Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mamo 17 l - jezeli to jedyne wyjscie to jedzcie do lublina Konwalio ja w tesco nie widzialam tommee - jak mi sie dzis uda skoczyc to jeszcze sprawdze. Igmik tez bym sie bala na Waszym miejscu isc do przychodni, przeganiajcie szybko to choróbsko. Co to sie porobilo z naszymi córami? Tak pieknie przeciez spały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 17 jak chcesz to dam ci namiary na ortopedę z lublina do którego ja chodzę. na wizytę z NFZ czeka sie jakieś 2,3 tyg, a prywatnie kosztuje 90 zl Dziewczyny ja już nie wiem co robić moja mała nie chce jeść z butli, był moment, że jadła te 40ml a teraz na widok butli płacz :( próbowałam już chyba z 5 smoczków, nawet te od 3 miesiąca i nic :( załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w sklepie chicco jest bardzo duzy wybor smoczkow. ja tam zaopatruje sie w butelki smoczki pieluszki i cala reszte. wyslalam zdjecie mojego sloneczka jak opala udka:) Boze ja to chyba bym go zjadla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam na maila ćwiczenia na brzuch :) ja już na siebie nie mogę patrzec więc zaczynam ćwiczyc! Może to cos pomoże - to tzw 6 weidera zmykam poćwiczyłam, gaba spi, M nie ma, tak więc szybki prysznic i przed tv :D dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka matki polki! Franka od 3 dni budzi się około 1-2 w nocy :( Nie wiem o co kaman? Ale zobaczymy jak bedzie dziś. I ni interesuje jej woda ani herbatka tylko mleczko zadowala... no i daję no bo co. Wczoraj zabalowalismy do 4 i dziś wychów na kacu... grrr :) Ale daliśmy dzielnie radę z ojcem. Ale królewna zrobiła psikusa i wcale w dzień nie spała nawet na spacerze. No może ucięła sobie ze 4 dzrzemki po 20min... Coś się zmienia bąbel albo skok sie szykuje...grrrr No i buziaki i pozdrowienia dla was ide w kimkę odespać wczorajsze tańce. Ale fajnie było ech....opylało się :) Igmik dobrze, że na glucie u małej się skończylo. Mia życzę wytrwalości w cwiczeniach. I ja też muszę zacząć. Biust chcę wzmocnić. Już od kiedy nie karmię, to zmalał :( i lekko pusty się zrobił i miękki :) Buuuuuuuu ja chcę moje bimały ciążowe!!! Muszę wzmocnić mięśnie i będzie piękniej. O brzuchu na razie nie wspomnę... temat tabu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w weekend dziewczyny. Wlasnie wrocilysmy z odwiedzin u rodziny w sasiednim miescie, malutki caly dzien spal na swiezym powietrzu w ogrodzie, a mamusia sie opychala slodyczami :-P Teraz poryczal bo juz byl spiacy, ale znowu zasnac dlugo nie mogl. Zastanawiam sie co sie dzieje z reszta dziewczyn, ktore byly na forum: Kluska, Zabajona, Halasliwa, Balbinka? Gdzie jestescie???? Teraz jeszcze Wazka uciekla... hlip hlip... :-( Kochane, cos co mnie strasznie wzrusza: http://video.google.pl/videosearch?q=nie+wiem+czy+to+milosc&www_google_domain=www.google.pl&hl=pl&emb=0&aq=0&oq=nie+wiem+cz#q=bo+to+taka+pi%C4%99kna+milosc&hl=pl&emb=0 nie dosyc, ze piosenka Universe, ktorego sluchalam wiele lat temu, to jeszcze piekne slowa, ktore odnosze do swego zycia, a z pewnoscia Wy takze sie przy niej wzruszycie... Od kiedy jestem mama, a wczesniej bylam w ciazy - nie potrafie tego sluchac, nie uroniajac lezki... Hormony? Hm.... Nawiasem mowiac, szkoda, ze juz tego glosu nie ma wsrod nas... Mia, Konwalia, ja - a raczej moj babelek :-) - uzywa smoczkow lateksowych