Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dzień dobry, Wstajemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas za oknem mgła i ciemno ale nie pada. Munia co do rozwoju to każde dziecko jest indywidualne. Mnie jedynie by zaniepokoiło to niesiedzenie. Zresztą niech inne mamusie wypowiedzą się w tej kwestii. Jeżeli chodzi o jedzenie to nasze dzieci powinny jeść 5 razy na dobę-3 posiłki mleczne w tym 2xmleko, obiadek i owoce. Jak się cofniesz parę stron wstecz, to była o tym mowa i dziewczyny podawały swój rytm dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj Szklana dopiero Cię zauważyłam:) No to Franka zaszalała. To pewnie dlatego, żebyś szybciej się obudziła i nie była taka flegmatyczna. Moje dziecie broi. Namiętnie wyrzuca książki z półki i spod stołu. Czas zrobić porządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Igmik:) No właśnie moje dziecko chyba z tych co późno usiądą. Za łapki jak ją podciągam to bardzo chętnie chce ale posiedzi max 3 sek i bam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! Kurcze nie mam pojecia co robić :( Jestem uczulona na koty a u tesciów są az dwa, po ostatniej wizycie strasznie kiepsko sie czułam, a najgorsze objawy widoczne były dopiero wieczorem jak połozyłam sie spac, ciężko mi było oddychac ikaszel sie nasilił, myslłam ze mimo zmeczenia wcale nie zasne :( No i dzis znowu niedziela i znowu jestesmy zaproszeni na obiad, nie wiem co robic czy olac obiad i pewnie być przeklętą która wymysla sobie cos, czy jezdzic i potem cierpiec w samotnosci ?????? Kurde dlaczego nie mam zadnych innych objawów zaden katar tylko jakas gula w gardle :( smutno mi i nie wiem co z tym fantem robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota a może szybki obiadek i leki na alergię np:amertil. Przecież nie musicie siedzieć pól dnia-wystarczy np 2 h powiedz jak jest i już. Albo zapraszajcie teściów do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie najgorsze jest to ze oni mysla ze jak odkurza i koty zostawia na dworzu to po sprawie. A pozatym starsza córcia jak słyszy ze ma tylko na chwilke jechac to woli zeby mama w domku została. Choc i tak długo nie jestesmy troche ponad 3 godz bo najpierw na basen jedziemy. Ale leki na alergie mam i moze czas zazyc ...troche sie boje ze wzgl na karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota to weź ten lek na alergię w momencie jak masz dłuższą przerwę w karmieniu. Ja swoja niunię karmię rano i dopiero o 6 wieczorem się domaga(tak domaga się!!!). Czyli po tym rannym karmieniu bym wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i mimo wszystko powiedziałabym ,że zawsze źle się czujesz po wizycie u nich. Tylko nie wprost im powiedz tylko w stylu: ach ta moja alergia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota wspólczuje takie sprawy z tesciami to delikatna rzecz. Zawsze się człowiek martwi zeby kogos nie urazic, alemusisz troszczyc sie tez o siebie i o swoje zdrowie!🌻 Munia nic sie nie martw kazdy dzieciaczek rozwija sie indywidualnie i nie ma co tego na sile przyspieszac, niech idzie swoim rytmem i napewno wszystko bedzie oki! 