Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziekuje Rosołku za takie info odnosnie cesarek, ona nie miała narkozy tylko zewnątrzoponowe znieczulenie a urodziła gdzies ok 2 w nocy 19 cały wtorek lezała i dzis o 10 jeszcze pisała ze cały czas lezy i dopiero maja ja odłaczac, kurcze oby wszystko u niej było dobrze ...moze po prostu nie wiem czegos ...eee chyba nie bede sie wtracac. Julka garnuszka nie mam, bo mam bebenek z chicho (jest świetnynajpierw Nadia sie długo bawiła a teraz Kamiska tez), ale mam szczeniaczka no i uwazam ze fajna zabawka, ale jak siedze z Kamilka i sama właczam jej piosenki bo ona tak nie ma weny siedziec i naciskac te guziki(Nadia tez nie za długo sie bawiła -zreszta uwazam ze troszke za czułe ma guziczki i jak macham pieskiem ze niby tanczy to jak dotkne nozka o Kamiske to juz sie przełacza), wiec jesli chcesz z dzieckiem spedzac czas to oki a jak nie to nie ma sensu dłuzej Kamiska bawiła sie ksiazeczka z fishera gasienica tam guziki sa widoczne i z 15 min jej zabawa sie udała ...ale tez nie codziennie :) (Nadia tez lubiła ta ksiazeczke) BAsieniu świeta racja z tym zdrówkiem :) ono najwazniejsze a cała reszta potem jakos bedzie :) no własnie bez narkozy ..ale o tym juz wczesniej Rety jak to zrobiłas z tym łózeczkiem matko mi jeszcze przy cysiu zasypia, no ale powtórka bo z Nadia miałam tak samo, no w sumie to nie bo jak Kamiska nie zasnie przy cysiu to zasypia w łózeczku z lekka moja pomoca, ale to rzadko :( no nic potem sie bede meczyć no nic ja tez juz lece spacku..moze dzis bedzie lepiej hehe dzis w dzien Kamiska sobie odespała ponad 2 godz spała hehe i jak na złosc az 3 razy jakies domokrazcy dzwonili domofonem a ona nic ten pies szczekał a ona nic ...wiec moze i w nocy tez tak ładnie bedzie spac? miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry.... rosołek ma rację z wykładem o cesarce, trzeba jak najszybciej wstać, chociaż to masakra dla mnie była....!! jak sobie przypomnę to normalnie słabo mi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale mnie dziś plecy bolą :( Normalnie nie mogę się schylać :( A tu Kuba szaleniec mały. Haydi fotka zabójcza :) Jutro urodzinki, co??? Julka Adaśko też już sam zaczyna chodzić :) Takie dzieci nie łapią jeszcze szybko zakazów, nakazów. Czasu trzeba, żeby skumało. Moja córka była tak bojaźliwa, że nie było problemów. Niczego nie chciałą dotykać, a jeśli już to bardzo ostrożnie. A teraz Kuby hobby to gniazdka, kable, szafki, drzwi. Wsystko, co w domu może być niebezpieczne. No i niby jak mówię, to się zawaha, ale nic więcej. basienia może kryzys w zasypianiu już minął. Czasem są takie kilkudniowe akcje i potem wszystko wraca do normy. dota trzymam kciuki, żeby z mamusią i dzidziusiem było wszystko dobrze. W sumie różnie to jest w szpitalach. Ja miałam cc o 23 a o 12 już byłam na chodzie... Musieli mnie przeprowadzić z sali pooperacyjnej z powodu braku miejsc ;) Garnuszek u nas sszału nie robi. Jak wszystko z resztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Ja tam nie wierzę, że się wyśpię :( cały czas budzi się ok. 4.00 i nie chce spać, w łóżeczku nie mogę jej zostawić, bo wstaje i marudzi a jak leży z nami to wierci się , majta mi we włosach i ja też nie mogę spać jak ona nie śpi :( o 5.30 dałam cyca i usnęła - ale wiem, że nie jest głodna - bo na podwieczorek dużo zjadła i mleka dałam juz 270ml - a ono jest z kaszką, więc na bank jest syta - nie wiem co to - kupki się poprawiły, więc zęby jednak nie... nie wiem, ale mam dość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! Orety jakie tu pustki dzis! A u nas