ciekawość.Z kim zostawisz Polcię? Ksiądz fajny,młody.Szybko,zwięźle i na temat.Tak mnie polał wodą święconą... chyba widział moje różki :D Łóżeczko...hmmm.Chodziło mi o to,żeby Wiki w nim zasypiała,ale przede wszystkim,żeby je polubiła.Poukładałam przy ścianie maskotki,dałam jej ulubiony kocyk.Mamy też możliwość powieszenia pianinka ze stolika edukacyjnego,więc powiesiłam jej.I takim sposobem trochę się pobawi,powierci,pokręci i zasypia.Prawie nie płacząc,a to dla mnie najważniejsze.Taka moja metoda na usypianie.Po rozstaniu ze smokiem nie chciała tam spać sama.Tylko przy mnie,a jak wiadomo jest to męczące.Mam nadzieję,że z czasem będzie usypiać coraz lepiej.To tyle z opowieści o przyjaznym łóżeczku :) Julka będzie dobrze 🌻 Trzymaj się cieplutko i nie zamartwiaj.. Kluska i znów dylemat.Pozytywnego rozwiązania sprawy :) 🌻🌻🌻 Dota jak tam nocka,mam nadzieję,że nie była skopana ;) 👄 Pimboli no witaj :) I nie zostawiaj nas już nigdy na tak długo,co? :D :D :D..Jak w domku? Haydi...no jak to malutka impreza :)....a ciotki forumowe i nasze dzieciaczki :D :D :D :D Torcik prosimy i kawkę :)..he he he :D Rosołek gdzie jesteś? I jeszcze bardzo proszę o wpisy:) nasze dziewczynki wszystkie :) My już po spacerku,po obiadku..i zaraz spanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olku, z okazji pierwszych urodzinek życzymy Ci dużo szczęścia, rośnij zdrowo i bądź pociechą i radością dla swoich rodziców!! Kochane, u nas ok ze zdrowiem, ale mała zrobiłą siestrasznie niegrzeczna, aż sie moja mam wczorja dziwiła co to za dziecko...... normalnie jak coś jej nie spasuje, cos nie tak jak ona chce to w sekundzie jest ryk!! wrzeszczy - serio- wrzeszczy jakby ja obdzierali ze skóry! musi być jak ona chce i koniec, jak nie to ryk.... tak jej sie od ostatniego tygodnia podziało, normalna była zawsze, a teraz.... az sie boje, za chwile zacznie tupac i walic głową o podłogę wręcz!! Aaaaaaaaa!!Chyba super niania by sie przydała! Szklana - gdzie jesteś??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Sto lat dla Olusia! Leci czas, leci...zdrówka i usmiechu:) Nocka z 1 przerwą oczywiście - 1,5h - ja się wykończę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Dla Olusia zdrowego i szczęśliwego dzieciństwa i STO LAT!!!! Sorki, że nic nie piszę ale mam straszne zaległości a tak tylko o sobie pisać to nie wypada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski 🖐️ Oluś sloneczko- Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok! Dzis tylko tyle bo nie daje rade siedziec przed kompem.Wczoraj dzwignelam Szymcia i cos mi przeskoczylo w kregoslupie:( Myslalam,ze tylko nadwyrezylam ale w nocy juz wstac nie moglam z lozka-maz mnie zbieral z podlogi choc myslalam,ze sie nie podniose i bedziemy wzywac pogotowie.Ale jakos sie udalo,dzis bylam u lekarza i dysk mi wypadl dostalam sporo bardzo silnych tabletek a jak mi nie przejdzie to za 5 dni zastrzyki.Tragedia dziewczynki nikomu tego nie zycze bol przeogromny.Chyba wole rodzic.Az sie boje dzisiejszej noc tzn czy rano dam rade wstac.Dzis M musial wziasc wolne aby sie nami opiekowac.Dobrze,ze teraz weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko życzonka złożę- dla kolejnego słodziaka- roczniaka- Olusia. Rośnij zdrowo, zawsze się tak pięknie uśmiechaj i bądź pociechą dla rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również życzę Olusiowi wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Olek - sto lat, sto lat niech żyje żyje nam!!! Rośnij śliczny, silny, zdrowy. Bądź wesoły i szczęśliwy. I niech spełniają się Twoje marzenia :) Pimboli ja już się martwiłam ;) A