Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Pierwsza!! :) No ładnie... już wieczór a tu nikt na forum nie zajrzał :(\ Moja Madzia dzisiaj skończyła 6 miesięcy :) ale ten czas zapiernicza :) Dziewczyny!! Podajecie już żółtko?? Ja wyczytałam, że po 6miesiącu pół żółtka co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......No nieźle się tu nie dzieje.....nic...... Iwonka duża buzia za 6 miesięcy 👄 Ja słyszałam,że żółtko po 7 miesiącu..... My w tym tygodniu już mieszamy mleczko i przechodzimy na 2. No i czeka nas szczepienie i usg brzuszka. Weekend minął nawet nie wiem kiedy... Grillek udany :D Taplałyśmy się dziś w baseniku:),ja oczywiście mokra tym ,co Wiki nachlapała :D :D :D ... Robur kurcze biedna mała z tym oczkiem...oby przeszło...buźka dla niej.👄.No a zębolog niezła kasa ;)....takie czasy. Avinia to żeś poszalała....z zakupami :) 🌻 za test :) Julka moja też nic oprócz mleka i napojów z butli nie wypije.....;) Straszne tu pustki...Tak dziwnie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja dzis w pracy:( piszę do Was zza biurka..... ale mi dziwnie było jak tu weszłam do biura, serce mnie zabolało.... ale jest nawet ok, o małą spokojna jestem, jest z nią moja mama, pewnie zaraz zje kaszkę i drzemeczka będzie;) Rzeczywiście pustki na forum, aż bije po oczach. Ja żółtko już wporwadziłam, po 6 m-cu, ale nie dajęco drugi dzień, mała bardzo lubi takie danie gerbera krem dyniowy z żółtkiem i to sobie podjada co jakiśczas i to tyle żółtka w diecie, no i w biszkopcikach troszkę też. Zmykam do moich papierzysk, po 10 m-cach czuje się jak w nowej pracy. I hipek dziś też zaczyna nową pracę;) Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) co dobrego? u nas wesoło było nulka dostała super opaskę zdjęcie wam za chwile poślę :) edycia to może wpadniesz jak ja tam będe ze 2 tyg powinnam być moze jakiś spacer niedzielny? :) ale trochę nam sie termin wyjazdu przesunął, na właściwie ine wiem kiedy ale na bank pojedziemy jeszcze w sierpniu ! w sanatorium tez nie byłam bo mamy tam dom ojca mojego B i tam się zatrzymamy. po syfku plamka tylko została basienia 🌻 za przepisy ja skorzystam na pewno avinia może własie jakies witaminki albo odpoczynek po prostu.... pewnie ciężko z tym ale to penie przemęczenie. julka ja już za kilka miesiecy tez zamierzam jeśc z nulą znaczy karmić ja tym samym , moze trochę lżej będę i dla nas wtedy gtowala a przesadą było spaghetti bolonese w słoiku ..... balbina trzymamy kciuki za badania oby wszytsko było ok. 🌻 co do próbek i paczek to zajrejstrowałam się na czym mogłam i nic, lipa ani jednej paczki... eh piksip a nula jak czuje dynię to ją tak śmiesznie otrzepuje wieć jej tym nie męczę kurcze takie bąble a juz maja swoje preferencje smakowe ) hehehe hipek zaczyna i mój B tez pierwszy raz do nowej pracy poszeł :) zobaczymy jakie wrażenia przyniesie. idę ogarnąć i się rozpakować do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny apeluję do wszystkich chociaż na chwilkę zajrzeć i króciutki melduneczek złożyć bo nam forum upadnie :( U nas dzisiaj upał straszny :( W środę mamy z M rocznicę ślubu... ciekawe czy nie zapomni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka Topik nie padnie,po