noc koszmarna prawie wcale nie spałam Kamiska z goraczka prawie 39 :( ale nie wiem od czego? bo jak w dzien wstała to goraczka jest i humor tez ma no i badz tu madry ...ale nie ide chyba do lekarza dzis, oby to nic powaznego sie nie okazało :( Teraz juz lula mam nadzieje ze jek sie obudzi bedzie lepiej. Piksip dziekuje, oj sorki ze przywołałam wspomnienia, ona rodziła w anglii i w sumie z smsow wynika ze jest super zadowolona i ze jest oki a wiec juz sie nie martwie moze tam maja takie metody? nie wiem i juz nie bede wnikac Up z tego co wiem to Kubusie to wszedobylskie i rozrabiajace chłopaczki hihi a znam ich baardzo duzo i zaden chwilki w miejkscu nie usiedział, popularne i baardzo sliczne imię :) O i dziekuje za kciuki :) No wąłsnie co szpital to inny obyczaj :) Pomaranczku ..nie wiem czy to bedzie pocieszajace ..ale moja starsza córcia zaczęła przesypiac całe nocki jak miała ok 2,5 lat ja byłąm jeszcze w ciazy z Kamiska i stwierdziłam ze musze nauczyc Niunie choc zasypiania samej i nie wiem czy to to ze zasypiała ze mna powodowało ze budziłą sie w nocy, czy jakies inne rzeczy ale fakt ze jak zaczeła sama zasypiac przesypia teraz całe nocki :) Mam tylko nadzieje ze Kamilka wczesniej bedzie przesypiac nocki całe bo chyba sie wykoncze te 2 lata prawie jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Wpadłam tylko się przwitać :) Up - tak, jutro urodzinki :) Julka - no faktycznie, takie samo ma Adaś to autko tylko inny kolorek :) Olek je uwielbia ! Przepraszam, nie napiszę dziś więcej, zaraz pędzimy do sklepu i do babć jeszcze :) Na a jutro roczek :) Jutro przyjdą tylko dziadkowie do małego a imprezę robimy tak jak już pisałam 31 stycznia, bo tak są roczki w kościele. No nic, ja lecę - buziaki dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Dawno nie pisałam. Więć tak Miłosz nie śpi po nocach nadal.Wczoraj powiedział kolejne słowo a mianowicie brawo. wymawia bardzo wyraźnie literkę r. Ja daję mu mleko Bebiko 2 i po pierwszym roku przejdę na 3.Ma długie włosy więc 5 lutego w swoje urodziny będzie miał ścinane. A co do mnie jestem zmęczona. I rozwodzę się , papiery nie długo dostanę i je złoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dota kurde, jakbym wiedziała, że z tymi Kubusiami tak jest, to wybrałabym inne imię ;) Faktycznie chłopcy o tym imieniu jacyś tacy "szybcy" hehe. No ma to i swoje plusy w końcu, nie??? Mam nadzieję, że ta temperaturka to ząbki, nic innego. Pomarańczowy chyba z tym spaniem trzeba jednak być cierpliwym. A może ona faktycznie jest głodna, skoro zasypia po cycu. Niby sycąca kolacja, ale może już o 4 malutka ma pusty brzuszek. Albo pić jej się chce. Teraz suche powietrze. Nie wiem. ja Kubie daję mleko raz w nocy. Chodzi mi tylko o to, żeby się nie budził na dłużej. A wstaje i tak o 6 zawsze. Nie załamuj się, bo dzieci serio długo nie śpią tak, że zapadną w sen wieczór i pobudka o 8 :) Rzadkość. Co u Pimboli dziewczyny??? Od pobytu w Pl się nie odzywa, a mieli wrócić w zeszły wtorek... Mam nadzieję, że ok u nich. Edyciu ten zabieg to koszmar jakiś. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie powtarzać. haydi udanej jutrzejszej mini imprezki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kochane lutóweczki :) My właśnie wróciliśmy z kontroli na ten kanalik Milenki i okulistka stwierdziła że nie wie czy przetkany czy nie...mamy zakraplać antybiotyk i przyjechać jeszcze raz w przyszłym tyg, wtedy może będą powtarzać zabieg :( wrrr już sie boje bo moim zdaniem nie jest lepiej ehhh i znów tą szpile będą wkładać :( a ja nie mam nawet czasu na czytanie forum,nie mówiąc już o odpisywaniu bo zaraz sie biore za pieczenie pyszności na roczek. dzisiaj upieke placuszki a jutro bede przekładać i robić sałatki. tak jak wiekszośc mam dwudniowy roczek bo bym wszystkich gości na raz nie pomieściła :) dajcie mi jakieś ciekawe pomysły na przystawki :) heh bo nie mam pomysłu, może jakieś sledziki w sosie smietanowym??? co polecicie?? może troszke mi sie uda poodpisywać póki mała śpi.. aha powiedzcie o co chodzi z tym różańcem, butelką, i nie wiem z czym jeszcze. dziecko ma wybrać coś w swój roczek?? Kluska no no Generalne porzadki... mi sie nie chce:) kupiłam dzisiaj firanki i chcąc nie chcąc musze zmienić i umyć okna hehe to takie porządki :D a szykowanie pokoiku bezcenne :) my na razie nie mamy możliwości bo nasz los jest nieznany hehe to znaczy że nie wiemy jeszcze gdzie bedziemy mieszkać :( na budowe niestety nas nie stać, kredytu nie chcemy a do dyspozycji mamy dwa domy tzn rodzinny moj i mojego M. poki co mamy 3 pokoje u mnie w rodzinnym i tego sie trzymamy :) Dobrze ze katarek minął nienawidze kataru!! J bebilon kupuje w biedronce bo jest najtaniej chyba 33,90 Basieniu wWiki szaleje z pchaczem :) ale na prwde śliczna z niej istotka. a te spineczki ah oh :D Fajnie że akcja łóżeczko udana :) a podaj przepis hehe :) bo ja mojego szogunka musze przytrzymać żeby nie wstawała. dalej jej nie przeszło :D Rosołuku jak to Cie wyrolowali?? ja tez sie pisze na pokój bez klamki :P Oj przeżyliśmy.... Ja chyba od kiedy jesteśmy małżeństwem tzn od 3,5 lat to chyba ze 3 razy powiedziałam do teściów tato mamo. staram sie tak omijać :) Dota koleżanka nie miała cesarki, poród był natauralny. ale to dzieciątko nie jest flegmatyczne :D tylko grzeczne i spokojne. jak trzeba to tez walczy o swoje ale w porównaniu do mojej to aniołek :P Ja miałam cesarke 0 16 i na drugi dzien przychodził fizjoterpełta i nas stawiał na nogi ale chodziłyśmy z cewnikami. aha i miałam pełną nakoze. uhhh jak sobie pomyśle jak to było to mi sie drugiego dziecka odechciewa!!!! Dota no i jak tam nocka?? aha doczytałam. No i może tak spała w dzień bo już ją nabierało co?? może to ząbki?? a mówiłaś że chora byłaś to może ją zaraziłaś?? co do metod leczenia w anglii to jest zupełnie inaczej niz w Pl :) Dobrze wiedziec ze Kubusie takie sa już iwem ze jak bedziemy mieli chłopczyka to nie bedzie to Kubuś hehe :) Up no ja jak bym wiedziała że Milenka to też rozrabiaka to wybrałabym inne imie :) ale Polak mądry po szkodzie :) Pomaranczowy ja mam tak samo i mi sie wydaje że moja głodna jest bo jak dam mniej kaszki to mimio że zje 270 mleka z 3 miarkami kaszki budzi sie o 3 a wczoraj dałam już 5 miarek kaszki i spała do 4.15 bez przerwy. dzisiaj sprubuje dać kaszke łyżeczką na kolacje zobaczymy jak prześpi... No właśnie gdzie Pimboli?? ja też mam nadzieje że wsio oki i szczesliwie dotarli do domu. A gdzie Przyszła tez dawno jej nie było... I wogóle duzo dziewczyn sie już wykruszyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhhh odpisałam przynajmniej na tą ostatnia stronke :) Dagusiu na właśnie słyszałam że przytulanki przy karmieniu sa nieprzyjemne bo sucho...i chormony buzuja. fajnie że już oki :) Chyba Haydi jest wyjątkiem co?? Mia fajnie ze alarm fałszywy no ale miałabyś z głowy hehe jeszcze z jednych pieluch nie wyrosła a już nastepne by były za jednym zamachem hihi :) ja czekam na @ i mam nadzieje ze przyjdzie. nie dopuszczam nawet innej możliwości :) Basieniu no dziadkowie maja taka gospodareczke hihi i mała strasznie lubi na nie patrzec. a w lecie pewnie bedzie gonic. dzisiaj mama była z nia na polu i szedł facet