Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

widze że nie ja jedna narzekam na samopoczucie :) ehhh taki urok naszego stanu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habcia - bede robic to usg w Lesznie, koszt 200 zl. Mia82 - a juz myslalam, ze to tylko ja mam taki podly nastroj. Moze rzeczywiscie to hormony ja do tego jeszcze caly czas ta luteine biore, ktora tez moze potegowac takie stany troche nawet depresyjne. No wlasnie powinnysmy sie cieszyc. a tu... Chyba Wam nigdy nie pisalam, ale ja na samym poczatku ciazy, kiedy jeszcze nic nie wiedzialam, mialam robione przeswietlenie kregoslupa szyjnego...Teraz co jakis czas dopada mnie taka czarna rozpacz co to moze byc z dzidzia, wiem nie powinnam tak myslec, ale ..... tez dlatego zdecydowalismy sie na to USG, chce wiedziec juz dokladnie czy wszystko jest ladnie wyksztalcone i czy maluch zdrowy. Dziewczyny z Wielkopolski - kamasutra i doddotka - napiszcie prosze, gdzie bedziecie rodzic, moze spotkamy sie w tym samym szpitalu:) Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
Wszystko ok, ale jestem troszke zła, bo myslalam, ze już poznamy płeć. A babka zrobiła mi 10s usg już przez brzuch ( powiedziała, że dziś takie szybkie, zeby nie męczyć maleństwa, żeby tylko sprawdzić czy wszystko jest ok ), serduszko biło. Pewnie ma rację, że z tym zbyt częstym usg. No więc czekamy miesiac na poznanie płci, może się uda:) Dzięki za kciuki!!!! 17tc i 1d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................wiek......woj................. …tc.........data porodu…….+kg/plec kasiulkapb........25....... .małopolskie.......21.......25. 01.09....... +4... córcia karenk.............33.........łódzkie...............18.. ......28. 01.09... ……….+3......? Kluska=)...........26.........łódzkie..............21... 31.01-04.02.09.... +1....CÓRKA Agagaguś.........38........Mazowieckie......19.......31. 01-04.02.09......s gryzmoł.............30.........Warszawa..........17..... ...01.02.09. . .........? igmik...............26.........pomorskie.........20.... .....01.02.09...........+2...... ? piksip..........28.........śląskie........19........01.0 2.09..........+2..........? LUTÓWKA........24.........świętokrz……… ...19........01-06.02.09……..-0.60.? sabotażystka....30.........warszawa..........19......... 02.02. 09...... .....? kasiula29.........29..........dolnośląskie......18...... ...02 .02.09........... ? gruel...............20..........East Kilbride.......18.........02.02.09............+3 ....? fusyta.............33..........podlaskie............19.. .......02.02.09............niespodzianka Monia............. 22.........lubelskie.............18.........04 .02.09...........+5!!!. ? claribelka.........21.........lubuskie..............21.. .......04.02.09.............?? rosołek...........26..........lubuskie..............19.. ......05 .02.09...........+1/synek agnesita......... 20..........śląskie.................17........05.02 .09...........+3 synek Karella............ 27.........mazowieckie........17.......06.0 2.09........... +3.....? LafyTaffy.........24..........kolbuszowa.........18..... ...07.02.09.... .......synek Szklana Głowa..27.........mazowieck..........19....... 07.02.09.. ……….+6..córeczka malinova73......35.........śląskie..................18.. ......09.02.09..... ……+4.....? Mia 82.............26..........podkarpackie.......19....... 09.02.09....+3..... ? Mama3...........39..........świętokrzys..........19.... …10.02.09............+1....? julka2384........24..........ubuskie............ ….18.......15. 02.09............?..........+5 adulka.............31..........podkarpackie.......19.... . ..11.02 .09............? Ewi785............30..........Lubuskie...............15. ...... 6-12.02.09.........? helka...............30..........mazowieckie........ 16..... .14. 02.09............? *Iskierka*.......28...........wlkp.................... 16....... 14.02.09............+2..? Wazka............29...........Rosja............. …….18........14. 02.09............+5/córcia Sikorka -.........29...........BremenDe....................... 