prostu dużo mam ma urlopy a część właśnie powróciła do pracy,nie bardzo jest czas pisać,ale to się na pewno zmieni. U mnie wszystko OK,tylko niestety wyjazd do Cz-wy dopiero w przyszłą środę (bo szef męża nie zgodził się na urlop od poniedziałku,głupi gnojek,pokrzyżował nam plany),no ale cóż jakoś to będzie.Ja mam macierzyński do 15.09,posiedzę więc w Cz-wie po prostu kilka dni dłużej. Maja Podeślę Ci maila. Hipek i IGMIK Gdzie jesteście? Dawno nic nie pisałyście. Mia,Szklana,Wazka - co u Was? I co u wszystkich innych dziewczyn/ Iwonka ma rację,chociaż dwa zdania od każdej i byłoby co poczytać. A i pytanko do Was odnośnie karmienia? Czy Wasze dzidzie też króciutko piją mleczko z cycoszka w ciągu dnia a porządnie jedzą tylko rano i wieczorem,bo ja tak mam? Mała czasem się wygina tak,że nie można jej karmić,owszem,zje 3-5 minut i to maks w dzień a potrafi jeść nawet co godzinę. I ile posiłków dodatkowch dajecie i jakich? Bo ja na razie daję raz dziennie zupkę lub deserek,czasem cały słoiczek,czasem pół,zależy od apetytu małej.Kaszki i mleka modyfikowanego jeszcze nie dawałam. A,i czy po marchewce też dzieci robią Wam rzadziej kupy,bo po marchewce mała nie robi kupy 2-3 dni a np.po jabłku z marchewką i winogronem poszło 6 kup po 3 dniach bez kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Ja tylko złoże melduneczek! U nas po szczepieniu wszystko dobrze. Kamilka waży 7700g i ma długości 66cm. Wczoraj (w niedzielę) pojawił się pierwszy ząbek. A dzisiaj po raz pierwszy próbowała marchewkę ze słoiczka. No nie powiem, żeby jej smakowała. Przepraszam, że nie odniosę się do Waszych postów, bo znów nic nie przeczytałam. Dziś byłam 7 godzin na szkoleniu, jutro to samo. Na szczęście w środę tylko 4 godz. Obejrzałam zdjęcia. Ależ śliczne te LUTÓWKOWE dzieciaczki. Cud, miód, malina. Tylko je schrupać. Pozdrawiam Was gorąco, zmykam spać, bo moja Kamilka to w nocy jeszcze je 2-3 razy. Buziaczki na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie, ja sie ostatnio opitalam na forum,ale mam wytlumaczenie,bo robimy nowa podloge w salonie i tak sie zlozylo,ze meble z salonu wyladowaly w komputerowym,wiec ciezko sie dostac do kompa,a poza tym nie cierpie ciasnoty i w ogole nie odpalalam sprzetu przez ostatnie dni. Wazka-fajnie,ze sie odezwalas,dziekujemy za komplementy.Nastion na pewno sie zaokragli,a jak nie o co z tego.Drobne dziewczyny maja branie:p Robur-milo tak dostac paczuszki,nie?Ja tez dostaje od kilku firm przynajmniej raz w miesiacu.Ostatnio dostalam od Pampersa kupony na pieluchy i tak zaoszczedzam 4€ na dwoch paczkach,a w koncu i tak zawsze kupowalam od nich.Mam tych kuponow,ze ho ho.I na chusteczki tez.. Super,ze twoja niunia grzeczna,nalezy ci sie,bo pamietam,ze troszke sie z nia nawalczylas. Moja je normalnie,tak samo jak wczesniej.Moze na noc je troche dluzej,ale niewiele wiecej.Za to przestala mnie dreczyc w nocy i nie budzi sie juz co godzine. Ja dopiero dzis podalam malej pierwszy raz kilka lyzeczek marchewki,wiec ci w tej kwestii nie pomoge. No wlasnie,malutka dzis sprobowala marchewki i oczywiscie prawie wszystko wyladowalo na sliniaku,ale troche zjadla.Jutro jej tez podam,a kiedy moge podac jablko?Za kilka dni czy jak? Poza tym