z psem. Milenka sie tak cieszyła ze jak facet poszedł to mama nie mogła jej uspokoić. wogóle najlepiej jak sie ją trzyma przy oknie a ona obserwuje psa od sąsiada hehe. a jak tylko mama mówi :"chodz popatrzymy dzie poiesek" to Milenka hołhoł mówi hehe :) smiesznie to wygląda. wogóle to można sie pośmiać z niej, tak sie teraz przedrzeznia z nami ze szok :) daje cos i ucieka hehe :P i tak w kółko :) Avinia a Ty gdzie?? miałaś sie pokazac wieczorm... a jak głowa?? Salwia gratuluje pierwszego ząbka, najbardziej sie cieszy z tego pierwszego :) Balbinka co ty mowisz ze twoj Kacperek jest nadpobudliwy????!!!!! jakbyś pobyła troche z moja Milenka to dopiero widziałabyś zywe dziecko... moja to nie ma mowy zeby bajke chodz 2 minuty poogladala, a przytula sie tylko jak jest baaaaaardzo spiaca. ostatnio taka była spiaca ze jej sie oczy same zamykały to zamiast polozyc sie ze mna na łóżku to na głowie stawała :) hehe także sie nie martw. My mamy wizyte u neurologa pod koniec lutego to sie dopytam co i jak :) oki spadam cos robić bo czas zaczac przygotowywac cos na roczek papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Właśnie wyczekujemy księdza,a już go tam dostrzegłam na ulicy,więc pewnie się zjawi niebawem..:) Nie wiem czy zauważyłyście,ale z tą naszą tabelką coś jest nie tak.Chyba nie po kolei :D Dota na Twoje pytanie odpowiedziałam Ci mailowo i obrazowo ;) Za nockę 🌻... Piksip 🖐️ Up nie martw się,z tego co wiem u Pimboli ok.Mają tylko problem z netem.Miała pisać,ale chyba dalej nie ma jak. Haydi przyznaję..fotka Olka mistrzowska :D Spokojnie może grać już w filmach :) Udanej imprezki 🌻 Pomarańczowy....Up dobrze radzi.Spróbuj podać coś do picia.Ja daję w nocy wodę lub herbatkę ziołową,a nad ranem mleko.Chyba,że śpi do 8,to wtedy śniadanko. Edycia Ty zabiegana kobito :)dzięki za komplement..:) Masz tu parę stronek z przepisami.... http://www.dobrakuchnia.com/index.php?option=com_content&task=category§ionid=3&id=92&Itemid=117 http://gotowanie.x3m.pl/index.php?act=dzialy Może coś znajdziesz ciekawego. Uciekam.Zajrzę później..pa..pa..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cewnik wyjęli chyba po około 12 godzinach,nie pamiętam.Każda cesarka inna.Po pierwszej to myślałam,ze zemdleję jak wstawałam pierwszy raz (ciemno przed oczami,słabo,M.mi pomagał ale i tak wstałam chyba za trzecim podejściem,jak poszłam po raz pierwszy pod prysznic to kobiety mnie pytały czy mają iść po pielęgniarkę,bo mi się słabo zrobiło i siedziałam w kucki w kibelku. A druga cesarka to zupełnie inaczej (miałam zewnątrzoponowe najpierw ale nie zadziałało więc miałam ogólne): od razu wstałam,nie było mi słabo,ciemno przed oczami itp.,nie bolało wyciąganie cewnika itp (a przy pierwszej potworny ból jak wyciągali cewnik),wszystko widać przebiega różnie.Tak się bałam tego wstawania po II cesarce ( pamiętając przeboje ze wstawaniam po I cesarce) a tu nic się nie działo,nawet M.był zdziwiony,że wstałam od razu za pierwszą próbą. Ja też nie mówię do teściów mamo,tato,nie umiem się przełamać,to jest ode mnie silniejsze o co mają do mnie oboje straszne pretensje.Zawsze myślałam,że to ja jestem czarną owcą i wszystkie synowe i zięciowie tak mówią do swoich teściów,fajnie,że nie jestem jedyna.To nawet nie to,że nie chcę tak do nich mówić,bo bym chciała ale jakoś mi to nie przechodzi przez gardło i jest mi strasznie glupio,powiedziałam do nich mamo,tato dosłownie kilka razy.Niestety powoduje to głupie sytuacje jak np.mam poprosić o opiekę nad małą czy coś podobnego,teściowa nieraz mi przygaduje:no,jak się nie mówi do mnie mamo to tak masz