16.02.09.............? PrzyszlaMama23de..........MannheimDE.... ….18... …..16.02.09............+1..? katia-84.......... 24...........małopolskie/Krk..18..... ..18.02 .09............? Pimboli...........27...........Schwarzwald/DE ..17.... …18.02.09 ............+1..? balbiina ..........23 ..........Częstochowa....... 18....... 19.02.09.............+1...synek kamasutra.......21.......... wielkopolskie.......15.... …23.02.0 9.............? dota25............29...........pomorskie............16.. . …..24.02.09.............? halasliwa.........27...........Warszawa............17. ... ….25.02.09............+3...? Zabajona.........31........... warm.-maz..........16. .... ..26 .02.09............? konwalia9.......28........... Dublin..................12.........26.0 2.09............? doddotka........25...........wielkopolskie.........17... ...15.02.09.........+3...? Poprawiłam, u mnie będzie synek, Piortuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jakoś nie mogę dziś w nocy spać, ale tak to jest jak usypiam o 21 , to potem budzę się w nocy Kluska widzę, że mamy taki sam termin porodu:) Mia 82 - mnie piersi bardzo, ale to bardzo bolały na początku sierpnia, teraz już się wszystko unormowało , poprostu zwiększyły się prawie o 2 numery , z czego jest bardzo zadowolony mój mąż, chociaż wcześniej tez nie miałam małych piersi , więc z rozmiaru C zrobiło się duuuże D:) Wogóle od początku ciąży sporo przytyłam:( , prawie wszystkie ubrania robią się za ciasne), nie wiem co to będzie do końca, ale cóż zrobić , widocznie taka moja uroda, moja mama tyła podczas ciąży , siostra też tak miała . Jak patrzę na dziewczyny, które mają tylko ładnie zaokrąglony brzuszek to , aż im zazdroszczę. Co do USG tego 3 D u nas, tzn. w Radomiu kosztuje 200 zł, też jest płyta nagrana , zdjęcia dzidzi , naprawdę polecam, bo takie zwykłe USG nie wykryje ewentualnych wad, które można leczyć jak dziecko jest w płodzie. Jeżeli chodzi o imiona , to ja , jak już wcześniej napisałam , nasz synek będzie się nazywał Piotr , rozważaliśmy jeszcze Michał , Krzysztof lub Ryszard ( mam młodszego brata Rysia , który jest bardzo zadowolony ze swojego imienia, jest jedyne w jego grupie wiekowej , ma 27 lat i bardzo orginalnie, bo nigdy nie miał żadnego przezwiska , tylko był Ryniu) Imię dla dziewczynki też wybieraliśmy , mężowi podobało się Aleksandra , mi Zuzanna lub Marta , ładne jest Natalia lub Agnieszka oraz bezapelacyjnie Anna( bo ja tak się nazywam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) zaraz zmykam na spotkanie.Wczoraj bylo zabawnie, bo powiedziałam Aligatorowi że to jego zakichany obowiazek pamietac o rocznicy.Wieczorem nawet nie tknął kompika.Dzis rano oczywiscie czekał z tego powodu na pochwałe...Hehehehhe.Faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócę zpracki to napiszę, u mnie z nastrojem jest cudownie trzyma mnie od wczorajszej wizyty i chć za oknem mgła i ziiiiiiimno to ja mam na Buźce banana;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam najmocniej
"Co do USG tego 3 D u nas, tzn. w Radomiu kosztuje 200 zł, też jest płyta nagrana , zdjęcia dzidzi , naprawdę polecam, bo takie zwykłe USG nie wykryje ewentualnych wad, które można leczyć jak dziecko jest w płodzie". "jak dziecko jest w płodzie". błagam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski ja sie odzywam ze zyje za oknem pochmurnie i zimno mam zajebisty problem w domu z rodzina bo musze sie na dniach wyprowadzic z mezem na ine mieszkanie bo to jest mojej siostry i wypozyczyla nam na 2 lata je bo chcemy sie postawic ale wczoraj mi oznajmila niestety ze musimy sie wyprowadzic a tyle co remnty skonczone ;-( takto czase bywa wiec szukam mieszkania do wynajmu na jakis rok potora ale na wynajmnie nie odlozymy tego co moglismy tu odkladac na swoj wklad w domek ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Pogoda... lepeij nie mówić. Próbowałamwczoraj rozejrzeć się za jakimś jesiennym płaszczykiem. W sklepach w których byłam zawsze xs-s teraz L! Jeezuuu. ja chyba kupię sobie namiot 3 osobowy i się owinę :) Niby nie