Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

🖐️Kochane przepraszam,że tak z doskoku , nie mam kiedy zajrzeć i poczytać, a co dopiero popisać.Nie jestem nic a nic na bieżąco...;( Ale pamiętamy o Was i życzymy wszystkiego naj naj naj z okazji świąt😍 a jutro MOKREEEEEEEEEEEGO DYNGUSA :Pdla Was wszystkich! A dla chętnych dodatkowo prezentu od Bociana;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lutóweczki! W te piękne święta, gdy Pan Zmartwychwstanie, Życzę Wam smacznych jaj na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i by te święta, trwały bez końca! Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek. Uśmiechu bez liku i bakalii w serniku. Kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkiej. W Poniedziałek dyngysowy, nie wiaderko, lecz wiadro wody !!! WESOŁYCH ŚWIĄT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Stawiam kawkę kochane albo herbatkę kto co woli \\_/) i życzę miłego dnia:D My właśnie szykujemy się na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam po świątecznym obżarstwie. My siedzimy w domu bo u nas tak wieje że głowę chce urwać:? i do tego zimno. Rozmawiałam z m i wyjaśniliśmy sobie wszystko. MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ BĘDZIE OK. jutro idziemy wreszcie na szczepionkę i bardzo się boje:( miłego dnia acha zapomniałam serniczkiem poczęstować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz tez pk swietach witam wszystkich i zycze wszystkiego dobrego po swietach :) I częstuje wszystkich ciachem, bo zebrało nam sie tego ze hoho My juz tez po spacerku zimno u nas jak nie wiem a my tak na wiosennie na dworek wyszłysmy ubrane, hehe dobrze ze choc u nas przed blokiem nie wiało tak mocno, a słonce ogrzewało na tyle ze dało sie troche poszalec :) Teraz Kamilka spi a ja odpoczywam bo obiadek tez dostalismy, kartofelki tylko obrac i ugotowac i ghotowe :) Nadia od zajaca zostala obdarowana mnóstwem słodyczy hehe na 2 lata chyba starczy, tesciowa jak zwykle musiała sie wygłupic a tak to spoko. ale i tak sie ciesze ze juz po swietach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jak po siwetach? :) u mnie ok spokojnie bylo bez zadnego obzarstwa hihi :) dzis rozmawialam z kolezanka i w tym tyg zaczynamy bieganie hihi :) no wiecie idzie wiosna kurtki zimowe sie zrzuca trzeba troche zgubic hihi :P kobitki pewnie byl juz ten temat poruszany ale pytam sie jeszcze raz... jakie spacerowki polecacie? przymierzam sie do kupna i niewiem na co zwrocic uwage :) napewno na kosz na zakupy bo musi byc duzy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho, hej ho..... dziś powrot do szarej rzeczywistości.... praca:( Po świętach jak po swiętach, raczej nie czuję sie super wypoczęta, a 6 dni siedizałam w domku.... Julka, ja mam spacerówke mamas & papas - taka brytyjska firma, kupowałam na allegro. Ale fajne są baby design, mają duże kosze na zakupy i są lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski 🖐️ ale tu pustki po Swietach Dota to fajnie,ze macie zapsay po Swiateczne:) Dagusia super,ze porozmawialiscie z m:) Trzymam kciuki zeby juz bylo ok-zebys czula sie kochana 🌼 dla ciebie. A jak dzis po szczepieniu? Julka ja postanowilam cwiczyc-dzis drugi dzien-mam nadzieje,ze straczy mi sil i motywacji. Co do wozka to ja mam coneco saturn i jestem zadowolona:) Piksip 🖐️ szkoda,ze nie zdazylas odpoczac 🌼 za to dla ciebie:) Dziewczyny gdzie jestescie???? U nas dzis cieplutko i swieci slonko wiec zaraz idziemy na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski 🖐️ ale tu pustki po Swietach Dota to fajnie,ze macie zapsay po Swiateczne:) Dagusia super,ze porozmawialiscie z m:) Trzymam kciuki zeby juz bylo ok-zebys czula sie kochana 🌼 dla ciebie. A jak dzis po szczepieniu? Julka ja postanowilam cwiczyc-dzis drugi dzien-mam nadzieje,ze straczy mi sil i motywacji. Co do wozka to ja mam coneco saturn i jestem zadowolona:) Piksip 🖐️ szkoda,ze nie zdazylas odpoczac 🌼 za to dla ciebie:) Dziewczyny gdzie jestescie???? U nas dzis cieplutko i swieci slonko wiec zaraz idziemy na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salwia, dota, dzięki salwia- moje dziecko wyraźnie nie chce być szczepione, ostatnio jak się z nią wybierałam to okazało się zę ma 3 dniówkę, a dziś biegunka:( strasznie ją męczy a do tego nie chce pić tych świństw na biegunkę. Mam nadzieję że szybko jej przejdzie co do spacerówki ito ja chyba kupię taką http://www.allegro.pl/item979796040_wozek_parasolka_baby_design_trip_okrycie_wys_0.html moje największe szczęście- Martynka http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iher74ml6.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salwia, dota, dzięki salwia- moje dziecko wyraźnie nie chce być szczepione, ostatnio jak się z nią wybierałam to okazało się zę ma 3 dniówkę, a dziś biegunka:( strasznie ją męczy a do tego nie chce pić tych świństw na biegunkę. Mam nadzieję że szybko jej przejdzie co do spacerówki ito ja chyba kupię taką http://www.allegro.pl/item979796040_wozek_parasolka_baby_design_trip_okrycie_wys_0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia Fajnie,że dogadaliście się z M. U nas stara bieda,mała nadal kaszle !!!!,nie wiem co mam robić.Katar woda z nosa i nieładne kupy,dwa dni temu wylazła dolna dwójka,teraz się przebija górna dwójka.Nie wiem co z tym kaszlem zrobić,ma takie napady jakby ją coś dusiło,pokaszle chwilę i przechodzi.Spytam się jutro lekarki,bo idę z młodym na badania okresowe.Ja też mam katar już prawie 2 tygodnie,nie chce przejść za diabła,leci mi ciurkiem i smarkam tak co 5 minut,mam dosyć,nochal czerwony,wygląda na to,że laryngolog ma rację i mam najzwyklejszą w świecie alergię (pewnie na pyłki czy coś).To tyle o nas. A i od poniedziałku mała robi po parę kroczków,jak się ją postawi na nogach to potrafi przejść sama cały pokój (tak z rozpędu ale nie umie jeszcze sama się podnieść na nogi i przejść).Na dworze tylko chce chodzić za ręce,w wózku nie posiedzi nawet 5 minut,więc na spacerze tylko za rączkę lub u mamusi na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Dagusia Witaj w klubie.Miałam iść z małą na szczepienie na początku marca ale mi się nie chciało a teraz z takim kaszlem i katarem nikt mi jej nie zaszczepi.Nie wiem czy tak długo można zwlekać ze szczepieniem,ale mała nie jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje... Jestem tak wkurzona,że nawet nie pisałam,żeby nie zarażać złym humorkiem...:O Zamiast zwrotu z podatku musimy dopłacić...fuck!!!..wrrrrrrrrr Miałam takie przeczucie niestety :(...nasze prawo takie wspaniałomyślne jest. Musimy zwrócić różnicę z podatku zapłaconego za granicą. Szok,brak słów..jakiś pech mnie w tym roku prześladuje.. Ale nie zasmucam.. A co tu tak cichutko?Po świętach brzuszki przejedzone??He,he..:) Salwia u nas była tak brzydka pogoda w poniedziałek i wczoraj,że spacerek zaliczyłyśmy dopiero dzisiaj..:) Buziaki dla Was 👄 Dagusiu może Martynka wyczuwa,że nieprzyjemna szczepionka ją czeka..;) Fajnie,że pogadaliście z M,mam nadzieję,że będzie ok.