Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie U nas trwają przygotowania do jutrzejszej imprezy więc tylko życzenia dla Martynki, Majeczki i Karola 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Do zabawy mnóstwa siły, żeby każdy dzień był miły, Pełen śmiechu i radości, Stu urodzinowych gości, Aut, kllocków i pluszaków, Stu prezentów, stu buziaków, Zdrowia szczęścia i słodyczy 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj nja dla Mai, Weroniki i Karolka!!! Rośniejcie zdrowo, bądźcie zawsze szczęśliwi i usmiechnięci!!! A dla mamusiek gratki za rok bycia super mamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy wszystkim za życzenia. wszystkiego co najlepsze dla Mai, Karolka i Weroniki- samych pogodnych dni i dużo zdrówka i uśmiechu:) Urodzinki się udały:) Martynka dostałą książeczki, jeżdzik autobus, huśtawkę trochę ubranek ale niektóre małe:/:/:/ i nie wiem co z nimi zrobić. Dzień przed urodzinami byłam u alergolog PEDIATRY,. Martynka WAŻY 11200 I MA OK 78 CM. kOCHne przypomnijcie mi na co teraz szczepimy, czy teraz jest jest kolejna dawka heksy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziekuje za zyczonka basieni i haydi:) Nie bylo mnie tyle czasu... na usprawiednliwnie mam tylko tyle, ze najpierw komp nam padl, ale ze nie mielismy wolnych srodkow na kupno nowego takze uczylismy sie zyc bez dostepu do netu. Potem przeprowadzka bo obecne mieszkanie, ktore wynajmowalismy okazalo sie w krotce sprzedanym , takze muslielismy szukac nowego. Miedzy czasi m. zmienil prace i znow szukanie nowego lokum. Teraz jestesmy juz na swoim, mniejmy nadzieje, ze na dluzej. Maly moj wazy prawie 13 kg, jest bardzo ruchliwym dzieciatkiem, ledwo nadazam za nim, rozumie duzo co sie do niego mowi, ale nie zawsze uslucha. Chodzi sam jednak jeszcze malostabilnie. Ja jestem na etapie odchudzania z miernym skutkiem:( Mam tyle zaleglosci, ze chyba nie bede nawet probowac tego czytac, ale dobrze, ze chociaz polowe z was pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Owieczko - 🖐️ super, że wreszcie jesteś :) :) :) Hehehe, zaległości pewnie nie nadrobisz, bo tu naprawdę czasem w jeden dzień tyle postów jest naprodukowane, że same czasem mamy problem wszystko dokładnie przeczytać. Heheheh, a w weekend jak zwykle spokojniej :) Ale fajnie jak będziesz zaglądać :) No to Twój syn to kawał chłopa już! Mój ma 10,5 kg i 80 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich wczorajszych i dzisiejszych dzieciaczków oby usmiech z Wasych buzeik nigdy nie schodził i zawsze oby zdrówko dopisywało :) 🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię..... s k. tyg..akt.waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41....Anastazja ...10...4050 julka2384..........35...09.01...sn...3350/54....Adaś..?. ..5220 piksip..............37...12.01...cc...2650/51....Emilka. ..7m3t...7000 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49....Pola...1 r 3 tyg...9000 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51....Aleksand er..1 R ..10.600 Mama3.............39...26.01...cc...2970/53....Kamilka.. .7 SzklanaGłowa.....37...26.01...cc...2750/51....Franka...5 m1t...7500 edycia86r..........37...26.01...cc...2770/51....Milenka. ..ROK...9500 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52....Michaś. .. czarna35 ..........38...29.01...sn...3050/54....Marcel... Mia 82 .............39...29.01...cc...2990/56....Gabrysia...5m...63 00 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53....Milenka ... Stokrotka.........39...30.01...cc...2920/54....Laura.. .. Mandzia...........39...30.01...cc...3120/55....Agatka. .. Kasiulkapb........40...31.01...sn...3690/57....Marika. .. Lutówka..........40...01.02...cc...3700/55....Kubuś... *iwonka*..........40...02.02...sn...3580/53....Magdalena ..3m4d..5800 Rosołek...........40...03.02...cc...3040/57....Zuzia.. .7m...6700 Sikorka............39...05.02...??...3250/52....Maja.. . dagusia82.........41...05.02...sn...3970/61....Martynk a...10...5600 Kluska=)...........39...06.02...sn...3250/54....Maja.. .8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55....synek...7...5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....Karol...12.. .7000 Malinova...........40...07.02...sn...3500/54....Weronika ...7m...7400 hipek...............38...08.02...sn...3150/53....Gabriel ...4m8d...6760 PrzyszlaMama23..40...09.02...sn...3100/50....Nicolas.. .13...6000 kasia130285.......39...09.02...cc...3150/55....Sebastian ... Basienia............40...10.02...cc...3660/56....Wiktori a..6m2t..6800 Hałaśliwa...........38...10.02...cc...2720/51....Leah.. . fusyta...............41...10.02...sn...3100/59....Natas za...6...4690 Nadia277...........39...10.02...sn...4010/56....Filip ... gruel................39...12.02...sn...3600/53....Natal ka... Adrianna29........39...13.02...cc...3850/57....Jagna.. . Salwia..............40...15.02...sn...4350/59....Szymuś ...6m...8200 Kathey.............38...15.02...sn...3260/53....Oliwia. ..6m...6700 Olka_...............41...15.02...sn...4150/55....Izabel a...8...5110 asia26łódzkie.....40...16.02...sn...3230/56....Wiktoria. .6m3t..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56....Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58....Nikodem ... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47....Nadine ...7m...6400 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57....synuś. .. lamamma............37...17.02...sn...3600/57....Zosia... up-83...............39...19.02...cc...3160/55....Kubuś.. 11,5m..9120/75 Boela...............40...19.02...cc...4100/56....Piotruś .. .13...8000 avinia..............40...23.02...sn...3350/57....Łukasz. .. 4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57....synuś... balbina .............41...24.02...cc...4050/58....Kacper...12...6850 majaitosia.........39....24.02...sn..3360/52....Ania...< br /> robur...............39...26.02...cc...3550/56....Milena. .. dota25.............41...1.03....sn....3850/55....Kamilka ...10m3t.... marteczka1980...41...02.03...sn...3550/50....Calogero... 1 7...7200 Alicja111...........40...02.03...sn...3700/56....Emilka. .. monis30............40...04.03...cc...3400/55....Weronika .. .4...4010 konwalia9........41...05.03...sn...3825/52...Oliver..7m 1tyg..8600/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wklejam tabelkę (mam nadzieję, że to ostatnia), żeby nam było łatwo przypomnieć sobie o kolejnych urodzinkach :) Tak więc dziś życzenia dla Weronisi Malinovej. Sto latek i duuuużo, dużo zdrówka!!! Spełnienia marzeń i wszystkiego naj! A u nas katarek chyba minął (puk, puk). Pierwszy dzień od dawna obyło się bez odciągania, psikania itd. Ojej, jak to fajnie :) Mały śmiga coraz pewniej i w związku z tym zaczyna trochę szaleć ;) Pięknie opanował schodzenie z sofy tyłem (fakt - co się przed tym naustawia, unakręca to jego, ale cel pojął i to najważniejsze) :D No i kuma fajnie wszystko. Mało mówi - raczej takie proste słowa typu: nie, nie ma, jest, i bawo (czyli brawo). reszta to takie zlepki sylab. Słodkie dada, tatata, bababa i inne. Ale mama nie mówi :( heh, jak go proszę: powiedz "mama" to mówi "jeeeeeee" i się śmieje. Czyli mama to po prostu ta, która jest :) Oh o sobie dziś, ale dawno w sumie relacji dłuższej nie zdawałam. Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota poczytałam dowcipy. Pośmialismy się z mężem :D Nawt prosił, żebym mu przesłała, co też pozwoliłam sobie zrobić. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko :) Haydi Olek super chodzi. Jeszcze "pijoczek" momentami, ale świetnie balansuje. I jaka radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdążyłam przed północą jeszcze wpaść by złożyć życzenia: 🌻 🌻 🌻 Weronisiu - 100 lat w zdrówku, szczęściu, radości i miłości !!!! Cudownego,beztroskiego i pogodnego dzieciństwa ! Malinova - pociechy z córeczki i udanej imprezy ! Up - oby katarek faktycznie wreszcie minął... Olek też więcej niż Kubuś nie mówi. Co do 'pijoczka' to czasem zdarzy mu się jeszcze wywrócić, ale dzis już chodził prawie że idealnie, nawet biegać zaczyna :) Dota - no ja też się pośmiałam :) Dzięki za dawkę śmiechu ! Nono, ale dziś znów tu puściutko. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Hipku dla Twojego Gabrysia sto lat, wszystkiego co najlepsze!!!! Dużo zdrówka, dużo energii, samych usmiechów, dużooo zabawy i przyjemności i duuużo miłości! Hipku a dla Ciebie Kochana MEDAL za odwagę, za bycie super mamą mimo przeciwności losu. Wielki szacun - bo nie masz lekko, a jesteś ciepła, dobra i pogodna! Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby każdy kolejy rok życia gabrysia niósł Wam jeszcze więcej radości, żebyście szybko znaleźli "spokojną przystań"... 👄 Basieniu - łapię kawusię i wracam do pracy buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski 🖐️ Wpadlam tylko sie przywitac i zlozyc zyczenia dzieciaczka na najblizszy tydzien bo jutro wyjezdzamy i wracamy w niedziele:) Dla: Weronisi Malinowej😘 Gabrysia Hipka😘 Nicolasa Przyszłej😘 Wiktorii Basieni😘❤️🌼😘 Leah Halasliwej😘 🌼Wszystkiego Najlepszego z okazji Roczku Wszystko co piękne i wymarzone Niech w Waszym życiu będzie spełnione. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe niech szybko minie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze teraz bo przyjechala do mnie siostra z synkiem wiec czasu jakos brak ale od przyszlego tyg znow bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Wszystkiego najlepszego dla kolejnego roczniaczka Gabrysia :) 🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘 MAtko jak mi spac sie chce :( zero sił a to moje kochane dzieciatko marudne a tych czwórek jak nie było tak nie ma tylko dziasła obolałe i czerwone :( Up cisze sie ze podobały sie kawały, a przesyłac czemu nie? niech rozweselaja wszystkich :) ja tez przesyłam to co dostaje ..a mam cała skrzynke zawalona tego rodzaju mailami chyba z 200 wiadomosci jeszcze do odczytania po prostu brak czasu :( Ale nie narzekam grunt ze skrzynka jeszcze działa :) Ciesze sie ze juz po katarku macie, oj upierdliwe te choróbska :( Kamilka tez juz pieknie z kanapy schodzi tyłem :) a jaka zadowolona przy tym no i mama tez teraz nie mówi bo juz potrafiła teraz ciagle tatatas :) Haydi :) Basieniu dziekuje za kawusie no czas na zielona herbatke > wielki kubek dla kazdego lubiacego ..oby nie zasnac... choc chyba jak Kamilka zasnie ja tez w kimono ...łozko jeszcze czeka :) Salwia miłego wyjazdu 🌻 i wypoczywaj ile sie da :) Oj koło mnie juz smrodek to pewnie zaraz KAmiska mam nadziejeze zasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dla: Weronisi Malinowej Gabrysia Hipka Nicolasa Przyszłej Wiktorii Basieni Leah Halasliwej 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Idzie misio... Idzie słonik... Idzie lalka... No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi życzonkami... Bo to dzień radosny wielce... Macie już jeden roczek więcej... :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi Olek fajnie chodzi hihi jak moj Adas z raczkami wyciagnietymi do gory :) a jal ladnie sam je paroweczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuśki, ja tylko na sekund kilka, mały młyn tak na poczatek tygodnia mam. Emi już coraz lepiej chodzi sama;) Kupiłam jej te kapcie Befado i w sam raz 18-ka jest dla niej. Fajnie w nich tupta po domku..... Dla wszystkich roczniaków najlepsze