jestem puszysta jak mówią znajomi ale rozmiary na matkach mówią same za siebie. Wczoraj kupiłyśmy z mamą dla mnie dwie pary spodni w rozmiarze 40!!! Fakt są za duże na razie ale stwierdziłyśmy, że wystarczą na dłużej a potem mama sobie je weżmie:) W ciążowych sklepach jest drogo i nie moj styl, więc kupuję w moich ulubionych tylko, że dwa rozmiary większe... co to się porobiło. Ale na razie luz. Jak się nie wcisnę w grudniu w 40 to... kupuję namiot z sportowym. :) Wieczorem anielko-franciszko-michalina- obdarzyła mnie kopniaczkami z 5 razy :) Teraz wydaje mi się że już nie śpi... To jest niesamowite. Nawiązanie kontaktu z człowiekiem, którego stworzyliśmy, jest u nas w brzuchu i możemy domyślać się powoli kiedy śpi a kiedy nie. Myślę, że prawdziwy szał ciał będzie jak mało miejsca się zrobi w brzuszku i kontakt będzie intensywny. Moja mała na początku 19tc ważyła 250 gr. Wydaje mi się, że to nie za dużo jak tak porownuje z waszymi dzidkami. milego dnia zimnego - u mnie pomarańczowy nicku - nie rozumien dlaczego taki wpis? uważasz że usg nie jest w stanie wykryć chorób i wad czy chodzi ci o usg 3d? he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej balbinaa przykro mi :( chyba coś w tym jest, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjeciach... Może jeszcze się z nią dogadacie... czy nie ma szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam najmocniej
"jak dziecko jest w płodzie". nie nie, chodziło mi tylko o ten fragment zdania:) no nie bede tłumaczyć dlaczego tak zwraca on uwage:) wierze jednak ze to po prostu natłok mysli autorki posta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się witam :) Za oknem 15 stopni i pochmurno, ale ja wolę to niż ukrop i duchotę jak wczoraj. Balbiina, rzeczywiście nieciekawie się zrobiło.Ja z moją, czy męża siostrą nigdy nie wdawałam się w \" interesy\", bo to u nas byłoby katastrofalne w skutkach,ale rozumiem, że Wam pozwalało to na odłożenie kasy na budowę.A nie macie możliwości \"przemęczyć się\" przez ten rok z rodzicami lub teściami? Szklana, pomarańczowej chodziło o błąd stylistyczny. Wyczytałam gdzieś,że żeby poczuć wyraźniej ruchy dziecka, trzeba zjeść coś słodkiego,a następnie położyć się na lewym boku.I co? Mój bejbik się na mnie wypiął i chyba sobie spał,bo w brzuchu była cisza.Albo uznał, że dzemik malinowy to żadna słodycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! No moje drogie, 15 stron naskrobałyście, kiedy ja to nadgonie ??????????? Ale zanim to przeczytam, to wam powiem, że wczoraj w moim mieście była Akademia Zdrowego Rozwoju sponsorowana przez Instytut Pampers. Można było zobaczyć na własne oczy jak małe dziecko widzi i odbiera otaczający nas świat, zwłaszcza ten domowy świat. Były meble wielkich rozmiarów: fotel, krzesło, łożeczko dziecka, kołyska oraz naczynia kuchenne i ... konik na biegunach. Wszystko wielkich rozmiarów. Chciałam usiąść na fotelu i nie mogłam się na niego wdrapać. Udało sie za drugim razem. Fantastyczna zabawa. Prześlę potem moje zdjęcia na koniku na biegunach. Z innej beczki. Wiele lat temu wróżka wywróżyła mi dwóch chłopców, włos i obrączka kilkanaście dni temu to potwierdziły, a wczoraj otrzymałam oficjalne na piśmie wyniki moich badań i ........ 100% córeczka !!!!! A ja mam większość rzeczy na chłopczyka - niebieskich. Będzie chodziła moja córeczka ubrana na niebiesko. Ale niespodzianka. No i imię też trzeba wymyśleć inne. Buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbiinko, tak mi przykro, ale może siostra jest w stanie jeszcze wam pozwolić troszkę pomieszkać. Porozmawiajcie z nią konieczkie. Może jest jakaś szansa??? A może do rodziców??? albo teściów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbiinko, czy dobrze zrozumiałam??? Remontowaliście to mieszkanko siostry, a ona teraz mówi, abyście się wyprowadzili???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la mamma