🌻 Dota nam też jedzonka zostało...:) Święta przeleciały,tak szczerze to nawet ich nie odczułam.. Julka ja mam x landera był w zestawie z gondolą.Nie kupuję parasolki raczej..chyba,że mi się odmieni...jak na nowym mieszkanku?OK? Piksip i znów do robotki...hmmm,wolne zawsze szybko zleci. Ja też chcę słonko :) M wzywa muszę uciekać..;) Miłego wieczorka ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Roburku...dopiero mi teraz wyskoczył Twój post... dużo zdrówka dla córci 🌻 O dziwo źle wpisałam hasło i mi się post nie skasował...wow :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D No nieźle,wczoraj napisałam jeszcze dwa posty...i niby są bo stronka nowa się otwiera,a ja ich nie widzę...więc pora na wizytę u okulisty...;) Robur..zdrówka dla Was 🌻 Miłego dnia i kawkę stawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej coś się kafe chrzani raz widać posty raz nie. Dziwne roburku dożo zdrówka dla ciebie i Milenki. Nie martw się tym szczepieniem masz jeszcze czas basienia- a TO PECH:( 🌼+-dla ciebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was wszystkie z Frankfurtu.Odezwe sie jutro,szczegolne buziaczki dla Basieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia i Dagusia Dzięki za pocieszenie.Dziś już mniej kaszlała,może w końcu przejdzie. Basienia Przykro mi z tym podatkiem.:( Mi się też wczoraj tak chrzaniło, napisałam post a za chwilę go nie było już widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie hello z ranka...:) Jest tak pięknie na dworze,że pewnie niebawem wyruszymy połazikować ;) Dagusiu 🌻..pech,prawdziwy pech..Cały czas na Was czekamy ;) Pimboli 🌻..oooooo..a czymże ja sobie zasłużyłam na takie szczególne buziaki he?..:D :D :D Co Ty robisz we Frankfurcie?Gdzie Cię tam zawiało moja droga?..Wracaj do nas szybko,bo coś tu na forum przycichło...Całuski 👄 Robur 🌻 Mi też przykro,że żyję w kraju,gdzie takie rzeczy mają miejsce :O Dobrze,że kaszlu mniej,oby zniknął .. Miłego dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehe..tośmy se pospacerowały :( Czarne chmury nad nami...i zaczęło padać,więc uciekłyśmy.. Mamuśki, gdzie Wy?Gadam sama ze sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, ja jestem, ale mega zapracowana... znowu.... bleee Dobrze, ze już weekend tuz tuz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupciuszek
witam:) mam do sprzedania nowe firmowe buciki oraz ubranka po moim synku. ubranka sa zadbane. pochodza z domu gdzie nie pali sie i nie ma zwierzat. zapraszam na moje aukcje. http://www.allegro.pl/item992606761_buciki_clarks_nowe_rozmiar_21.htm http://www.allegro.pl/item992614073_zestaw_dla_chlopca_firmowki_nexti_inne_wiosna.html http://www.allegro.pl/item992615725_mega_zestaw_dla_chlopca_firmowki_next_adams.html http://www.allegro.pl /item992610447_sliczne_spodnie_sztruksy_bojowki_5_10_15_wiosna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane żyjemy i my :) We wtorek mam usg, więc do tego czasu wegetacja :( Nie mam głowy do niczego dosłownie. Jak będę po, to napisze co i jak. U nas właśnie się pogoda zaczyna psuć. Spacerek już zaliczyliśmy przed drzemką, więc ból mniejszy. Ale swoją drogą to nie rozpieszcza nas pogoda jak do tej pory. Półtora dnia słońca i znowu deszcz. Kuba ma teraz jedną drzemkę. Właśnie kima ponad godzinę i zastanawiam się, czy nie pomóc mu się obudzić. Ostatnio psał 3h i później w nocy nie spał.... No nic. Trzymajcie się babeczki ciepło. Zaglądam regularnie ale łba nie mam do pisania. (co widać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×