Nuka 0-3 miesiecy. Co prawda mialam z Aventu kilka, ale nie maly nie chcial sie do nich przekonac, w ogole to pozno zaczal sie przyzwyczajac do smoczka, mial chyba ponad miesiac, kiedy musialam cos wymyslic aby nie wisial caly dzien przy cycusiu, w koncu sie udalo. Teraz ma go glownie do zasypiania... Co do pobudki, to Gabrys rowniez rozbudza sie na dobre juz po piatej rano i chcialby sie bawic, dlatego rolety ida w dol i udaje, ze wciaz jest noc. Troche pomarudzi, ale w koncu zasnie i pospi do 7. Najlepsze jest to, ze od paru dni kiedy go przewijam w nocy (okolo 3 godziny) , to tak sie odpycha nozkami, ze go \"gonie\" po lozku z pampersem i nie moge mu go zawinac hi hi, poza tym o 3 rano mamusia ma oczy na zapalki, a Gabcio sie usmiecha i zagaduje... Mama 17 luty trzymam kciuki za malenstwo, zeby juz nie musialo tego nosic... Igmik, fajnie ze juz z Wami lepiej, wiem co to katar u dzieciaczka. Obyscie z Pola juz wyzdrowialy calkiem. Zazdroszcze kapieli w wannie, my tez mamy tylko prysznic a nikt nas nie chce zaprosic do wanny hi hi... ;-) Szklana zazdroszcze Ci tych wypadow, to chyba najwieksza zaleta karmienia butelka a nie piersia ;-) Acha, czekam na obiecane namiary maila... Co do biustu to ja tez tesknie za tymi bimbalkami ciazowymi, albo z poczatkow kiedy zaczelam karmic po porodzie, teraz jak maly wyciumka juz mleczko, to mam wrazenie, ze juz wcale nie ma cycka ;-) Buziaki, spijcie slodko, dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia Niestety nie mam Ci jak przesłać zdjęcia z paszportu Milenki,gdyż nie mam skanera w domu niestety. To chyba Ty się o to pytałaś. Igmik Mam nadzieję,że jakoś się spotkamy. A ja od 3 dni toczę walkę z małą w czasie wieczornego usypiania.Mała zasypia przy cycu ale jak podnoszę do bekania to się budzi i zaczyna wrzeszczeć.Kładę ją do łóżeczka (tak jak zaleca Tracy Hogg) i za chwile zaczyna się wrzask,głaszczę ją,mówię ciiii itp wychodzę z pokoju cały czas ryczy,no to ja jej drugiego cyca,rzuciła się jakby pół roku nie jadła,niby zasnęła na cycu,beknęła, do łóżeczka i normalnie chrapała a za sekundę znowu ryki aż wziął ją mój mąż darła się jeszcze z 10 minut i w końcu usnęła mu na rękach.Wczoraj walka trwała od 20.00 do 23.00 a dziś do 22.00.Jestem już załamana tą sytuacją.Mała wcześniej zasypiała na cycu i nie było problemów a teraz szkoda gadać.Do tego między pochwą i odbytem pękłą jej skórka i nie mogę tego wygoić.Dziś na noc posmarowałam Clotrimazolum,zobaczymy i dupka między pośladkami tez jakby zaczerwieniona.Mam dosyć ostatnio.:( A najgorsze,że mi nerwy puszczają,mam ochotę zostawić ją wieczorem ażby się zawyła i zasnęła z wyczerpania ale z drugiej strony nie mam serca słuchać jej płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że prawie wszystkie dzieciaczki jakieś numery odstawiają ostatnio. Martynka od 4 nocy usypia o 21 a budzi się na jedzenie już o 23-24, potem ok 3 i 5 a o 5 to już gugu i nie ma spania, koło 6 zasypia i kima do 7, rolety nie pomagaja. Nie wiem czemu zamiast\\jeść coraz rzadziej to je częściej. Mamy smoczek avent i nuk, ale nuka nie lubi. szklana- zazdroszcze, ja bym tak chciałagdzieś wyjść ale na razie z takimi nockami nie da rady:(jautro idę na kontrol wagi trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki Dawno się nie odzywałam ale sporadycznie podczytuję Was. Parę razy zabierałam się za