Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Niestety.. w nocy poroniłam.. NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........7 /8......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? creme.............33..mazowieckie.....13.05........5.... ....13.02.2009 kasiulkapb........25..małopolskie.......23.04........8.. ......1.02 julka2384.......24....lubuskie...........08.05........5. ...11-12.02.2009 sikorka - ........29...BremenDe..............................16.02.200 9 Monika...........21.....dolnośląskie.....7.05.........4/ 5.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aida to strasznie smutne
:( a powiedz mi - czy Twój lekarz dał Ci jakiś lek na podtrzymanie tej ciąży skoro miałaś plamienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aida:( przykro mi ....odpocznij zregeneruj sily.....i rozpocznijcie starania, bedzie dobrze!!! wiecie co , dajmy sobie na razie spokoj z ta tabelka, poki co to tak wczesne etapy ciazy, faktem jest, ze te pierwsze 3 miesiace sa decydujace...co ma byc i tak bedzie...poki co poznajmy sie a jak juz bedzie silne grono, to zrobimy wspolnie tabelke, po 3 miesiacu, zeby nie zapeszyc? co wy na to? dbajcie o siebie!!! jeszcze sie wstrzymam - trzymam kciuki zeby sie udalo!! kruchaa -🖐️ Monika🖐️ gonia - bedzie dobrze!! cath - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creme
tak mi smutno... coraz mniej mam po trzydziestce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, Aida :-( Pamiętaj jednak, że zawsze trzeba wierzyć i mieć nadzieję. Jutro na pewno wyjrzy Twoje słoneczko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam test pokazał dziś dwie grrrubaśne krechy, obawiam się jednak ciąży pozamacicznej bo moja macica nie wyglada na ciazowo tj nie jest zbyt powiekszona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesita, nie ma się co na zapsas zamartwiać...najlepiej umówić się na wizytę u lekarza, żeby wszystko swym fachowym okiem ocenił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( smutno... Ale jakoś musimy się trzymać! Nie mogę się doczekać piątku i kolejnego zdjęcia usg, 8 tydzień ... ciekawe czy będzie widać coś więcej czy nadal KROPECZKĘ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza 19 dni od poczęcia, jak pojawiło się pierwsze plamienie, 5 dni temu... zniechęcił mnie do brania hormonów, bo stwierdził, że być może zarodek ma wady rozwojowe.. i że jak jest zdrowy, to sobie poradzi.. zaufałam mu, a teraz nie wiem co myśleć.. na USG nic nie było jeszcze widać, ale beta hcg przyrastało.. 2 dni później trafiłam do szpitala, bo pojawiła się krew i tam na usg już zobaczyłam kropeczkę... ale za 2 dni zaczęłam bardzo krwawić (dziś w nocy) i rano miałam silny skurcz - trwał godzinę i myślałam, że umrę z bólu.. pojechałam do lekarza - innego (do niego chodziłam kiedyś) i stwierdził, że poroniłam... i jak nie przestanę krwawić przez 2 dni to do szpitala na łyżeczkowanie.. mam nadzieję, że mój organizm sam się zdoła oczyścić.. Ten lekarz powiedział, że hormony na podtrzymanie mogłyby pomóc, ale nie wiadomo i prawdopodobnie całą ciążę bym się stresowała czy moje dziecko ma jakieś wady, czy nie.. To była malutka ciąża jutro minęłoby 5 tygodni od @ - prawdopodobnie poronienie samoistne, bo do 8tc tak to się nazywa.. sikorka ---- mogę się starać za 6 mieś., ale wiesz.. mam swoje latka i teraz myślę, że ciężko będzie mi się jeszcze odważyć.. cath ----- zawsze staram się wierzyć, ale nigdy bym nie przypuszczała, że coś tak strasznego przeżyję.. Dziewczyny, trzymajcie się ciepło i nie martwcie się. Jestem trzecią, która odpadła i ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aida współczuje, to niezmiernie smutne i nie powinno miec miejsca ale spójrz na to z drugiej strony, jeżeli coś miałoby być nie tak... Niestety nie mamy na to wpływu. Absolutnie nie rezygnuj ze starań o dzidziusia. Zobaczysz, że sie uda. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aida nie wiem co napisać .. może milczenie jest najlepsze, chciałam jednak nawiązać do wieku przyszłej mamy, moja koleżanka urodziła swoje pierwsze zdrowe i piekne dzieciątko w wieku 40 lat, nadmieniam ze wczesniej miała 3 poronienia, byłam dziś u lekarza, który od razu odesłał mnie i ustalił termin wizyty za 2 tyg, wtedy jesli oczywiście będzie wszytko ok badania będa mogły potwirdzić ciążę, dlatego do tego czasu - ukrywam to przed wszytimi, nie chcę rozczarowań.. ściskam WAS mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do Was kochane, termin na 7 lutego. Byłam u lekarza prywatnie i wszystko ok z moją kropeczką, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dokładnie rok temu przeżywałam to co wy. Urodziłam 6 lutego zdrowa córkę w ekspresowym tempie (20 min na porodowce). Trzymajcie sie i wysypiajcie teraz za wszystkie czasy. Przyda sie wam za rok :P Zagladajcie czasem na luty 2008. Chetnie pomoge w razie pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki....ach strasznie wczesne te nasze ciaze...malenko widac na Usg, ale potem bedzie widac cala dzidzie, potem trzebabedzie ogladac po kawalku, bo sie nie miesci na jednym obrazie:D:D agnestia - bedzie dobrze! trzymam kciuki🌼 kluska- bedzie troche wieksza kropeczka:D aida - nie poddawaj sie....moja kolezanka poronila we wrzesniu , a w grudniu zaszla w ciaze i ma zdrowa coreczke...kochana bedzie dobrze, aniolek wybral sobie inna date urodzin❤️ trzymam kciuki z calych sil, a wiek - calkiem mlody kochana!! agnestia, ziuuutek🖐️ ja jestem marcowka 2007:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aida-przykro mi strasznie, wiem co czujesz 😭 daj sobie troch czasu....sciskam Cie mocno! ❤️ Ja staram sie ponownie, ale od poprzedniej straty, mimo ze bylo to w zeszlym roku nie bardzo umiem sie tak do konca pozbierac i chyba mi sie to jeszcze dlugo nie uda...Wiadomo raz jest lepiej, raz gorzej... Weszlam dzisiaj na wasz topik, bo dowiedzialam sie ze moja kolezanka wlasnie niedawno zrobila test i termin ma na luty 2009 - chcialam przypomniec sobie jakie to uczucie :) i pocieszyc sie z nia i z Wami, czytakjac wasze wpisy... Zwlaszcza ze \\\"znalazla\\\" validos27, ktora jakis czas tem rowniez sie starala i udalo sie jej i baaaardzo mnie o ucieszylo.... Trzymam kciuki za Wasze wszystkie fasolki 🌻 Bardzo chcialabym do Was dołaczyc, ale nie wiem czy w tym cyklu mi się to uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aida to strasznie smutne
trochę mnie dziwi fakt, że lekarz odradzał Ci luteinę czy duphaston skoro miałaś taki wyraźny przyrost bety... mnóstwo dzieci rodzi się przecież calutkich i zdrowych z ciąż, które są podtrzymywane w początkowej fazie... no nic... powiem Ci tylko na pocieszenie, że ja swoja pierwszą ciążę też poroniłam w 7 tygodniu:( lekarz nawet nie zdążył jej potwierdzić tylko test...:( poroniłam samoistnie, krwawiłam całe 7 dni i po tym czasie, gdy poszłam do lekarza powiedział mi, że macica sama oczyściła się i nie ma najmniejszych przeciwskazań bym starała się o następną ciążę już od następnego cyklu w następną ciążę zaszłam dokładnie 7 tygodni po tamtym poronieniu i dziś jestem w 34 tygodniu, a ciąża przebiega całkowicie bezproblemowo:):):) i mam nadzieję, że taka też będzie aż do końca:) dlatego wierzę i życzę Ci tego byś zaszła w upragnioną ciążę i miała ją tak bezproblemową jak ja:) trzymaj się jakoś i bądź dzielna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam duphason w razie W, bo na początku ciąży miałam niestety rtg i brałam antybiotyki :( jak się czujecie? :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........7 /8......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? creme.............33..mazowieckie.....13.05........5.... ....13.02.2009 kasiulkapb........25..małopolskie.......23.04........8.. ......1.02 julka2384.......24....lubuskie...........08.05........5. ...11-12.02.2009 sikorka - ........29...BremenDe..............................16.02.200 9 Monika...........21.....dolnośląskie.....7.05.........4/ 5.....??? agnesita.........20.....śląskie...........01.05..........6.....07.