i nie wiesz jak się do nas zwracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, U nas dziś zabiegany dzień. N wziął wolne i od rana w trasie. I on i ja składaliśmy CV. Taką dziwną sytuacje miałam. Idę do biura rachunkowego i siedzi tam taki gostek w sportowym swetrze w moim wieku albo młodszy, żuje gumę i pyta się w jakiej ja sprawie. To ja mu mówię, że w sprawie pracy. On, że chyba stażu a ja mu mówię, że pracy na stanowisko samodzielnej księgowej a ogłoszenie znalazłam na stronie Up. A on do mnie "Pani jest samodzielną księgową?"-z ironią to powiedział. Ja mu mówię, że tak. "No to niech pani zostawi cv". Normalnie jak gówniarę mnie potraktował. A potem dostałam od niego sms z przeprosinami, że jednak to ogłoszenie jest. Pewnie zobaczył moje kwalifikacje i sprawdził, że chyba nie jestem gówniarą, hehe. Potem byliśmy u pradziadka Poli a N dziadka z życzeniami, bo jutro nie będziemy mieć czasu. Tam obiad. Później pojechałam do gina na wizytę-nie jestem w ciąży, uffff. A teraz N pojechał z Polą do swojej mamy na dzień babci i dziadka. A ja mam ją w dupie i siedzę w domu. N nie wziął nawet kwiatka, bo powiedział, że nie zasłużyła. A propos mówienia do teściów mamo i tato. Do teściowej - nie przejdzie mi to przez gardło i od razu jej powiem, że nie będę jej mówiła "mamo". Z teściem to nie wiem. Mój N mojej mamie raczej będzie mówił mamo a mojemu tacie chyba "teściu", bo on tak sobie życzy. Edyciu ja zrobiłam takie fajne śledzie na Poli roczek. Śledzie solone mocno wymoczyłam, pokroiłam drobno cebulkę i ją skropiłam octem, starłam na tarce jabłko .Zmieszałam majonez ze śmietaną i potem to wszystko pomieszałam-tylko odcedziłam cebulkę z wody. Może później poodpisuję więcej. Acha Dota ja miałam cesarkę o 11 a o 22 już byłam na nogach i od razu mi cewnik wyjęli. Miałam znieczulenie zewnątrz oponowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Daje wode, nieraz się napije, weźmie smoczka i śpi a ostatnio nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Fakt, ze kiedys kładłam ją do łóżeczka i wychodziłam i po paru minutach juz spala i wtedy ładnie przesypiala nocki. A po tych ceregielach z przed kilku m-cy usypiala ze mna na łóżku...a dziś - dalam jej mleka, polezalam chwile - widze, że przymyka oczy - więc odlozylam ją do łózeczka a ona w ryk - no to mówię idziemy do misia i polozylam ja delikatnie i dalam misia i zaczelam spiewac kolysanki, potem zgasilam malutkie światelko na takie minimini - i wyszlam - wracam a ona spi :) No zobaczymy jaka bedzie noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Miałam się wczoraj odezwać ale jak maluchy poszły spać to ściągnęłam sobie 3 odcinki M jak miłość i mnie wcieło ;) Dziś w sumie nie jest lepiej . Łuki ciągle płacze i marudzi i ma gorączke do 38st. wiem, że to na pewno zęby bo widać pod dziąsłem zarys ząbka. Dodatkowo pokłóciłam się z M, że on znowu ma delegację jak dzieci mają gorsze dni. W sumie zawsze zostaję sama w takie dni. Co do spania to Łukaszek budzi się w nocy nawet z 6 razy ale to przez zębole (dopiero drugi idzie) za to mój 3 latek nadal budzi się w nocy w sumie to tylko na picie albo jak zmarznie i trzeba go przykryć (no i też się nazywa kuba i jest wiatrem podszyty ;)) Teściowe... bosze jak ja swojej nie lubie. Też ma głupie pomysły. np. ostatnio jak m był z Kubusiem u nich to ona kubusiowi dała szczoteczkę do zębów i 3 tubki pasty po niby my mu nie kupiliśmy (Kuba ma brzydkie ząbki takie przezroczyste ale ja i moja mama mamy takie same) i na nic się zdało że m jej tłumaczył że lekarka mówiła że one są zdrowe tylko takie poprostu sa