to dostala ostanio soczek jablkowo-gruszkowy-uwielbia wrecz,ile jej nie dam,tyle wypije.To w sumie dobrze,bo wczesniej byl problem z piciem,a na jedzeniu sie to nie odbija tzn.tak samo chetnie i tak samo czesto je.A soczek jest super na kupe. Co tam poza tym jeszcze?Aha,pytanko:jak to ze spacerowkami jest?Nadine juz siedzi oparta sama,ale jeszcze jezdzi na lezaco.Moge jej troche podniesc oparcie juz czy lepiej nie? Widze w kamerce,ze sie moje szczescie kreci troche. Jak tylko moj dom wroci do normalnosci,bede sie czesciej odzywac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur, moje dziecię też inaczej je, bardzo mało w dzień, praktycznie raz no i nie za długo(a teraz jak wróciłam do pracy to już tak zostanie- tylko po popołudniowej drzemce jeden raz pije cycusia ok. 16- ale i tak nie zawsze;/ nie chce i już) a tak to wieczorem po kąpieli no i w nocy co chwilę;/ je. Wyglada to tak mniej wiecej: 19.30, ok. 23, 1, 3, 5.30 ;/ ku mojemu niezadowoleniu bo o 5.30 wstaję do pracy:( no i o tej 16 czasem uda mi sie jej wcisnąć cycusia) ok. 9 je kaszkę, ok. 13 obiadek, ok. 17-18 jakiś podwieczorek. U nas marchewka źle działała na brzuszek. mama 3- Kamilka ładnie rośnie, dużo radości życzę;) Pimboli- jeśli mała ładnie siedzi oparta to pewnie już mozesz podnieść troszkę oparcie spacerówki, ja też czasem lekko podnoszę, żeby Emi sobie pooglądała świat, a sama jeszcze nie siedzi, chociaż ciągnie ja strasznie do tego. A jeśli chodzi o jabłko, to kilka dni podawaj tylko marchewkę i obserwuj, po kilku dniach podaj jabłuszkoi i znowu kilka dni obserwacji (4-5)- przynajmniej ja tak robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam e nie pisałam ale ja umieram w te upały. Zawsze uwielbiałam gorąco i smażyłam sie na plaży a teraz nie mogę w cieniu na podwórku wytrzymać. piksip- u mnie nocki podobnie wyglądają. próbowałam dawać wody ale nie tak łatwo ją oszukać i pluła. u mnie kaszka ok 20 potem cycuś ok 23.30,1.30,3,30,4.430 i 6 i 7:( W dzień tak się wierci przy cycu że masakra, wierzga nogami, wkłada palucha do buzi i krótko je, chyba że jest zmęczona to usypia przy cycu i wtedy wolniutko je ze 20 minut i ją odkładam. robur, na kiedy się umawiamy:)? Jutro Martynka kończy pół roczku, w sobotę imprezkę robimy dla znajomych, mam nadzieję że dzidziolek się ładnie spisze robur, ja daję ok 12 słoiczek- od wczoraj wprowadzam mięsko, a ok 16 deserek- jabłuszko z manną na razie to jej smakuje. Dziewczyny ponawiam pytanie o gluten- ile go dajecie??? k=ja 1 łyżeczkę manny raz dziennie i dodaję jabłko ze słoiczka Chyba idą następne zęby bo marudzi mi od 2 dni. do mnie nie przyszły żadne próbki a wszędzie się zapisałam i to już ze 2 miesiące temu. piksip-inne pracujące dziewczyny- trzymam kciuki i... troch zazdroszczę tego wyjścia do ludzi, wierzę ze jest cięzko dzidzie zostawic ale dzielne jestescie buziaki dla\WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! sorki że mniej teraz pisze ale moje dziecko jest tak absorbujące że nie mam czasu. a pozatym byłam w niedziele na wycieczce z Milenką i moją mamą w Iwoniczu Zdroju sie dotlenić, a wczoraj była u mnie koleżanka z córeczką 1,5 miesiąca starszą i tez nie miałam jak pisać. a wieczorem jeszcze