napisanie paru słów ale bez końcowych rezultatów, na pulpicie w notatniku mam kilka plików z niedokończonym brudnopisem, niestety na dziś już nie aktualnych bo dzieciaczki rosną :( U nas ciągle coś się dzieje a to wszyscy chorowali, zresztą teraz też znów starszy syn kaszle i katar, drże żeby siotrzyczki nie zaraził. Wczoraj Weroniczka miała swój wielki dzień – Chrzest i czynnie brała udział w nabożeństwie bo cały czas płakała, no nie dało się jej uspokoić, wyciszyła się dopiero w swoim foteliku w samochodzie. Na co dzień raczej spokojna tam dała popis - widocznie tak odczuła tę zmianę otoczenia. Nika jest bardzo spokojnym dzieckiem, od początku przesypia nocki, jak się budzi to nie płacze tylko sobie cichutko mlaska i pieknie się usmiecha na powitanie ....ale już więcej nie chwalę żeby się jej nie odmieniło. Po 7 tygodniach noszenia non stop poduszki Frejki teraz zakładamy ją tylko na noc, za 2 tygodnie odstawiamy całkiem a po kolejnych 3 tyg. dopiero do kontroli. Mamo 17 luty u mojej córci dysplazję bioderka było widać gołym okiem bo ewidentnie lewą nóżkę odginała do środka a nie na zewnątrz , mniej nią ruszałą i brakowało fałdek w przeciwieństwie do prawej nóżki, niemniej jednak USG zawsze na wizycie ma robione wiec na Twoim miejscu skonsultowałabym się u innego ortopedy. Pierwsze dni z Frejką są trudne ale dziecko szybko się przyzwyczaja, potem przy kolejnej zmianie na większą jest powtórka z „rozrywki” ale też szybko mija. Ja mam tylko taką nadzieję że na tych poduszkach się skończy bo jak czytam jakie operacje i wyciągi w gipsie dzieciaczki musza przechodzić gdy nie uda się wyleczyć tą ortezą to coś okropnego :( Wybrałam się też w końcu na kontrolę i wszystko ok a wyniki z cytologi za 3 tygodnie. Najgorszy szok przeżyłam u dentysty bo rozbolał mnie ząb już kiedyś leczony i okazało się, że do leczenia mam kolejnych ... 5 zębów a przecież w październiku miałam zrobione wszystko na czysto łącznie z usuwaniem kamienia, chyba za mało mleka piłam w ciąży ;( No niestety kończe bo obowiązki wzywają, przepraszam że tak tylko o nas pisałam ale jeszcze tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko caly dzien na rekach spal ze trzy razy po ok pol godzinki. pewnie ta frejka go denerwuje. jutro dzwonie do ortopedy i umawiam sie na wuizyte bo nie moge patrzec jek sie dziecko meczy. na dodatek po tych kroplach od laryngologa to taki sie katar zaczal ze nie wiem czy jutro zaszczepie karolka. pewnie pani doktor nie pozwoli. a szczepionka na rota juz czeka w lodowce. padam na pyska. dobranoc mamusie. ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO hej dziewczynki! My dziś po chrzcie jesteśmy. Kuba się darł całą mszę. Po prostu sajgon ;) Jest baaaardzo grzeczny na co dzień, a tu taki popis :) Pierwszy raz słyszeliśmy taki płacz. Szok. Ale teraz śpi słodko. Bidulek. Ja padnięta jestem, bo impreza w domu przygotowywana w całości przeze mnie i męża. Ale już za nami, uffff. Poczytam szybko co u Was i ide spać. Smoczek mamy nuk - jedyny jaki kupiłam, zaakceptowało moje dziecię i nuka non stop ;) W nocy się budzi na jedzonko raz, między 1 a 4. W moim mniemaniu super. Szkoda tylko, że dłużej jak do 5,30 nie śpi. Tzn. wtedy sobie robi taką 2h przerwę, no i ja się już nie kładę, bo córa wstake iejst co robić. Mamo 17 to niemożliwe chyba, żeby nie robiąc usg bioderek postawić taką diagnozę... No