🌻 Szklana u nas tez gówniany poranek tyle że Kluseczka sfajdala się u siebie w łóżeczku, ale że dziś tatusioooooowy dyżur to ja tylko z boku patrzylam i sie smialam jak lawirowal pomiedzy warstwami okupkanego ubranka!;) Co do sytuacji u mnie to nadal: co nie zrobie i jak nie zrobie i czego bym nie powiedziala to i tak zostaje obrócone przeciwko mnie:( Nie przez tesciów ale przez szwagierke ale to rzutuje na kontakty z całą rodziną M...:( No ale ja się w końcu zebrałam w sobie i ostatnio mało nie wygarnełam jej co o niej mysle, ale M mnie uprosil zebym poczekala i nie rozmawiala przed chrzcinami. Posluchalam, a teraz tylko czekam na okazje i bedzie "koniec balu panno lalu"(czy jakos tak podobnie;))Zawsze staralam sie nie odzywac i udawac ze wszystko jest oki dla dobra ogolu...,ale to spowodowalo tylko zaognienie sprawy bo mysli ze moze sobie na wszystko bezkarnie pozwalac. Na chrzcinach przez cala impreze cala wymiana zdan miedzy nami to bylo czesc na dzien dobry i czesc na dowidzenia i siedziala z taka mina ze szkoda mowic... A co do prezentów to Moja Maja tez dostala kombinezonik(tak jak u którejs z Was:)) dwu czesciowy ale to od mojej siostry ciotecznej nie od babci;) a do tego dala jej 150zł bo chciala dokupic kozaczki ale nie wiedziala jakie. Teraz czekam zeby ja opitolic bo i tak sie wykosztowala na kombinezonik(firmowke kupila) a tu jeszcze kaska(a ona jeszcze sie uczy nie pracuje!) Ogólnie to Majka w wiekszości dostała pieniadze i do tego od dziadków i pradziadków zlote łańcuszki. I Swietna maskatke pszczółkę Maję! Wcale sie nie spodziewalam takich prezentów. Nie robilismy wielkiej imprezy tylko obiad w restauracji i to było tak akurat bo Chrzest mielismy indywidualnie w Kościele po Mszy Św. tylko my bylismy i nasza rodzinka. Potem do restauracji na obiad i później tort i szapmpana Majka wytrzymała do konca az pozegnalismy ostatniego goscia. A potem w domku przyszykowalam kolacje dla rodzicow, tesciow i chrzestnych.(na obiedzie mielismy 27 osob-a to tylko bliska rodzina byla) Zdjecia wybieralam w piatek, i nie zaluje ze sie zdecydowalismy na to nowe studio,przesle zdjecia na maila to ocenicie, mam odbierac je kolo srody czwartku. Na zdjecia kaski nie zalowalam, bo chcialam zeby miala fajna pamiatke i w sumie to sie smialam bo zdjecia wyszly drozej niz obiad w restauracji. Ale zdjecia zostana na lata o obiad...:P Przesle Wam tez zdjecia tortu bo zamiawialam na allegro zdjecie Mai na masie cukrowej i na torcie miala zdjecie ze skrzydelkami aniolka jak siedzi na chmurce i z napisem Chrzest Św Mai, Tort zrobil na wszystkich wrazenie! Polecam to na wszystkie takie uroczystosci, zamawialam tez na mamy piecdziesiatke i to naprawde swietnie sie sprawdza!:) Polecam! Sorki ze tak duzo o tym co u mnie. Zycze wszystkim milej niedzieli!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska mi też się zbiera, żeby wygarnąć teściowej i teściowi(tworzą dwie rodziny, bo są po rozwodzie). Szkoda mi mojego N. Ale zbiera mi się strasznie ale po pierwsze nie są to moi prawdziwi teściowie(dopiero za rok) po drugie teściowa to strasznie dominująca i silna osobowość, po trzecie to jakoś nie mam śmiałości z szacunku, że to rodzice mojego N. Ale wiem, że przyjdzie na mnie czas i powiem co naprawdę myślę. No to chrzciny pod względem prezentów się Wam udały i Maja grzeczna była-super. Pola dostała dużo [pieniążków-byliśmy w szoku. Złotą zawieszkę do łańcuszka-bardzo ładną-takie serduszko w kółku. Anioła drewnianego, aniołka w ramce i ubranko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pewnie łatwiej pójdzie "wygarniecie" tego co myślę bo będę wygarniała szwagierce, która jest starsza ode mnie o niespełna dwa lata. Z tesciami to duzo trudniejsza sprawa...:( Ale nie daj sie Igmik, bo Ci wejda na glowe tak jak mi szwagierka. Tesciowa mam wspaniala kobitke, ale jest zdominowana przez corka i to tez mi sie bardzo nie podoba bo to dobra kobitka, nieba jakby mogla by nam przychylila, a tamta traktuje ja jak popychadlo. Ale jak dojdzie co do czego to sie i za to odgryze!