pojechałyśmy z tą koleżanką na zakupy dla dzieciaczków oczywiście a tatusiowie pracowali jako niańki :) jak wróciłam do domku to Milenka była wykompciana i dostała butle ale oczywiście płakała bo cycuś miał być i juz, pociągła z 5 razy i już było git. poleżała chwile w łóżeczku i sama ślicznie zasneła co sie zadko zdaza :( Mała właśnie lezy na macie i marudzi ale nie wiem czemu, jeść nie, spać nie jeszcze pić jej dam może jej sie chce :) no zagrzałam soczek jabłkowy z mietą bo miałam w lodówce i teraz siedzi oparta o mnie i sie bawi - ciekawe jak długo :) właśnie dostałam zaprzoszenie na kregle jutro - iść czy nie?? pewnie pojde :) jeszcze nigdy nie grałam :P a co do paczek to ja nic nie dostałam :( robur poprosze na meila jak może coś Ty im tam napisała (edycia86r@op.pl) Balbinka no to współczuje - trzymaj sie twardo na pewno bedzie wszysko git 🌼 dka Ciebie i Kacperka za to że tak ładnie sie rozwija i rosnie robur no to cie dentystka zdarła. biedna Milenka i co z jej oczkiem?? przeszło?? avinia i jak byłas u lekarza??? co powiedział? spacerowka fajna własnie czegos takiego szukamy. uhmmm algida ale bym zjadła..... iwonka wszystkiuego naj dla Madzi z okazji 6 miechów :) piksip juz w pracy :( ja sobie nie wyobrazam faktycznie jakbym poszła to tak jak do nowej pracy po roku czasuy ale chociaz nie musisz sie o mała martwic bo w dobrych rekach jest :) a i jak to zoltko dodawałas do obiadków czy jak?? bo ja jeszcze nawet glutenu nie dawałam, no czasem biszkopcika je a tam na pewno jest gluten maja to daj znac jak bedziesz w rymanowie to jak sie zgamy to siu ida na spacerek razem wyjsc :) i jak tam mezusiowi w pracy?? zadowolony?? robur ah te szefy zawsze cos lubia skomplikowac :( co do karmienia no to jest godzina 11.30 a moja mała jadła raz i to moze ze 2 min i czuje ze cyc wcale nie wypustoszał, moze goraco i im sie nie chce jesc albo juz sie nauczyły dzieciaczki jesc i jedza szybciej. oki popisze potem jeszcze bo mam mała na kolanach i strasznie sie wierci bo tez chce cos pisac :) imi za chwile skasuje... njvoie hgfde wgnwm9n87bv6c5xz45t56.;, to od Milenki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia Jeśli chodzi o spotkanie to w Cz-wie będę dopiero w środę wieczorem,wtedy się zdzwonimy,bo najpierw muszę poodwiedzać całą rodzinkę i jak będę miała luzik to się spotkamy np. w piątek lub w sobotę jak Ci będzie pasowało. Z tymi paczkami to też czasem trzeba do nich zadzwonić na infolinię lub do Serwisu Dla Rodziców,bo ja też czekałam na te paczki jak się zarejestrowałam na internecie i nic.Dopiero jak do nich zadzwoniłam po kilku dniach dostałam paczkę.Nie wiem czy znasz taki serwis z firmy Pelargos.Jak byłam w szpitalu dostałam paczkę Skarb Malucha i mieli mi przysłać paczkę następną jak mała skończy 5 miesięcy - niestety nic do tej pory nie przyszło choć do nich dzwoniłam,obiecywali,że niedługo wyślą.A ta paczka szpitalna była super: próbki proszków do prania Lovela - mleczko i proszek po 120 gram,mała Woda Żywiec,probki Sudocremu,butelka Lovi do karmienia i jeszcze parę rzeczy,nie pamietam,a gazety Claudia,Twoje dziecko.Trzeba się zarejestrować na stronie zdaje się www.abc.dzieci.pl.Sprawdź. Piksip i Dagusia Podziwiam Was za te nocne