Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

jejku co ja czytam! hihi Przyszla Mamo gratuluje!!!!!!!!!!! :D :D :D 2 reazy czytalam czy dobbrze zrouzmialam hihi :D Basieniu bo to teraz przyjezdzaja do nas znajomi zobaczyc mieszkanko hihi i wczoraj byli u nas znajomi chrzestny Adasia hihi a jutro przyjezdzaja do nas brat meza z zona ( moja kolezanka z ekonomika,...) niemielismy kontaktu dluuugo, czas przelamac pierwsze lody.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mnie podkusilo dzis i pojechalam do fryzjera buuuu i opitolila mnie troche za krotko wrrrr a mialam juz takie dlugie wlosy hihi ale chcialam troche podciac ale nie az tak ale na szczescie odrosna hihi fajna jest stronka z fryzurkami ikf.com ja zawsze czerpie stamtad inspiracje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki, ja jużod wczoraj mam urlop, w domku z małą jestem i zadwowolona jest z tego bardzo, tylko ja już zmęczona, bo tylko cały dzień mama i mama.... Ale już kolejna czwórka wszła, wiec zostala tylko jedna...... Bolą ją dziąsełka na pewno bo płacze co chcwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...:) U nas pada.......Śnieg!!!! Cholera... Przyszła mamo gratulacje i przyjemnej ciąży :) Mia ja niestety nie pomogę 🌻 Współczuję młodym rodzicom :O Piksip dla Emi 🌻..może się nacieszyć mamusią :) Julka za włoski 🌻..nie martw się odrosną ;) Dota gdzie jesteś?..ja rano na stację pędzę...a tam echo normalnie,no coś Ty :D :D :D :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieniu jak zobaczyłam ten snieg u Was to sie przeraziłam i zaraz do pociagu powrotnego wskoczyłam :D:D:D U nas zimno ..ale nie biało ;) Julka ja tez 🌻 za włoski ..ja dzis sie jednak umówiłam mam nadzieje ze nie bede płakac ..bo juz wystarczajaco smutków mam :( Piksip fajnie :) a u nas tez zeby dzis dały sie we znaki jesu nalatałam sie do pokoju dziewczyn w nocy nawet juz nie wiem ile razy :( dobrze ze NAdia nie budziła sie od tego płaczu dzis w dzien tez maruda ciagle by na rece albo bawic sie znia, ajk cos sama chciałam zrobic to płacz ze hej :( teraz spi na szczescie. no ale kazała sobie zabki posmarowac ...biduska Mia ja tez nie pomoge bo nie miały dziewczynki moje kolek na szczescie Przyszła jeszcze raz gratuluje jenki suuuper jejku jakiego lenia mam dzis :( nic mi sie nie chce ..a ta pogoda swiatecznie wcale nie nastraja :( lece nie smece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wczoraj bylam caly dzien u kolezanki,mieszka 200km ode mnie,wiec caly dzien mi zeszlo.Nie widzialysmy sie 9 lat,to byla dziewczyna mojego brata i balam sie,ze nie bedziemy mialy o czym gadac po takim czasie,ale bylo jakbysmy sie wczoraj widzialy.Ona ma dwie corki 8 i 3 lata i dziewczynki sie fajnie bawily.No i teraz mam duzo do nadrobienia na forum. Up-ciesze sie,ze ferie sie udaly.Co do endometriozy,to nie wiem zbyt wiele,moja kuzynka ma.Za to te guzki..kochana,to pewnie sa wlokniaki,a wlokniaki czesto sie wchlaniaja lub leczy sie je hormonalnie.Ja zylam z takim jednym kilka lat i po ciazy,i karmieniu mi sie wchlonal,wiec mysle,ze musisz zachowac spokoj,choc to nielatwe i poczekac na usg.Sadze,ze wszystko bedzie dobrze.🌼dla ciebie. Haydi-tez uwazam,ze nie ma co sie klocic,choc ja nieraz ide w zaparte,za to moj M wlasnie wysle smska i juz jest ok. Dobrze wam na tym ogodzie,u nas slonce swiecilo,ale zimno jakos jest. Basienia-a to glupek ten kierowca,jeszcze z wozkiem szlas!No doprawdy.Mnie kiedys taka baba potracila na pasach i to tu w De,gdzie obowiazkowo trzeba sie zatrzymac jak ktos tylko sie zbliza do pasow.No ale rozni debile maja prawo jazdy,ja zawsze uwazam teraz nawet na przejsciu po tym wypadku. Snieg?!No to juz przesada. Robur-hehe,twoj maz msciwy;),ale mniej by mu bylo do smiechu jakby cie musial pielegnowac po zatruciu i zajmowac sie dziecmi. Czarna owieczko-okropne to co piszesz.Tak juz jest,ze od kiedy jestesmy matkami to boimy sie o nasze dzieci i tak juz zostanie,nawet jak beda dorosle i beda nas miec gdzies(oby nie). Przyszla-to masz termin prawie jak dwie dziewczyny z mojej rodziny.Spokojnej ciazy. Mia-🖐️ z sabem nie pomoge,przykro mi.U nas na wzdecia-typowych kolek nie bylo-pomagalo tylko spanie na brzuszku u mamy lub taty na piersi. Dota-gdzie ta wiosna,ja sie pytam??Okropna pogoda,az nie chce wychodzic. Julka-to wrzuc zdjecie nowej fryzury