😡 Maja też dostała dużo pamiątek Chrztu i kart i też dostała Aniołka takiego z drewna. I srebrny smoczek z imieniem i data chrztu( najfajniejszy prezent a zapomnialam o nim napisac...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u nas z nowosci tyle,ze Nadine nauczyla sie siadac sama i cwiczy teraz pilnie.raczkuje tez,tyle,ze do tylu.. Szklana-no to Frania cie niezle obudzila:D Moja wczoraj przed kapiela lezala na lozku na golasa i zrobila kupe:o Dobrze,ze twarda,bo inaczej to nie wiem.. Igmik-po twoim poscie zbadalam niuni ciemiaczko.Ma takie mniej wiecej jak Pola,z tym,ze jest mlodsza miesiac,ale co ty sie martwisz,roznie bywa.Jak dajesz wit.D to spoko. Munia-ja bym sie zastanowila nad tym siedzeniem i obracaniem na plecy,ale spokojnie,niektore dzieci to leniuszki;)Bylas u lekarza i nie mial zastrzezen,to wszystko w porzadku. Dota-nie wiem co ci poradzic.Moze faktycznie powiedz prosto z mostu,ze ci nie sluza wizyty u nich-alergia nie twoja wina w koncu;)- i zaproponuj spotkanie u was. Kluska-ja tez sie czaje na tesciowa,choc nie widuje jej zbyt czesto.Pomijam fakt,ze jak do tej pory nie kupila malej nic,a jak z czteromiesiecznym dzieckiem przejechalismy 1500km do nich,to tez przywitalo nas wielkie NIC.Teraz mamy jechac na swieta i jestem juz naladowana,bo spodziewam sie,ze Nadinka nie dostanie zadnego prezentu od tesciow,a to dlatego,ze moja kochana tesciowa uwaza,ze po co kupowac takiemu malemu dziecku,skoro i tak nie bedzie pamietac:o Tylko,ze jak bedzie starsza i zapyta,to ja jej powiem jaka fajna babcie ma. Nie wiem,ale moja mama szaleje z zakupami,czasem mi glupio az,ale wiem,ze jej to sprawia radosc i mimo,ze nie mieszkamy blisko siebie,to sie cieszy jak chociaz na zdjeciach widzi,ze mala sie bawi zabawkami od niej albo ma jakies zalozone spodenki czy bluzeczke. Przypuszczam,ze tym razem nie wytrzymam i wygarne tesciowej co sadze i tyle. I nie chodzi o kase,ale czuje sie jak idiotka jak ona mi wypomina,ze kupuje malej nowe ciuchy,a po co,skoro ona i tak nie wie co ma na sobie.A co ja,za jej pieniadze kupuje czy co. Osz,zdenerwowalam sie znowu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....wiek......woj.......tr.por....dat.por.....Imię.....wiek.....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01......Adam....10m....7440/80 Igmik........27..pomorskie...01.02...14.01/cc.....Pola.........9m3d.....7,4/67 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn.....Aleksander.....8m4t.....9,2/72 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza........8,5m........? Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska......27....łódzkie....06.02....06.02/sn....Maja...8m11d....10/77 basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wiktoria...8m1t...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 majaitosia..29...małopols.......01.03..24.02/sn.....Ania........7m23d...8,5/74 PrzyszlaMama23de..24....Niemcy.........02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli......28.....Niemcy.....18.02......17.02/cc...Nadine...8m1d....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....wiek......woj.......tr.por....dat.por.....Imię..... wiek.....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01......Adam... .10m....7440/80 Igmik........27..pomorskie...01.02...14.01/cc.....Pola.. .......9m3d.....7,4/67 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn.....Aleksander .....8m4t.....9,2/72 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza.. ......8,5m........? Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska......27....