karmienia.To moje dziecię jest złote,kurde,jak zasnęło wczoraj o 20.20 to wstało około 7.00 i jeszcze ze mną podrzemała do 9.15.Nawet mogę jej wybaczyć te wrzaski w wózku,które jeszcze raz na jakiś czas ma jak nie może zasnąć (ale już bardzo rzadko,umie już jeździć obudzona w wózku bez ryków,super sprawa,nawet do sklepu i restauracji można z nią wyjść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz to za spotkanie w czestochowie ????? ja tez jestem z czestochowy ktora jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur, ja też w szpitalu dostałam tą paczkę, rejestrowałam siejuż dawno na tej stronie, ale nic nie dostałam, tzn. od nich drugiej paczki. Tylko pod koniec 3-go m-ca zycia małej dostałam paczuszki z Hippa, Gerbera i Bobovity i z Bebilonu jeszcze- taką teczuszkę. Dostałaś w końcu ta paczkę o której wspominasz (po 5 m-cu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbna nie wiedziłąm że jesteś z Częstochowy. Jak chcesz to odezwij się na gg 3733387 i się zgadamy robur mi każdy dzień poza sobotą pasuje. W sobotę mam imprezę i muszę szykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę,jakie ożywienie na topiku :) My byłyśmy właśnie na usg brzuszka i wszystko ok.Nereczki w porządku.Jeszcze tylko musimy ponownie zrobić badanie moczu,a ze złapaniem go u nas ciężko :D Dżisas jak duszno.... Wczoraj mnie po weekendzie tak głowa napieprzała,że coś.:) Dziś już lepiej ;) Było ciężko..... Piksip Ty już z pracki piszesz..kurcze,ale musiało być Ci ciężko.🌻 I jeszcze te pobudki w nocy...oj....buzia duża :D Majeczka urlopowiczu :) Jak Bartek?Podoba mu się tam? Buźka dla Nuli. Ja paczki dostałam po 4 miesiącu.Z Hippa,Bobovity,Bebilon,Nestle. A teraz już cisza.... Iwonka za apel 🌻 Mama3 dla Kamilki...rośnie Ci dzidzia :) No i ząbek..gratulacje 🌻 Pimboli,no to dobrze,że masz wytłumaczenie,bo inaczej wiesz....lanie okrutne za nieuczestnictwo w życiu forumowym ;) Ja myszkę wożę na leżąco w spacerówce,bo z reguły śpi na spacerku,jeśli natomiast siedzimy w ogrodzie to podnoszę jej oparcie. Dagusia imprezka ...fajnie :) za pół roku już prawdziwe urodzinki :) Może jakiś zlot jednak się odbędzie w tej Cze-wie :) Edycia edukujesz małą na kompie??Hi,hi....mądre te nasze dzieciaczki :) Miłego.....:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zlotu to jak wam nie przeszkadzają pielgrzymki to zapraszam do siebie, jak będzie ciepło możemy na podwórko posiedzieć albo na tarasie. Z doswiadczenia wiem ze w centrum bedzie obłęd pielgrzymkowy więc nie wiem czy jest sens sie przekrzykiwac ze spiewającymi pielgrzymami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) oj widze że na forum ruch sie troszeczke zrobił. Pimboli wrażenia są super jak dziecie zje pierwszy raz coś innego niż mleczko?? ja podałam marchewke przez 2 dni a potem to chyba szpinak z ziemniakami i już leciałam po całym słoiczku potem. jeżeli mała nie ma tendencji do alergii to chyba nic jej nie będzie. z tym że ja dawałam 1 słoiczek na tydzień. Robur u mnie jest to samo po marchewce, rzadziej kupy są a na dodatek plastelinowe także marchewki nie podaje samej w sobie jak już to w zupce bo mało jest słoiczków bez marchewki :( a jak sobie kupie blender to bede juz sama