na maila.My ci powiemy kilka komplementow i bedzie git;) A wloski odrosna szybciutko,nie martw sie. Ok,ide do meza,bo mala spi.Aha,wykrylam powod jej wstawania w nocy-ona po prostu sie wysypia w dzien i w nocy nie moze spac.Postanowilam ja klasc tylko na godzinke w dzien,bo ona potrafi sobie trzy godziny spac,panna jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszytskim my juz rodzinke powiadomilismy wszyscy sie ciesza nawet tesciowa i jej mama powiedzialy mi ze tak jak ja dbam o nicolasa to one sa godne podziwu dla mnie ze jestem super mama milo to slyszec :) za 3 tyg mam znow wizyte robilam juz toksmoplazmoze jedyna rzecz to to ze waze 60kg a przy pierwszej ciazy 56 wiec 4 kg mam juz na plusie bo objadalam sie bedac w styczniu w polsce staszliwie.no nic obym szybko zrzucila po ciazy.obecnie jestem w 8 tygodniu mam juz foto malenstwa porownywalam z usg malego i takie same male kropeczki plec mi jest totalnie obojetna tylko zeby bylo zdrowe bo chyba nie ma wiekszej tragedii jak chore dziecko. ubranka kolyske maxi cosi i wszystkie inne rzeczy mam po malym wiec nic nie kupuje narazie chyba ze bedzie dziewczynka to dokupie cos najpewno. szukamy wiekszego mieszkania i ogladam podwojne wozki bo nicolas bezdie miec 21 miesiecy jak sie 2 dzidzius urodzi . w 7 tyg mialam brazowe plamienia tak samo jak w 1 ciazy macica sie oczyszczala ale sie wystraszylam. w czerwcu wezmiemy babcie od meza do nas do domu i zostanie na kilka miesiecy bo chce znow z mezem rodzic a tak to nie bedzie kto mogl zostac z nicolasem bo moja mama i meza mieszka z 1,5 godz od nas . w tej ciazy wcale nie wymiotuje nieco spiaca jestem.szybko 2 dzieci wychowam i potem moze kiedys 3 ale tak czy tak co by nie bylo beda juz 2 :) .maz mowi ze bedzie dziewczynka ja ze chlopaszek . pozdrawiam i zycze wesolych i spokojnych swiat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzięki za odzew w sprawie kolek. Znajomi już sciągają sab , bo brat mieszka w szczecinie więc im przywiezie. Mają przechlapane... 3 godz snu na dobę - chyba bym padła po 3 takich dobrach! Niestety prawda jest taka, ze to pieroństwo po prostu trzeba przeczekać, niewiele można zrobić, ale jak tu wytrwać kiedy maleństwo ciągle płacze aż serce pęka... ehhh Kochane - ZDROWYCH, WESOŁYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT W RODZINNEJ ATMOSFERZE! Smacznego jajeczka i oczywiście mokrego dyngusa :-D buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia - śnieg...? kurka a gdzie Ty jesteś, do Wazki do Rosjo się przeniosłaś, czy co??? :D A tak a'propos - Wazko jak nas podczytujesz daj znać i koniecznie prześnil jakies fotki Nastki :) Kurka ja tez wam musze podesłac fotki Gabci :) bo co nieco sie jej urosło, choć wciaz droniutka - 75 cm i 9 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota..co to za pociąg był..latający,ze tak szybko w domku jesteś?? :D :D :D :D :D... Mi się dzisiaj też nic nie chce...bujam się z kąta w kąt,spacer odwołany z powodu pogody :( 🌻 za nockę.. Pimboli dziękuję,że jesteś!!! I jak Nadine po pobudce wcześniejszej?Wiki by mnie w myślach zbeształa a może i na głos też,że ją budzę.A to nie Ty mówiłaś,że jak Cie ktoś budzi toś zła jak cholera?Ja też tak mam i moja córka ma :) Mąż w domku?Fajnie :) No i super,że wizyta udana i miło spędziłaś czas z niedoszłą bratową ;) Mia ano widzisz..ktoś do góry sobie dzień później żarty zrobił i zasypało nas troszkę białym puchem,ale po chwili wszystko zniknęło...:) Najlepsze jest to,że kumpela miała na gg opis,że pada śnieg i sobie pomyślałam,że chyba stary opis wkleiła ;)...a za pół godziny z nieba poleciało to coś...:D :D :D Wiki coś się buntuje ostatnio...dziś z rana nic jej nie pasowało..to chyba nazywa się niezależność,co nie? Teraz po spanku po południowym już milutka i grzeczniutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia-tak,ja jestem zla jak mnie ktos obudzi,Nadinka na szczescie nie bardzo.Polezala chwilke,poprzytulalysmy sie i jest git. No bez przesady,zeby mi dziecko chodzilo o 22 spac:o Hehe,no Wiki ma charakterek,a co ja bedzie ktos wkurzal. Dobrze,ze jej przeszlo,moze sie cos fajnego przysnilo?;) Maz w domu,bo u nas juz wolne dzis,swieto. Mia-ano trzeba przeczekac kolki,ale takich typowych to wspolczuje i znajomym,i przede wszystkim dzieciatku.Oby minely jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieniu- u