Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Najważniejsze - życzenia już złożyłam - od rana kombinuje jak tu się dostać do laptopa, żeby złożyć życzenia i dopiero teraz mi się udało :) No to teraz co u nas. Mały od wczoraj jak zaczął chodzić tak dziś ciąg dalszy samodzielnego chodzenia. Jakie to jest super,jak dziecko chodzi !!!! Dziś nie dał mi jednak pospać, wstał już o 7:00 :( Ale też zasnął wczoraj o 20:00 bo chyba się zmęczył tym chodzeniem :) Dota - myślisz, nie walczyć z Olkiem i butami ? Kurcze, chyba masz rację ..... Cały czas odpuszczałam i jak nie chcia butów to nie zakładałam, i w domu zawsze był tylko w rajstopach i w skarpetkach. A na spacerek zakładałam jeszcze babcie takie ciepłe, góralskie. No ale teraz jest zima i chciałabym mu ubrać ciepłe buty, ale się nie da.... pozatym mamy w niedzielę roczek w kościele i jak - w babciach ? :) Kurcze, no już sama nie wiem. Tym bardziej, teraz zaczął sam chodzić, to chcialam mu na się zakądać buciki, żeby się przyzwyczajał, ale on w butach nie chce chodzić, albo tak nóżki wykrzywia..... Więc myślisz, żeby odpuścić i nie zakładać na siłę ? Rosołku - witaj :) Oj jak ja dawno nic nie czytałam ..... chyba też wezmę w końcu jakąś książkę, może mnie też tak wciągnie. Współczuję nieprzespanych nocek..... No i dziś miałaś tak nieciekwawie... no cóż, mże znów zęby ???? Co do spaceru to ja poniżej - 8 nie wychodzę na spacery, jak muszę np do sklepu, czy do dziadków to tylko tyle co do auta, a poniżej -10 to już wogóle małego w domu zostawiam. Szklana - witaj! Proszę ponownie od zdjęcia Frani !!!! Tak dawno jej nie widziałam! I te podwodne jak Wam się uda pójść też chętnie zobaczę! A mój Olek złości się tak samo jak Frania i większość dzieci - chociaż teraz już mu ten okres trochę minął. Ech, no i żeby katarek szybko przeszedł i nic więcej sie nie wykluło. Zdrówka !!!! Robur, kurcze, jakoś Was nie opuszczają te choróbska.... Moze faktycznie coś z tą pleśnią może to mieć wspólnego. Moja siostra kiedyś jak mieszkała w bloku i miała pleśń w łazience miała tak samo, jej synod urodzenia ciągle chorował, w końcu wyszło, że ma alergięna te głupie grzyby i niestety do teraz jest uczulony na pleśń, ma już 14 lat, ale jak gdzies jest pleśń to w momencie zaczyna się silnie dusić... Warto to sprawdzić, bo im wcześniej tym lepiej. Basieniu - no jesteś :) Brakowała Ciebie tutaj bardzo - faktycznie swego czasu bywałaś strażniczką forumową :) Ech, współczuję nerwowej sytuacji, faktycznie, wielkie dylematy przed Wami. No zyczę Wam z całego serca, żebyście dobrą decyzję podjeli i nigdy nie musieli jej żałować. Salwia - witaj! Oj współczuję bólu.... Hehehe, nie nosić swojego dziecka, no ciekawe jak ? Ja sobie nie wyobrażam wogóle nie móc nosić Olka, faktycznie nie wykonalne... Oby ból szybko przeszedł !!!! A ja mam od wczoraj @ i boliiiii brzuch ... To drugi @ po porodzie i tak jakoś mi dziwnie... No nic, Olek się kręci więc idę do niego, miłego dnia wszystkim życzę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pimboli jesli to fakt to jak tez jestem ciepluchem i tolerowałam ten mróz ze wzg na te choróbska :( Mia no szybciutko zleciało i jak tak wspomina sie to az łezka w oku sie zakreci A ja korzystajac z okazji ze Kamilka juz spi ponad miare, noc znowu była kiepska :( to poogladałam sobie te roczniaki jejku jakie wspaniałe dzieciaczki, jakie juz duze, Edycia piekny torcik dla Milenki, Pola tez śliczny torcik miała no a jakie usmiechniete dzieciaczki i jakie powazne ..tak wydoroslały :) Basieniu no i Wiki jaki chodziaczek suuper filmik :) Oj zabieram sie za podgrzewanie obiadku no i zaraz jak panna sie nie obudzi ja bede musoiała ja obudzic hihi juz 2,poł godz spi suuuper moze wstanie w dobrym humorku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAydi nic na siłe!! bo efekt bedzie odwrotny daj mu jeszcze czas, ale próbuj mu co jakis czas zakładac tak w formie zabawy, moze do niedzieli sie przyzwyczai ..tylko nic na siłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Dota25, Mia, Dagusia82, Edycia, Robur – dzięki za gratulacje. Mia - Rozumiem Cię co do „młynu” jak się pracuje. Też jestem matką pracującą, dwójka dzieci no i szczęście, że studia skończyłam. Dasz radę, jesteś dzielna dziewczyna. A za egzamin w czerwcu już teraz trzymam kciuki. Ale się rozmarzyłam po Twoim „przypominkowym” poście. Tak, to były piękne chwile, ale uwierzcie mi duuuużo pięknych przed nami. Pomarańczowa – ale Ci dobrze – udanego odpoczynku na urlopie. Haydi – no szkoda bardzo, że Twój M nie poda przepisu, ale jak tajemnica, to tajemnica. To może upichci i podeśle ???????? Dota25 – a co to za szmery w serduszku Twojej Kamilki ??? Napisz koniecznie jak już będziecie po tej wizycie kontrolnej. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki. No filmik znalazłaś ekstra. Edycia – moja córcia ma „niepodomykane” jakieś tam „sprawy” w serduszku – niestety aż trzy. Dlatego będzie szykowana do zabiegu, ale jeszcze nie wiemy kiedy. Dziękuję za miłe słowa dotyczące dzieci. Piksip, Haydi, Dota, Dagusia – dzięki za słowa otuchy i trzymanie kciuków za ząbka, nawet nie bolało, po prostu Strach Ma WIELKIE Oczy. To była górna ósemka. Zostały mi jeszcze trzy ósemki. Teraz ząbka pod poduszkę i czekam na Wróżkę Zębuszkę. Kasiorę musi przynieść, nie ma bata. Kluska – no ciasteczka do kawki, to super sprawka, ale teraz po wyrwaniu zęba nie mogę jeść. Ale liczę na kolejne Twoje pieczenie, a może przepisem się podzielisz??? Robur – dla synka buziaczki, aby nie bolało i dla Ciebie, żebyś wytrzymała. Salwia – oj współczuję Ci tego bólu kręgosłupa, przechodziłam to po pierwszej ciąży, teraz jakoś nie narzekam. Wtedy pomogły mi masaże. Polecam gorąco. Trzymaj się dzielnie i oby ból szybko minął. IGMIK – bardzo miłe, że wygrzebałaś taką tabelkę. Buziaki dla Ciebie i podziękowania. Ale się musiałaś napracować. Pracy – DUŻO, Twoja tabelka -– BEZCENNA !!!! Dagusiu – myślę, że Twój M kocha Cię bardzo mocno. Każdy związek ma jakieś „słabsze dni”. Przebrniecie przez to. Głowa do góry. Haydi – wielkie gratulacje dla Ciebie i Olka za samodzielne dreptanie. Ale WAM zazdroszczę … NO I TERAZ NAJWAŻNIEJSZE W imieniu Kamilki i moim DZIĘKUJEMY za cudne i przepiękne życzenia: PIKSIP, BASIENIA, KLUSKA, ROSOŁEK, JULKA, DAGUSIA, SALWIA, POMBOLI, DOTA, HAYDI, MIA. Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JESZCZE JEDNO NAJ, NAJ, NAJWAŻNIEJSZE. Dla Franeczki i Milenki: dużo zdrówka, uśmiechów od ucha do ucha, słoneczka cieplutkiego, misia pluszowego, dużo prezentów, radości z poznawania świat, samodzielnego zdmuchnięcia świeczki na torcie i wszystkiego naj, naj. Sto Lat. Ciocia Mama3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, Kamilko i Milenko 🌼 🌼 🌼 miłości wielkiej jak ocean, samych radości, nowych odkryć, zdróweczka, uśmiechu na słodkich buziach i abyście były dumą dla swoich kochających rodziców! STO LAT !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziekuje mama czuje sie lepiej :) jest juz w domu ale jeszcze nadal slaba... teraz czekanie na wyniki histopatologiczne :-/ zreszta ja tez czekam na wyniki cytologi..... moj Adasko tez cos ostatnio w nocy budzi sie i jest glodny... w dzien juz je coral ladniej domnowe obiadki i mleczko tylko juz rano i wieczorem i niekiedy kaszka w dzien :) dziewczynki postaram sie was poczytac pozniej... Mama jeszcze raz przepraszam... glupio mi z tego powodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, pisałam juz wcześniej, że się nie gniewam. Rozumiem, przez co teraz przechodzisz. Trzymam kciuki, aby wyniki badań Twoje i Twojej mamy były dobre. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla naszych kochanych malutkich jubilatek Kamilki, Milenki i Franciszki samych uśmiechów na co dzień, dużo zdrówka i beztroskich chwil życzy ciocia Igmik i Pola. I kochane mamusie roczniaków za to ,ze przez ten rok byłyście takie dzielne dla Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ja dzis klapnieta jestem i nie mam juz na nic siły :( Pytanie o sikanie skierowałam do niani ...ale moze i któres z Was spotkały sie z podobnym problemem, kurcze juz brak mi czegokolwiek ...i nie wiem co z tym robic czy po lekarzach zaczac chodzic czy czekac? płakac mi sie chce :( Mama3 a jakies szmery juz po urodzeniu wykryli i przez to dłuzej w szpitalu musiałam siedziec bo nie mieli w szpitalu echo, ale w koncu wypisałam sie na własne zadanie i sama na własna reke zrobiłam to badanie i lekarka stwierdziła ze w miesniu jest mała dziurka i dlatego te szmery słychać, ale kazdy mnie pociesza ze to sie zarosnie, no i chyba rzeczywiscie tak bedzie bo po miesiacu na wizycie kontrolnej juz było, teraz po roczku no i dam znac co i jak. Ale mam nadzieje ze to juz ostatnia kontrola bedzie. Hihi kasa za zabka dobre, a duzo ona przynosi? mogłabym wszystkei sobie wyrwac ;) Julka no super ze mam juz w domku, no a powrót do zdrowia troche trwa... no ale najwazniejsze ze juz po najgorszym teraz kciuki za dobre wyniki i te mamy i te twoje!!! Głowa do góry bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku łączę się w bólu nieprzespanej nocki ;) U nas wiercenie,kręcenie i pobudki z płaczem.Krótkim,ale ja i tak się budzę. Dziękuję 🌻 Dota 👄 Ja też dziś klapnięta jakaś :D Trzymam kciuki za rozwiązanie problemu z siusianiem.Może to przeziębienie jakieś...:) Pimboli he,he...masz rację,czasem odpoczynek się należy :) Dla Was 🌻 Mia piękne wspomnienia :) Haydi..:D..he he he... co Wy macie z tą strażniczką :D :D :D 🌻 za ból brzuszka....oby szybko sobie poszedł :) Olek jest boski :) Wysłałam też parę fotek.Wiki śpi od 17,przed chwilą wstała,wypiła mleczko i śpi dalej.Ciekawe co będzie w nocy..:D Miłego wieczorka forumki drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki wieczorkiem! Malinova, IGMIK - z całego serduszka dziękujemy za życzenia z okazji 1 urodzinek Kamilki. Dota - trzymam zatem mocno kciuki, aby badania wyszły dobrze. U nas też wykryto szmery zaraz na początku, bo w drugiej dobie. Oj te Kamisie nasze. Cudeńka małe, muszą być zdrowe. I z tym siusianiem , aby wróciło do normy. Pozdrawiam gorąco. Idę robić kaszkę do Kamilci, potem kąpiel i spanko. Oj boli, boli dziąsło po ząbku. Oj boli, boli. Ale będzie nocka, już się boję. Do jutra, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip, Basienia, Klusia, Rosołek, Julka, Dagusia, Salwia, Pimboli,Dota, Haydi,Mia,Mama3, Malinova, Igmik, Kochane bardzo bardzo bardzo bardzo dziękuję za życzenia dla Franiołka !!! Jeteście kochane :) Buziaki To był najszybszy rok w moim życiu. Jeny nie mogę uwierzyć że już rok jestem mamą, że Frania już tyle czasu jest z nami. Magia jakaś :) Buziaki i przytualsy urodzinkowe dla Kamilki i Milenki - dużooooo zdrowia, reszta będzie super. Dla mamusiek uściski i gratulacje :) dzielne babki :) A teraz zdradzę wam sekret.... ale ciiiii.... :) Wróciłam właśnie od swojego ginka. Ucieszył się jak mnie zobaczył i wspominaliśmy itp. I nie wypisał kolejnej recepty na tabletki :) Stwierdziliśmy, że dziś jest uroczysta data i można już próbować :) Namówił mnie hehhe Pogadałam z M, jest podekscytowany :) Ten miesiąc odpuszczamy bo ja wyjeżdżam w "tym" czasie a potem już zamykam oczy i ten teges. Boję się. Mam nadzieję że się nie wkręcę w liczenie, testy owulacyjne, że na spokojnie sobie zajdę w ciążę. Bardziej się boję niż przy pierwszym heheh bo wiem czym to śmierdzi... hehhe No dobra koniec tematu nie zapeszam, nie