gotowac. kaszki nie dawałam a mleko czasem jak jestesmy na wyjezdzie z mała albo jak Mila zostaje w domu z babcią to dostaje butle. tak z cyca to na dzien pije ze 3 razy tylko. Pimboli ja to moją już woże na siedząco bo nie chce leżeć, na dobrą sprawe to dziecko po skończeniu 6 miesięcy samo powinno troche siedziec (moja jeszcze nie siedzi, kilka sekund) więc ją sadzam mam nadzieje że krzywdy jej nie zrobie... piksip współczuje jedzenia co godzine :( a jeszcze rano do pracy-pełen szacun. Dagusia i u Was pobudek nocnych ciąg dalszy?? wspólczuje, moja to sie budzi też 2-3 razy czasem raz poje cyca i czasem idzie spac od razu a czasem bawi sie po nocy :( dzisiaj o 3 w nocy sie obudziła z krzykiem strasznym ale jak zaswieciłam swiatło to sie uspokoiła, chyba coś jej sie śniło.. a jak podajesz manne?? taka zykla błyskawiczną czy najzwyklejszą?? ja kupiłam taki słoiczek z hippa owoce i zboża. kleik z pełnego ziarna zbóż z owocami i tam jest gluten i nie wiem ile to tego podać bo na pewno nie cały słoiczek nie??? bo to jest po 5 miesiącu. a do tego wyczytałam że sa tam pomarańcze, nie za wcześnie??? robur to dostałas ful wypas paczke w szpitalu, ja dostałam niby z tego samego ale nie było mleczka lovelli tylko sam proszek i nie miałam butelki. :( też na tej stronie sie zarejestrowałam i nic :( wogóle to dostałam tylko z nestle i hippa :( a dziecie masz złote, wynagradza Ci to darcie wcześniejsze :D moja to idzie spać dopiero po 21, ok 22 i chociaż wykąpie ją o 19.30-20 to i tak sie musi jeszcze bawić i sama nie wie czego chce :( a jutro na kregle i co??? o której pójde?? o 22?? za późno troche :( basienia to fajnie ze wszystko ok no ale jakby mogło być inaczej?? a z jakiego powodu miała takie badanie zlecone?? tak o czy z konkretnej przyczyny? trzeba było tyle nie pić to by i głowa nie bolała :P warto było?? a MIlenke to juz musze przyzwyczajać do kompa no bo wiesz.....:P ponawiam pytanie dla tych maminek co robią same obiadki, jaki blender do tego celu używacie?? bo ja sie napaliłam na brauna ale teraz znowu kasia z mpm mi sie spodobała i cena nie jest kosmiczna i mam metlik - podpowiedzcie cosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na naszego meila i co widze??? ja Maja uczy Nule piwo żłopać :) ale widać że nie bardzo jej podeszło :P a czy mi sie zdaję czy Nula to do mamy podobna?? ja też przesyłam kilka fotek i ide spać bo mi sie już literki mieszaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnięta po całym dniu więc wybaczcie,że tylko o sobie. Dzisiaj pojechaliśmy po południu do Darłówka do Aquaparku.Oczywiście pływali tylko stary z synkiem,bo ja się bałam wziąć małą,chyba poczekam,aż sama będzie już siedziała to wtedy pojadę razem z nią na basen.Zostawili mnie samą na 2 godziny i połaziłam sama po Darłówku i bardzo mi się spodobało.Zaszłam nawet nad samo morze,powdychałam jodu i pooglądałam morze i plażę.W sumie było super.Nawet mała była w miarę grzeczna,trochę marudziła,dostała butelkę herbatki i zasnęła na pół godziny.I udało mi się książkę z 10 minut poczytać na ławce.Po dwóch godzinach poszłam po męża i synka i wspólnie pojechaliśmy kawałek samochodem w kierunku plaży.Wzięliśmy wózek i pochodziliśmy sobie po Darłówku,fajne