jeśli chodzi o to zwracanie się do teściów to miałam wieeeelki dylemat. No i w pierwszy dzień dziecka jaki spędzałam u boku mojego męża, jego rodzice nam składali życzenia. No więc ja zapytałam, czy skoro oni mnie traktują jak dziecko, to czy mogę ich jak rodziców. Dla nich to było oczywiste. I co??? Mówię do nich "babcia", "dziadziu" :p Noż kurna nie przejdzie mi przez gardło i kropka. A mój tata powiedział od razu do mojego m, że po ślubie jesteśmy jednością, jednym ciałem więc nie wyobraża sobie, żeby mówić do teściów inaczej jak do rodziców... Mój m nie ma z tym problemu żadnego. Współczuję zepsutego Sylwka... A "żart" teściowej nieziemsko mi przypomina typ "żartów" mojej... heheh ten sam styl ;) IGMIK no widzisz - nic, tylko się cieszyć z tego, że tak wyglądasz młodo. Ja do dziś się chwalę, że jakieś dwa lata temu mi piwa na rynku nie sprzedali :P piksip może Emi odreagowuje chorobę w taki sposób... Spokojnie, wróci wszystko do normy. julka będzie dobrze!!! bądź dzielna! jeszcze zajrzę za chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli no i fajnie,że powróciłaś.:) Za zainteresowanie nie dziękuj,sama też byś pewnie zapytała czy wszystko ok.:) U nas był moment burzy w raju :D..ale to moja wina raczej..nazbierało się i musiałam wyładować energię,chyba nie bardzo pozytywną. :o Jak chcesz filmik to Ci prześlę. M jest ze mną :),robi driny :) Już jestem po 3 i fajnie się robi :) Fajnie,że Nadine taka superowa dziewczynka,pewnie jak mamusia.:) Masz rację wybór jedzonka u nas wielki.Moja kuzynka w Holi też nie bardzo ma co podawać dziecku ze słoika. Cieszę się,że wróciłaś do żywych w świecie forumowym :) Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zawsze przypominam taką anegdotkę z mojego życia.Siedziałam kilka lat temu w przychodni u lekarza i jakaś babcia się mnie spytała: A panienka to się do matury przygotowuje? a ja do niej: Do matury to ja swoich uczniów przygotowuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U nas wir przygotowań roczkowych :) Chciałam tylko złożyć zyczonka: Kochany Olusiu wszystkiego co najlepsze z okazji urodziń, obyś był taki grzeczny jak do tej pory i rósł zdrowo i wesoło. Wszystkiego naj naj naj życzy ciotka forumowa z Milenką.🌼 dla Ciebie Dobranoc ja padam na cyce więc ide spać i nawet nie poczytałam. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia 🌻, Piksip 🌻, Pomarańczowy gościu 🌻, Pimboli 🌻, Malinova 🌻, Salwia 🌻, Dagusia 🌻, Robur 🌻, Up 🌻 DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA WSZYSTKIE ŻYCZENIA !!!! Ja też życzę małemu, żeby mu się to wszystko spełniło :) A u nas super po mini imprezie ( Basieniu chętnie bym Wam wszystkim ciasta posłała, bo dużo moja mama upiekła pyszności i jeszcze zostało - starczyło by dla Was wszystkich .... więc zapraszam !!!! :) ) Olek dziś był cały dzień cudowny ..... drzemkę skończył o 15:00 i do 21:00 był w takim humorze, że szok. Bawił się ze wszystkimi jak szalony :) Mieli być dziadkowie i szwagier tylko na chwilkę ale nie umieli od niego odejść - tak się z nimi bawił i byli zachwyceni wiec jeszcze kolację dostali :) Dostał fajne prezenty, misia bajeczkę, samochodu różne różniste, i taki mały warsztatz z małotkami i wiertarkami, taki do maluchów , który bardzo polubił. No i dosyć dużo pieniążków. Bawi się też fajnie autkami, już załapał o co w tym chodzi, tak więc ciągle tylko móiw buuum buuum i jeździ po podłodze. No naprawdę dziś byłam z jego zachowania dumna ..... Kochany .... No nic, teraz już więcej nie dam rady napisać, muszę trochę sprzątnąć to wszystko.... JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM KOCHANE ZA ŻYCZENIA!!!!! DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jacie, ale literówek narobiłam .... wybaczcie plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke złozyc Olusiowi zyczenia: Oby zdrowko zawsze dopisywało, a usmiech zawsze goscił na twojej buziolkce slicznej, spełnienia wszystkich marzen i duzo słoneczka 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻😍😍😘[kiss😍😍🌻 🌻🌻😍😍😘[kiss😍😍🌻 🌻🌻😍😍😘[kiss😍😍 Oj spadam bo padam Kamiska dopiero co zasneła jestem detka ..co prawda juz dzis goraczki nie miała ..nie wiem co było przyczyna ale maruda jak diabli miłych i jaknajbardziej przespanych nocek buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Właśnie wieczorem siadłam do kompa Was chwilkę poczytać,bo małą zaraz kąpię i kładę spać a tu co? Kurcze,nic nie napisałyście cały dzień. Normalnie,szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, faktycznie puchy :) melduneczek króciutki weekendowy proszę :) U nas w porzo. Jutro na ferie wyjeżdżamy, więc nie będzie mnie parę dni. Szkoda tylko, że taaaakie mrozy zapowiadają, bo na polku się nie da za długo :( Ale może nie będzie tragedii... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zajrzałam złożyć melduneczek u nas dzionek minął błogo i leniwie, dziewczyny po generalnych porzadkach chodzilam dzis z kata w kat i szukalam sobie na sile zajecia bo sprzatanko sobotnie w godzine zrobiłam...;) I o 9 nie miałam już nic do zrobienia szok dosłownie szok!:P Cały dzionek na zabawie z niunia a gdy spała z książką w reku na kanapie. Żyć nie umierać oby wiecej takich dni było!!!!! Up udanych ferii! I ładnej pogody!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! No to ja też się melduję :) Dota 🌻 - równiez dziękuję serdecznie w imieniu Aleksandra za życzenia :) :) :) Kluska - no, życzę Ci, żebyś fakycznie miała więcej takich udanych dni jak dziś. Up - udanych ferii, super wypoczynku i dobrej pogody mimo wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki w ten mroźny poranek. Znowu mnie długo nie było, znów nic nie poczytałam. Przepraszam. Chciałabym życzyć ADASIOWI, EMI, POLI I OLKOWI: zdrówka, uśmiechów, sukcesów w nauce nowych czynności, radosnego poznawania świata, wokół mnóstwa zabawek, miliona całusów od mamy i taty, fajnych kolegów i koleżanek, i oczywiście 100 lat. Wszystkiego dobrego, niech rodzice pociechę z Was mają. Mały melduneczek, co u nas. Wczoraj wreszcie skończyłam Studia Podyplomowe, za miesiąc świadectwo. Tak się cieszyłam, że z tych emocji nie mogłam spać do 3 nad ranem. Przespałam się do 6 i już jestem na nogach. Mam nadzieję, że teraz częściej będę zaglądać na forum. Choć teraz jeszcze przygotowania do pierwszej rocznicy urodzin. Kamilka rośnie, gada po swojemu, ale jeszcze nie raczkuje, a tym bardziej nie chodzi. Serduszko pod kontrolą, ale bez zmian na lepsze. Czy są jakieś dzieci, które jeszcze nie raczkują ??????? Czy tylko moja córcia taki leniuszek ??? Obejrzałam zdjęcia dzieciaków, no po prostu CUDNE DZIECIACZKI. Nie mogę uwierzyć, że większość już na swoich nóżkach pomyka. Mam nadzieję, że szybko się doczekam dreptania mojej córci. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja. Wreszcie, po raz pierwszy, wysłałam WAM zdjecia moich dzieci na tajnego e-maila. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3 GRATULACJE z okazji ukończenia studiów!