nakręcam się. Pól roku na spokojnie a potem zobacymy :) Piksip - podobno trzeba ignorować... jak nie minie to ja też oszaleję :) BAsienia trzymam kciuki żebyście podjęli dobre decyzje. Teściowe Love. Ja mam teraz też sajgon z moją, ale oczywiście po cichu... nie gadam z nią o tym... brrrr Rosołek a co się dzieje z zuzką? Zęby czy co? jeny oby szybko minęlo cokolwiek to jest :( Trzymaj się i dużo cierpliwości życzę... :) Dagusia - cieszę się że ci lepiej już. Dota - zapytam się i jak odpowie coś dam cynk :)ale napisz coś więcej o problemie. Po jakim czasie zaszłaś w drugą ciążę? JAk to było? Nie bałaś się? JAk dałaś sobie radę? Opowiedz coś :) Haydi - dzięki za życzenia dla mnie :) buziak :) Pimboli - twój M jest romantyczny a ty co? heheh żartuję. Zdarza się i tak i chyba to lepsza opcja, bo się nie musisz martwić :) Slodkie to budzenie w nocy :) Mój też jak się przebudzi to mnie przytula i mruczy coś, czasem nie wiem nawet co hehhe :) Ale mi ciągle maloooo :) dupek jestem Katar leci i jutro pani doktor przyjdzie do nas. NIech sprawdzi czy to tylko katar czy coś się czai na nas. Ja już zaczęłam leczenie sama :) Daję cebion i zyrtec i wapno i nacieram pulmeksem. :) MIa - oj pamiętam, pamiętam. Jakie emocje... :) łezka się w oku kręci. Też dziś cały d`ień wspominam te początki. i jedno co mnie uspokaja że z drugim to będzie inne wszystko, nie będzie paniki co robić z tym dzieckiem, tylko sprytne stosowanie kolejnych patentow :) Ja też się cieszę że jest nasze Forum. To jest wsparcie najważniejsze, bo szczere i 24h :) MIa wzruszył mnie twój post. Całusy kochana. Mama3 jeszcze z okazji urodzin Kamilki potrójna dawka zdrowia i dobrych fluidków dla was, żeby lekarze wszystko naprawili i śladu żeby nie było. Kochane jeszcze raz dzięki za życzenia :) Wstawię zaraz nowe zdjęcia mojego łysola. Wygralyśmy konkurs na łysola forumowego chyba :) Podobno te wlosy kiedyś urosną heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i zaraz niestety zmykam :( chciałam tylko bardzo ale to bardzo podziekować za życzonka i oczywiście dwóm pozostałym roczniaczkom dzisiejszym złożycz najlepsze życzenia: Franiu i Kamilko dużo dużo zdrówka, uśmiechu na twarzyczce na co dzień, spełnienia wszystkich marzeń no i niech Wam życie płynie słodko na codzień!!!!! Dla Was ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 No i oczywiście najlepsze gratulacje dla mamuś: Szklana i Mamo3 gratulacje za okrąglutki roczek bycia najwspanialszymi mamami na śiwecie. Padam na cyce i jeszcze mnie choróbsko jakieś nabiera tfutfu mam nadzieje że sie wyśpie i przejdzie :) nafaszerowana rutinoscorbinem :) a jutro zaczynam diete mam 14 kg do zrzucenia!!!! papap do jutra. jutro na pewno popisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota - zapytałam niani o twój problem czy może to mieć związek z młodszą siostrą i taka odpowiedź dla ciebie : Może ale nie musi. Jakby to byla sprawa siostry to obstawialabym wczesniejsze sikanie. Ale może być i tak. czy chodzi do przedszkola? Czy siostra zaczela chodzic albo mowić? Czy zaszly jakies w JEJ zyciu zmiany ostatnio? czy rodzice z czyms to wiążą? Czy zaczęla sikac regularnie w majty? czy w nocy tez? Masa pytan:) Jak to zatrzymac? Zalezy od przyczyny…. ale przede wszuystkim spokojnie i uznac to za wypadek przy pracy. przepracowac skanie jakby to byl pierwszy raz. Znaczy chwalić i nagradzac za sukces. Ale najpierw KONIECZNIE znależć powód…. Czasem tak sie zdarza. Mam nadzieję że to ci Dota pomoże :) Całus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety jeszcze nikogo nie było tu?? no to ja dzis stawiam kubek zielonej herbatki I_P jako ze kawki nie pijam, ale dla chętnych jest i kawka \_/? :) Szklana kochana jestes dziekuje bardzo za poruszenie tematu, choc szczerze nadal jestem w kropce, bo własnie niby nic sie nie zmieniło a jednak duzo jesli zaczac odpowiadac na pytania niani :( No i włąsnie ten powód siusiania ...strasznie mnie to mecy ze nie moge sama go znalezc :( A moze znalazłabys troche czasu i jesli oczywiscie super niania tezby sie zgodziła jakbym zaczeła odpowiadac na jej pytania ..moze choc w czesci doszłybysmy dlaczego tak sie zaczeło? Jejku głupio mi o to prosić, bo wiem ze to czasochłonne, wiec jesli nie masz czasu ochoty to po prostu powiedz nie a ja nie bede sie gniewac, zrozumiem. Buziol wielki za to co juz zrobiłas 😘 Edycia no to trzymam kciuki oby dieta wyszła, a ja musze sie za cwiczenia wziąc, bo miesnie brzucha do ...doopy :( i zle sie z tym czuje, ale jakos sił i weny brak do cwiczen :( Szklana a wiec jesli chodzi o druga ciaze to nie bałam sie bo pierwsza jakos tak super zniosłam i poród tez miło wspominałam a ze o dzieciach marzyłam bedąc dzieckiem hihi (zaplanowałam sobie trójeczke) to i z druga ciazą nie miałam problemu, tylko ja tak chciałam na 3 latka no i praktycznie plany sie powiodły bo staranka zaczelismy wczesniej a po 2 urodzinkach Nadii się udało :) no i Kamiska urodziła sie jak Nadia miała 2l i 10mcy, no druga ciąza była juz troche gorsza, a to dlatego ze jednak Nadia jeszcze nocek tak do konca nie przesypiała no i lubiła jak ja nosze na rekach, a ja troszke mniej siły miałam, ale stopniowo ja od wszystkiego odzwyczajałam tak ze nie było takiego nagłego szoku ze o rety nagle mama jest w ciazy i nic nie mozna z nia robic, no ale nie wiem jak to czuła Nadusia, moze cos wtedy juz zle zrobiłam i teraz to powróciło jak bumerang. A teraz no to róznie Naduska jak to dziecko skrajne emocje i raz do rozpuku kocha Kamiske :) a raz jej szczerze nienawidzi hihi i pewnie \najchetniej przez okno by wyrzuciła :( Ale ogólnie widac ze ja bardzo kocha, bo nawet jak nieraz babcia czy dzidek zaruja ze wezma KAmiske to niewazne jaki ma