miasteczko,jest gdzie chodzić,pomimo,że ludzi dużo jest wielki deptak gdzie nie jeżdżą samochody.Przeszliśmy przez most,pochodziliśmy po brzegu morza,oczywiście mały od razu chciał nogi moczyć ale miał adidasy więc mu nie pozwoliłam.W czwartek może wybierzemy się jeszcze raz.W obie strony Milenka spała grzecznie w samochodzie (z Koszalina jest to około godziny jazdy samochodem).Mile spędziłam dzień. Edycia Ja tak do końca nie pamiętam co było konkretnie w tej paczce Skarb Malucha,bo dostałam jeszcze reklamówkę z próbkami (było na niej napisane Chłopiec czy dziewczynka 9 miesięcy i było to niby dla kobiet w ciąży a dawali w szpitalu matkom).Więc mogłam coś pokręcić i faktycznie np.mleczka mogło tam nie być.A o paczkę z Pelagrosa będę ich molestować. A i nie dostałam jeszcze poradnika eksperta z Bebilonu - nie wiem dlaczego,chyba też przedzwonię do nich. A i chyba Ty pytałaś się co tam pisać do tych firm.Np.do firmy Stiefel (produkują Oilatum) napisałam,że mam małą córeczkę i szukam kosmetyków dla niej i że słyszałam o serii Oilatum,no i za 2 tygodnie dostałam próbkę szamponu,kremu i emulsji do kąpieli Oilatum.Zapomniałam tylko wysłać im maila z podziękowaniami.A i ta firma już mi kiedyś przysłała próbki Physiogelu. Dagusia,Balbina i Basienia Jak dla mnie super pomysł,by spotkać się razem,na pewno będzie super wesoło i przyjemnie.Pooglądamy sobie dzieciaczki,poobgadujemy wszystko co możliwe.Tylko nie wiem czy nie będzie to za duży kłopot dla Dagusi,wiadomo,tyle ludzi w domu. Dagusiu Gdyby faktycznie chciało Ci się nas do siebie zaprosić to trzeba by wyznaczyć co która ma przynieść np.ciasto,kawę itp.A termin w sumie to dla mnie wszystko jedno,bo będę w Cz-wie w przyszłą środę wieczorem 12.08 a do Czech wyjeżdżam 21.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę chwilkę jeszcze poczytać i spać.Więc miłych snów Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wybaczcie ze tak długo się nie odzywałam ale juz wróciłam do pracy i sporo się dzieje. Pracuję 12-stkami, nocki również, mała jak na razie przyjęła to całkiem naturalnie. Na czwartek zostałam zapisana na operację tego nieszczęsnego ucha ale odwołałam i w piątek idę na ustalenie nowego terminu. No niestety dopiero co wróciłam do pracy i lepiej bym nie szła od razu na zwolnienie. Mała zjada już deserki i zupki jest wprost zachwycona. Jedzonko ze słoiczków jej bardzo nie pasowało więc sama jej gotuję. Na razie pałaszuje aż jej się uszka trzęsą i oby tak dalej. Mam pytanko do mam które zdecydowały się na nianie. ile płacicie za godzinę jeśli to nie tajemnica. Znalazłam przez znajomą chetną dziewczynę do opieki nad małą tak od czasu do czasu i nie za bardzo się orientuję jaką jej sumę zaproponować żeby się nie ośmieszyć. Piszę bez ładu i składu ale miałam okropny dzień i sporo się wszystkiego zwaliło. Weroniśka już samodzielnie siedzi :) Robur mała niedawno zatarła sobie oczko jabłuszkiem i przez 3 dni miała zaczerwienione, łzawiło i ropiało. Może i zaryzykowałam ale przemywałam jej rumiankiem i przeszło szybciutko bez problemów. Zmykam bo jutro do pracy na 7-mą. Pozdrawiam Was serdecznie i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia ja mam blender brauna, taki z turbo