łódzkie....06.02....06.02/sn....Maja.. .8m11d....10/77 basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wik toria...8m1t...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24....Niemcy.........02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli......28.....Niemcy.....18.02......17.02/cc...Nadine...8m1d....??majaitosia..29...małopols.......01.03..24.02/sn.....Ania........7m23d...8,5/74 Poprawilam,bo Maja byla nie tam,gdzie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie cos zepsulo:o nick.....wiek......woj.......tr.por....dat.por.....Imię.....wiek.....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01......Adam....10m....7440/80 Igmik........27..pomorskie...01.02...14.01/cc.....Pola.........9m3d.....7,4/67 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn.....Aleksander.....8m4t.....9,2/72 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza........8,5m........? Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska......27....łódzkie....06.02....06.02/sn....Maja.. .8m11d....10/77 basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wiktoria...8m1t...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24....Niemcy.........02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli......28.....Niemcy.....18.02......17.02/cc...Nadine...8m1d....??majaitosia..29...małopols...01.03..24.02/sn.....Ania....7m23d...8,5/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz. nick.....wiek......woj.......tr.por....dat.por.....Imię... ..wiek.....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01......Adam... .10m....7440/80 Igmik........27..pomorskie...01.02...14.01/cc.....Pola.. .......9m3d.....7,4/67 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn.....Aleksander .....8m4t.....9,2/72 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza.. ......8,5m........? Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska......27....łódzkie....06.02....06.02/sn....Maja.. .8m11d....10/77 basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wik toria...8m1t...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24....Niemcy.........02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli.....28.....Niemcy.....18.02......17.02/cc...Nadine...8m1d....?? majaitosia..29...małopols...01.03..24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka widzę, że jesteśmy z tego samego województwa. Już pytałam chyba z jakiego jesteś miasta, ale zapomniałam, więc pytam ponownie :) No chyba, że nie chcesz pisać na forum...Aha i jeszcze jedno: wpisałaś w tabelce wiek Adasia 10 m-cy. Kurde, czy ja liczyć nie umiem, czy się pomyliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do teściów to generalnie nic do nich nie mam.O Zuzi myślą i pamiętają,jak już coś kupią, to napraawdę jest porządne. Ale teść mnie też czasem wpieni,ciągle płacze,że nie ma pieniędzy (a to nieprawda) i nabija się ze mnie, że jestem przewrażliwioną matką. A wczoraj tak mnie zdenerwowali, grrrrr... nIC JEDNAK NIE POWIEM, NIE MAM PRAWA, SKORO MężOWI TO NIE PRZESZKADZA.No a synowa nie rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dzieki dziewczyny za wsparcie :) Jestem ostatnio jakas zdołowana i pewnie przez to te wątpliwości. Ogólnie oni wiedza o tej alergii bo przez połowe ciazy do nich nie jezdziłam bo moja alergolog stwierdziła ze to niebezpieczne dla dzidzi w brzuszku, no wtedy nie miałam watpliwosci zreszta z Nadia sie widzieli i wszystko było oki, I do tej pory wszystko było oki, bo albo nie zapraszali albo w lato na tarasie czas spedzałam, ale teraz wszystko wzieło znowu w łeb a ja nie mam odwagi wprost im powiedziec hehe zreszta maz juz próbował no to