huimor nie odda za nic w swecie :) albo jak nieraz na zakupy wyskoczymy razem bez kamilki to tez sie martwi czy oby wrócimy po siostre. Ehh pisac mozna bez konca, jest na pewno duzo problemów, ale o wiele wiecej jest suuuper chwil i dla tych warto miec dwójeczke, jednak jak jest rodzenstwo to jest inaczej :) A ze zdecydowałas sie teraz to tylko chwalic za odwage bo im mniejsza róznica wieku tym dla dzieciaczków lepiej :) Trzymam kciuki oby wszystko dobrze sie udało :) Ale sie rozpisałam BAsieniu dzieki za zdrówko Mama3 dziekuje hihi ale sie udało ze to akurat dwie KAmisie :) JA tez za Twoja Kamilke trzymam kciuki oby wszystko było dobrze, jejku takie maluchy a ile to musza przejsc przez te choróbska wstrętne :( A u nas znów kiepska nocka Kamilka 2 godz stekała i zasnac nie mogła :( teraz zasneła ciekawa jestem jak bedzie dzis spac, wczoraj 3 godz i 10 min i posżłam ja obudzic bo czasu na spanie juz nie było hihi A za oknem znowu sypie :( Oj nic lece doprawic zupke dzis barszczyk ukrainski mmm pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze dopisze sie do tej tabelki Ja dziś jakoś wiecej czasu mam Może jak to moje dziecię Kochane zaśnie ładnie to Nick.........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię.....sk. tyg..akt.waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41....Anastazja ...10...4050 julka2384..........35...09.01...sn...3350/54....Adaś..?. ..5220 piksip..............37...12.01...cc...2650/51....Emilka. ..7m3t...7000 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49....Pola...7 m3t...6900 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51....Aleksander..7,5m..8600 Mama3.............39...26.01...cc...2970/53....Kamilka.. .7 SzklanaGłowa.....37...26.01...cc...2750/51....Franka...5 m1t...7500 edycia86r..........37...26.01...cc...2770/51....Milenka. ..7m3t...8000 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52....Michaś. .. czarna35 ..........38...29.01...sn...3050/54....Marcel... Mia 82 .............39...29.01...cc...2990/56....Gabrysia...5m...63 00 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53....Milenka ... Stokrotka.........39...30.01...cc...2920/54....Laura.. .. Mandzia...........39...30.01...cc...3120/55....Agatka. .. Kasiulkapb........40...31.01...sn...3690/57....Marika. .. Lutówka..........40...01.02...cc...3700/55....Kubuś... *iwonka*..........40...02.02...sn...3580/53....Magdalena..3m4d..5800 Rosołek...........40...03.02...cc...3040/57....Zuzia.. .7m...6700 Sikorka............39...05.02...??...3250/52....Maja.. . dagusia82.........41...05.02...sn...3970/61....Martynk a...10...5600 Kluska=)...........39...06.02...sn...3250/54....Maja.. .8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55....synek...7...5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....Karol...12.. .7000 Malinova...........40...07.02...sn...3500/54....Weronika...7m...7400 hipek...............38...08.02...sn...3150/53....Gabriel...4m8d...6760 PrzyszlaMama23..40...09.02...sn...3100/50....Nicolas.. .13...6000 kasia130285.......39...09.02...cc...3150/55....Sebastian... Basienia............40...10.02...cc...3660/56....Wiktoria..6m2t..6800 Hałaśliwa...........38...10.02...cc...2720/51....Leah.. . fusyta...............41...10.02...sn...3100/59....Natas za...6...4690 Nadia277...........39...10.02...sn...4010/56....Filip ... gruel................39...12.02...sn...3600/53....Natal ka... Adrianna29........39...13.02...cc...3850/57....Jagna.. . Salwia..............40...15.02...sn...4350/59....Szymuś ...6m...8200 Kathey.............38...15.02...sn...3260/53....Oliwia. ..6m...6700 Olka_...............41...15.02...sn...4150/55....Izabel a...8...5110 asia26łódzkie.....40...16.02...sn...3230/56....Wiktoria..6m3t..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56....Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58....Nikodem ... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47....Nadine ...7m...6400 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57....synuś. .. lamamma............37...17.02...sn...3600/57....Zosia... up-83...............39...19.02...cc...3160/55....Kubuś..6m 2t..7000/70 Boela...............40...19.02...cc...4100/56....Piotruś.. .13...8000 avinia..............40...23.02...sn...3350/57....Łukasz... 4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57....synuś... balbina .............41...24.02...cc...4050/58....Kacper...12...6850 majaitosia.........39....24.02...sn..3360/52....Ania... robur...............39...26.02...cc...3550/56....Milena... dota25.............41...1.03....sn....3850/55....Kamilka...10m3t.... marteczka1980...41...02.03...sn...3550/50....Calogero...1 7...7200 Alicja111...........40...02.03...sn...3700/56....Emilka... monis30............40...04.03...cc...3400/55....Weronika.. .4...4010 konwalia9........41...05.03...sn...3825/52...Oliver..7m 1tyg..8600/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a to co z ta tabelka mi sie wkleiło to nawet nie wiem jak?? hihihi cuda tu sie dzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam w bardzo ciężkim dla mnie dniu :( a mianowicie w pierwszym dniu diety :( właśnie zjadłam śniadanie: 3 jabłka.... obiad dopiero po 13 :( teraz bardzo bardzo bardzo chciałyśmy z Milenka podziękować: piksip, basieni, klusce, rosołkowi, julce, dagusi, salwi, Pimboli, docie, haydi, Mii, Mamie3, Malinovej, IGMIK, Szklanej za piękne życzonka :) Basieniu ale jednak dasz rady jej coś na tą główkę założyć bo czasem zdjęcie zrobisz :) ehhh jak zwykle teściowe....szkoda słów. oby sie wszystko ułożyło po Waszej myśli. Faktycznie macie dylemat. a nie możecie sie wyprowadzić po prostu do tego samego miasta ale do innego mieszkania?? Rosołku bo tak zazwyczaj