zyczenia!! Dla Gabrysia dziś szczególne!! Zmykam laseczki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 DLA GABRYSIA 100 lat w zdrówku, szczęsciu, radości, pomyślności i miłości !!!! Żeby miał zawsze beztroskie i szczęśliwe dzieciństwo i żeby zawsze gościł uśmiech na jego ślicznej buźce. HIPKU a dla Ciebie szczególne gratulacje za rok bycia cudowną mamą mimu tylu problemów i utrudnień życiowych !!!! Żeby Gabryś był dla Ciebie zawsze wielką dumą i pociechą i żeby już zawsze były w Waszym życiu tylko te dobre dni !!!! Buziaki ! Julka - no rączki do góry obowiązkowo ! Ale teraz z dnia na dzień już coraz ładniej chodzi - dziś już nawet biegać próbuje i sam idzie sobie z pokoju do pokoju, przez progi i inne przeszkody i jeszcze się dziś nie wywrócił :) Tak czekałam na to aż zacznie chodzić :) Wreszcie :) Ok, idę na spacer z Olinkiem i mężusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kamiska w koncu zasneła, a ja nawet sie nie połozyłam, heh zasnac i tak nie zasne ..no chyba ze akurat na koniecdrzemki Kamilki, a lezec za badzo nie lubie :( Piksip no to zgrabniutka malusia stópke Emi ma :) Moje dziewczyny chyba po mnie stopy maja wielkie hehe Kamilka ma teraz 21 wczoraj jj kapciuszki przymierzałam ...ale strasznie drogasne były te na rzepy skórzane ..musze do dwóch sklepów zobaczyc czy rzeczywiscie tak ceny skoczyły czy tylko w tym jednym tak drogo Mia a Ty za ile kupiłas? HAydi hihi moja Kamilka jak juz mi ucieka hihi mozemy sie juz bawic w ganianego :) szczególnie jak Nadia zasypia a Kamilka jeszcze nie to ona biegusiem do Nadii pokoju :) oj smiesznie to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dziękuję wszystkim za życzenia dla Mai:P🌻👄😍👄🌻 I za życzenia powrt\otu do zdrowia dla Mojej Kochanej Babuni🌻 🌻🌻🌻👄😍Dla wszystkich roczniaczków i ich mamuś którzy świętowali jak mnie nie było i dopóki mnie nie będzie😍👄🌻🌻🌻 Na razie jeszcze nie bedzie mnie w domku żeby na biezaco czyta i pisac...:( tylko tak na szybko Z Babcią już lepiej Urodzinki się super udały, potem wrzucę parę zdjęc Pozdrawiam wszystkich gorąco i znikam 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej nieobecności :( Na początek chciałam złożyć najszczersze i najlepsze życzonka pirwszourodzinowe dla jubilatek i jubilatów: Martynki, Maii, Weronisi, synka Czarnej Owieczki, Gabrysiowi no i Wam mamusie pogratulowac wytrwałości bycia mamą przez ten rok ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Sorki ze sie nie odzywam ale miałam cały czas gości, albo my gdzieś sie wybieraliśmy. a pozatym fajna książkę też czytam która mnie pochłoneła. Dzisiaj złapałam jakiegoś doła bo moje dziecko to normalnie szogun!!!! wczoraj M mi sie pyta co ja urodziłam hehe a ja co on zrobił....no oczywiście na żarty ale faktycznie to nasze dziecie jest niemożliwe. Mam nadzieje że sie zmieni bo osiwieje. W nocy nie chce spać a wstaje po 7 potem niby idzie spac o 12 a dzisiaj przed chwilka usnęła ale jakie były krzyki jak ja do łóżeczka kładła. dostała klapsa po pampersie i miałam potem wyrzuty sumienia, ale ja poprostu juz sobie z nia nie radze :( jak sie bai to jest ok ale jak przychodzi pora spania to tragedia, ona jakby mogła to by wcale chyba nie spała. oczy sie jej zamykają ale sie za skarby świata nie położy!! byłam u koleżanki i ona sie Milenki pyta "Ty nie umisz sie bawić na siedzaco??' bo moja to tak mogła cały dzień!! Milenka odkąd zaczeła chodzić to wogóle nie siedzi ani nie leży tylko kursuje. pojdziemy na szczepienie to ja zwazymy bo mi sie wydaje ze schudła a apetyt ma. Kurde chyba trzeba bedzie ostawić smoczek bo moze to jest wina tego spania takiego?? no nie wiem zeby w sumie tez jej idą bo jak jej posmaruje dziąsełka to dopiero wtedy uśnie... już trzecie tubka masci poszła... Sorry ze tak tylko o sobie ale mam