i raczej tego niczym nie poprawimy. Albo jak robiliśmy Kubusiowi 3 urodzinki i ona była dzień przed imprezą i była wielce obrażona ze ona nie została zaproszona (nikogo z rodziny nie prosiliśmy tylko kolegów Kubusia z podwórka) i musiała wypytać czy moi rodzice będą itd. albo na święta powiedziała mi że jestem fajną synową bo sobie sama ze wszytskim radze i nie zawracam jej głowy. Więc nie jesteście same. Poza tym również unikam słowa mamo do niej bo ona na to nie zasługuje choć do teścia mówię tato bo to espaniały facet i naprawde go bardzoooo lubie jest prawie tak fajny jak mój tato ;) Bylismy dziś u jednej mojej babci i jutro idziemy do drugiej. Wszystkim babcią zrobiła fotokalndarze ze zdjęciami dzieci. Były zachwycone :) No dobra kończę idę poszperac na allegro bo mam ochotę coś kupić ;) jakoś mnie nosi jak ciągle w domku siedzę z maluchami. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Basieniu i Igmik za przepisy. Igmik a powiedz jakie śledzie użyłaś?? chodzi mi o to czy w occie czy woleju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia ja kupiłam śledzie na wagę-solone. One nie są ani w occie ani w oleju. Dlatego trzeba je dobrze wymoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska generalne porządki-zapraszam do siebie!!!! Fajnie, że Majeczka ma już swój pokoik. Rosołku przykro mi ,że Cię wyrolowali z pracą :( A ja kupuję Bebiko i niuni nic nie jest. Teraz pije bananowe i wypija do ostatniej kropelki. Basienia jak to zrobiłaś łóżeczko przyjazne dziecku? Pochwal się? Up jak ból kręgosłupa. Mam nadzieję, że trochę zelżał. Dota oj współczuję nocki. Może to ząbki albo trzydniówka? Na pewno będzie dobrze. Napisz jak sytuacja się rozwija. W sprawie imion to ja proponuję Pola :P Naprawdę fajna z niej dziewczynka. Edyciu może się przetka ten kanalik i nie będzie potrzebny kolejny zabieg. Trzymam za to kciuki. A co do różańca itd, to stawiasz przed niunią kieliszek, różaniec, książeczkę, pieniądze, nożyczki i w zależności co wybierze, to taka będzie jej przyszłość. Różaniec-zakonnica, pobożna; kieliszek-pijaczek, pieniążki-bogactwo, książeczka-uczona; nożyczki,nicie-szwaczka, szycie. Basienia i jak "po księdzu"? Avino biedny Łuki:( i znów jesteś sama 🌻dla Ciebie. Mam nadzieję, że zakupy na allegro poprawią ci nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka moja przyjaciółka miała niedawno usuwany fragment jelita grubego ,bo miała guza. Z początkowych wycinków sprzed operacji wyszedł jej rak nie złośliwy. Po operacji kolejne wycinki poszły do badania-to chyba taka procedura więc sie nie martw!!!!! Teraz dostaje chemię-zapobiegawczą!!!! Proszę Cię nie miej czarnych myśli-na pewno wszystko jest w porządku. A skoro wycięli jej całą tarczycę, to pewnie będzie dostawała jakieś hormony. A po operacji wiadomo ,że człowiek źle wygląda i jest słaby. Pamiętam jak poszłam do mojego taty po zabiegu-miał usuwane laparoskopowo kamienie żółciowe. Wyglądał strasznie-on taki zawsze silny leżał blady jak ściana i nie mógł się podnieść. To normalne, że człowiek po operacji nie jest w dobrym stanie. Na pewno wszystko się ułoży dobrze. Grunt to pozytywne myślenie. Przesyłam Ci dobre fluidki Kochana***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia nie daj się bedzie dobrze i to ze wszystkim ja w to wierzę i trzymam kciuki!