jest że w nocy nie dają nam łobuzy spać a w dzień jakby nigdy nic sie bawią :P niedobruchy. u nas podobnie z tymi nocami ale u nas sprawcą są górne kły... Dagusiu masz racje, ja tez myślę że u nas dzieje sie tak jak sie dzieje przez te nieszczęsne pieniądze. niby szczęścia nie dają ale myślę że szczęściu sporo pomagają. jakby nie trzeba było sie martwić o nie byłoby znacznie prościej.. Salwia wracaj do zdrowia. ja tez nie wyobrażam sobie żebym mojego dziecka nie mogła nosić. i też jestem przed @ a teraz jeszcze głodna i zła jak pieron hehe. Dota ja tez niby lubię wychodzić na pole ale na te 15 min nie chce mi sie Milenki ubierać bo to dłuzej trwa niż cały ten spacer. a po za tym lubię ciepełko hehe. wczoraj wieczorem byłam z Milenką u mojej siostry a na polku było ok -20st :) tylko opatuliłam ja cieplej i siup do autka :) Mojego M bratanica ma 3,5 i tez popuszcza w majteczki a wyniki tez ma dobre czyli myślę że jest ok. może po prostu zmarznie w nóżki i dlatego tak sie dzieje?? Co do pleśni to my w lecie tępiliśmy takim sprayem SAVO bardzo dobre to jest ale cholernie śmierdzi chlorem i trzeba wietrzyć pomieszczenie przez cały dzień. także na mrozie to wykluczone. powiem Wam że nam pomogło, dopiero teraz wyłazi jak są takie straszne mrozy ale i tak niewiele w porównaniu do lat ubiegłych. Pimboli ja tez do tych oschłych należę hehe mąż mówię często że kocha a ja zawsze po nim, rzadko kiedy powiem pierwsza. ale co z tego że mówi jak mi cały czas coś nie pasuje :( a może ja jestem zbyt wymagająca?? mój M nie jest raczej romantyczny rzadko ale to bardzo rzadko jak coś wymyśli :( No i na pewno w związku jest lepiej jak rodzice sie wysypiają i mogą sie w spokoju poprzytulać., my na razie nie mamy tego szczęścia niestety. Milenka już bardzo dawno nie przespała całej nocki :( Mia fajnie tak poczytać twojego posta i powspominać, Mi tez już bardzo dużo rzeczy uleciało z pamięci, a jak przeczytałam Twojego posta to sobie co nieco przypomniałam. ostatnio też oglądałam filmiki jak Milenka była maciupka. aż sie łezka kręci w oku :) Haydi Ty nie narzekaj na synusia co??? Bo Olek to jeden z najlepszych spaczy na naszym forum…moja dzisiaj wstała o 6.30 a poszła spać wczoraj o 22 Moja na początku nie chodziła w bucikach bo nie umiała i nie zmuszałam jej. Dopiero jak tak dobrze zaczeła chodzić to ubrałam takie szmaciane z gumowym czy to miękkim plastikiem od spodu i teraz siga. Także myśle że daj mu jeszcze troche czasu :) Dota dziekuje za miłe słowa co zdjęc. Tort kupowałam i nawet ładnie go umalowali… Mama3 Tobie to chyba Oskar się należy, dwoje dzieci, praca i jeszcze studia fiu fiu :) No i oczywiście zycze zdrówka dla Kamilki na pewno wszystko będzie dobrze 🌼 dla niej. Jak to 3 ósemki??? Przeciez to jest tzw ząb mad roście nie?? Ale myślałam że tylko jeden może być?? Myle się? Szklana nie myśl o tym za duzo tylko działaj!!!! Ja tam nie patrzyłam czy to płodne czy nie i wyszła za pierwszym razem Milenka :) Życzę żebyś jak najszybciej nas zaskoczyła miła wiadomościom o dwoch kreseczkach na teście… Oby na katarku się skończyło. No i co Pani doktor powiedziała?? A Frania przesłodka i chodzi po ścianach hi hi :) Dota ja byłam ale jak zwykle tasiemca klece hehe ja to nie potrafie tak krótko zwiezle i na temat :( Co do ćwiczeń to podobno nie powinno się ćwiczyć jakoś strasznie bo wtedy spalaja Się węglowodany a nie tłuszcz. Tak niby w tej diecie co ja stosuje twierdza… ma się tylko spacerowac 2 x 30 min A mnie zmotywowały ciągłe: aleś ty gruba i to od wszystkich dookoła. Już mam dość tego gadania. Albo ale ty się zmieniłaś, oczywiście na gorsze. Wszyscy co byli u nas na swieta tak mnie witali. Przykre to było no ale coz taka prawda niestety. Przytyłam 14 kg i dalej tyje :( Także czas wziąć się za siebie…. Dota na prawdę szacun za to że jesteście takim wspaniałymi rodzicami, z tego co opisujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię.....s k. tyg..akt.waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41....Anastazja ...10...4050 julka2384..........35...09.01...sn...3350/54....Adaś..?. ..5220 piksip..............37...12.01...cc...2650/51....Emilka. ..7m3t...7000 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49....Pola...7 m3t...6900 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51....Aleksand er..7,5m..8600 Mama3.............39...26.01...cc...2970/53....Kamilka.. .7 SzklanaGłowa.....37...26.01...cc...2750/51....Franka...5 m1t...7500 edycia86r..........37...26.01...cc...2770/51....Milenka. ..7m3t...8000 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52....Michaś. .. czarna35 ..........38...29.01...sn...3050/54....Marcel... Mia 82 .............39...29.01...cc...2990/56....Gabrysia...5m...63 00 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53....Milenka ... Stokrotka.........39...30.01...cc...2920/54....Laura.. .. Mandzia...........39...30.01...cc...3120/55....Agatka. .. Kasiulkapb........40...31.01...sn...3690/57....Marika. .. Lutówka..........40...01.02...cc...3700/55....Kubuś... *iwonka*..........40...02.02...sn...3580/53....Magdalena ..3m4d..5800 Rosołek...........40...03.02...cc...3040/57....Zuzia.. .7m...6700 Sikorka............39...05.02...??...3250/52....Maja.. . dagusia82.........41...05.02...sn...3970/61....Martynk a...10...5600 Kluska=)...........39...06.02...sn...3250/54....Maja.. .8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55....synek...7...5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....Karol...12.. .7000 Malinova...........40...07.02...sn...3500/54....Weronika ...7m...7400 hipek...............38...08.02...sn...3150/53....Gabriel ...4m8d...6760 PrzyszlaMama23..40...09.02...sn...3100/50....Nicolas.. .13...6000 kasia130285.......39...09.02...cc...3150/55....Sebastian ... Basienia............40...10.02...cc...3660/56....Wiktori a..6m2t..6800 Hałaśliwa...........38...10.02...cc...2720/51....Leah.. . fusyta...............41...10.02...sn...3100/59....Natas za...6...4690 Nadia277...........39...10.02...sn...4010/56....Filip ... gruel................39...12.02...sn...3600/53....Natal ka... Adrianna29........39...13.02...cc...3850/57....Jagna.. . Salwia..............40...15.02...sn...4350/59....Szymuś ...6m...8200 Kathey.............38...15.02...sn...3260/53....Oliwia. ..6m...6700 Olka_...............41...15.02...sn...4150/55....Izabel a...8...5110 asia26łódzkie.....40...16.02...sn...3230/56....Wiktoria. .6m3t..