prędkością, jest super, mam w komplecie takie pojemniczki do szatkowanie i dzbanek duzy i ubijaczkę do piany, kosztowało coś ok. 260 zł bodajże. Ja jużw pracy, dzisnie chciało mi sie wstawać, a mała znowu odwrotnie, już o 5.20 pobudka, eh ona zawsze na odwrót niż ma.....;) no a w nocy oczywiście pobudka o 23 i o 3;/ a zasneła o 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . chwila dla siebie moj synus oglada teledyski dla dzieci na vh1 rock your baby hihi codziennie od 8 do 9 pozniej danonek , piciu i drzemka z 2 godzinki regenerowanie sil po wygibasach z mama na lozku od 7 do 8 hihihhi tak wyglada nasz poranek . wstaje mleczko a jak nei to deserek,zupka, lub owoce z mlkiem lub jogurtem z hippa . jakis spacer do 16:30 pzoniej po tate miedzy czasie cos przegryzie hihihihih jest juz pierwzszy zabek tzn przebil sie ale wyszedl narazie okolo 3 milimetrow jeszcz enie caly hihihi troche was podczytalam nadrabiam pomalu zaleglosci hihiih co do jedzenia moj synus je wszystko . zupki prze zemnie gotowane blenderem zmiksowane ;-) zupki ze sloiczka,deserki lub owoce mleku lub jogurt ostsatnio kluseczki z czerwonm barszczem . jedynie tyfusik jest do mleka wciagu dnia zjada tylko rano i na noc z kaszka ryzowa a wciagu dnia to zwielkim bolem jeszcze raz tam da mi sie mu wcisnasc ;-) herbatniki wczoraj zbozowe sproowal no praktycznie wszystko juz pruboje . a danonki uwielbia codziennie mu daje jednego z biszkoptami,wanilia lub truskawka na mocne kosci ;-) ja mu juz aszki ryzowe wtoczylam w zycie jak mial 2,5 miesiaca . co do basenow to jezdze 2 razy w miesiacu z mezem i znajomymi do tarnowskich gor na te baseny oprocz tego u tesciow na podworku jak byly te skwary to go kapalam zdiecia na naszej klasie . a zaraz postaram sie wrzucic na maila ;-) pierwszy raz kacper byl jak mial nie pelne 4 miesiace bodajrze . juz nawet nei pamietam ale dawno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Piszę z komóry,laptop zrobił sobie urlop,tylko nie zapytał nas o zdanie. No i duuuupa. Robur jakbyście coś ustaliły to szkrobnij sms,please. Buzia duża dla wszystkich. Nie wiem kiedy zajrzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuśki!!! U na pogoda taka sobie. Dziś już na szczęście nie pada i byliśmy nawet na dworku. U nas nic takiego się nie dzieje. Oczywiście do lekarza nie poszłam do jak na złość nie miałam z kim zostawić urwisów ale kupiłam sobie witaminki. Muszę się Wam pochwalić, że mój Łuki sam sobie trzyma butle z piciem. Już mu mama nie jest potrzebna aby się napić. Dziś też dałam mu takiej "dorosłej" pomidorowej i nawet zajadał. w sumie mleczka pije coraz mnie ale nie dziwię mu się bo ten nutramigen jest ohydny. Dziś też mu dam serek waniliowy ale nie danonek bo mam złe doświadczenia z danonkami bo bardzo uczuliły mojego starszego syna. Poza tym nawet kiedyś pisało na Danonkach, że można je podawać dopiero po 2 roku życia ale jak teraz jest to nie wiem. Dziewczyny jak byście się zgodziły chętnie bym pooglądała Wasze dzieciaczki na Waszym mailu o ile nikt nie ma nic przeciwko no i dodała bym nasze zdjęcia... Na razie zmykam może coś posprzątam bo jakoś sobie dziś zrobiłam wolne prawie od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×