🌻🌻🌻 dla Twojej Mamy i 🌻🌻🌻 for you!;) Ja jk zwykle z doskoku i podczytuje na wyrywki, a tak bym chciała nadrobić zaległości... Unas dziń ogólnie miły wszystkie Babcie odwiedzone poza Tesciowa ktora mimo ze sie umówilismy to wyszla i jak podjechalismy to jej nie zastalismy... Smutne, no ale trudno wolala Dzień Babci spedzic z innymi wnukami. Ja narzekać nie moge bo na codzien siedzi z Maja ale dzis to byl naprawde wyjatkowy dzien i specjalnie do niej jechalismy i mi było przykro ze akurat dzis sie nie zobaczyły,miala isc do wnuków do przedszkola a potem my mielismy przyjechac a my podjezdzamy a jej nie ma bo do tych wnuków pojechala. Wiem, że jestem przewrazliwiona ze to pewnie dla niej dzien jak codzien, ale ja się napracowałam nad laurkami ze zdjeciem Mai i odbiciem jej raczki w srodku (przesle Wam na maila zdjęcie, Majka super się bawiła przy maczaniu łapki w farbie i stawianiu odbic, a ze poodbijala tez ta lapke i na swoim i na moim ubraniu to juz inna sprawa...:P ) i Maja potem tak ładnie je wreczala, ze naprawde mi przykro było ze jej nie zastalismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi udanej imprezki jutrzejszej :) Up no pewnie ze ma plusy :) Co do temp to na razie utrzymuje sie i to dosc wysoko bo 39,5 :( zbijanie na krótko pomaga, mam nadzieje ze to 3dniowka zeby albo jakis inny pierd A jeszcze kumpela z anglii przyjechala i akurat jutro miałysmy sie spyknąc i nici :( Edycia bidulko nie nakrecaj sie na razie nieraz tak jest ze po zabiegu kiepsko wyglada ale potem okazuje sie ze jest oki a ja trzymam kciuki zeby juz nie trzebabyło powtarzac 🌻 dla Ciebie na poprawe humorku kurcze ja nie mam za bardzo jak dzielic gosci no bo co z rodziny meza osobno i zmojej osobno? jejku u mnie zebrało sie 13-15 osób i nie wim jeszcze co z tym fantem zrobie bo u mnie max 10 jej co do okien to mam takie usyfione, ale boje sie za to na razie zabrac i wscieka mnie to bo nie lubie patrzec przez takie szyby Oj no sorki nie wiem czemu spokojne dziecko skojazyłam od razu z flegmatykiem mój bład przepraszam, ale to z przemeczenia małomyslaca istota jeste :| Oj no i znowu złe wspomnienia 🌻 na poprawe nastroju :) No zauwazyłam ze wszystko inaczej Kurcze juz sama nie wiem co to była u mnie za goraczka i tym bardziej czego doszukiwac sie uKamilki. Basieniu dziekuje :) Robur no ja zawsze tez takie mysli miałam ze tylko ja nie mówie ...ale tez juz kiedys chciałam nawet spróbowac no i nie moze mi to przez gardło przejsc ..jokos tak dziwnie, no własnie jak cos trzeba to zawsze B załatwia ..ale naprawde to rzadko korzystam z ich pomocy i oni nieraz az sami dopytuja czy czegos nie trzeba. No a co do tych porodów to tak włąsnie kazdy inny ja miałam dwa sn ale tez inne :) Igmik bombowa sytuacja widzisz jak młodziutko wygladasz ...ze na staz Cie chcieli :) dzieki za info occ a sledziki mmmm pychotka pomaranczko zycze udanej nocki innym mamusiom tez :) moja pewnie bedzie skopana :( Kamilka zasneła ok 20 i juz po godz sie obudziła z gor 39,8 normalnie szok ibum pomógł troche no tak ale spac nie pic nie bawic sie nie nic nie i nawet bnoszenie na rekach nie ....dzis juz dłonie siegaja mi do podłogi nie wyrobie chyba :( eee nie smece juz miłych i dlugich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za slowa otuchy... :) kochane jestescie... mama czuje sie troche lepiej juz dzwonila do mnie :) a u mnie dzis w miescie sie szkola pali... ekonomik... i moj zostal wezwany bo mial dyzur domowy na tel... buuu i niemam z kim zostawic Adaska zeby isc do mamy... chyba ze dopiero wieczorem zostanie z dziadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czec dziewczynki, jestem znowu;) Mialam problem z netem,ale jestem juz podlaczona do swiata:D Basieniu-dziekuje za przekazanie info,ze zyje i mam sie dobrze❤️ Bede nadrabiac caly wieczor czytanie,ale to nic.Mam winko,to nie bedzie tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Kluska nieładnie teściowa postąpiła zwłaszcza, że się z Wami umówiła. Mogła uprzedzić ,ze jej nie będzie. Jej strata i już. Super masz pomysły na prezenty-naprawdę. Dota ojoj wysoka temperatura. Typowe zachowanie trzydniówki. Jak Pola miała taką wysoką gorączkę ,to też na krótko się zbijała, bo po 3 godzinach musiałam dawać leki. Dawałam na przemian czopki paracetamol i nurofen w syropku. Szkoda, że ze spotkania nic nie wyjdzie. Może tatuś zostanie z dziewuchami. U nas tak samo max 10 osób i jest już ciasno masakrycznie dlatego były 2 imprezki, choć i tak jedna u dziadka, bo miało być 11 osób + Pola ale jak wiadomo 2 osoby nie przyszły. A jak minęła Wam nocka? Julka a to tragedia z tą szkołą. Widzisz z mamą już lepiej. Nie martw się-wieczorem odwiedzisz mamę i też będzie dobrze. Pimboli!!! W końcu jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi kochana dziś pierwsze święto Twojego synka i Twoja rocznica mamusiowania!!!!!! Olusiowi życzę dużo zdrówka i niekączącej się radości. A Tobie satysfakcji z bycia mamą i cierpliwości w wychowaniu szkraba takiej jak do tej pory 🌻 dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........wiek...woj.......t.por....dat.por...Imię. ....wiek...waga/wzrost Julka2384.....25....lubuskie..1.4.02.....09.01....Adam.. . .10m......7440/80 piksip.........29....śląskie....01.02....12.01/cc...Emi. ... ..ROK.....8100/74 Igmik.........27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola... ....12m1tydz...8800/70 Haydi.........23.....Śląskie...14.02....22.01/sn...Aleks ander ...8m4t...9,2/72 edycia86r.....23...podkarpackie..14.02...26.01....Milena .. 11m1t..9200/76 Mia 82........27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna .......36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...9m....11000 rosołek........27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza .. ...8,5m........? iwonka........29....lubelskie...02.02...02.02/sn..Magdal ena ..11m...9000/78 Suma..........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Darius z ....?.....9,5/77 Kluska.........27....łódzkie...06.02....06.02/sn...Maja. ..10m28d...11,5kg/79 mama 17 luty ..33....lubelskie..17.02...06.02sn....Karol.......9m.....9/7 8 malinova ......36.....śląskie ............07.02 sn.... Weronika.. 11m...??? basienia.......28....śląskie......04.02..10.02/cc.....Wi ktoria...11m...??? salwia.........29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Sz ymc io...8m...?/? asia26........27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wik t oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy..............02/sn.....Nicol as ...8m/8d Pimboli.......28.....Niemcy....18.02.....17.02/cc...Nadi ne..10 m2t..7900/74 up-83.........26.....małopol....25.02.....19.02/cc...Kub a... 10,5...8700/75 majaitosia....29...małopols....01.03.....24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74 dagusia82.... 27....śląskie.....29.01..05.02 sn....Martynka 9m 3,5t 1120/ok76 agi0506............warm-maz...22.02....05.02./cc...Miłos z 9m3t 7540/70 dota25.......30...pomorskie....24.02....1.03/SN....Kamil ka...10m.....?/? MARTECZKA1980..SCIACCA..??????......02.03/SN...CALOGERO 8M3T..9650/73 monis30......30....mazow....27.02...04.03./cc...Weronika ..8m 4t/8800/76cm balbiina.....26....slaskie.....24.02......Kacper .....10m i 2 tyg./ 11kg/80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olek dzis twoje swieto. Wszystkiego co najlepsze, rosnij szybciutko i sluchaj mamusi :) Samych radosnych chwil :) 🌼🌼🌼 :) :) :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×