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56....Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58....Nikodem ... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47....Nadine ...7m...6400 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57....synuś. .. lamamma............37...17.02...sn...3600/57....Zosia... up-83...............39...19.02...cc...3160/55....Kubuś.. 6m 2t..7000/70 Boela...............40...19.02...cc...4100/56....Piotruś .. .13...8000 avinia..............40...23.02...sn...3350/57....Łukasz. .. 4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57....synuś... balbina .............41...24.02...cc...4050/58....Kacper...12...6850 majaitosia.........39....24.02...sn..3360/52....Ania...< br /> robur...............39...26.02...cc...3550/56....Milena. .. dota25.............41...1.03....sn....3850/55....Kamilka ...10m3t.... marteczka1980...41...02.03...sn...3550/50....Calogero... 1 7...7200 Alicja111...........40...02.03...sn...3700/56....Emilka. .. monis30............40...04.03...cc...3400/55....Weronika .. .4...4010 konwalia9........41...05.03...sn...3825/52...Oliver..7m 1tyg..8600/70 no i jeszcze aktualizacja. ale tasiemiec mi wyszedł hehe kto to bedzie czytał???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię.....s k. tyg..akt.waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41....Anastazja ...10...4050 julka2384..........35...09.01...sn...3350/54....Adaś..?. ..5220 piksip..............37...12.01...cc...2650/51....Emilka. ..7m3t...7000 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49....Pola...7 m3t...6900 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51....Aleksand er..7,5m..8600 Mama3.............39...26.01...cc...2970/53....Kamilka.. .7 SzklanaGłowa.....37...26.01...cc...2750/51....Franka...5 m1t...7500 edycia86r..........37...26.01...cc...2770/51....Milenka. ..ROK...9500 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52....Michaś. .. czarna35 ..........38...29.01...sn...3050/54....Marcel... Mia 82 .............39...29.01...cc...2990/56....Gabrysia...5m...63 00 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53....Milenka ... Stokrotka.........39...30.01...cc...2920/54....Laura.. .. Mandzia...........39...30.01...cc...3120/55....Agatka. .. Kasiulkapb........40...31.01...sn...3690/57....Marika. .. Lutówka..........40...01.02...cc...3700/55....Kubuś... *iwonka*..........40...02.02...sn...3580/53....Magdalena ..3m4d..5800 Rosołek...........40...03.02...cc...3040/57....Zuzia.. .7m...6700 Sikorka............39...05.02...??...3250/52....Maja.. . dagusia82.........41...05.02...sn...3970/61....Martynk a...10...5600 Kluska=)...........39...06.02...sn...3250/54....Maja.. .8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55....synek...7...5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....Karol...12.. .7000 Malinova...........40...07.02...sn...3500/54....Weronika ...7m...7400 hipek...............38...08.02...sn...3150/53....Gabriel ...4m8d...6760 PrzyszlaMama23..40...09.02...sn...3100/50....Nicolas.. .13...6000 kasia130285.......39...09.02...cc...3150/55....Sebastian ... Basienia............40...10.02...cc...3660/56....Wiktori a..6m2t..6800 Hałaśliwa...........38...10.02...cc...2720/51....Leah.. . fusyta...............41...10.02...sn...3100/59....Natas za...6...4690 Nadia277...........39...10.02...sn...4010/56....Filip ... gruel................39...12.02...sn...3600/53....Natal ka... Adrianna29........39...13.02...cc...3850/57....Jagna.. . Salwia..............40...15.02...sn...4350/59....Szymuś ...6m...8200 Kathey.............38...15.02...sn...3260/53....Oliwia. ..6m...6700 Olka_...............41...15.02...sn...4150/55....Izabel a...8...5110 asia26łódzkie.....40...16.02...sn...3230/56....Wiktoria. .6m3t..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56....Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58....Nikodem ... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47....Nadine ...7m...6400 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57....synuś. .. lamamma............37...17.02...sn...3600/57....Zosia... up-83...............39...19.02...cc...3160/55....Kubuś.. 6m 2t..7000/70 Boela...............40...19.02...cc...4100/56....Piotruś .. .13...8000 avinia..............40...23.02...sn...3350/57....Łukasz. .. 4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57....synuś... balbina .............41...24.02...cc...4050/58....Kacper...12...6850 majaitosia.........39....24.02...sn..3360/52....Ania...< br /> robur...............39...26.02...cc...3550/56....Milena. .. dota25.............41...1.03....sn....3850/55....Kamilka ...10m3t.... marteczka1980...41...02.03...sn...3550/50....Calogero... 