im własnie wydaje sie ze jak posprzataja i kota nie ma w poblizu to jest oki. No ale rzeczywiscie lek wezmę w czasie najdłuzszej przerwie karmienia czyli dopiero po zasnieciu Kamiski ok 21-22 tyle ze ona o 3 wstaje na mleczko ale chyba te 5 godz styknie?? Oj z tymi tesciami :( Kluska cieszę sie ze chrzciny sie udały, jejku ja juz dawno o naszych zapomniałam, ale tez bylismy zadowoleni z imprezki i prezentów, i głównie pieniążki dostalismy :) munia siedzeniem sie nie przejmuj, kazde dziecko ma swój własny rytm rozwoju i nie wszystkie tak samo wczesnie wszystko zaczynają, hihi Moja Kamiska np zaczęa wczesnie siadac ale obracac z plecków na brzusio toche później, a w wolnej chwili na miekkim łóżku czy maeracu pokazywałam jej jak fajnie sie turlac na boki i po jakims czasie sama potrafiła. Moze tez tak spróbuj? szklana oj rzeczywiscie gówniany początek dnia... moze na noc wiekszy rozmiar pieluszek, kiedys Nadia (starsza córcia co kupka to była na wierzchu, tyle ze ona była szczuplacha i ciągle małe pieluszki miała i teraz tak mysle ze to pewnie przez to) bo Kamiska moze do najgrubszych nie nalezy ale swoja wage i fałdki ma no i wieksze pieluchy szybko musielismy kupowac i wpadek z kupcią praktycznie nie ma :) IGmik ja tez przy pierwszej córci sie kiedys wystraszyłam ze wzg na ciemiączko az specjalnie do pediatry poszlismy bo nagle wydawało mi sie jakos mocno zapadniete myslałam ze odwodniona, a pediatra nas uspokoiła ze wszystko oki ze troszke zapadniete to nic nie szkodzi gorzej jak jest wypukłe ze zadko kiedy jest na równono a ze miękkie to tez dobrze i ze pulsujące tez oki. Wiec nie martw sie zarosnie nawet nie zauwazysz kiedy, Kamilka tyle włosków ma ze nawet nie zwróciłam uwagi jakie duze i czy moze juz zarosniete. A pediatra z tego co zauwazyłam tez zapomniała do ksiazeczki wpisac jakie duze ostatnio było :) Kluska no fajne takie spotkanie klasowe ja chodziłam do mało zgranych klas i nawet w 7 osób ciezko sie umówić :( A i trzyam kciuki odnosnie pracy!! Ja raczej do tabelki sie wpisywac nie bede bo tak rzadko tu jestem jakby prawie wcale wiec nie wiem czy jest sens Wam tu zasmiecac. julka ale masz fajnie z ta przespaną nocką ja marze o snie jak najdłuzszym no i nie powiem nieraz udaje sie KAmisce tylko raz wstac ...wiec moze juz niedługo całą noc? Hehe cały tydz starsza wstaje do przedszkola i jak ja budze o 6.55 to prawie zawsze jak mi sie nie chce wstac a jak nadchodzi weekend to o sobota 6.45 niedz 7.05 juz na nogach no i od razu Kamilka wstaje takze koniec wylegiwania :( Haydi miłego odpoczywania :D OO cos czytam ze spotkanie nad morzem sie szykuje??? chętna bym była moze akurat znalazłabym czas :) stokrotko niezłe przezycia z wózkiem Igmik widze ze siedzisz sama moze miałabys ochote nas odwiedzic? Daj znac postram sie zagladac. Szkoda ze tak późno czytałam, ale moze jeszcze do srody damy rade sie spotkać, o ile masz ochote wpasc do gdyni? JA nie dam rady sie ruszyc chyba ze po odebraniu niuni z przedszkola po 13? No i oczywiscie trzymam kciuki oby wszystkie plany wyszły, wiem jak ja sie tak na cos nastawi to potem ciezko mi zmieniac :( A co do wyjazdu to ja tez bym sobie gdzies wyjechała i zmieniła otoczenie, ale na razie Nadia do przedszkola coraz ciezej sie wybrac ...moze jak juz tak naprawde polubi zeby potem chciała wrócic do przedszkola :) Matko rozczytalam sie i rozpisałam a tu juz słysze piski i krzyki a Kamila to a tamto. Lece robic kolacyjke papa mam nadzieje ze nie wetnie mi tego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