chyba, że widać na oko. Podobno jak są inne fałdki to trzeba być czujnym. Biedny malutki z tą frajką. No i ty przy nim, z tym noszeniem. Wtrwałości życzę, bo czego... IGMIK no to fajnie, że was nie atakuje choróbsko dalej. Zrdówka. Śliczne fotki na n-k ;) iwonko współczuję z tą butelką. NIe wiem co doradzić, bo moje dziecko łyka co mu daję. Butelkę też mam jedna na herbatkę i jest git. Trzeba chyba po prstu dawać i koniec, może w końcu zaskoczy. A jak jest bardzo głodna, to też nie załapie? Mia ja też powinnam zacząć ćwiczyć. Tylko jak... Mam wieczorem tak dosyć, że nawet mi się nie chce myśleć o ćwiczeniach ;( A brzuch u mnie tragiczny :( A szklana baluje :) Super masz, ze zostaja ci z Farnią bez problemów w nocy. MOja teściowa ma dewizę, że \"w nocy i z chorymi dziećmi nie zostaje...\" A mamusia daleko ;( robur spoko, kazda ma chwile zwątpienia i po prostu po ludzku dosyć. Na szczęście dzieci rosną szybko i niedługo nie będzie śladu po takich akcjach :) dagusia, mam nadzieję że z wagą będzie ok. Malinova, oby malutka nie złapała od brata. Trzeba izolować dzieciaki od siebie. U nas zadziałało. ooo widzę, że było na chrzcie jak u nas. Hehe, mój brat się śmiał, że to diabeł się darł, bo nie chciał wychodzić.. Ok, idę spać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie po weekendzie!! Moja Dziania po szczepieniu strasznie marudna a ja strasznie już tym wszystkim zmęczona :( Up to pewnie będzie muzykiem skoro już koncerty publicznie dawał ;) A moje dziecię nawet jak jest głodne to się drze przy butli i ja po kilku minutach poddaję się i lecę z cycem :( Pogoda u nas marna więc na spacery nie wychodzimy, a wy dziewczyny jak ze spacerami jak jest kiepska pogoda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) u nas wszystko dobrze -Szymus grzeczny-mi on zasypia po karmieniu ok 20 i budzi sie ok 5 na jedzonko i jak zje to jeszcze idzie spac na godzinke lub dwie,czasem przebudzi sie ok 2-3 ale wtedy daje mu tylko smoka i spi dalej:) Ja przez weekend poszalalam na zakupach,stwierdzialam,ze za poltora miesiaca jedziemy na wakacje i nie dam rady juz schudnac te 8kg co mi zostalo wiec zeby miec w czym chodzic i polepszyc sobie humor kupilam sobie 2 pary spodni,spodniczke,sukienke,bluzeczke,2 pary butow i stroj kapielowy w triumphe bo byla wyprzedaz o 50 % wiec sie oplacalo:) Pierwszy raz wrocilam z zakupow i nic nie mialam dla moich chlopakow! Igmik super,ze juz zdrowiejecie-oby i katarki wam sie szybko skonczyly:) Mia od jutra zaczynam cwiczyc,zaraz sobie wydrukuje te cwiczonka:) Szklana Ty to masz fajnie,ze juz tak imprezujesz:) Ja dopiero w lipcu na panienski pojde ale jak bede jeszcze karmic to i tak nie bede szalec a czasem mam ochote na jakiegos drinka albo dwa... Robur wspolczuje z tym zasypianiem nie masz latwo ale napewno wkrotce bedzie lepiej 🌼 dla ciebie za wytrwlosc i cierpliwosc Dagusia trzymam kciuki za wage Martynki:) Mama 17 oby na usg sie okazalo,ze nie musicie nosic juz tej frejki, trzymam kciuki 🌼 ja do ortopedy ide 28 maja i mam nadzieje,ze nic mi lekarz nie wypatrzy zlego u Szymka, faldki ma takie same na oby nozkach i pediatra tez mowil ze raczej wszystko ok ale lepiej to sprawdzic wiec sprawdzimy:) Up dobrze ,ze juz macie chrzest za soba bo to sporo przygotowan i sters dla wszystkich czy bedzie oki My mamy smoczki z aventu i Szymek je chyba lubi zreszta nie