🌻🌻🌻 Ja też myślę o podjęciu dalszej nauki bo bardzo mi brakuje siedzenia w książkach od skonczenia studiów już trochę minęło ale jakos mi się nie składa... Teraz czas poświęcam na nowa prace, może od października mi sie uda, akurat Maja już większa będzie;) Dzieciaczki śliczne, a to zdjęcie gdzie siedza razem urocze! Na jednym zobaczyłam kawałek lali Maja też ma taka, to jej ulubiona lala Ala;) I jedyna którą ze soba ciegnie jak gdzieś chodzi, inne lale jej nie interesują, woli klocki, ksiązeczki, i jakieś inne zabawki ale o tej lali nie zapomina;) A córcia zacznie raczkowac albo od razu chodzic, ze mną tak było, ja nie raczkowałam wogóle i któregoś dnia po prostu tak jakoś zrobiłam kroczka potem dwa i poszło!;) Kamilka też zacznie! Dobrze że serduszko pod kontrolą i oby było coraz lepiej🌻 Udanych przygotowań do rocznicy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne południe ! Ale się dziś wyspałąm - Olek dziś spał od 21:00 do 10:00 !!! Szok. A obudził się głodny taki, że cała jajecznicę z chlebkiem zjadł :) Mamo3 - 🌻 dziękuję za życzenia w imieniu Olusia !!!!!! Supoer, ze zajrzałaś i super, że wysłałaś nam zdjęcia - bardzo fajne dzieciaczki. No i gratuluję serdecznie ukończenia studiów podyplomowych !!!! Co do chodzenia to mój Olek jeszcze też sam nie drepta, tylko za jedną rączkę, ale póścić się boi. No nic, miłej niedzieli kochane !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! ja tylko na chwilke z pytaniem jak wyglada ta wysypka po 3dniowce? bo Kamiska nie miała co prawda 3 dni goraczki ale teraz ma jakies plamki głownie na brzuszku i w pachwinach najwiecej w miejscach pod pieluszka z przodu hihi, nie wiem czy to ta wysypka po trzydnmiówce czy sie martwic czy nie czy leciec do lekarza? kurcze goraczki juz nie ma spi lepiej (2 pobudki) marudna ale to chyba na zabki choc tez pokasłuje, no ale jesli to pewnie jakis wirus ...kurcze boje sie ze u lekarza cos dopiero złapiemy głupiego :( moze wieczorkiem znajde chwilke aby poczyac i popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota u nas wysypka potrzydniówce była i na brzuszku i w pachwinach a potem w ciagu dnia to i na pleckach i rączkach takie czerwone drobne plamki ale to chyba u każdego dzieciaczka może wyglądać nieco inaczej. Nie pamietam jak dziewczyny dokładnie opisywały ale u kogoś była też wysypka chyba na nóżkach a kogoś też na buzi. Od lekarza ja tez wolalam trzymac sie zdaleka. Lepiej poczej możewysypka zejdzie to wtedy bedzie pewne ze to po trzydniówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie tez zamelduje.Nie mialam zbytnio dostepu do kompa,bo ten kolega M robil mi go na nowo-wszystko czyscil i wgrywal od poczatku. Weeekend minal spokojnie,praktycznie dziecka nie mialam,bo siedziala z mezem przy komputerze i tam sie przy nich krecila caly czas, a ja sobie odpoczelam i nawet przeczytalam ksiazke. Nadinka z dnia na dzien coraz wiecej gada,lapie slowa i uklada z nich zdania-mamy kupe smiechu przy tym;) Mamo3-gratuluje serdecznie zakonczenia nauki.Moze faktycznie twoja corka nie bedzie w ogole raczkowac? Trzymam nadal kciuki,zeby sie poprawilo z serduszkiem. Up-szerokiej i bezpiecznej drogi i nie dajcie sie mrozowi:) No i wracaj do nas szybko. Kluska-dobrze,ze sobie odpoczelas,nalezy sie takim zajechanym mamuskom jak my:p Dota-moja miala goraczke dwa dni,a wysypke delikatna bardzo na brzuszku i plecach,a na raczkach,nozkach i buzi w ogole. Haydi-no to sie wyspal Olo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dziewczynki jeszcze raz dziekuje za trzymanie kciukow ;) juz jutro moze mama wyjdzie do odmu :) nawet was nieczytalam... :( niemam kiedy bo teraz ja zajmuje sie domem... obiadki, kolacyjki, pranie itp a jeszcze moj M ma jakiegos wirusa cos ala grypa zoladkowa... to juz wogole dwoja dzieci w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×