takiego doła ze szok!!! a jeszcze jedno mnie dołuje: pamietacie jak jezdzilismy na udrażnianie kanalików, no to niestety nie dokończyliśmy leczenia bo w szpitalu brakuje sond do sondowania!!!! paranoja dawaliśmy antybiotyk żeby oczko przestało ropiec no i dwa razy miała przekłówane a potem STOP bo nie ma narzedzi no i oczko znów ropieje i bedzie miała 4 antybiotyk. kuzwa ta słuzba zdrowia mnie przeraża!!! a prywatnie u nas tego nie zrobia bo nikt tego nie robi. CHORE to!!!! oki pożaliłam sie a teraz ide Was poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Najpierw najważniejsze: dzisiejszemu jubilatowi Gabrysiowi życzenia zdrowego i beztroskiego dziecinstwa oraz samych słonecznych dni 🌼 🌼 🌼 Bardzo dziękujemy wszystkim za życzenia dla Weroniki a w szczególnosci za pamięć: Basieni, Mii, Dagusi,Up, Docie, Haydi, Salwi, Julce i Edyci :) Roczek się udał, teraz jeszcze uroczystość w Kościele ale to trochę później, tak bliżej rocznicy Chrztu. Jeżeli chodzi o menu to m.in był schab ze śliwką, pieczony filet z indyka, sałatki: z ananasem i grecka z fetą, zapiekanki z pieczarkami i serem. Niestety znów dopadły nas wirusy, Nika wczoraj jeszcze jakoś sie trzymała ale dziś do kataru dołączyła gorączka i kaszel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska fajnie ze z babcia lepiej super ze ma Was blisko i mozecie pomóc :) 🌻 Edycia dla Ciebie tez 🌻 i wyłaz z tego doła :) A moze to zabki Kamilka nieraz marudna a nieraz to włąsnie taki brój ..ale normalnie widac ze po prostu te zeby jej dokuczaja i nie wie co ze soba zrobic :) Dzis juz na szczescie zasneła normalnie o 12 ...ale ostatni tydzien to juz róznie z tym jej spaniem mordega normalnie. Hehe Kamiska tez ciagle na nóziach i łazi cały dzien z pokoju do pokoju :) a po drodze jeszcze o łazienke zachacza hihi w weekend miała raj u mojego tAty bo przynajmniej mieszkanko wieksze do łazikowania :) No starsza moja córa szybciutko z drzemek zrezygnowała i teraz tez chyba tak bedzie, kurcze tylko mam nadzieje ze choc pół roku jeszcze pociagnie ..bo ona jeszcze przecie malusia :) No a chodzace dzieciaczki wychodza sadełko które nazbierały sobie siedzac i juz tak szybko nie tyja :) Dziewczynki bardziej dziewczeca figure zyskuja :) No Edyciu to na zabki taka nieznosna !!! Kamisi cztery 4 na raz ida matko a kiedy wyjda!!! juz sie boje O kurczaki biedulki moje co za chora ta słuzba zdrowia, matko tak truc dzieciaczki na darmo :( oj mocno trzymam kciuki zeby jakies sondy jednak znaleźli i było juz po tym okropnym leczeniu!!!! 🌻 na poprawe humorku raz jeszcze. uuu Malinova suuper menu a przepis na ta zapiekanke wstukasz? mniam :) Oj zdrówka dużo życze oby Nika szybciutko zdrowiutka była 🌻 Oj pustki tu dzis jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Weroniko,Karolku i Gabrysiu-wszystkiego najlepszego dla Was,duzo usmiechu na buzkach i zdrowka. Up-dobrze,ze sie z katarem uspokoilo,ale nie znasz przyczyny? Hehe,schodzenie z lozka i kanapy sie bardzo przydaje,ja nauczylam mala schodzic tylem jak miala 9 miesiecy,tak na wszelki wypadek,zeby nie schodzila glowa w dol;) Ale mama w ogole to mowi?Tylko jak mu kazesz to nie?Nadine miala taka faze kiedys,ze jak jej mowilam,zeby powiedziala mama to sie smiala i mowila tata,ale jak bylam w innym pokoju i maz jej kazal mowic mama to mowila,nie wiem czemu.Juz jej przeszlo. Piksip-moja tez male te stopki ma,no ale ona cala drobna jest. Dota-kawaly swietne:D Haydi-Olek pomyka na nozkach,a mama z tylu przyczajona i asekuruje?;) Fajnie je sam,musze moja tez nauczyc wlasnie na czyms nie brudzacym calej kuchni. Edycia-na pewno zabki malej dokuczaja.Pomysl,ze przeciez ona nie robi ci tego na zlosc. Z tym szpitalem faktycznie niewesolo,tylko sie dziecko meczy. My bylismy na weekend u znajomych,pobalowalam sobie,dzieciaki