DZIEWCZYNY ZNALAZŁAM WAS!!! JESTEM W 18TC I MAM TERMIN NA 12 LUTEGO. CZY KTÓRAS WIE, GDZIE ZROBIC DOBRE USG 3D I ZA ILE W WOJ,POMORSKIM?? CZY ONO EWENTUALNIE WYKAZUJE JAKIES WADY, CHOROBY GENETYCZNE CZY TRZEBA ROBIC OSOBNO USG GENETYCZNE LUB BADANIA PRENATALN A TEGO CHCIALABYM UNIKNAC. SŁYSZAŁAM, ZE NAJLEPIEJ JE ROBIĆ W 20-22TC. CO WY NA TO????????????? PROSZE O RADE. A W OGÓLE CZY WARTO TO 3D ROBIC? I CZY SWOJEGO FACETA NA TO MOGE WZIAĆ? LAMAMMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niestety tak jest zrobilismy gruntowny remoncik od wylewek po gipsowki panele plyti malowanie nowe sprzety ale za to mi zwroci nie ma wyjscia i niestety nie dogadamy sie raczej ale trudnu tez ja rozumiem troche ale jak umowa to umowa ;-( w sobote ide obejrzec mieszkanie a jak nie to mam jeszcze jedno wrazie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę bardzo przykre, a czy mogę zapytać, co tak siostrę przypiliło nagle akutat teraz ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzęty pozabieraj a za remont niech Ci odda, kompletnie nie rozumiem jak tak można zrobić, no dobrze umowa umową, ale rodziną jesteście, rodzonymi siostrami, jak tak można? brak słów :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina, kurde strasznie przykro... Nie ciekawa sprawa.Jednak to jej mieszkanie i ma do niego pelne prawo.Mieszkaie z tesciami albo rodzicami odradzam.Nie mieszkalas od poczatku wiec nie rob tego teraz.Zyjesz juz inaczej i trudno Ci bedzie sie przestawic.Do dziecka dziadki zawsze moga wpasc ale wieczorkiem wiesz ze sobie wroca do domków. Zycze powodzenia i znajdz cos wygodnego i odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana głowo, ale mnie rozbawilas tym namiotem.Aligator smial sie że parskam do ekranu. Balbina, normalnie mi bardzo przykro.Wyganiac wlasna sistre w ciazy na ulice... Brak mi słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la mamma, ja zawsze chodze z Aligatorem.Nawet jak w szpitalu lezałam to chodzil ze mna na badania.Nauczylam sie tak w Rosji i teraz lubie jak jest ze mna.Nie dajemy innej mozliwosci lekarzowi :) W badaniu lekarz mierzy kosteczki, rden i na tej podstawie wyciaga wnioski.Jesli sa zgodne z norma ryzyko maleje, Robi sie jeszcze test krwi podwojny i potrojny w odpowiednich tygodniach ciazy.Jezeli jest ok to ok, jesli jest cos nie tak zleca sie badanie płynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka! Masz rację, jak nie mieszkało się z rodzicami od początku, to będzie to bardzo trudne. Doświadczyliśmy tego na własnej skórze. Nie zdązyliśmy z remontem obecnego mieszkania, jak musieliśmy się wyprowadzać ze starego. Wprowadziliśmy się na dwa i pół miesiąca do mioch rodziców. Żałuję tego do dzisiaj. Mimo, że na pożegnanie kupiliśmy im nowy telewizor, to i tak żałuję, że nie skorzystaliśmy z propozycji znajomych, aby zamieszkać tymczasowo u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już od wczoraj cieszyłam się, że dziś rano pochwalę się Wam moją nowiną, o tym, że będę mieć córeczkę, napisałm ją rano, przed 10, a tu żadna nie przeczytała, buuuuuuuuuuuuuuuu o jak mi smutno, taka przezroczysta jestem, czy co ???? buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Mamo3 - super! Ja marzę o córeczce, ale synek tez będzie kochany. Strasznie jestem ciekawa:) Dziewczyny, dzisiaj pierwszy raz poczułam kilka razy takie plumkania w brzuszku - myslicie, że to to?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy gościu, no bardzo sie cieszę, że przynajmniej Ty jedna się odezwałaś. Mój synek co prawda marzył o braciszku i jestem bardzo ciekawa jak zareaguje na tę wiadomość o siostrzyczce, bo jeszcze nic mu nie mówiliśmy. Ja myślę, że te plumkania, to właśnie to, i trzymam kciuki za Twoje marzenia o córeczce. Pomarańczowy gościu czemu się nie zaczerniłaś ???? No i zapraszamy do tabelki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 , ja cieszę się również Z twojej radości:)T ak intensywnie tu zawsze dyskutowałyśmy, a widzę, że od wczoraj kobiety opadły z sił. Takie plumkanie i pukanie też mam co jakiś czas.Częściej jednak to łaskotanie.Moje dziecko mało chyba śpi.Mimo, że bardzo mocno nie odczuwam tych ruchów, to wiem ,że to \" TO\".Czuję intuicyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×