mial innego wyboru a buteli mam nuka te FIRST CHOICE i jestem zadowolona Iwonka ja sobie odpuszczam spacery w brzydka pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała znowu wczoraj dała koncert wieczorny,płakała od 21.00 do 22.00.Nie mogła zasnąć,tarła oczy,machała głową.Dwa razy zostawi lam ją na dłuższe wycie,po każdym szłam ją uspokoić,chwilę nawet possała smoczka i znowu jeszcze większy ryk,dopiero ze zmęczenia płaczem usnęła.Nie wiem jak nauczyć ją zasypiać w łóżeczku,bo jak nie śpi w łóżeczku to dostaje wieczorem histerii,nie mam siły jej lulać przed spaniem,zresztą nie chcę,bo przecież ona rośnie i co będzie jak będzie ważyła 7-8 kg?Teraz znowu cały ranek odsypia nocne szaleństwa.Zasnęła nawet jak odkurzałam,zaraz ją pójdę budzić.Mała sobie chyba wymyśliła,że wieczorem się nie śpi a całe rano tak.Ona bardzo długo śpi.Jak zaśnie o tej 22.00 to budzi się między 7.00 a 7.45,potem je cyca,bawi się z pół godziny,czasem dłużej i dalej śpi np. do 10.30 tak jak dziś.Wiem,że nie powinnam jej pozwolić spać rano ale po pierwsze będzie niewyspana i marudna a po drugie ja mam chwilę dla siebie.Tak źle i tak niedobrze.Co my się mamy z tymi dziećmi.A jak zostawiłam ją wczoraj na te 15 minut wyjącą i poszłam umyć włosy to mąż przyszedł do łazienki spytać jak długo ma jeszcze wyć,bo chętnie ją ponosi.A ja się czuję jak wyrodna matka.Ale on ponosi ją w piątek,sobotę i niedzielę a w pozostałe dni ja będę ją nosić.Tego nie chcę.Jestem sama od poniedziałku do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwia i Up Dzięki za wsparcie duchowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie i dzieciątka, Robur głowa do góry, bo może malutka wyczuwa, że jesteś poirytowana. U nas też coś nie gra z wieczornym zasypianiem. Od dwóch dni po odłożeniu do łóżeczka mała daje koncert. Jak się ją weźmie na ręce to spokój jak się odkłada to ryk. Wczoraj aż się zanosiła ale po pół godz usypiania jakoś zasnęła. Wiem, że jest zmęczona, bo jak się ją przytuli, to robi wampirka ale nie może usnąć. A Ty kochana się ciesz, że ci malutka tak ładnie śpi mimo wieczornego wycia-przynajmniej możesz się wyspać. U nas też spanie powróciło do normy mała zasypia ok 21 i śpi do 5-6 je i śpi do 8 - ale tak jest też od 2 dni więc jeszcze nie ma co się chwalić. Rano Pola też śpi. Jak dziś wstała o 8:20 to zmęczona już była o 9:30 i zasnęła o 10 i chya właśnie się budzi, bo słyszę ciumkanie rączek. Mamo 17 malutki na pewno przyzwyczai się do frejki. Pamiętaj, że to dla jego dobra, żeby później nie musiał cierpieć. Marteczka super macie pogodę. To chyba Ty zaglądasz czasami do mnie na nk, co? Zaproś mnie, to pooglądasz sobie zdjęcia mojej niuni i nasze przy okazji. Mia 6 weidera-podobno chodzi o to, żeby ni opuścić ani jednego dnia i podobno strasznie trudno jest wytrwać. Mój N miał kiedyś ambitny plan ćwiczyć to właśnie ale chyba nie dał rady. Znająć Ciebie i Twoją perfekcje, to pewnie wytrzymasz. SDzklana nie można narzekać na Frankę- ona jest super ekstra. Tak dzielnie znosi żelazo i pozwala rodzicom balować. Jakoś też znosi wychów na kacu :D Hipku nas nikt do wanny nie zaprosił. Opiekujemy się mieszkaniem teściowej jak jest w sanatorium. Jakby ona była w domu, to w życiu niep oszłabym się do niej kąpać. A i wysłałam Ci namiary na maila. Malinova nawet jak coś trochę skrobniesz w notatniku, to wklejaj nam to