mi sie mala zajely,potem tylko smignelam ja do lozka i impreza.Tylko w niedziele myslalam,ze umre,mialam kaca-giganta.Dobrze choc,ze mala przespala calutka noc. No ale bylo fajnie. Nadine ida na raz dwojki i czworki,czworki gorne i gorna dwojka sie przebily,reszta wychodzi.Ja i tak sie dziwie,ze jedynym tego objawem jest to,ze sie obudzi w nocy i nie moze zasnac,czasem cos pogada.W dzien nie ma zadnych objawow zabkowania,spi tez elegancko dwie godziny w poludnie. Mala mowi do mnie wczoraj baba i pokazuje na pieluche,wiec jej tlumacze,ze to pielucha,a ona dalej,ze baba i tak sobie dyskutujemy,az mi sie przypomnialo,ze M robi jej z pieluchy tetrowej chuste i mowi,ze jest "ruska baba" i stad ta baba:D To sie zdziwilam,ze tak sobie zakumala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Pozdrawiam - czytam czasem, ale ogólnie czasu brak. Czy wszystkie dzieciaczki już stoja bez podpórki? Bo moja jeszcze nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli "mama" mówił przez jakiś czas... Tzn. "mamamama"... Może to nie było do mnie :D Oczywiście nie martwię się tym, ani nic w ten deseń. Po prostu jak coś chce ode mnie, to podchodzi, łapie za nogę, rękę i ciągnie. Takie tam pierwotne zachowania :D Fajnie, że poimprezowałaś. No i Nadine mamie dała pospać... nie ma nic piękniejszego, jak opieka nocna nad dzieckiem po imperce :D A katar to nie wiem w sumie. Jak pisałam - może za sucho mamy... Tylko, że to były takie gęste gluty, uparte cholery i może po prostu tak długo zalegały. Bo odciągnąć to to było wyzwanie. Ale już poszło. A i z tym, że tak zakumała, to na pewno tak. Bo one są po prostu mądrzejsze niż nam się wydaje :D Ostatnio przeczytałam Kubie książeczkę. Za kilka godzin bawię się z nim i mówię "misiu, czas już na zabawę" (tekst z książeczki). Patrzę na niego, a on wstaje i przynosi mi tę książeczkę. No szok. edyciu mała jest pewnie żywa taka i snu potrzebuje mniej. Jak pisze Pimboli - nie robi tego celowo. Z resztą dziewczyny - w tym wieku żadne kary, karcenie nie ma prawa bytu, bo dziecko nie robi tych "złych" (w naszym przekonaniu) rzeczy na złość. Wadomo ma się dość, ale to nasz problem, a nie dzieci. Też czasem narzekam na Kubę bo on nie siedzi w ogóle prawie. Po prostu biegacz. Cały czas. W nocy raz się budzi na jedzenie i kilka razy na smoka. Norma. Wstaje o 6 ZAWSZE niezależnie od tego, czy idzie spać o 19 czy później. Więc to twoje dziecko nie takie znowu straszne :D Współczuję bardzo problemów z tym oczkiem. No i oczywiście służba zdrowia - no comment :( Kluska dobrze, że babcia ma się lepiej. malinova powrotu do zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m właśnie na piłkę wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! Trudno mi się wbić w pisanie po tak długiej przerwie ale poprostu nie mam czasu. Nie wyrabiam na zakrętach. Dociu i tu podziwiam Ciebie, że tyle piszesz przy swoich dwóch dziewczynkach. Ja z moimi nawet w obowiązkach domoych czasami nie wyrabiam. Łukaszkowi chyba nadal dokuczają zęby bo jest bardzooo marudny i ciągle podwyższona temperatura (mamy na razie tylko 2 zęby). Po za tym mąż ma często delegacje i jestem wymęczona. Moje chłopaki mają się dobrze. Łuki sam nie chodzi ale stoi przy czym się da. Ostatnio mieliśmy wypadek, upadł i uderzył się w górne dziąsło no i zrobił mu się krwiak ale na drugi dzień już zszedł. Z męzem też mi było się osatnio ciężko dogadać. Czasami nie wiem jak wielkimi literami mam do niego mówić ;) Teraz postaram się pisać na bierząco bo później ciężko się wbić w dyskusję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! 🌻 Sto latek Gabrysiu!!! Zdrówka, radości, uśmiechu i samych słonecznych dni. No i szczęśliwej mamusi Ci życzę również :) 🌻 Hej avinia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×