1 7...7200 Alicja111...........40...02.03...sn...3700/56....Emilka. .. monis30............40...04.03...cc...3400/55....Weronika .. .4...4010 konwalia9........41...05.03...sn...3825/52...Oliver..7m 1tyg..8600/70 jeszcze raz ja sorki ze tak smiece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana fajna taka wspolna kapiel??? ale co Ty mówisz przeciez Frania cos tam włosków ma, nie jest całkowity łysol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Szklana - suuuuuper - brawo za podjęcie decyzji za drugiego dzieciaczka!!!! Boże, jak to trudno podjąć taką decyzję ! Ale skoro Wy już ją podjęliście to trzymam za Was kciuki, życzę powodzenia i z niecierpliwością czekam na ten ważny komunikat - że Wam się udało !!!!!! No i doczekałam się zdjęć Frani - jaka ona fajna :) Może i nie ma za dużo włosków ale ma swój urok - fajna jest :) Olek też jakoś włosków nie ma - to znaczy mi się wydaje, że ma od urodzenia tyle samo. Mój mąż na zdjęciu jak miał roczek to miał włosy do ramion :) A to zdjęcie w wannie jest cudne, Frania wygląda taka olbrzymia, a ten drugi dzieciaczek taki maleńki :) Super ujęcie ! Ale dzieci mialy pewnie frajdę z takiej kąpieli ! Dota - dzięko za odpowiedź - faktycznie odpuszczę z tymi butami .... niech się najpierw nauczy dobrze chodzić bez, a potem spróbujemy .... póki co tak jak radzisz - buty bardziej w formie zabawy. I trzymam kciuki za serduszko, żeby rzeczywiście dziurka zarosla..... mmmm, zielonej herbatki chętnie się napiję ! A co, zdrowsze to niż kawa .... Mamo3 - no mąż powiedział, że przepisu nie da bo go nie ma - mówi, ze robił z głowy co mu serce podpowiadało i wyszło dobre :) Heheh, no to mu powiedziałam, ze w sobote chcę takie same - ciekawe czy mu wyjdą takie same skoro bez przepisu - jak wyjdą to chętnie Ci prześlę spróbować, tylko kurcze, jak ???? Trzymam kciuki za Twoją piękną córeczkę, żeby po tym planowanym zabiegu było już dobrze z serduszkiem ..... Mi ostatnio na jak Olek był chory (miał zapalenie gardło) też pani doktor jak go słuchała powiedziała, że ma szmery w serduszku :( Cała noc po tym nie spałam.... ale na następnym badanie kontrolnym znów go osłuchała i powiedziała, ze nie ma żadnych szmerów, że tak czasem słychać podczas choroby i gorączki, ze są jakieś szmery i że to normalne .... także odetchnęłam, ale wiem, jak Ty się musisz martwić.... Oby było dobrze. Bardzo podoba mi się to zdjęcie, gdzie Twoje dzieciaczki siedzą razem w tych niebieskich piżamkach :) Ta minka małej jest cudna.... Dobrze, że ząb nie bolał. Ja na samo słowo "dentysta" dostaję gorączki i robi mi się słabo. Mam jakąś dentofobię normalnie. Chyba mniej się boję kolejnego porodu niż wizyty u dentysty ... ech, ale to już moja psychika tak jakoś działa głupio ... Julka - super, że mama już w domu - dużo sił i zdrowia teraz dla niej! No iżebywyniki była dobre !!!! Basienia - heheh, dzięki - dziś już brzuch nie boli :) A wiki na tych ostatnich zdjęciach jest super !!!! Oczka ma piękne ! No i do zdjęć spineczki wytrzymują :) Kurcze, no aż mi szkoda, ze ja spineczek nie mogę zakładać małemu .... jak patrzę na te Wasze małe kobietki to aż się chce drugiego dziecka - to znaczy żeby była córeczka rzecz jasna :) A jak noc? ??? Bo skoro tak długo spała wieczorem, ech to noc mogłaś mieć trudną ... Mam nadzieję, ze się mylę ? Edycia - Ja przeczytałam :) Powodzenia i wytrwania na diecie !!!! Hehe, ja tez mam dietę, chociaż za bardzo nie mogę bo karmię nadal i to dosyć dużo... Ale mam dietę w sensie, że pilnuję co jem, sero słodyczy no i nie po 19:00.... Ograniczam wszystko jak tylko potrafię i tak, by nie zaszkodzić tym sobie i małemu, ale powiem Ci,, że od początku diety, czyli od 4 miesięcy schudłam 8 kg, więc jak dla mnie nie jest źle..... Ale marzy mi sie jeszcze - 5 kg i będę szczęśliwa.... Zatem powodzenia!!!! A na Olusia nie narzekam - ależ skąd :) Nie mogłabym bo to jest naprawdę kochane dziecko . .. tylko wiesz, jak on śpi zawsze do 9:00 to jak wstał raz o 7:00 to to dla mnie był jakby środek nocy :) :) :) No i zdjęcia fajne, a jaki tort piękny! Ni i Milenka widzę już pięknie biega nawet po śniegu ... Ech, Olek dopiero zaczyna dreptać :) No nic, jeszcze tabelkę zaktualizuję i idę sprzątać przed niedzielną imprezą roczkową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię.....s k. tyg..akt.waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41....Anastazja ...10...4050 julka2384..........35...09.01...sn...3350/54....Adaś..?. ..5220 piksip..............37...12.01...cc...2650/51....Emilka. ..7m3t...7000 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49....Pola...7 m3t...6900 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51....Aleksander..1 R ..10.600 Mama3.............39...26.01...cc...2970/53....Kamilka.. .7 SzklanaGłowa.....37...26.01...cc...2750/51....Franka...5 m1t...7500 edycia86r..........37...26.01...cc...2770/51....Milenka. ..ROK...9500 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52....Michaś. .. czarna35 ..........38...29.01...sn...3050/54....Marcel... Mia 82 .............39...29.01...cc...2990/56....Gabrysia...5m...63 00 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53....Milenka ... Stokrotka.........39...30.01...cc...2920/54....Laura.. .. Mandzia...........39...30.01...cc...3120/55....Agatka. .. Kasiulkapb........40...31.01...sn...3690/57....Marika. .. Lutówka..........40...01.02...cc...3700/55....Kubuś... *iwonka*..........40...02.02...sn...3580/53....Magdalena ..3m4d..5800 Rosołek...........40...03.02...cc...3040/57....Zuzia.. .7m...6700 Sikorka............39...05.02...??...3250/52....Maja.. . dagusia82.........41...05.02...sn...3970/61....Martynk a...10...5600 Kluska=)...........39...06.02...sn...3250/54....Maja.. .8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55....synek...7...5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....Karol...12.. .7000 Malinova...........40...07.02...sn...3500/54....Weronika ...7m...7400 hipek...............38...08.02...sn...3150/53....Gabriel ...4m8d...6760 PrzyszlaMama23..40...09.02...sn...3100/50....Nicolas.. .13...6000 kasia130285.......39...09.02...cc...3150/55....Sebastian ... Basienia............40...10.02...cc...3660/56....Wiktori a..6m2t..6800 Hałaśliwa...........38...10.02...cc...2720/51....Leah.. . fusyta...............41...10.02...sn...3100/59....Natas za...6...4690 Nadia277...........39...10.02...sn...4010/56....Filip ... gruel................39...12.02...sn...3600/53....Natal ka... Adrianna29........39...13.02...cc...3850/57....Jagna.. . Salwia..............40...15.02...sn...4350/59....Szymuś ...6m...8200 Kathey.............38...15.02...sn...3260/53....Oliwia. ..6m...6700 Olka_...............41...15.02...sn...4150/55....Izabel a...8...5110 asia26łódzkie.....40...16.02...sn...3230/56....Wiktoria. .6m3t..