hehe ja tez mialam gowniany poczatek dnia. Synek zrobil mega kupe, o 7 rano, a myslalam ze pospimy. Oczywiscie ja musialam wstac bo meza juz nie bylo, ale zwykle to ja zmieniam pampersy. On to wtedy gdy go poprosze lub kiedy sam na to wpadnie. Kurde maly placze, taki ladny dzien a teraz maruda. Do jutra bo pewnie juz nie zawitam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik macałam Zuzę, a konkretnie jej główkę i też ma ciemiączko ok. 1,5 cm. Dota zaglądaj częściej :) Wiem ,wiem, z jednym dzieciem ciężko, a co dopiero z dwójką... Zuzia już wykąpana od pół godz., bo zasypiała na rękach tuż po 18-tej. A teraz nie śpi, tylko fitness ćwiczy :) Spi w ciągu dnia z godzinę może,a potem jest jak zombi. Już nie wiem, co zrobić,aby dłużej lub częściej spała w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolku sama zgupialam jak liczyc wiec dziecka.... na wizycie lekarze zawsze mowia do przodu a Adas skonczyl 9 mies czyli zaczal 10... tak licza lekarze... a z jakiej miejscowosci to napisze na meila tez kiedys pytalam ciebie z jakiego miasta jestes :) eh Adas przesypia noce ale za to w dzien jest straszny!!!!!!!! marudzi czy jest przebrany czy najedzony czy sie bawi czy w lozeczku... eh niemam sil :( przepraszam ze nieodnioslam sie do wszystkich... a co do ciemiaczka to Adas tez ma taki ok 1,5cm ;) teraz cos mu sie odwidzialo picie mleka po kapieli i musze dawac mu kaszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania super plywaczka :) Haydi super hustawka :D Kubus w proiaczku tez fajnie wyglada hihi Salwia twsoj maly tez model hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia ja i tak się nie dowiem jak napiszesz na maila, bo nie mogę się tam dostać, niestety.No trudno, tak tylko pytałam, bo pomyślałam o spotkaniu. Jeśli chodzi o wiek dziecka, to podobno należy liczyć miesiące ukończone. U MNIE W PRZYCHODNI TAK liczą i moja mama też twierdzi, że tak powinno być. A więc Adam będzie miał 10 m-cy 9 listopada. No chyba tak. Dziewczyny jak Wy liczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek Otrzymałam maila.W sprawie pracy nie pomogę choć mieszkam w sumie niedaleko od Ciebie ( i mój M.też). Czy Wasze dzieci też ciągle chcą stać na nogach? Moja od tygodnia tylko chce stać i nic ją więcej nie interesuje.Dziś kompletnie nie chciała jeść,aż się wściekłam.W końcu M.kazał przestać ją karmić jak gęś.Zjadłam z trudem 2 kaszki,zupkę oraz deserek.Ale w sumie w nią pchałam.Do tego dziś mega maruda i cały dzień łapy w buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noto mamy 6 ząbek. Dota z chęcią bym skorzystała z Twojej propozycji nie znam prawie wcale Gdyni, toteż trudno byłoby z moim przyjazdem do Ciebie aczkolwiek na pewno by się udało. Z drugiej strony N wraca chyba w czwartek(!) a ja jutro jestem z dziadkiem umówiona, bo wrócił z wczasów pojutrze z kuzyneczką małą Poli i z jej mamą, a potem to już z górki. Zapowiedziałam N, że z wyjazdy mojego nie zrezygnuje. Jak przyjedzie w piątek, to w sobotę będzie mnie wiózł a w nd wracał-a co mnie obchodzi, że tyle czasu niuni nie widział. No ale mieszkamy tak blisko siebie, że musimy się spotkać. Może w listopadzie???? Nasie faceci chyba też mogliby być na spotkaniu-w końcu się znają. A i jeszcze nie wiem czy u mnie, bo....mam kota i niestety nie mogę go na dwór wyrzucić:Pbo on typowo domowy-na dwór nie wychodzi. Dota może udałoby się nam bliżej skumplować, bo ja mam tutaj naprawdę mało znajomych:) Kto wie, kto wie...Najpierw musimuysię spotkać. Dziękuję dziewczyny za odpowiedź w sprawie ciemiączka. Pola już śpi. A ja cóż miałam poprasować ale jeszcze się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×