nas tez śnieg sypał!! w ogóle jest bardzo zimno:( 2 stopnie jedynie:( Wysłałam wam nowe zdjecia emi. Jak mam wolne i można by z małą po dworku pochodzić, to nic z tego :( zimno , deszcz, snieg - o zgrozo, podobno Święta też mają być zimne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś piękna pogoda,słońce cały dzień,zero wiatru,temperatura pewnie z 15 stopni.Mała dziś maszerowała za rączkę głównie z tatusiem,ze mną też. No i dziś byłam wyrobić małej paszport. No,mała już śpi więc wieczór spokojny się zapowiada.Oczywiście przed samym spaniem koncert,chciała pić,wydoiła całą butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś piękna pogoda,zero deszczu,śniegu,wiatru.Temperatura pewnie z 15 stopni,piękne słońce.Mała spacerowała za rączkę głównie z tatusiem. Dziś byliśmy wyrobić małej paszport.Pięknie siedziała ustawiona do zdjęcia i nie bała się fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli no to fajnie Ci dzionek minął :) A pogoda hmmm ja nie wiem gdzie ona sie podziała, ale musze cos w tej sprawie zadziałac i w koncu ciepełko nam przysla :) Mia moja tez ma 75cm i wage niecałe 9kg :) hehe BAsieniu bo do Ciebie jechałysmy pekape, a powrotny był teżewe :) jakos tak sie akurat trafił, ze niby nowe tory testuja :D:D:D no i migusiem na miejscu ..polecam jakbys trafiła godzinka i jestes u mnie ..tez zapraszam u nas snieg nie pada :) Dzieki za kwiatka 😘 Mam nadzieje ze dzis bedzie lepsza nocka, zasypianie było lepsze po całym dzionku Robur hihi pamietam jak my Nadusi do dowodu zdjecie robilismy hihi tak sie kreciła ze fotograf nadazyc nie mógł, w koncu za któryms razem mu sie udało od razu ze zdjeciem do urzedu pojechalismy a pani w okienku ze to nie ta sama dziewczynka :) hihi choc zdjecie było tego samego dnia i Nadia jkeszcze w tych samych ubrankach :) A moje tez duuuuuzo przed spaniem pija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Zdrowych,Spokojnych,Rodzinnych,Ciepłych Świąt Wielkanocnych... *****@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@-Wielkanoc-------@ **@--------2010--------@ **@-(\(\-----------/)/)-_@ **@-(=':')-------(':'=)---@ **@(..(")(")..(")(")..)---@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ ---.._..,._ ________________.__.'.._) _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi ucięło.....:O *****@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@-Wielkanoc-------@ **@--------2010--------@ **@-(\(\-----------/)/)-_@ **@-(=':')-------(':'=)---@ **@(..(")(")..(")(")..)---@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ ---.._..,._ ________________.__.'.._) _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he,he....ale jaja...nie chce się w całości wysłać i koniec :P Pozdrawiam ....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama od 03.02.2010
Pozdrowienia dla Was i Waszych maluchów! W wolnej chwili może wejdzie któraś z Was na poniższą stronkę, są fajne nagrody do wygrania. http://www.takeagift.pl/polecam:5746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje! Zdrowych , wesołych Świat, żebyście czuły się kochane, najadły się do syta i odpoczęły za wszystkie czasy. Gorące buzaiki ode mnie i Martynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie, Z okazji świąt Wielkanocnych życzę wam wielu łask bożych, rodzinnego ciepła, smacznego jajka, mokrego dyngusa i wszystkiego co najlepsze dla Was dla Waszych rodzin i naszych kochanych lutowych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mamusie, z okazji Świąt Wielkanocnych zycze Wam spokojnych, radosnych Swiat spedzonym w gronie rodzinnym, duzo ciepla, smacznego jajeczka i mokrego sminugusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski!!! Dzięki dziewczyny za pocieszenie :) Zawsze można na Was liczyć ;) Chwilkę mam, więc życzę Wam i Waszym bliskim wszystkiego co najlepsze, prawdziwego Zmartwychwstania, spokoju i świątecznej, rodzinnej atmosfery przez całe Święta i zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zajączek życzył powodzenia, tak ja dzisiaj życzę Waszych marzeń spełnienia. Przystrojenia wiosennego, świątecznego stołu, i spędzenia Wielkanocy z rodziną pospołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki Życzę wszystkim samych miłych chwil w gronie rodzinnym oraz wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×