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56....Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58....Nikodem ... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47....Nadine ...7m...6400 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57....synuś. .. lamamma............37...17.02...sn...3600/57....Zosia... up-83...............39...19.02...cc...3160/55....Kubuś.. 6m 2t..7000/70 Boela...............40...19.02...cc...4100/56....Piotruś .. .13...8000 avinia..............40...23.02...sn...3350/57....Łukasz. .. 4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57....synuś... balbina .............41...24.02...cc...4050/58....Kacper...12...6850 majaitosia.........39....24.02...sn..3360/52....Ania...< br /> robur...............39...26.02...cc...3550/56....Milena. .. dota25.............41...1.03....sn....3850/55....Kamilka ...10m3t.... marteczka1980...41...02.03...sn...3550/50....Calogero... 1 7...7200 Alicja111...........40...02.03...sn...3700/56....Emilka. .. monis30............40...04.03...cc...3400/55....Weronika .. .4...4010 konwalia9........41...05.03...sn...3825/52...Oliver..7m 1tyg..8600/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie :-) Obejrzałam fociszki w końcu! Ach te nasze dzieciątka cud- miód! Tylko Zuzi Rosołkowej dalej nei moge obejrzeć - bo muszę chyba miec jakis specjalny program,żeby te fotki obejrzec - a nie mam :( a Zuzia zawsze taka cudna i chętnie bym ją zobaczyła :) ale fajońsko ze mozecie spineczki juz przypinać :) ja kiedys mojemu czortowi grzywe podcięłam i jeszcze nie odrosła :P ale takie farfocle sterczały,ze musiałm z nimi porzadek zobić :D ostatnio pseudo kucyka zawiązałam, - smiesznie to wygladało bo gumka sterczała, a włoski trzy na krzyż hehe opaski tylko ratują sprawę :P chooć jak tylko Gaba zorientuje sie ze jej cos na głowę wciskam - zaraz pozbywa sie "intruza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana trzymam kciuki za staranka - oby beztrosko i szybko poszło heheh Ja tak sobie mysle ze jak uda mi sie w czerwcu zdac egzamin to moze jesienią wystartujemy :D moje znajome tak sie przymierzaja - fajnie by było tak hurtowo :D :P Gdyby tylko nasza niania powiedziała, ze zostanie z drugim to bym ise nawet nie zastanawiala, ale ona mówi ze juz po Gabrysi nie będzie chciała podejmowac sie opieki ;) nie to zeby Gaba jej za skóre zaszła - tylko ona mówi ze to jest wielka odpowiedzialnośc i zawsze z tym związany stres - ma rację w sumie. no i do dzieci sie przywiązuje jakby na to nie patrzec. Ale skąd ja wezmę taka wspaniała nianię???? Nie chcę innej :) śmieję sie ze musze zacząc na prawde dużo zarabic, zeby przekonac ja do zmiany zdania ;) z jednej strony znów pewne kwestie odsunęły by sie w czasie - mówiąc krótko sprawy zwiazane z kariera zawodowa - ale z drugiej strony jak sobie pomyslę, ze mam czekac aż Gaba skończy powedzmy 4 lata, zacznie byc "samodzielna" my zaczniemy znów odzyskiwac "nasze" życie i trzeba bedzie od nowa wziąśc na sebie te wszystkie wyrzeczenia związane z opieka nad maleństwem.. to nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie - czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to zobczymy czy @ u mnie przyjdzie :P niby test negatywny - ale wiecie jak ro czasem jest hehe zmykam bo mam jeszcze spotkanie... mam nadzieję, ze wieczorkiem w koncu uda mi sie zasiąśc przed kompem :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cooleżanki :) Wiktoria obudziła się o 3.30 i do 5 turlała się po łóżku próbując zasnąć....;) Ale nawet nie jestem zmęczona. Szklana super wiadomości.Frania cudna na fotkach i widać,że darzy wielkim uczuciem kuzyna :) Dota barszczyk ukraiński...mniam,uwielbiam.Mogę wpaść na zupkę?Trochę kawałek,ale na dobrych sankach to w mig przybędę :) Edyciu kochana...uważaj na takie dietki,bo efekt może być odwrotny od zamierzonego.Chyba najlepiej jeść często,ale małe porcje. Słyszałam,że ta książka jest rozchwytywana,a dieta skuteczna. http://www.empik.com/metoda-doktora-dukana-ksiazka,prod22060067,p Ja ćwiczyłam swego czasu dość intensywnie 3 razy w tygodniu po godzince i efekt był super.Niestety niewiele z niego zostało ;) Haydi dziękuję :) Kochana z czego Ty się chcesz odchudzać.Wyglądasz super :) Mia poprosimy również o zdjęcia Gabrysi naszej malusiej... Ja za niedługo będę z tyłu kucyki robić,bo Wiktorii tak śmiesznie włoski za uszami rosną.:D :D :D Córa śpi,a ja trochę na neta i odpoczynek..:) Rosołku,Pimboli,Dagusia...dziękuję 🌻 Aaaaaa...dzisiaj w DDTVN zawitał :D Zawitkowski i mówił,że spokojnie do -15 można nawet z leżącym dzieckiem na spacer się wybrać.Tylko jeśli czujemy,że za bardzo wieje i za wilgotno to uciekamy do domku.I mówił,że pediatrzy zalecają do -5,ale jego zdaniem to lepiej wyjść niż siedzieć w domu. Chyba dobrze to przekazałam,jak ktoś oglądał niech mnie poprawi w razie czego....Uciekam.. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×