tu. Przeganiam Wasze choróbska, a sio. A Weroniczka w kościele nie płakała tylko pewnie śpiewała tylko nikt nie wiedział o co jej chodzi:D Super, że niedługo pożegnacie się ze wstrętną frejką. Ja też muszę iść do dentysty-już się boję chociaż nic nie widzę jak zaglądam sobie w paszczę. Up i Kubuś też śpiewał na chrzcie? Iwonko u nas jak jest brzydko i pada, to też siedzimy w domu. Salwia to żeś zaszalała na zakupach. Na pewno będzie wsio ok u ortopedy. A nasza Pola ma nowy pseudonim PP czyli Pola Prutowa. Jak puści bąka to aż w oczy szczypie tak śmierdzi. I cały dzień potrafi sobie prutać. Wczoraj udało mi się jej kupić 2 koszulki spodnie body, czapeczkę i 2 bluzy na zamek za 43 zł na allegro - normalnie biznes życia zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik no wlasnie weszlam na nk i chyba cie zaprosilam:) , ale pewna nie jeste:)) nie poszlam na plaze bo kostium gdzies sie zapodzial. ale i tak sie troche popalalam na tarasie, bez kostiumu topless :)) a co, i tam mieszkam na 6 pietrze to nikt mnie nie widzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my już po wizycie u lekarza. Martynka przybrała 200 gram więc jest ok ale musiał mieć zrobione badania krwi czy nie ma lekkiej anemii po tym zapaleniu płuc. Lekarz jakiś dziwny w tej mojej przychodni. Pytałąm sie go czemu małą się tak ła[ie cały czas z tyłu głowy, zazwyczaj jak się denerwuję częsciej z lewej strony, ale z prawej też. Myślałam że to uszy ale uszy ok. Nic mi nie powiedział co to może być. robur- może przejdą te nocne koncerty. Moja nie płącze wieczorem ale busdzi się co 2 godziny na jedzenie , nie wiem co lepsze. Musze uciekać napiszę wiećej póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna jak na nk zobaczycie jakas marte co was odwiedzala tzn ze to ja:) skakalam po znajomych rosolka i igmika tam gdzie widzial male szkraby ale nie wiem czy trafilam wiec nie ryzykowalam z zapraszaniem;P buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, w weekend byli tesciowie i zachwyceni malym bo taki grzeczny jest i sliczny hehe.Wyslalam fotki na emaila robione jakis tydzien temu .Maly jest bardzo grzeczny spi juz jak zawsze 20-6 w dzien potem robi 3 drzemki po godzince lub poltorej .U nas zawsze jest jedzonko przebieranie potem zabawa jak marudzi to zmieniamy zabawki lub miejsce zabawy a jak to nie pomaga to klade go spac daje smoczek i sam zasypia normalnie smoczka nie daje tylko do zasypiania czasami i jak wychodze na spacer to mam w pogotowiu:) .Ucze sie tego mojego malenstwa i coraz lepiej mi idzie staram sie wsuchac w to czego oczekuje .Karmie go co 3-4 godzinki wiec jesli placze w miedzyczasie to wiem napewno ze nie ejst glodny daje mu pic lub klade spac albo sie bawimy.musze sie uczyc za miesiec egzaminy wiec nie siedze tak duzo na kompie .trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i po raz kolejny slysze od ludzi ze maly moj jest grzeczny i spokojny bo ja mialam spokojna ciaze bez stresow moze cos w tym jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tak po krotce, bo Gabrys juz sie budzi, a ja nie mam zbyt wiele czasu... Igmik i Szklana dziekuje za namiary na maila. Wszystkie dzieciaczki - po prostu przesliczne, do schrupania!!! :-) Ja tez wyslalam fotki mojego Gabrysia. Zycze Wam milego dzionka, jak zdaze odezwe sie pozniej. Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×