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Aida kochana... Tak mi przykro... Wierze, że następnym razem wszystko będzie ok. Trzymaj się ciepło... Jak się czujecie dziewczyny?? Mi mdłości już przeszły (miałam takie nudności, ale nie wymiotowałam), a tak poza tym czuję się znakomicie :) Opowiadajcie co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idziemy z męzem obejrzeć dzidziusia :) Ja nie mam żadnych przykrych objawów i czuję się wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! termin 20 luty:) Przeczytałam wasze wypowidzi i znowu zaczęłąm się bać.... Tak mi przykro Aida i żółwiku.... ja też przed wczoraj miałam taką malutką plamkę jasno brązową, ale biorę duphaston i liczę na to że będzie ok....w każdym razie kropeczka jest:) to dopiero 4 tydzień i 5 dni.... tak wcześnie, że wszystko może się zdarzyć, ale tak długo walczyłam o tą ciąże, że mam nadzieję nic złego już się nie może stać. Pozdrawiam i mam nadzieję że razem będziemy mogły cieszyć się w lutym ze ślicznych i zdrowych maluchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wwszystkie serdecznie. Ja zawitałam tutaj z sentymentu - jestem z topiku luty ale 2008. Chciałam wam życzyć powodzenia! Zobaczycie jak ten czas szybko zleci ani sie nie obejrzycie a juz wasz skarb bedzie przy was. A to żywy dowód na te słowa http://img372.imageshack.us/my.php?image=zosdienka1nj4.jpg http://img372.imageshack.us/my.php?image=zoqq8.jpg http://img372.imageshack.us/my.php?image=1xpl2.jpg Czas mi zleciał w mgnieniuy oka nawet nie wiem kiedy:). Jezeli ktos by potrzebował jakies rady to wedle moich możliwosci zawsze odpowiem. Pozdrawiam was jeszcze raz i uważać na siebie :D Moje gg 2971584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, wy też chodzicie co chwilę siku? Przepraszam za takie intymne pytanie:) Do tego mam poranne mdłości, jeszcze nie wymiotuję, ale mam silny odruch wymiotny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mąż moje wizyty w toalecie kwituje z uśmiechem mówiąc Niagara!;) a co do nudności to w brzuszku mam zegarek, jest mi niedobrze i wymiotuje tylko w poniedziałki=) Fasolątko chyba nie lubi poniedziałków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrzyta
ja na szczęście nie mam mdłości, odczuwam tylko bolesność piersi, częściej korzystam z toalety ;) i często czuję ból w podbrzuszu.. trochę mnie to niepokoi, ale w stosie informacji jakie ostatnio pochłonęłam na temat ciąży - zwłaszcza poczatku wyczytałam że to powiekszająca się macica powoduje taki ból, tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebrzysta moze ja odpowiem :) Ja tak miałam do 5 miesiąca potworny bol jak na okres ale tio rozrastajaca się macica wszystko tam ci sie zaczyna układac przygotowywac pamietam ten bol ah ..... mnie jeszcze krocze bolalo także sie nie martw to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie także boli podbrzusze, czasami ból nie do wytrzymania wtedy lecę do kibelka by sprawdzić czy przypadkiem nic się nie dzieje :( Byłam dzisiaj zrobić badania, jutro wyniki i kolejna wizyta + założenie karty ciąży. Pozdrawiam cieplutko, piszcie na bieżąco co tam u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doddotka
hej:) wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży. zrobiłam test bo bolały mnie piersi ( czego nigdy wcześniej nie doświadczyłam:) ) no i poza tym spóźniał sie lekko okres. pobiegłam natychmiast do lekarza ( mój nie miał wolnego terminu wiec poleciałam do innego- nie mogłam wytrzymac:) ) no i jest:) póki co pęcherzyk ciążowy, który w ciągu kilku dni ma się przeobrazic w "malucha":) terminy mam 2 ( choc dziecko chyba jedno hi hi)- 15 i 18 luty, ale moze bedzie prezentem na Walentynki:) a tak w ogóle to jestem jeszcze w lekkim szoku. to moje 1. dziecko i planowalam je za jakies pół roku. ale strasznie sie cieszę, że jest jak jest a i mam pytanko. wiecie co z farbowaniem włosów??? bo mam już niezłe odrosty...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doddotka---> gratuluję serdecznie:) co do farbowania to czytałam że można śmiało:) sama byłam w sobotę u fryzjera. Zmartwiłam się troszkę bo ja nie odczuwam jakiś strasznych buli brzucha....tylko czasami lekkie kłucie, albo taki delikatny ból. Może to jeszcze za wcześnie na takie objawy? Za to pierszi bolą mnie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×